Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 104, kokku 305 EsimeneEsimene ... 45494102103104105106114154204 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 061 kuni 2 080, kokku 6099
  1. #2061
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    lolz tegemist selle mehege kelle sa K highga maha callisid:D

  2. #2062
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    lol, sellise reigiga ei olegi võimalik "korralikult" biitida, ka maailma parimal mängijal mitte...

    seepärast Microgamingu toad ja Party Poker on ka totaalselt läbikukkunud oma ahnuses, ükski vähegi mõtlev mängija ei lähe nendesse 10% reigiga hu sng-sid mängima.
    Peaksin siis BR'i suuremasse riski seadma ja minema otse limiiti, kus reik väiksem on?
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 24.09.10 at 22:42

  3. #2063

    Re: HU korner

    See oleks kokkuvõttes palju mõistlikum küll.

    Või mängi ükskõik mida muud võimalik madalamal, nt €2+€0.14 hu sng-d on täiesti olemas starsis. Samuti kui oled keskmisest parem mängija, on ka 4 players $2+$0.09 (turbo) või $2+$0.10 hu sng-d tulusamad kui 10% reigiga tavalised hu sng-d.

  4. #2064

    Re: HU korner

    olen neid $2,2 teinud starsis omajagu ja need on küll korralikult +10% ROI'ga biiditavad kui vähegi HU SNG ABC selge on. Ja seal muud pole vaja ka.

  5. #2065
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    OMG issanda loomaaed on ikka suur ja lai. Kõige kauem kestnud turniir nüüd 23,5min turbo WTF nagu????

    Pm vana oli selline, et mul polnud mõtekas isegi push fold mängida sest callib aint parema käega, nii ma siis limpisingi veel 7bb eff ja mängisin postflop mängu.
    limp,c- bet ja pot mulle ja uuesti. Enne seda üritasin 2 korda mängu ära lõpetada aga juhtus see mis alati fkn ajaviitja vastu. Kokku tuli aint 80 kätt tegelt. Tra kui võitnud poelks siis peaks insta tildi pausi tegema.


    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t40.00/t80.00 Blinds - 2 players - View hand 947413
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t2185.00 27.31 BBs
    BTN/SB: t815.00 10.19 BBs

    Pre Flop: (t120) Hero is BB with T K
    BTN/SB calls t40, Hero checks

    Flop: (t160) J K T (2 players)
    Hero bets t2105.00, BTN/SB calls t735 all in

    Turn: (t1630) J (2 players - 1 is all in)

    River: (t1630) 2 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t1630
    Hero shows T K
    BTN/SB shows 4 7
    BTN/SB wins t1630.00

    ning

    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t60.00/t120.00 Blinds - 2 players - View hand 947414
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t2290.00 19.08 BBs
    BB: t710.00 5.92 BBs

    Pre Flop: (t180) Hero is BTN/SB with 4 Q
    Hero calls t60, BB checks

    Flop: (t240) Q T 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets t2170.00, BB calls t590 all in

    Turn: (t1420) T (2 players - 1 is all in)

    River: (t1420) 3 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t1420
    Hero shows 4 Q
    BB shows 2 T
    BB wins t1420.00


    Tilti ei ajagi see pask, kuidas need käed jooksid vaid see kuidas mõni inimene võib uimerdada.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 25.09.10 at 13:37

  6. #2066

    Re: HU korner

    oled sa kindel, et selline flopi openshove on kasulik move? Päris palju valuet jätad lauda minuarust. Muidugi nad ei usu sind ja callivad vahest teise paariga maha, aga su tavalise cbeti callivad nad ju vahest isegi siis, kui nad üldse pihta flopile ei saa?

  7. #2067
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    su tavalise cbeti callivad nad ju vahest isegi siis, kui nad üldse pihta flopile ei saa?
    Ei iial calli see mängija ühtegi c-beti õhuga/ülekaartidega, arvetsades Eff stacke mõlemas käes, siis ta kas callib või ei calli.

  8. #2068
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Kas selline muuv oli minu poolt vale tegu?
    Vastane oli suhteliselt Tight-passive, kes mängis vaid häid käsi ja kui nendega flopis midagi kokku ei hittinud, andis üldjuhul alla.
    Mina mängisin seda kätt nii, kuna tuginedes eelnevale readile teadsin ma, et kui ta midagi flopis ei hittinud siis ka ei stabinud/c-betinud ja tänu sellele panin ise standard c-beti sisse, et pot maha võtta. Tema shove aga üllatas mind, kuna ta polnud terve varasema mängu jooksul sellist lüket teinud.

    PokerStars - $2+$0.09|50/100 NL (2 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (SB): 2,015.00
    BB: 985.00

    Hero posts SB 50.00, BB posts BB 100.00

    Pre Flop: (150.00) Hero has T K

    Hero raises to 300.00, BB calls 200.00

    Flop: (600.00, 2 players) 5 3 3
    BB checks, Hero bets 400.00, BB raises to 685.00 and is all-in, Hero calls 285.00

    Turn: (1970.00, 2 players) J

    River: (1970.00, 2 players) A

    BB shows 4 3 (Three of a Kind, Threes)
    Hero shows T K (One Pair, Threes)
    BB wins 1,970.00

  9. #2069

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ei iial calli see mängija ühtegi c-beti õhuga/ülekaartidega, arvetsades Eff stacke mõlemas käes, siis ta kas callib või ei calli.

    No aga kui vastasel on sinu cbeti peale võimalik kolm viga teha, need on call, fold, raise, siis peale sinu shovet jääb ainult kaks järgi- call, fold.

  10. #2070
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas selline muuv oli minu poolt vale tegu?
    Vastane oli suhteliselt Tight-passive, kes mängis vaid häid käsi ja kui nendega flopis midagi kokku ei hittinud, andis üldjuhul alla.
    Mina mängisin seda kätt nii, kuna tuginedes eelnevale readile teadsin ma, et kui ta midagi flopis ei hittinud siis ka ei stabinud/c-betinud ja tänu sellele panin ise standard c-beti sisse, et pot maha võtta. Tema shove aga üllatas mind, kuna ta polnud terve varasema mängu jooksul sellist lüket teinud.

    ( Click to show/hide )
    Kui pre raisid peaaegu 1/3 oma stackist sisse siis sa ei tohiks foldida flopis enam imo, seega get it in obv

    "Standard cbet" tundus naljakas väljendus siin käes

  11. #2071

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kas selline muuv oli minu poolt vale tegu?
    Vastane oli suhteliselt Tight-passive, kes mängis vaid häid käsi ja kui nendega flopis midagi kokku ei hittinud, andis üldjuhul alla.
    Mina mängisin seda kätt nii, kuna tuginedes eelnevale readile teadsin ma, et kui ta midagi flopis ei hittinud siis ka ei stabinud/c-betinud ja tänu sellele panin ise standard c-beti sisse, et pot maha võtta. Tema shove aga üllatas mind, kuna ta polnud terve varasema mängu jooksul sellist lüket teinud.

    PokerStars - $2+$0.09|50/100 NL (2 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (SB): 2,015.00
    BB: 985.00

    Hero posts SB 50.00, BB posts BB 100.00

    Pre Flop: (150.00) Hero has T K

    Hero raises to 300.00, BB calls 200.00

    Flop: (600.00, 2 players) 5 3 3
    BB checks, Hero bets 400.00, BB raises to 685.00 and is all-in, Hero calls 285.00

    Turn: (1970.00, 2 players) J

    River: (1970.00, 2 players) A

    BB shows 4 3 (Three of a Kind, Threes)
    Hero shows T K (One Pair, Threes)
    BB wins 1,970.00
    Effective stack on alla 10bb, sinu käsi on väga easy preflop hove, kui sa tahad raiseda, et vastane veel suurema vea teeks, siis tõsta niipalju, et sul jääb täpselt cbeti jagu järgi ja shove iga flopiga järelejäänu sisse. GO-and-GO selle nimi. Mitte eriti hea liigutus muidugi, ta callib su preflop allin ära sellise saastaga, et Doyle Brunsoni käsi on nuts selle kõrval.

  12. #2072
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    "Standard cbet" tundus naljakas väljendus siin käes
    Konkreetse vastase puhul oli see tõesti standard cbet, sest enamus käest, mis ma BTN olin möödusid järgmiselt: Mina 2x/3x raise, tema call, tema check, mina c-bet 2/3 potti, tema fold.

  13. #2073
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Konkreetse vastase puhul oli see tõesti standard cbet, sest enamus käest, mis ma BTN olin möödusid järgmiselt: Mina 2x/3x raise, tema call, tema check, mina c-bet 2/3 potti, tema fold.
    heh, naljakas tundus see sõnakasutus- cbet, kui tegelt oli preflop betsizing selline, et valmistade ette any flopis allinni minemaks.

  14. #2074
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Standard on jah selliste stackidega pigem mitte c-bet vaid shove või GOnGO. KT on muidugi shove parem imo.

    edit: Alaska, antud vastane ei raise, seega see variant langeb ära, QQ mängitakse näiteks niimodi.

    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t25.00/t50.00 Blinds - 2 players - View hand 947573
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t2090.00 41.80 BBs
    BTN/SB: t910.00 18.20 BBs

    Pre Flop: (t75) Hero is BB with 5 9
    BTN/SB calls t25, Hero checks

    Flop: (t100) 9 4 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: (t100) 8 (2 players)
    Hero bets t75.00, BTN/SB calls t75

    River: (t250) 6 (2 players)
    Hero bets t100.00, BTN/SB calls t100

    Final Pot: t450
    Hero shows 5 9
    BTN/SB shows Q Q
    BTN/SB wins t450.00
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 25.09.10 at 17:55

  15. #2075
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 84 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1510)
    Hero (BB) (t1490)

    Hero's M: 49.67

    Preflop: Hero is BB with 5, 10
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 10, 4, 10 (2 players)
    Hero checks, SB bets t20, Hero raises to t60, SB calls t40

    Turn: (t160) 2 (2 players)
    Hero bets t80, SB calls t80

    River: (t320) 5 (2 players)
    Hero bets t240, SB calls t240

    Total pot: t800

    Results:
    SB had 10, 5 (full house, tens over fives).
    Hero had 5, 10 (full house, tens over fives).
    Outcome: SB won t400, Hero won t400


    andu_andu: nh i guess
    pmm2005: yeaa

    Reg speedides tasub oodata mõne minuti kauem, et mängu saada :D:D Ulme nitid ikka koos.

  16. #2076

    Re: HU korner

    Postitan siia kuna mängin ainult HU sngsid.Põhiliselt mikrosid, alljärgnevatel põhjustel. Üldse mänginud pokkerit 1,5aastat, HU üks aasta.

    Ma väidan, et mul on olnud viimased 8 kuud kogu pokkeriajaloo halvim kaardijooks.
    Nüüd paljud kogend mängijad mõtlevad, et küllap fish saab vahel bad biite ja kui tugevam käsi ei võida siis arvab, et jube swong külas.
    Ok esimene lause väljendab tõesti, kuidas ma emotsionaalselt tunnen, aga palju ma mööda ei pane.
    See uskumatu jooks on võtnud vahepeal tuju foorumiski käia.
    Tegelikult postitangi sellepärast, et küsida kogenumatelt HU mängijatelt üks vana küsimus, kui kaua siis võib kesta üks räme never ending cold deck?

    See lihtsalt ei ole võimalik, mida ma näen. Ja see ei ole juba miljon korda võimalik. Ja sellest tulenevalt on olnud ka tilti päris palju, sest seda ei ole lihtsalt võimalik vältida kui sa nii jooksed. aga vahet pole kas tilt või mitte, kui sa kaotad peaegu iga race'i olgu siis kas pref all in või flopist all in parema käega.
    Ma arvan, et ma hindan paraja reservatsiooniga(asI võib vabalt olla hullem), kui ütlen, et olen 8 kuu jooksul võitnud MAX30% flippidest, parema käega all inne heal juhul fifty fifty, halvema käega 80%. Äss kõrgema kikkeriga peab harva vastu, mitte üle poolte kordade, sest 3 outerid tuleb nagu kulda neil alati. suured paarid JJ+ ei pea vastu, kui vastasel on rag ace siis A tuleb maha. kui väiksem pocket siis set. Vastased hitivad pocket paaridega sette(eriti all inn pottidest) no ma ei tea 50% kordadest raudselt.
    Päris alguses olid standard seegi, et kui floppasin rea, siis showdowniks oli see kas parema rea, mast või maja poolt kräkitud. MÄletan, et see juhtus nt 4 korral 5st, viiendal korral sain spliti ROFL LOL. Ja olenama kui tugevalt ma panustasin(tavaliselt ei slowplay). toimub mingi perioodiline badbeatide vaheldumine. Vahepeal oli pikalt nii, et vastasel tuli iga masti või rea tõmme ära(90%) turnis või riveris. Mul peaaegu mitte kunagi(10%). kui ma kasutaks trackereid, siis olen kindel, et a la QQ+ käed on mul pigem miinuses kui plussis. kui ma flopis olen ees, siis on reegel!, et vastane saab abi turnis ja riveris, a la kui tal on second pair ja mul top pair, siis ta saab 2 paari turnis nt. perioodid kus kaarti absoluutselt ei ole ja ammugi ei hiti paarigi jne Seda rida võiks jätkata pikalt. See tundub ehk nutulauluna, vbl keegi ei usu, sest ega ma ise ammu juba ei usu. Ma arvan, et see on halb uni:)
    Andke krt nõu ....MUL ON NÄRVID JUBA NII LÄBI
    Miks ma pokkerist loobund pole? sest ma ei ole allaandja. Mida kauem aega ma olen millessegi investeerinud, seda suurem sportlik viha mul on, et ükskord peab asjast asja saama. Pokkeris ma lihtsalt tahan näha, millal see pasarahe ükskord lõppeb, sest see peab ju lõppema millalgi...või ei pea? täitsa persses kui elulõpul selgub, et ongi selliseid inimesi, kellel on lifetime swong ja mina olen üks neist õnnelikest.

    Pange tähele, et ma ei räägi üldse mänguoskustest praegu, vaid objektiivsetest race'idest, midag saab täiesti matemaatiliselt hinnata.
    Viimati muudetud räim poolt : 26.09.10 at 14:52

  17. #2077
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tundub et ta ei saanud arugi, et maja riverdas. T5

    Edit: räim, ma pole näind sind siin teemas/foorumis HU käsi analüüsimas ja alustada soovitakski just siit.

    Muidu ega miski pole võimatu ja kuna HU laual oletan et mängid ühel, siis variatsioon ongi valusam kui 12 tabledes näed iga oma beati lives:)

    Eks kõik ole võimalik aga loodame, et su swong ikkagi lõppeb:).
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 26.09.10 at 15:10

  18. #2078
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Ma väidan, et mul on olnud viimased 8 kuud kogu pokkeriajaloo halvim kaardijooks.


    Peale seda lauset väga ei viitsinud lugeda enam.

  19. #2079
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Seda naljasaadet tahaks isegi näha, kus kellegil on 8 kuud järjest halb kaardijooks.
    Aga samas õige, ÄRA ANNA ALLA! Arvatavasti, kui sa juba 8 kuud swongis oled, siis läheb max paar aastat veel ,kuni sul irl raha otsa saab ja good run will begin.
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 26.09.10 at 15:18

  20. #2080
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Ainukene mida mina oskan soovitada on, see et lõpeta ära " kaardi mängimine " ( aka kui hitin, siis betin jne ) ja hakka " vastast mängima " ( ehk proovid lihtsalt vastase üle mängida ).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES