Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 100, kokku 305 EsimeneEsimene ... 50909899100101102110150200 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 981 kuni 2 000, kokku 6099
  1. #1981
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ma teeks alati seal 4bet shove selle lehega ja ka selle eff stackiga. 77 vb flatiks 88 sama mis 99.
    Endal lihtsalt elu lihtsam.
    see oli ta esimene 3bet muidu ka, üldjuhul ei 4beti ta esimest 3betti, sest ei tea kui lightilt ta 3betib, käsi oli ka vist mingi 15s

    btw mis see M on?

  2. #1982
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    see oli ta esimene 3bet muidu ka, üldjuhul ei 4beti ta esimest 3betti, sest ei tea kui lightilt ta 3betib, käsi oli ka vist mingi 15s

    btw mis see M on?
    Mõiste M võttis kasutusele MTT-de legend Dan Harrington, kes iseloomustas oma raamatus " Harrington on Holdem " ( sry ranka ma ei tea kus see raamat on :P ) stacki suurust vastavalt sellele mitu ringi sul elada on jäänud ehk siis stack/small blind + big blind ( + ante )= Harrington`s M.

  3. #1983
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Stewie Vaata postitust
    Mis aga arvata sellisest lehest tagpoker.co.uk.

    E: Leidsin sealt sellise video http://www.tagpoker.co.uk/outer_page...finder_20.html, kus mängitakse andu_andu vastu. andu_andu mäletad seda mängu?
    vaatan videot just. ei mäleta, kuna arvatavasti on see video sellest aja algusest, kui harjutasin multitablemist 33stes.
    Mängisin temaga 6 mängu, millest 5 võitsin.
    Videos olev mäng ikka minu poolt väga tightilt mängitud, kuid 3bet shovedes ja callides ühtegi viga küll ei teinud.
    Viimati muudetud andu_andu poolt : 16.09.10 at 21:22

  4. #1984
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Mõiste M võttis kasutusele MTT-de legend Dan Harrington, kes iseloomustas oma raamatus " Harrington on Holdem " ( sry ranka ma ei tea kus see raamat on :P ) stacki suurust vastavalt sellele mitu ringi sul elada on jäänud ehk siis stack/small blind + big blind ( + ante )= Harrington`s M.
    Teeme ühe $27.5 HU, kus sina kaotad. Siis tasa :P

  5. #1985
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Mõiste M võttis kasutusele MTT-de legend Dan Harrington, kes iseloomustas oma raamatus " Harrington on Holdem " ( sry ranka ma ei tea kus see raamat on :P ) stacki suurust vastavalt sellele mitu ringi sul elada on jäänud ehk siis stack/small blind + big blind ( + ante )= Harrington`s M.
    oot mai tea äkki see ongi täpselt sama asi, aga ma praegu hakkasin natuke kalkuleerima ja kas M pole mitte see, et mitu protsenti kogustackist on minu käes.

    sest 3000*0,48 = 1440

    no samahästi ma võiks googeldada seda Mi aga ma üritan oma teooriat arendada :D

  6. #1986
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    päris video alguses näitab õiget valemit minu teada

    http://tournamentindicator.com/mzonebasicsvideo.php

  7. #1987

    Re: HU korner

    PokerStars No-Limit Hold'em, 57.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1110)
    Hero (SB) (t1890)

    Hero's M: 42.00

    Preflop: Hero is SB with A, 10
    Hero bets t60, BB calls t30

    Flop: (t120) 9, A, 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60

    Turn: (t240) K (2 players)
    BB checks, Hero bets t180, BB calls t180

    River: (t600) 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t240, BB raises to t810 (All-In), Hero folds

    Total pot: t1080

    Vastane passiivne ja kaotav. Korra oli flopil CRinud kolmikut ja turnil kui maja kokku sai checkis. Korra oli madalat openenderit kaks tänavat kallilt tõmmanud ja ka TP ilma kickerita callinud suure beti riveril. Riveril ei usu, et ta oleks võimeline blufiks, seega peaks lihtne fold olema, aga küsiks, kas on mõtet üldse bettida riverit passiivse vastu?

  8. #1988
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Kas, ta selle maja bettis välja riveril ? eeldades, et sa checkisid järgi turni...

    Just passiivse vastu ma betiksingi seda riverit, kuna ei eelda sealt bluff-raise`i. Missed drawsid pole, seega mulle meeldib su small bet/fold line.

  9. #1989

    Re: HU korner

    antud readide põhjal ma arvatavasti checkiks järgi või shoveks. Kui väga palju oled teda surunud, siis sellised passiivsed vennad on valmis küll movedeks, su riveri bet on just sellise paraja suurusega, et kaotav mängija võib siin oma ootamatult avanenud võimalust näha "pott maha võtta".

  10. #1990
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    antud readide põhjal ma arvatavasti checkiks järgi või shoveks. Kui väga palju oled teda surunud, siis sellised passiivsed vennad on valmis küll movedeks, su riveri bet on just sellise paraja suurusega, et kaotav mängija võib siin oma ootamatult avanenud võimalust näha "pott maha võtta".
    Sinu argument, et muidu terve matchi passiivne olnud vastane võib JUST NÜÜD c/r bluffida riveril kuna kopp eest agressioonist , ei põhine mängust saadud readidel ja võib olla tihtipeale lihtsalt kahjulik ülemõtlemine imo.( ise teen ka seda viga liiga tihti ! )

  11. #1991

    Re: HU korner

    jep, maja bettis ise välja.

  12. #1992

    Re: HU korner

    ise ytlesid et callis suure beti riveris tp no kicker. ofc betid siin. ta prolly hittis oma A2 2p vms. riveris paneks 1/2. oleneb muidugi timing tellidest ka seal kui flush hittis.
    Viimati muudetud Oliver poolt : 17.09.10 at 23:56

  13. #1993
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    mängisin siis vastasega, keda olin varem ka lauas kohanud
    olin ta märkinud punaseks, kuna ta oli kaotav mängija. enne mängu vaatasin ta statid ka kiirelt ära



    tuli meelde, et olin mänginud temaga 5$ lauas varem, aga vahepeal on kutt mänginud mõned 200 $ husngd ja ilmselgelt tildis, et niimoodi hüppab ringi

    1. käsi

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1500)
    Hero (SB) (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is SB with J, 3
    Hero bets t50, 1 fold

    Total pot: t40

    Results:
    Hero didn't show J, 3.
    Outcome: Hero won t40

    2. käsi


    Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1480)
    Hero (BB) (t1520)

    Hero's M: 50.67

    Preflop: Hero is BB with 7, 7
    SB bets t1480 (All-In), Hero calls t1460

    Flop: (t2960) 5, A, 6 (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t2960) 4 (2 players, 1 all-in)

    River: (t2960) J (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t2960

    Results:
    SB had K, 5 (one pair, fives).
    Hero had 7, 7 (one pair, sevens).
    Outcome: Hero won t2960


    otsus tulenes tema stattidest, sellest, et olin varem temaga mänginud
    ma mõtlesin umbes, et kui kutt alles mängis 200 $ omasid, siis praegu siin 5$ suht vist ei ole eriti huvitatud seda raha võitma

    peale minu mängu lendas kutt kohe 20$ ja 30$ omadesse ja seal tilditsema, oleksin temal järgi käinud, aga ei riskinud bankrolliga, sest kõik võivad hittida

  14. #1994
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Calliks informatsioonita ka 5$ omas, kuidas med stakes käituda ntx sellise asjaga ma ei tea. Aga keegi võiks valgustada.

  15. #1995

    Re: HU korner

    77 on v222ga piiri peal. best case scenario on et oled pooleldi ees (nagu juhtus) ja vahel oled way taga ja enamus kordi on flip. oota paremat k2tt mby muidugi 77 maha visata on ka sitt aga nii m2ngu alguses oleks m6eldav. samas muidugi positiivsed pooled on see et ju see call mingi manjakk vastase vastu +EV ikka on ja m2ng saab ka kiirelt l2bi mis t2hendab overall +$/h. samas kui ta v6idab selle flipi ja declineb siis lasid lihtsa v6idu k2est 2ra pmst.
    Viimati muudetud Oliver poolt : 18.09.10 at 12:09

  16. #1996
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Calliks informatsioonita ka 5$ omas, kuidas med stakes käituda ntx sellise asjaga ma ei tea. Aga keegi võiks valgustada.
    med stakesis tuleb harva ette sellist asja.

  17. #1997
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    77 on v222ga piiri peal. best case scenario on et oled pooleldi ees (nagu juhtus) ja vahel oled way taga ja enamus kordi on flip. oota paremat k2tt mby muidugi 77 maha visata on ka sitt aga nii m2ngu alguses oleks m6eldav. samas muidugi positiivsed pooled on see et ju see call mingi manjakk vastase vastu +EV ikka on ja m2ng saab ka kiirelt l2bi mis t2hendab overall +$/h. samas kui ta v6idab selle flipi ja declineb siis lasid lihtsa v6idu k2est 2ra pmst.
    ütleme, et K5 on nõrgim käsi, millega ta shoveb - isegi siis me crushime ta ranget 77-ga. Mida rohkem halvemaid käsi lisame, seda suuremaks meie equity muutub - seega snapcall pigem kui close otsus.

    2,761,946,352 games 3.222 secs 857,214,882 games/sec

    Board:
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 41.039% 40.64% 00.40% 1122524740 10959264.50 { 22+, A2s+, K5s+, Q9s+, JTs, A2o+, K5o+, QTo+, JTo }
    Hand 1: 58.961% 58.56% 00.40% 1617503083 10959264.50 { 77 }

  18. #1998
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Kusjuures enamus ajast ma välistaks premiumid JJ,QQ,KK,AA ja vahest isegi AK, isegi täiesti tobu pigem limibib või minraiseb neid.

    Oliver kui vastane shovem juba teist kätt, siis võib päris pikalt aega minna kuni sa lõpuks saad parema lehe kui 77 millega callida, seega ootamine pigem kahjumlik.

  19. #1999
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    vanast ma muidugi tegin nii, et kui sain esimese käe mingi JJ+, siis shovesin, sest vastane mõtleb, et ma lambi käega shoven , ja callib mingi AQ+ vms

    superturbodes ja turbodes calliti isegi Kxs jne

    see oleks võinud tema stiil ka olla

  20. #2000
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    vanast ma muidugi tegin nii, et kui sain esimese käe mingi JJ+, siis shovesin, sest vastane mõtleb, et ma lambi käega shoven , ja callib mingi AQ+ vms

    superturbodes ja turbodes calliti isegi Kxs jne

    see oleks võinud tema stiil ka olla
    Kas sa ise kunagi foldid HU SNG-l AQ+ preflop või tuli mingi typo sisse?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES