Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 105, kokku 305 EsimeneEsimene ... 55595103104105106107115155205 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 081 kuni 2 100, kokku 6099
  1. #2081

    Re: HU korner

    Räim, lugesin läbi ja ma tean täpselt mida sa tunned. MJW006 tegi 2+2 foorumis pooh-bah postituse, kus üks punkt lahkas ka seda probleemi.

    ( Click to show/hide )


    Ise olen sama asja korduvalt läbi elanud ja elan ka praegu. Mingil hetkel peale suurt hunnikut bad beate hakkadki ootama ainult allin olukordi, et saada tõestust sellele, kui sitasti sa ikka jooksed. Aga mäng toimub tegelikult ka mujal. Kui sa raised stationi vastu 56o, siis on see viga. Kui sa ei shove 67s 10bb deep tight mängija vastu, siis on see viga. Kui sa avad 50% preflop Tight passive vastu, kaotad sa iga foldiga raha. Neid vigu võib koguneda väga palju enne, kui te allin jõuate. Raha on enne juba maha mängitud, kui 70/30 jälle koju ei tule.

    Teine asi on TILT. Ma ei tea täpseid numbreid, aga 10% ROIga mängija eelis totaalse dongi vastu on ikkagi ainult umbes 55/45. See tähendab, et kui nüüd teed ühe tiltshove ja saad 20/80, mille sa muidugi kaotad, siis pead jälle mingi 6-7 mängu perfektselt mängima, et üldse jälle null jõuda. Selline asi võib su lõputult pendeldama panna breakeven joont mööda.

    Kui sa väga konstruktiivset kriitikat tahad, siis pane üks Handhistory üles ja äkki leiame mingi leaki.


    Lohutuseks, üks parimaid HU SNG mängijaid Skilled_Sox ütles, et 1K mänge sitta jooksu kogeda on täiesti standard.

  2. #2082
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    yada yada
    Tee kasutaja www.husng.com´i ja tõmba sealt low stakes videosid. Loe Spamz0ri HH reviewsid 2+2-st. Postita kasvõi siia käsi, et tekiks arutelu, mis avardaks su mõttemaailma ja eemaldaks su leake, mis takistavad sul võitmast.

  3. #2083
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Tee kasutaja www.husng.com´i ja tõmba sealt low stakes videosid. Loe Spamz0ri HH reviewsid 2+2-st. Postita kasvõi siia käsi, et tekiks arutelu, mis avardaks su mõttemaailma ja eemaldaks su leake, mis takistavad sul võitmast.
    kas sa maksid selle aastase makse ja see umbes 50 $ kuus?

  4. #2084
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    kas sa maksid selle aastase makse ja see umbes 50 $ kuus?
    Membership from only $25 a Month
    Tõmbad niipalju lowstakes videosid kui seal on ja vaatad hoolega läbi ja mõtled kaasa. profit.

    e: kuukaupa mõtekam osta, sest võimalus kõik videod alla tõmmata, mis seal on, neid nii palju, et aega neid vaadata kõvasti rohkem kui 1 kuu.

  5. #2085
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Viimased 8 kuud sul oli (enda sõnul) halb jooks, enam ei ole. Halba jooksu olevikus ei eksisteeri, hetkel on sul täiesti tavaline jooks.

  6. #2086
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Tõmbad niipalju lowstakes videosid kui seal on ja vaatad hoolega läbi ja mõtled kaasa. profit.

    e: kuukaupa mõtekam osta, sest võimalus kõik videod alla tõmmata, mis seal on, neid nii palju, et aega neid vaadata kõvasti rohkem kui 1 kuu.
    aga kui ma medium stakes, sis 25 $ eest saab need ka ilusti kätte?

  7. #2087

    Re: HU korner

    alla 100$ sisseostuga videosid näeb selle raha eest.

  8. #2088

    Re: HU korner

    Tänud, kes vastata viitsis.
    Muide Timz, ma mängin ammu vastast. Tegelikult on see halb jooks mind tohutult arendand, aga kui dealer on vastasmängija onu valdavalt, siis on võimatu beatida.
    Tõsi, ma pole käteanalüüse pannud, siia ja nüüd on ka plaan seda vaikselt (jälle) tegema hakata. Aga sest pole abi kui sa saad vastase nupud parema käega sisse ja see vastu ei pea. Sel juhul pole kasu nende käte postitamisest. Aga need ongi mureks. Ma olen enamjaolt vastastest parem, sest mina grindin tavaliselt neid, nemad lekivad chippe siin ja seal, selle abil ma üldse ka vahel võita suudan. Aga standard olukorrad, kus nupud sisse rändavad on tavaline, oletades, et su käsi on parem(ja seda ka vastase tundmise põhjal) ja ma julgen öelda, et palju rohkem saan ma parema käega vastase nupud sisse kui halvemaga vähemalt 60/40 minu kasuks.

    Andu_andu, muideks ma olen neid videosid vaadanud.Ma olen käteanalüüse lugenud. Ma ei ole ehk sinu tasemel, aga nendes videodes on harva midagi uut.

  9. #2089

    Re: HU korner

    Ma ei kiirustanud postitama, ma ütlen 8 kuud :) selle aja jooksul ma olen külllalt kriitiliselt hinnand, kas on asi minus, või ebaõnnes. Selle aja sisse on olnud mingi 4-5 ütleme paari-kolmekümne mängulist perioodi, kus kaart jookseb normaalselt võrdselt(st vahel kaotad flipi, vahel võidad eks) või isegi hästi. Iga kord mõtlesin, et nüüd vist hakkab läbi saama:)
    Kui vahel harva luckyn vastast, teen nt ühe suckoudi ja võidan ühe flipi nt mängu jooksul, siis tuleb sealt sellist teksti milline luckbox ma olen. OMG iga kord tahaks öelda, et mehed te pole midagi näinud veel, te pole elu näindu ega pokkerit mänginud.
    Olen vaadanud peaaegu kõiki suuremaid Highstakes prod mänge ja turniire mis tuubis üleval, sealhulgas HU võistluseid. Üldiselt seal mängijat püüavad rahuliku nägu säilitada, aga kui nad saavad mõned keskmiseraskusega coolereid, siis ikka pööritavad silmi ja teevad omg wtf nägusid. Ja ma jälle mõtlen, et te pole midagi näinud. Kui pead vastast ühe mängu jooksul 10 korda beatima, et võita, sest ta tõmbab lugematult runner runnereid ja sa nagu rammiks peaga vastu seina, siis räägime. Kui aga saan mõõdukalt beate ja vahelduseks veab endal, siis tunnen ma end täiesti rahulikult(aga harvad on need hetked) - then i say - Thats poker

    Veel üks tõestus, et ma ei mängi halvasti on see, et üldjuhul minuga rematchi ei taheta, kui ma just mõnda donkpalyed pole kohe algul teinud. Ja kuigi nad coolerdavad mind, saavad nad aru, et nad jäid alla ja ei ramatchi. Isegi 12$ sngs mitte
    Viimati muudetud räim poolt : 26.09.10 at 18:53

  10. #2090
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    ( Click to show/hide )


    E: Fabulous- täpselt.
    Usu mind, ilma õppimiseta ei tulegi sul seda "head jooksu" .
    Õpi, arene, mängi ja tilta oma "rigged" käed asdrfühe5jngfuih topicusse.
    Viimati muudetud TaistoJ poolt : 26.09.10 at 19:15

  11. #2091

    Re: HU korner

    Taisto... et tahad nagu öelda mida?

  12. #2092
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Microdes ei rematchi-gi keegi, see ei tee sust oskajat. Mul tuli omal kah fucked up jooks just, ilmselt sinu jutu lugemisest! Moded kustutage see rigged tekst!!!

  13. #2093
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    Taisto... et tahad nagu öelda mida?
    Ta tahab öelda seda, et oma **** jooksu foorumisse kirjutamisega ei muutu midagi.

    Kergem oleks olnud sul oma aega säästa ja küsida õppematerjale enda arendamiseks.

  14. #2094

    Re: HU korner

    Einoh tere tore. Ma võin ise kustutada oma tekstid kui need väga häirivad. Aga ma ei saa aru mis värk see on foorumis koguaeg, et nii kui keegi midagi postitab, siis tuleb sitaks sõimu ja kriitikat. Kas minu eesmärk oli kedagi solvata või tüüdata vms? Ma ei saa aru milles probleem. Kas ma olen risustatnud liiga palju foorumit või? Kas ma sõnastasin midagi valesti või?
    See on mingi eestlaste värka jah? ah? et nagu peab kohe mölisema või? Võiks ju vahel kokku hoida, et nagu omad poisid või nii.
    No fakk ma ei pea siin foorumis tõesti üldse käima kui sellist suhtumist saan, mingit kitsast oma ringirahvast tahate siin näha ja kui mõni võõras peaks sõna võtma siis vaja koht kohe kätte näidata või? fakk ma olen praegu niigi tiltis sest ma just panustasin 2 paariga flopis ja turnis nii et vatasel callis end riveri praktliiselt all inni oma rea tõmbega ja see tuli ära.... fakk näost näkku tahaks näha, kas nii kõvad vennad olete või..fakk off ma ei ka viitsi viisaks või sõbralik olla kui siin vaja teises stiilis suhelda

  15. #2095

    Re: HU korner

    tavai timz teeme mängu starsis 6$ näiteks, näitan sulle koha kätte, et kui beatid mind siis ainult õnnega.

  16. #2096

  17. #2097
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Keegi ei näita sulle kohta kätte.
    Tule postita käsi, arutame olukordi aga keegi ei taha mingeid bad beat lugusid kuulda selleks on siin foorumis oma teema kus sa võid ennast ilusti välja elada. Võin julgelt väita et olen ka vingund sedasi, aga ei huvitanud minu jutt samuti kedagi.

    Seega tsiteerides klassikuid: Oleme ikka sõbrad edasi no, nii ei saa ju rallit sõita!

    edit: btw minu post oli samal ajal kirjutatud kui räime väljakutse!!!

  18. #2098

    Re: HU korner

    E: Fabulous- täpselt.
    Usu mind, ilma õppimiseta ei tulegi sul seda "head jooksu" .
    Õpi, arene, mängi ja tilta oma "rigged" käed asdrfühe5jngfuih topicusse.[/QUOTE]


    võibolla topic oli vale ja ma kohe alul põhjendasin, miks siia postitan ja MINE PERSE , NAGU MINGI PÜHADUSETEOTUS KOGUAEG SEE VALE TOPICU JUTT. NO ELAD ÜLE OMA VALE TOPICU


    SEE TOPIC ON HEA, SIIN ON HU VENNAD KOOS. JUTT OLEKSKI VÕIND SEALT EDASI ARENEDA, ET KUI PIKALT KEEGI ON COOLEREID SAANUD JA ALASKA, ANDU JA MÕNED OLIDKI SELLS OSAS MÕISTAVAD, AGA IKKA ON VAJA MÖLISEDA MÕNEDEL KOGUAEG
    Viimati muudetud räim poolt : 26.09.10 at 19:26

  19. #2099
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: HU korner

    ( Click to show/hide )


    Imo said sa siit mitu head soovitust, mille üle ei tohiks väga vinguda. Ja sellise suhtumisega ei jõua sa väga kaugele.

  20. #2100
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Topelt post aga pole starsis rolli. play money 4 rolzz ja palun väga:)


    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1519

    Räim kui sul FTP-s võimalik mängida anna teada.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 26.09.10 at 19:41

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES