Tsitaat Algselt postitas kroko_till
See käsi on flopis juba destined, kui mingi vend tuleb OOP 47 kaasa ja Sa floppab 2nd nuts, siis ei ole mingit võimalust siin kuidas Sa oma nööpidest ilma ei jääks. Cooler. Pask. Järgmine käsi.

Mis puutb donkide vastu mängimisse, siis üldiselt ei tundu mulle donkide vastu drawmine väga hea ideena, kindlasti mitte check-callimine, kui drawda siis juba pigem agressiivselt, on võimalus et nad foldivad või siis callivad ülejäänud vastased Su häid käsi hiljem lightimalt. Donkide vastu drawimine nõuab implied oddse, donkidel on tihtipeale poolik stack, mis seda ei õigusta, ja lisaks peaksid Sa olema nende mängus üpris kindel, et nad tõesti välja maksavad kui Sa riveril kätte saad mis vaja. Aga suurim viga mida alguses tehakse on tihtipeale passiivne drawimine pooliku stacki vastu, kus see ennast EV ei õigusta.

Ise arvasin, et ma ei check-calli vaid ikka olen agresiivne kuid nüüd sinu juttu lugedes kontrollisin mõningaid käsi ja paistab et see on mu viga jah. Pigem olen olnud pasiivsem ja need on enamus miinuses kah, ning agrsiivsemate kätega olen saanud plussi rohkem. Eks järgmise sessi ajal proovin olla sellistes olukordades agresiivsem osapool. tänud Paistab et päeviku pidamine hakkab juba ära tasuma:)