Mõtlesin Et võiks omale väikse päeviku siia teha. Kõigil on miks mitte mullgi ja kui siia postitan oma tegemisi ja asju siis saan ka head nõu.
Pokkeriga olen küll kokku puutund pikka aega, aga päris tõsiselt pole võtnud. Noh tegelt kunagi aasta tagasi arvasin, et võtan kuid siis selgus et ma polnud päris valmis . Ei mõistnud kui palju vaeva tuleb näha. Muidugi mul on olnud ka oma hiilge hetked mõndade suuremate võitudega ja noh pikas perspektiivis olen ikka suht plussis (ca 4000$)
Mingi aeg ei mänginud üldse ja töötasin soomes, aga nagu igal poolgi siis on ka seal töö puudus. Seega tuli pöörduda tagasi koju, kus ka pole midagi teha. Kuid siis mõtlesin et olgu teen uue katse pokkeriga. Aega ju on ja tahtmist kah jagub. Minu õnneks leidsin üles selle koha siin. Mis võin öelda on mind kuu ajaga harinud rohkem kui miski muu pokkeri foorum või raamat. Mis puutub raamatutesse siis olen paari sirvinud harrington vol 1 ja siis teine oli Kill Everyone: Advanced Strategies for No-limit Hold 'em Poker Tournaments and Sit-n-go's. Kumbagi ei lõpetanud :D. Muideks mu suured turniiri võidud tulid enne nende raamatute lugemist.
Igatahes plaanin 3 raamatut omale soetada kaks cashi oma mida Ranka soovitas ja siis mindseti.
Ma parem rohkem ei jorise pikaks kisub.
Ah jaa nii palju et alustasin trios aga see ajas tilti ning otsustasin tulla pokerstari alustasin seal mingi 65 doltsiga grindimist 14 jan. Nüüd loodan rolli kasvatada ja areneda et limiidis üles poole pürgida. Vast ei gamble maha oma pappi enne. Vahepeal tahab jubedalt tilt peale tulla, aga siiani olen suutnud ennast kokku võtta.
Hemi soetasin kah nüüd omale väärt asi.

Graafik kah. Pean seda punast joont veidi vist üles poole proovima kergitada.
Mängin hetkel 9 laual proovisin 12 kah aga vara veel. vanasti mängisin üldse 4 lauaga max.

[img width=750 height=401]http://img530.imageshack.us/img530/5981/grafpk8.jpg[/img]

Kriitika ja kõik muu on oodatud