Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 76
  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Kui kapten on armunud...

    SNG-d ongi ju bottidele ja seal saavad võita arvutid.

  2. #42

    Re: Kui kapten on armunud...

    boku kohta veel seda, et huvitav oleks kui tal poleks limiiti ees olnud, kui suuri sngsid ta võib mängida, kaugele ta siis oleks selle ajaga võinud jõuda :o

  3. #43
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    ma olen endiselt veidi segaduses pot oddsidega...

    lihtne näide.. mul flopis nutmastitõmme.. ehk siis ~37% hittimise tõenäosus eks.. preflopis on poti suurus kokku tulnud $10.. niihh vastane teeb flopis cbeti mis on 7$ ehk pot enne minu calli on $17 selle võitmiseks pean maksma $7 ehk
    $17 - 100%
    $7 - x
    x = 41%

    ehk selle järgi tundub, et pikas perspektiivis ma jään siin flushitõmbega callides kahjumisse, ehk võiksin foldida (implied oddse me ei arvesta hetkel)

    samas mõned väidavad, et seda callimise % peaksin ma arvutama poti suuruse järgi mis jääb peale minu calli ehk siis

    $24 - 100%
    $7 - x
    x = 29% ehk selle järgi mul tasub flushi tõmmata küll..

    kumb siis õige on? kas ma arvutan pot oddse poti järgi, kuhu sisse ma veel oma calli pole arvestanud.. või poti järgi kus on ka minu call sees?

  4. #44

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    oma raha ära küll sinna arvesta sisse. Esimene arvutuskäik oli õige (kui vastane ei improve kuidagi sinu mastikaartidega), aga 37% peaks vale olema ühe tänava kohta? Pigem kuskil 23% minuarust?

  5. #45

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Teine on õige ja 37% ongi mõeldud riveriks masti saamiseks.

  6. #46

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik
    Teine on õige ja 37% ongi mõeldud riveriks masti saamiseks.
    Niiet kui vastane lajatab preflop allin 10$, siis sul on kohe automaatselt 1:2 oddsid callida?

  7. #47

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik
    Teine on õige ja 37% ongi mõeldud riveriks masti saamiseks.
    Callides flopi cbeti näeb ta vaid üht kaarti ju.

    Tehe peaks olema vist selline 7 (bet mida callid)/ 10 (poti suurus) + 7 (vastase bet) + 7 (sinu call) = 7/24= 0.29= 29%

  8. #48
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas Marek
    Callides flopi cbeti näeb ta vaid üht kaarti ju.

    Tehe peaks olema vist selline 7 (bet mida callid)/ 10 (poti suurus) + 7 (vastase bet) + 7 (sinu call) = 7/24= 0.29= 29%
    ma ei leidnud 2+2'st mingit normaalset topicut mis räägiks pot oddside arvutamisest... saaks sealt teooria üle kontrollida..

    ja flopis callides beti me arvutame siis ainult tõenäosuse vastu et me saame oma tõmbe turniks kokku.. ja turnis teeme juba uue arvutuse?

  9. #49

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ma ei leidnud 2+2'st mingit normaalset topicut mis räägiks pot oddside arvutamisest... saaks sealt teooria üle kontrollida..

    ja flopis callides beti me arvutame siis ainult tõenäosuse vastu et me saame oma tõmbe turniks kokku.. ja turnis teeme juba uue arvutuse?
    See teema on ehk abistav http://forumserver.twoplustwo.com/15...lation-603874/
    Kas see pole mitte loogiline, et flopi Cbeti callides näeme vaid turnikaarti?

  10. #50

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    No ei arvutata kuskilt otsast seda raha ka veel poti sisse, mille sa sinna callides sisse paned.

    Tehe peaks olema vist selline 7 (bet mida callid)/ 10 (poti suurus) + 7 (vastase bet) + 7 (sinu call) = 7/24= 0.29= 29%
    callid 7, et võita 17, mitte 24.

  11. #51
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    No ei arvutata kuskilt otsast seda raha ka veel poti sisse, mille sa sinna callides sisse paned.

    callid 7, et võita 17, mitte 24.
    seega siis ikkagi 41%? vaja sisse maksta.. seega flushi tõmbamine ei tule mingil juhul kõne alla... seega flushi võiks tõmmata ainult siis kui meil oleks rämedad implied oddsid.. sest isegi poole poti suuruse beti puhul 5/15 on vaja investeerida 33%.. aga turniks flushi kokku saamise tõenäosus oli umbes 23%

    miks ma siin seda teemat ajan... püüan enda jaoks välja arvutada optimaalset beti, millega flushi tõmbajaid potis hoida, aga teha neile see tõmbamine pikas perspektiivis kahjumlikuks.. + ikka tahaks endale ka lõpuks oddside teema 100% selgeks teha, mitte umbes tunde järgi 3/4 poti kütta vms...

  12. #52

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tavaline cbet teeb juba tõmbamise kahjulikuks, juhul kui oskad maha visata kaardid, kui mast maha tuleb ja vastane agressiivseks muutub. Põhiline ongi implied oddsid nendele callingstationitele, kuna overpaaride ja TPTK tulistatakse 3 barrelit olenemata boardist.

  13. #53

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    No ei arvutata kuskilt otsast seda raha ka veel poti sisse, mille sa sinna callides sisse paned.

    callid 7, et võita 17, mitte 24.
    Et minu call haihtub õhku ja seda ma tagasi ei saa kui võidan poti? Vaata teemat, mille postitasin ja postitust http://forumserver.twoplustwo.com/sh...27&postcount=7 Õige on et callime 7 et võita 17 aga meie 7 tuleb otsa panna ju. Tee holdemmanager lahti ja võta sealt suvaline käsi. Arvuta % selle tehtega ja näed, et manager annab sulle sama % ; )

  14. #54

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Lugesin teema läbi ja me räägime erinevatest asjasest. Mina räägin Pot oddsidest, sina räägid võiduprotsendist.

  15. #55
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Te ajate vist pot-oddside ja protsentide arvutamise sassi.

    Kui pot on 3bb ja vastane donkab 1bb, siis callides 1bb pead sa võitma 20% ajast. Tehe on 1/(3+1+1)=0.2.

    Pot oddsid oleksid 1:4 (võit:kaotus). Neli korda kaotame ja üks kord võidame (20% võidame).

    Mõelge kui bettimine ja callimine on lõppenud, siis kui suure osa te poti viimasel (!) betil/callil panite. Osa on protsent. Pot-oddsid ja protsendid on üksteise teisendused, aga arvutatakse erinevalt.

    EDIT: Nii on nagu alaska mainis, aga ei hakka postitust kustutama. :)

  16. #56

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    5+ artikel ! Lõpuks sain siis implied oddsidele ka pihta muidu kogu aeg piinlesin neid lugedes pokkeri raamatutest seega suured tänud autorile ja loodan ,et niisuguseid artikleid tuleb veel ja veel ... veelkord SUURED TÄNUD AUTORILE!

  17. #57

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tekkis selline küsimus, et...kui oddsid on võrdsed või paremad kui pott oddsid, siis tuleb panustada ja kui alla selle, siis fold!
    kas siis sellepärast, et kui minu oddsid on suuremad kui poti omad, siis pikas jooksus jään ma kasumisse?

  18. #58

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas Divide03
    kas siis sellepärast, et kui minu oddsid on suuremad kui poti omad, siis pikas jooksus jään ma kasumisse?
    Asja mõte on selles, et kui sinu oddsid on suuremad kui poti omad, ja sa callid, siis pikas jooksus kaotad sa vähem raha kui samas olukorras foldides.

  19. #59
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    seega siis ikkagi 41%? vaja sisse maksta.. seega flushi tõmbamine ei tule mingil juhul kõne alla... seega flushi võiks tõmmata ainult siis kui meil oleks rämedad implied oddsid.. sest isegi poole poti suuruse beti puhul 5/15 on vaja investeerida 33%.. aga turniks flushi kokku saamise tõenäosus oli umbes 23%

    miks ma siin seda teemat ajan... püüan enda jaoks välja arvutada optimaalset beti, millega flushi tõmbajaid potis hoida, aga teha neile see tõmbamine pikas perspektiivis kahjumlikuks.. + ikka tahaks endale ka lõpuks oddside teema 100% selgeks teha, mitte umbes tunde järgi 3/4 poti kütta vms...
    Fishide vastu pot pot pot ja ei ole vaja midagi arvutada, drawivad niikuinii

  20. #60

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Kui ma hakkan flopis oma oddse arvutama, kumba tõenäosust, kas turn ja riveri või ainult turni oma ma pot oddsidega võrdlen?

Lehekülg 3, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES