Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    PLO400 c/r ALLINN riveris

    Vastane oli üks väheseid häid regulare lauas ja pidevalt c/r mind turnis, mistõttu ka seda läbi checkisin. river tundus suht hea kaart minule, kuni sain piraka piruka otsa, mis on mõtted?

    IPoker Network $400.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 1244146
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $546.14
    UTG: $801.84
    MP: $485.00
    CO: $400.00
    BTN: $961.65
    SB: $489.10

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with K T K 2
    1 fold, MP raises to $14, 1 fold, BTN calls $14, SB calls $12, Hero calls $10

    Flop: ($56.00) 7 T 2 (4 players)
    SB checks, Hero bets $42.00, MP folds, BTN folds, SB calls $42

    Turn: ($140.00) 9 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    River: ($140.00) 2 (2 players)
    SB checks, Hero bets $108.00, SB raises to $433.10
    ESTPatrick ???

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    Ma omahat ei oska aga annan ka nõu, sest mul üks trollimise lause postitada.

    Top setti ta ei slowplayks ja seda ainult üks combo. Quadsi olla ei saa ja seetõttu ainult 77 ja 99 loogiliselt, mis sind beadivad (99 eriti loogiline, miski 998T tüüpi käega). Teisalt ei usu, et ta underfulliga seal lollitama ka hakkaks kui kõik drawd mööda lendasid aga mine sa tea. Ühelt poolt saada tappa vähestelt kätelt, teiselt poolt jälle ei tapa sa ka teisi käsi. Kuna sa aga turni checkisid, mis suht standard play tundub siis su käsi ka tsipake underrepped ja arvan,e t ma callin ära.

    PS! Päris kindlalt selle käe kaotasid (kas foldisid või callisid) ja see vesi mu veskile sajakilo mängus :)

  3. #3

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    mul samad mõtted nagu rankal, pm siin on käsi 7799 või 998Tds.
    aga no see oleks ikka räme setup :D

    aga alati on võimalus, et ta blufib seal, sest meie turni check näitas nõrkust...

  4. #4

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    Kui tal oleks suurem maja, siis ta läheks riveril ikkagi checkraise peale, niiet see võiks tal olla. Kas hea regular callib preflop multiway potis 77,99,TT? Kui ta on sind korduvalt checkraisenud, siis äkki oleks flopis hea seda jällegi setiga teha tal? Seega seti peale ei tahaks panna turniks. Mingi wrap ilma flushdrawta äkki? peaks klappima, riveril tahtis checkcallida või foldida, aga hakkas sind käe peale panema ja sinu käsi paistis väga nutflushdraw moodi või sarnane tema käele ja seega tundus see river ka temale hea kaardina? Sul ei paista väga maja olevat. Oleksid TT tõenäoliselt turnis bettinud ta agro image pärast?
    Call.

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    Kui vastane on tricky bastard, siis callin siin any day of the week. Ta ei repi riveril mitte midagi ja nutsiga paired boardil niiviisi valuet ei võeta. Keeruline oleks olukord siis, kui villain riveri potiga välja leadiks. Aga ma calliks isegi siis tihtipeale ära.

    Kui hakata mõtlema, kuidas ta üldse nutsiga niikaugele oleks jõudnud, siis need on üsna teoreetilised võimalused. Ehk siis ta ranges on piisavalt õhku, et ära callida.

    Samas panen disclaimeri, et ma ise callin taolistes kohtades liiga tihti ja bluffin samamoodi nagu villain. Seepärast mu enda SD joon läheb sirgjoones alla ja see ei pruugi optimaalne olla pikas perspektiivis.

  6. #6

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    Kuigi see on hea võimalus blufiks, kuna sa näitasid enne nõrkust ma siiski foldiks. Liiga palju on käsi mis sind võidaks TT, 99, 77. Pot ei olnud piisavalt suur, et tal tasuks riskida kogu stäkiga ja proovida blufiga see maha võtta. Villian oli sinna investeerinud ju vähem kui 20bb. See 80bb on veidi palju sinna potti juurde maksta, et sellises situatsioonis igaks juhuks vaadata. Ma katsun ikka meeles pida väikest Omaha tarkusetera, et väikeste majadega võidetakse väikseid ja kaotatakse suuri potte.

    Aga nagu ikka oleneb palju ka sellest, mis image sa endast olid talle jätnud. Kui tal teada, et sa piisavalt tihti riveril üritad poti blufiga maha võtta või et sa 80% sellises situatsioonis foldid, siis tal obv. kasulik raiseda.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    Nagu öeldud, siis see pole koht bluffiks, hea regular, seda enam. Crying fold. Ie floppas open enderi, mis turnis setiks või floppas middle seti mida kohe sisse ei taha panna, kui ta bluff c/r siis piisaks kui ta raiseks 250-280 peale, umbes sama efekti annaks.

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    Ei piisa alla raise potist. Ta teab, et ta callitake lightilt maha, sest ta ei esinda mingit kätt. Sellepärast peab selle calli vastasele piisavalt raskeks tegema. Ehk kui villain bluffib, siis seda saab ainult täie pasaga teha siin. Pigem võtaks väiksema raisega siin valuet made hand, sest iga overpair tahab maksta ja kontrollida.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    Kui Siin vastane mind 250 peale raiseks, siis esimese mõte ei oleks, et ta ei repi midagi ja üritab "odavat bluffi". Ja nagu Sa ütled, et pigem võtaks väiksema raisega siin valuet made hand, s.t et ka bluffid oleksid väiksemad, sest hea regular balanseerib oma range üldjuhul samamoodi, et raise for value ja bluff on sama suured.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Kui Siin vastane mind 250 peale raiseks, siis esimese mõte ei oleks, et ta ei repi midagi ja üritab "odavat bluffi". Ja nagu Sa ütled, et pigem võtaks väiksema raisega siin valuet made hand, s.t et ka bluffid oleksid väiksemad, sest hea regular balanseerib oma range üldjuhul samamoodi, et raise for value ja bluff on sama suured.
    See suht pointless leveldamise mäng, et nüüd bluffin väikselt, et ta arvab, et ma siis ei bluffi. Mõtekam on nii bluffid kui valuebetid balanseerida sellistes olukordades suurte bettidega - valuebeti õnnestudes saad rohkem raha ja bluffitehes on fold equity ehk bluffi õnnestumise tõenäosus suurem.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    Sellisel juhul tuleb mängu see, et ta bluffing frequency on väiksem kui raise for value. Ikka fold.
    Viimati muudetud Rigged poolt : 23.03.11 at 22:22

  12. #12

    Re: PLO400 c/r ALLINN riveris

    ma calliks river 95% of time, 998x the only real hand. But, donno, sinu flop-lead, cheak-turn, bet river välja näeb kas Ahigh FD+hit. Ning kui sina vastane on solid, siis river bet tall väljanäeb suht bluffy, aga huvitav, mis solid player mängib call pre, cheak-call flop, cheak turn, cheak-raise river. Igaks juhuks kui ma olen "WTF spot" I call.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES