Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 107, kokku 305 EsimeneEsimene ... 75797105106107108109117157207 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 121 kuni 2 140, kokku 6099
  1. #2121

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    selles point ongi, et nii pikka aega kaotada EI OLE VÕIMALIK VÕITVAL MÄNGIJAL juustuburgerite peale mängides
    Ikka nagu möödarääkimine, mina enam selgemalt ei oska väljendada. Ma ei räägi rahast ega tildist ega skillist, vaid kaartidest. vbl oleks pidanud ikkagi HEMi tirima käed ja sealt statistikat välja tooma OK:)

  2. #2122

    Re: HU korner

    pead aktsepteerima et sul v6ib mitte 6igus olla isegi kui oled endas 100% kindel. nii lihtne ongi

  3. #2123

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    pead aktsepteerima et sul v6ib mitte 6igus olla isegi kui oled endas 100% kindel. nii lihtne ongi
    in b4 räim calls ju inimrämps

  4. #2124

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    pead aktsepteerima et sul v6ib mitte 6igus olla isegi kui oled endas 100% kindel. nii lihtne ongi

    mida mõtled ?
    Viimati muudetud räim poolt : 28.09.10 at 22:31

  5. #2125

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    in b4 räim calls ju inimrämps
    ????????????????????

  6. #2126

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    ????????????????????
    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    ÄRA MÖLISE INIMÄRMPS. Selle asemel, et oma mõttetu post lisada võiksid homoparaadile minna ja sa paistaks ka targem välja.
    Lühike mälu.

  7. #2127
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HU korner

    Keegi HUSNG Standard Membershipi tahab mitme peale teha? Mõtlesin, et oleks vaja videoid tõmmata ja kui mitme peale teha, tuleb kasumlikum. Kui keegi on huvitatud, siis saatke PM palun.

  8. #2128

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Lühike mälu.
    Kas solvas või? no äkki mõtled enne teinekord kui hakkad isatsema võõra inimesega. Ma peegeldasin ainult sind ennast. Ära unusta, et postitajate taga on päris inimene.

    ja mis: in b4 räim calls ? räägi eesti keelt, äkki ma saan aru

  9. #2129

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    mida mõtled ?
    seda, et isegi kui sa oled 100% kindel et sa alati kaotad flipid ja sul on 8 kuud kestev bad run, v6ib olla v6imalik et sul on tekkinud enese teadmata n8. underlying krooniline tilt mis v6imendab/pikendab su situatsioonilist paha jooksu.
    tegelikult oleks tore lahendus sulle et osta hem, hakka trackima oma m2ngu ja alusta nii8elda nullist. unusta k6ik viimane 8 kuud ja su good run algab nyyd :D

  10. #2130

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    Kas solvas või? no äkki mõtled enne teinekord kui hakkad isatsema võõra inimesega. Ma peegeldasin ainult sind ennast. Ära unusta, et postitajate taga on päris inimene.

    ja mis: b4 räim calls ? räägi eesti keelt, äkki ma saan aru
    Solvas? Oh ei. Imestas pigem, kuidas sa nii rumal võid olla ja uhke ka veel selle üle.

    Sa võid ju jahuda kõigile oma kurba saatust ja rääkida sellest, kuidas sa saad ainult biite 8 kuud järjest. Sulle on korduvalt üritatud öelda, et cheeseburger tasemel ei saa sa saada 8 kuud biite. Su mäng on sitt, seal on leake. Sa nüüd oma egost üle, õpi mängima ning ära kisenda nagu väike laps inimeste peale, kes sind aidata tahavad.

    Mingit isatsemist mu postitustes pole olnud.

    Kui tahad siiani HU teha, et oma võimekust tõestada, siis palun, PLO for rollz.

  11. #2131

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Solvas? Oh ei. Imestas pigem, kuidas sa nii rumal võid olla ja uhke ka veel selle üle.

    Sa võid ju jahuda kõigile oma kurba saatust ja rääkida sellest, kuidas sa saad ainult biite 8 kuud järjest. Sulle on korduvalt üritatud öelda, et cheeseburger tasemel ei saa sa saada 8 kuud biite. Su mäng on sitt, seal on leake. Sa nüüd oma egost üle, õpi mängima ning ära kisenda nagu väike laps inimeste peale, kes sind aidata tahavad.

    Mingit isatsemist mu postitustes pole olnud.

    Kui tahad siiani HU teha, et oma võimekust tõestada, siis palun, PLO for rollz.
    1. sinusugustele pole tahtnud midagi rääkida
    2.ma teen vahet nõu andmisel ja mölinal
    3. ma ei mõtle mölisemist aktsepteerida, ka foorumis mitte, oma kodus võid selliseid kombeid kasutada kui tahad, see ei pea olema standard suhtlusstiil foorumis
    4. egost üle saada lol ... et nagu tänaval ka situd näkku vastutulevale inimesele ja siis ütled, et saa oma egost üle. Ma arvan, et ta peaks sind kohapeal õpetama
    5. Ei mängi PLO , holdem palun

  12. #2132
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Homme tuleb Heads-Upi alafoorum :)

  13. #2133

    Re: HU korner

    räim, mis sipled? selle asemel, et foorumis sitta ajada teeks hu parem?

    Ole mõnus! :)

  14. #2134
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: HU korner

    Standart räim tomatis imo

  15. #2135

    Re: HU korner

    pigem räim omas mahlas

  16. #2136

    Re: HU korner

    ei siple midagi. lihtsalt seda mölinat on väga palju ja seda on paljud väitnud siin foorumis. kui omad joped juba, siis ma saaks aru. selline suhtlus ei pea standardiks saama või kui on siis võiks juba foorumi avalehel olla selle kohta info, et siin on normiks mölin

    Kas neid viimati mängitud käsi oleks saand paremini mängida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t2980)
    Hero (BB) (t3020)

    Hero's M: 50.33

    Preflop: Hero is BB with J, K
    SB bets t120, Hero calls t80

    Flop: (t240) J, 5, 7 (2 players)
    Hero checks, SB bets t160, Hero raises to t320, SB raises to t720, Hero raises to t2900 (All-In), SB calls t2140 (All-In)

    Turn: (t5960) 6 (2 players, 2 all-in)

    River: (t5960) A (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t5960

    Results:
    SB had Q, Q (one pair, Queens).
    Hero had J, K (one pair, Jacks).
    Outcome: SB won t5960






    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1325)
    BB (t1675)

    Hero's M: 17.67

    Preflop: Hero is SB with 3, 5
    Hero bets t100, BB calls t50

    Flop: (t200) 6, 4, 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t100, BB calls t100

    Turn: (t400) 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t300, BB calls t300

    River: (t1000) A (2 players)
    BB bets t1175 (All-In), Hero calls t825 (All-In)

    Total pot: t2650

    Results:
    Hero had 3, 5 (straight, six high).
    BB had 7, 5 (straight, seven high).
    Outcome: BB won t2650

  17. #2137
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Miks sa teises käes turnil 300 betid? Mis halvema käega ta sinu arust selle maha callib?

  18. #2138

    Re: HU korner

    esimeses k2es su k2si pole vastase stackoff range vastu piisavalt tugev et selle tekstuuriga flopis nupud sisse panna. flopis on call mitte raise.

    teine k2si on standard - v6iks kysida aint sellist asja et kui vastane on selline kes callib oop 75s 25/50 levelil siis maybe v6ib 24s pre foldimisele m6elda.

  19. #2139

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks sa teises käes turnil 300 betid? Mis halvema käega ta sinu arust selle maha callib?
    selle levelil nad callivad pigem suurt betti. ei usu noh. normaal betti nad võtavad palju tõsisemalt. top paariga callib mõni ära nagu ludin, eriti siis kui blufid. aga vbl viga tõesti
    Viimati muudetud räim poolt : 29.09.10 at 00:23

  20. #2140

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    esimeses k2es su k2si pole vastase stackoff range vastu piisavalt tugev et selle tekstuuriga flopis nupud sisse panna. flopis on call mitte raise.

    teine k2si on standard - v6iks kysida aint sellist asja et kui vastane on selline kes callib oop 75s 25/50 levelil siis maybe v6ib 24s pre foldimisele m6elda.
    lihtsalt minu stiil on mängida võimalikult palju käsi positsioonist, mis päris trash ei ole ja min openraiseda seetõttu. sest nad on väga nõus oop mängima. tema kohandus minule ja hakkas callima. kui mängiks vähem käsi, siis ta calliks ka parmate kätega

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES