Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 76, kokku 76
  1. #61

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas massiivne Vaata postitust
    Kui ma hakkan flopis oma oddse arvutama, kumba tõenäosust, kas turn ja riveri või ainult turni oma ma pot oddsidega võrdlen?
    oleneb palju stakid on, mis on vastase image jne. Kui sa arvad, et sa näed flopis sissemineva raha eest 1 kaarti, siis arvestad ainult turniga, kui on näiteks passiivne vastane kes sulle tõenäoliselt turni checkib, siis arvestad riveriga ka. Pane konkreetne käsi, nii on lihtsam.

  2. #62

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Ei ole konkreetset kätt pakkuda, tahtsin lihtsalt üldiselt teada, tänud.

  3. #63

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Poketpaarid. kõik mängijad alati 100bb ja alati jääme HU
    1 Kas on mõtet callida 22-66 blindidelt kui agressor on Co btn suht nit kelle steal on nt 16(+-7), või on lihtsam foldida(bet on 3bb, kas liin muutuks kui oleks 4bb,5bb)

    2 sama olukord mis punktis 1 aga nit on EP-MP ja meie oleme co,btn

    3 Hero on EP-MP tõstan 3bb (22-88) ja saan 3beti(lükkab keskele 1)6bb 2) 8bb 3)10bb 4)13bb co,btnilt. 3bettor on regular14/12 kelle 3bet stat on 3,6 WTSD 25 2K käe peale call või fold?

  4. #64

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    kahele esimesele leiad vastuse siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3560

    3-dale küsimusele et miks sa EP-MP-lt 3bb tõstad? (ma muidugi ei tea mis limiiti sa mängid)

  5. #65

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    kahele esimesele leiad vastuse siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3560

    3-dale küsimusele et miks sa EP-MP-lt 3bb tõstad? (ma muidugi ei tea mis limiiti sa mängid)
    Mängin nl25, enne olin starsis (allan1r), kuid kolisin tilti üle(pakkusid boonust)
    Miks tõstan 3bb? Sest, kui nit reraiseb 10bb peale on 7bb vaja callida, ja usun, et see on kasumlik(saab vähemalt break evenisse, mitte ei kaota seda 3bb)
    kui keegi teine reraiseb on odav foldida.
    kui ei hiti on odav cbet, ja kui hitin siis suurt vahet poleks olnud, kas oleksin pannud 3bb või 4bb preflopis, sest kui ta hittis piisavalt et 4bb avanguga stackid sisse lükata lükkab ta 3bb avanguga stackid sisse.
    Samas mu winrate on väga nõrk 5.5bb/100

  6. #66

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Võiduprotsentide arvutamisel võib kasutada ka alljärgnevat valemit:

    Umbkaudse võiduprotsendi välja arvutamiseks flopil korruta outsid 4-ga. Näide: Sul on flopil olles OESD. Kokku on 8 outsi. 4x8=~32% (juhul kui sa näed nii turni kui riveri kaarti). Tegelik võiduprotsent on 31,5%.

    Umbkaudse võiduprotsendi välja arvutamiseks turnil korruta outsid 2-ga. Näide: Sul on turnil OESD ehk 8 outsi ehk 8x2=~16% tõenäosus riveris võita. Tegelik võidu tõenäosus on 17%.

    Valem töötab kui outse on 10 või vähem.
    Viimati muudetud 50CandyJoe poolt : 03.04.10 at 16:12

  7. #67

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tere kas see floppamise tõenäosus ei peaks vastupidi olema?
    et flopis tuleb 1 : 24-le set ja turnis 1 : 8-le set, et siis floppamise protsent oleks 4% ja turnis seti saamise protsent oleks 11% et tõenõosus suureneb turnis ja riveris just! või olen mina valesti aru saanud:)

  8. #68
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Flopis on võimalus kolme erineva kaardiga hitida set, turnis aga ainult ühega. Kolm korda rohkem kaarte = kolm korda suurem tõenäosus, makes sense?

  9. #69

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    okei , aga kuidas sellist asja arvutada?

  10. #70
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Flopis on võimalus kolme erineva kaardiga hitida set, turnis aga ainult ühega. Kolm korda rohkem kaarte = kolm korda suurem tõenäosus, makes sense?
    äkki ta mõtles, et flopis on 3 kaarti ja turniks on 4 kaarti tulnud, ehk preflopist vaadatuna

  11. #71

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    seni kergemini mõistetav selgitus oddsite kohta, mida lugenud olen. tänud!!!

  12. #72
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?


  13. #73

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Mõlemal on 100bb mängus ja minul on 9,6s Ja flop on 5,T,7 rainbow. Potis 13bb mina t6stan 6bb ja vastane raisib 18bb peale. Mul gutshot 1:5 suhtega ja pot oddsid 1:3 mis ei ole õigustatud call :( Ja kui ma arvutan implide oddsid (kogu poti raha + vastase raha)siis on mul oddsid 1:9 mis annab õiguse callida. Ma callin ära ja Turn tuleb K. Rida kokku ei saanud ja vastane panustab kohe 32bb. Kuna mul arvutatud kogu vastase ja poti rahad implide oddside alla. Siis kas turnis callimine on ikka õige, kui kätt veel kokku ei saanud. Ja kui call õigustatud ja riveris kokku ei saanud kätt, siis fold?

  14. #74

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    tahad riveris 9highga callida? fold obv, ma foldin turnis juba, aga ip kui chekib siis on võimalik shoveda riveril või siis oop shoveda insta, kui arvad, et foldib..

  15. #75

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Turnis hakkad uuesti arvutama, flopi arvutused enam ei kehti.

  16. #76

    Re: Kui kapten on armunud... - Oddsid - Pot Odds ja Implied Odds?

    Tänud!

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES