Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 14, kokku 14
  1. #1

    NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Teeks siis väikese liinikontrolli. Mida arvate mõttekäigust?

    Vastaseks siis 14/11/2 16.7k kätt Turni ja riveri agg% jäävad 40% lähedale.
    Flopist selline väike cbet kuna CO on väikese stackiga + kutsun LP regulari seal mingi PP-ga floatima. Ainukesed käed mida me kardame seal on AK, KQ, KJ, 33.
    KQ vastu on meil endal juba 2 QQ-d käes. Turni tuleb A, mille vastu on siis ka AK vastu väikene blocker lauas. Küsimus tekib, et mida teeksite turnis? Kas tasub seal 2-e tänava c-c peale minna? Turnis veel c-c, aga mis plaan riveris..kuna näitame nautkene nõrkust, siis võib ta ju anytwo-ga seal ka riveri beti teha.
    Mis plaani turnis võtaksite? Turnis bettida oleks jama, sest hoiame ta range väga kitsana..kõik halvemad ta viskab seal ära niikuinii.

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $59.55
    BB: $20.00
    Hero (UTG): $53.00
    UTG+1: $28.95
    MP: $25.00
    MP+1: $39.50
    LP: $50.00
    CO: $17.25
    BTN: $90.90

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has Q Q

    Hero raises to $1.50, fold, fold, fold, LP calls $1.50, CO calls $1.50, fold, fold, fold

    Flop: ($5.25, 3 players) 3 K K
    Hero bets $2.50, LP calls $2.50, fold

    Turn: ($10.25, 2 players) A
    Hero checks, LP bets $6.00, Hero calls $6.00

    River: ($22.25, 2 players) 2
    Hero checks, LP bets $12.00, Hero calls $12.00

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    mnja, ma mängin selliseid spote koguaeg teistmoodi ise, st ma ei lähe kunagi check call liini peale seal, ei oska öelda ka kumbapidi parem on, kas lasta tal bluffid ja ise herocallida siin või bettida ise???

  3. #3

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Ma ise b/f turni, kui saan calli siis riveri ch/f ..

  4. #4

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    ehk siis turnis keerad oma käe "bluffiks" ja betid vaid selle eesmärgiga, et halvem käsi foldima saada ja pot maha võtta?

  5. #5
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    ma ka pigem eelistan ise bettida, sest siin ei ole nii ehk naa head lahendust. kui ise betime, siis nii ehk naa halvem foldib ja parem callib. kui checkime, siis peame herocallima. ma c/c kui hero omaks Ax

  6. #6

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    . ma c/c kui hero omaks Ax
    vot ei saa nüüd pihta..palun selgita miks on Ax seal parem kui QQ. Minu arust antud situatsioonis on nad täpselt ühe ja sama väärtusega sellise venna vastu.

  7. #7

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Mulle su mõttekäik meeldib ning mängiks samamoodi. Turni bet on raha põletamine imo, mitte ühtegi tugevamat kätt me foldima ei saa ja nõrgematel kätel on enamasti 2 outi, seega ei ole vaja oma kätt betiga kaitsta. Turni check/calliks kindlasti ja riveri olenevalt vastasest ja readidest check/calliks või foldiks.

  8. #8

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Oleneb ju, kui mingit plaani ega kindlaid riide floatimise kohta pole siis mina samuti bet/foldin turni.. Mulle ei meeldi sellised arvamismängud.

    EDIT: + olenevalt su stattidest võib tema rangesse AQ ka panna vahel
    Viimati muudetud ristik poolt : 16.03.11 at 20:00

  9. #9

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Turni check/calliks kindlasti ja riveri olenevalt vastasest ja readidest check/calliks või foldiks.
    siit tekib küsimus, et kui mul note ta kohta ei ole, siis millega järgi otsustad riveris, et kas ch-call või ch-fold?

  10. #10

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Turni check/calliks, kuna A on hea scarecard vastasele, et kõikide oma pocketitega bettida ning enamasti checkib ta riveri järgi ning kui betib, siis mõtleks, kas vastane on võimeline seal veel bluffima, aga enamasti on siis fold tõenäoliselt parem variant. Bet/foldiga turnis kaotaks sama palju kui check-callides, aga jääb ühe tänava blufi raha saamata.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Mulle su mõttekäik meeldib ning mängiks samamoodi. Turni bet on raha põletamine imo, mitte ühtegi tugevamat kätt me foldima ei saa ja nõrgematel kätel on enamasti 2 outi, seega ei ole vaja oma kätt betiga kaitsta. Turni check/calliks kindlasti ja riveri olenevalt vastasest ja readidest check/calliks või foldiks.
    +1

  12. #12

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Bet/foldiga turnis kaotaks sama palju kui check-callides, aga jääb ühe tänava blufi raha saamata.
    Mulle väga meeldib see lause!
    Igastahes arvestades boardi ja villianit ja readide puudumist, siis näen, et c-c turn ja c-f river on parim. Ta paneb meid väga lihtsalt seal käe peale ja on suur tõenäosus, et ta ei bluffi riverit.

  13. #13

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Teeks siis väikese liinikontrolli. Mida arvate mõttekäigust?
    Flopist selline väike cbet kuna CO on väikese stackiga + kutsun LP regulari seal mingi PP-ga floatima
    Mai tea kas sa paned c beti nii halva kui hea käega väikse,aga Ma näen mitmendat sinu postitatud kätt,kus su cbet on haruldaselt madal.Kui regular seal floatida tahab,siis ta floadib ka 3.5 c beti peale.Pigem mulle jääb mulje,et sa oled kuidagi ebalev.Püüad kaotada vähem,kuigi peaks proovima võita rohkem.

  14. #14

    Re: NL50 QQ, board KK3A Milline liin võtta turnis?

    seal käes panin ikka konkreetselt seepärast, et ta calliks seal halvemate kätega multiway potis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES