Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 106, kokku 305 EsimeneEsimene ... 65696104105106107108116156206 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 101 kuni 2 120, kokku 6099
  1. #2101

    Re: HU korner

    Räimele:

    Need on 20 esimest 22$, siis alla 11$ ja nii ta läks. Mõned päevad tagasi. Standard.


  2. #2102
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: HU korner

    selline see pokker ja eriti HU pokker on. ja aasta või mis sa mänginud oled pole mingi näitaja.ma võin sulle julgelt öelda, et minu downswingid on reeglina progresseeruvad :) iga järgmine on veel hullem kui viimane :) olen umbes 4 aastat mänginud ja HU sellest ajast väikeste tõusude, langustega kusagil 2 aastat.

    aga hea ja väga hea mängija vahe selles seisnebki, kuidas ta suudab halva jooksuga mängida. tsiteerides klassikuid "It Ain't How Hard You Hit - It's How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward!"

    Jõudu tööle ja tipus näeme

  3. #2103

    Re: HU korner

    said PM kätte timz?

  4. #2104
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    said PM kätte timz?
    yesh ja ma praegu online kah ja kui huvi võib kohe teha.

  5. #2105

    Re: HU korner

    lol HU 4 cheeseburger, tahan ka näha! :D

  6. #2106
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Sheerige screennamesid jah

  7. #2107
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Hiljaks jäite:D ei vaadand siia teemasse rohkem:D Solid micro taseme mäng oli kaotasin 4 flippi ja 1 70/30 muud erilist polnud. 1 käsi kus oleks pidand flop shippima vb aga njh starsis jamad 50bb stacid 10/20 1000 chips, ei tea kuidas FTP-s on

  8. #2108

    Re: HU korner

    pokkerijumalad mõnitavad vist, et just nüüd võitsin need flipid ja sul nt ei tulnud mastitõmme ära. Aga vähemalt see teema, nagu ma ABC-dki ei tea, on nüüd selge. Samas 2.09$ 4 players turniirid koatasin täna kõik just suckoutide vastu. korra sain ka QQ vs 55 ja logish tüüp sai seti.

    edit: hahaha nüüd pärast timziga mängu tegin vee ühe , kohe alul QQ reraisen tüüpi, callib kolmandiku oma stackist.low flop. all in. tal 77 set. 8 kuud.ok rohkem ei jätka seda teemat siin
    Viimati muudetud räim poolt : 27.09.10 at 00:32

  9. #2109

    Re: HU korner

    Mängisin just mingi gdanski Boti vastu, 7:0 mulle, pole ammu sellist lammast kohanud. Vennal oli 3,5bb programmeeritud openraiseks ja callis kõik minu preflop raised kah muidugi.

    Good fold.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 11.5 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t512)
    Hero (BB) (t2488)

    Hero's M: 33.17

    Preflop: Hero is BB with A, 3
    SB bets t175, Hero raises to t2488 (All-In), 1 fold

    Total pot: t350

    Results:
    Hero didn't show A, 3.
    Outcome: Hero won t350

  10. #2110
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Kas keegi saaks mulle eesti keeles lahti kirjutada, kuidas siin teemas olevas BR'i valemis variance arvutada? Seal on seletatud küll, aga no ei suuda läbi hammustada..

  11. #2111

    Re: HU korner

    seda ei saagi arvutada, see on konstant, ehk 1 2-mehelises ja 4 4mehelises.

  12. #2112
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    seda ei saagi arvutada, see on konstant, ehk 1 2-mehelises ja 4 4mehelises.
    Ütleme nii, et ma mängin 55$ SnG'sid ja mu ROI on 5%.

    Sellel juhul peaks valem võrduma ju Buyin=5/1=Peaksin mängima 5$ SnG'sid.
    Kas ma olen ise millestki valesti aru saanud?

  13. #2113

    Re: HU korner

    Sa võid mängida 5% ulatuses oma bankrollist, ehk kui sul on roi=5 55$ mängudes, siis roll võiks olla 1100$. Kui ROI oleks 10 (55 ja 110$ mängudes), siis võiksid mängida 110$ mänge.

  14. #2114
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Istusin red prole järgi :D

    Christian Kruel : im not that horrible u could skip me :P

    LOL ja siis selline käsi :D
    Full Tilt No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t955)
    Hero (SB) (t2045)

    Hero's M: 27.27

    Preflop: Hero is SB with A, 8
    Hero calls t25, BB bets t250, Hero raises to t2045 (All-In), 1 fold

    Total pot: t500

    Results:
    Hero didn't show A, 8.
    Outcome: Hero won t500

  15. #2115

    Re: HU korner

    I quess you will never skip him!

  16. #2116
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust


    Full Tilt No-Limit Hold'em, 115 Tournament(2 handed) -
    Oi, seda on kohe tore vaadata, et sa oma limiidil tagasi nii ruttu.

    Nh

  17. #2117

    Re: HU korner

    r2im ma annan sulle veits n6u ka. long run bad beat mentaliteet tekitab sinu kehal ja meelel juba sellise ooteseisundi, kus oled valmis tilti minema kui sinu n8. pistikut vajutatakse... tilt iseenesest, kas siis passiivne v6i aktiivne on tuju ka olemine mis su kehale ei meeldi ja mida sa tahad subconsciously v2ltida - sellest siis see tydimus ja tylpimus jne (mis v2ljendub m2ngida mitte tahtmises ehk siis sa ei pane ennast seisukorda kus v6id taas failida/tiltida).
    et parandada seda pead sa seadma endale eesm2rke mida saad saavutada ja seega harjutada ennast 'succeedima' ja saades selle rytmi muutub su mindset juba tugevamaks ja m2ng paraneb ja tilt kahaneb. ehk siis, sea endale mingid lihtsad eesm2rgid ja t2ida need ja usu mind su m2ng hakkab ylespidi minema.

  18. #2118

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    r2im ma annan sulle veits n6u ka. long run bad beat mentaliteet tekitab sinu kehal ja meelel juba sellise ooteseisundi, kus oled valmis tilti minema kui sinu n8. pistikut vajutatakse... tilt iseenesest, kas siis passiivne v6i aktiivne on tuju ka olemine mis su kehale ei meeldi ja mida sa tahad subconsciously v2ltida - sellest siis see tydimus ja tylpimus jne (mis v2ljendub m2ngida mitte tahtmises ehk siis sa ei pane ennast seisukorda kus v6id taas failida/tiltida).
    et parandada seda pead sa seadma endale eesm2rke mida saad saavutada ja seega harjutada ennast 'succeedima' ja saades selle rytmi muutub su mindset juba tugevamaks ja m2ng paraneb ja tilt kahaneb. ehk siis, sea endale mingid lihtsad eesm2rgid ja t2ida need ja usu mind su m2ng hakkab ylespidi minema.
    Kõigega nõus.
    Ainult, et tõesti rääkisin puhtalt race tüüpi kätest, kus ma olen ees ja ma kaotan nad sagadamini kui võidan 60/40 on pigem 40/60 ja kui olen taga siis ei ole mitte nt 30/70 vaid 10/90 vähemalt, flipid 30/70 heal juhul ja kui selline asi, meeletud coolerid ja setupid ühel laual HU mängides kestavad juba mingi 8 kuud. Miks ma siis varem(8kuu jooksul) pole virisenud, kui ma viriseja tüüp olen?

    Enne seda kui ma veel eriti midagi HU ei teadnud suutsin neid donkleveleid beatida või vähemalt BE mängu teha. See jutt tundub tüüpiline ja olen selle kõik arvesse võtnud. Kõik hakkavad rääkima sellest, et mul pole skilli ja olen kaotav mängija ja süüdistan halba jooksu. Ma arvan, et see jooks oleks tõesti huvitav uurida pokkeri statistikutele?
    Lõpuks tekkis ikkagi küsimus, et kas keegi on midagi kuulnud nii pikadest HU mõõnadest? mida keegi näinud-kuulnud on, et kas peab juba otsima sensitiivi, kes needuse maha võtaks

  19. #2119

    Re: HU korner

    Ma ei tea, kas Starsil on infi, et ma nende scammi päevavalgele tirisin aga on juhtund midagi mida pole iidamast aadamast näinud - võitisn 10 mängu järjest, seal sees mitmeid flippe, JJ vs 77 ei kaotanud setile jne. See jada katkes traditsioonilise flopatud rea otsa sattumisega, antud juhul 2 paariga.
    Käepostituse harjutuseks toon ta ära.
    Kas oleks olnud võimalik kuidagi foldi leida?
    Vastane oli suht solid, nagu ka mina. üritas vahel nõelata õhuga, aga muidu kas cooler?


    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1830)
    Hero (BB) (t1170)

    Hero's M: 26.00

    Preflop: Hero is BB with 9, 7
    SB calls t15, Hero checks

    Flop: (t60) 7, 3, 5 (2 players)
    Hero checks, SB bets t60, Hero calls t60

    Turn: (t180) 9 (2 players)
    Hero bets t120, SB raises to t1740 (All-In), Hero calls t960 (All-In)

    River: (t2340) 4 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2340


    MIks vastase kätt ei näita?
    muidu oli 64
    Viimati muudetud räim poolt : 28.09.10 at 21:59

  20. #2120
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    Kõigega nõus.
    Ainult, et tõesti rääkisin puhtalt race tüüpi kätest, kus ma olen ees ja ma kaotan nad sagadamini kui võidan 60/40 on pigem 40/60 ja kui olen taga siis ei ole mitte nt 30/70 vaid 10/90 vähemalt, flipid 30/70 heal juhul ja kui selline asi, meeletud coolerid ja setupid ühel laual HU mängides kestavad juba mingi 8 kuud. Miks ma siis varem(8kuu jooksul) pole virisenud, kui ma viriseja tüüp olen?

    Enne seda kui ma veel eriti midagi HU ei teadnud suutsin neid donkleveleid beatida või vähemalt BE mängu teha. See jutt tundub tüüpiline ja olen selle kõik arvesse võtnud. Kõik hakkavad rääkima sellest, et mul pole skilli ja olen kaotav mängija ja süüdistan halba jooksu. Ma arvan, et see jooks oleks tõesti huvitav uurida pokkeri statistikutele?
    Lõpuks tekkis ikkagi küsimus, et kas keegi on midagi kuulnud nii pikadest HU mõõnadest? mida keegi näinud-kuulnud on, et kas peab juba otsima sensitiivi, kes needuse maha võtaks
    selles point ongi, et nii pikka aega kaotada EI OLE VÕIMALIK VÕITVAL MÄNGIJAL juustuburgerite peale mängides

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES