Ei ole nendel robotlikel strateegiatel häda midagi. Kui inimesel endal distsipliini pole, siis peab ta seda kuskilt õppima ja endale sisse tampima kuni tegevus on paremini selge kui Pavlovi refleksid koeral. Olen ise ehe näide, kes mängis algul ikka väga hukatusliku stiiliga ja ei suutnud seda parandada ka Ranka tabel. Bankroll kuivas lausa pisikeseks kokku ning abi sain shortstack strateegiast. Esiteks kasvatas see bankrolli ja teiseks kasvatas see iseloomu. Lisaks oskus multitableda, saada aru stacki sügavuse eelistest-puudustest jne. Muidugi mingit statti ilma sügavama põhjuseta paar protsenti nihutada on naeruväärne kui mängi kuskilt mujalt lonkab suurelt.

Õnnelikud on muidugi inimesed (nagu ntx Keiss) kes kohe alguses tunnetavad mängu ja jagavad ära kus riske võtta ja kus loobuda. Mina pidun selleks piltlikult öeldes ca 20K käsi "piirajaga" mängima, et aru saada kus maal ma olen. Ja HEMist oli abi eelkõige just mängujärgse analüüsi näol ja kaheldavates situatsioonides otsuse tegemiseks. HUDi statte kasutan laual ainult lisaks Ranka poolt nimetatutele showdowni statte kuivõrd fishil ja fishil võib tihti vahe sees olla.