Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1

    NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    Pacific $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1235360
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $50.00
    MP: $61.86
    CO: $31.99
    BTN: $56.00
    Hero (SB): $50.00
    BB: $64.31

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K K
    UTG raises to $1.75, 2 folds, BTN raises to $6, Hero calls $5.75, 2 folds

    Flop: ($14.25) 4 T 3 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $10.18, Hero calls $10.18

    Turn: ($34.61) A (2 players)
    Hero checks, BTN bets $15.80

    Vastane 20/13/3.6, btn 3bet 5% cbet 3bet potis 100%(6), seda, kas ta seda turni scarecardi bluffima võimalik on ei tea.

    Nii alustame preflopist siis, UTG tavaline nit regular kuid isegi UTG openi vastu võib BTNi ranges olla hande peale QQ+ ja AK, millega ta pre ära ei stackiks, sellepärast callisin seal, sest 4beti peale võib ta isegi AK ja QQ foldida. Callides repin seal JJ+ ja AK.
    Siis flopis callisin, et AK ja vb mõned blufid veel sees olla ja põhimõtteliselt ainuke kaart, mida me näha ei taha on A ja neid on vähe.
    Turnis tuligi siis kõige halvem kaart üldse ja ta betib umbes pool poti, kui ma shoveks seal, saaks ta umbes 17% equity nii, et ma kahtlen, et ta blufiks seal niimoodi. JJ-KK ta checkiks järele, AK ja AA betib ja kui ma blufi välistan, siis jääb ainult 1 valik - Foldida.
    Avaldage arvamust siis terve liini kohta, mis selles käes võtsin ning paluks ka põhjendusi.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    Nit või mitte, ma ei hakkaks pre coldcallima OOP, tehes enda elu raskeks nii. As played, kipuks foldi poole, sest callides tuleks suure tõenäosusega ka 3. bullet riveril.

  3. #3

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    Aga nüüd kui veel vaadata, siis OOP tuleks flop raiseda, sest turni checkivad suht kõik käed järele, betivad ainult need, mis ka flopis ära stackiks(JJ+) ning AK ei pruugi turni üldse bluffida.

  4. #4

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    ch-r shove flop , pre me likes

  5. #5

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    Kumbki vastane ei shove preflop QQ, AK või midagi veel halvemat kunagi seal nii, et pre 4bet suhteliselt mõttetu minu arust.

  6. #6
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    ch-r shove flop , pre me likes
    This.
    As played, fold turn.

    Edit: Tegelt call ei ole halb, plaaniga turni check-shoveda. Flop suht kuiv. Lihtsalt turni tuli pask kaart.
    Edit2: Mulle meeldiks committiv flopi raise või shove rohkem.
    Viimati muudetud camu poolt : 16.03.11 at 22:32

  7. #7
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    ch-r shove flop , pre me likes
    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    This.
    As played, fold turn.
    This

  8. #8

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    pre ei kõlba küll kuskile. saan aru su argumendist, aga ma pole OP vist mitte kunagi KK'd coldcallinud ja ma saan ikka actionit kõvasti halvemalt( et actionit saada, pead seda ise ka tekitama). sinu call annaks veel UT'gle võimaluse setmine siin teha ja btn ranget ma küll nii tihkeks ei tahaks panna. nüüd oledki sa kohas, kus sa enam ise ka ei tea, mis on vastasel ja mida ise teha.
    aga kui sa nii kaugele jõudsid, siis postflop tuleb kindlasti c/r sisse teha ja turni ma foldin.

  9. #9
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    913

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    pre on fine imo ja flopil kindlasti ch/r. olen tähele pannud, et osad regid spewivad raha kui teed neile 3bet potis nende cbetile minraise a.la 11$ to 23$ (nemad 3bettorid siis).
    Spewi all mõtlen siis seda, et olen näinud korduvalt, kus reg sellisele gayraisele lükkab AKga või mõne muu paariga nuppe (ehk pöörab oma käe sisuliselt blufiks)

  10. #10

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    pre on fine imo ja flopil kindlasti ch/r. olen tähele pannud, et osad regid spewivad raha kui teed neile 3bet potis nende cbetile minraise a.la 11$ to 23$ (nemad 3bettorid siis).
    Spewi all mõtlen siis seda, et olen näinud korduvalt, kus reg sellisele gayraisele lükkab AKga või mõne muu paariga nuppe (ehk pöörab oma käe sisuliselt blufiks)
    Jep,tuleb meelde kyll,kuidas sa ykskord samamoodi minu vastu AK-ära stäkkisid,no pair no draw :D

  11. #11
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    913

    Re: NL 50 KK 3betitud potis, turn A

    :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES