Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 108, kokku 305 EsimeneEsimene ... 85898106107108109110118158208 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 141 kuni 2 160, kokku 6099
  1. #2141

    Re: HU korner

    Vandadel rööbastel tagasi. just a little behind every time.
    Öelge, kas on standardolukorrad?
    kui on siis ei hakka selliseid postitama või peaks kuidagi vaiksema liini võtma kui kohe päris nuts ei ole, aga siis tulevad suckoudid tavaliselt lol


    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t2860)
    SB (t3140)

    Hero's M: 47.67

    Preflop: Hero is BB with K, 8
    SB bets t80, Hero calls t40

    Flop: (t160) 8, 4, 4 (2 players)
    Hero checks, SB bets t80, Hero raises to t160, SB calls t80

    Turn: (t480) 7 (2 players)
    Hero bets t360, SB raises to t880, Hero calls t520

    River: (t2240) 3 (2 players)
    Hero checks, SB bets t800, Hero calls t800

    Total pot: t3840

    Results:
    SB had 8, A (two pair, eights and fours).
    Hero mucked K, 8 (two pair, eights and fours).
    Outcome: SB won t3840





    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1260)
    Hero (BB) (t1740)

    Hero's M: 58.00

    Preflop: Hero is BB with J, Q
    SB bets t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) Q, 8, 7 (2 players)
    Hero checks, SB bets t60, Hero raises to t120, SB raises to t360, Hero raises to t1680 (All-In), SB calls t840 (All-In)

    Turn: (t2520) 6 (2 players, 2 all-in)

    River: (t2520) 10 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2520

    Results:
    SB had Q, K (one pair, Queens).
    Hero had J, Q (one pair, Queens).
    Outcome: SB won t2520

  2. #2142
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Miks sa esimeses käes minraised flopis? Kohutav. Ei tea mis nii madalal toimub, aga obviously turni ja riveri callid ka kohutavad.

    Teises käes jälle minraise flopis kohutav, 4betshove kohutav.

  3. #2143

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks sa esimeses käes minraised flopis? Kohutav. Ei tea mis nii madalal toimub, aga obviously turni ja riveri callid ka kohutavad.

    Teises käes jälle minraise flopis kohutav, 4betshove kohutav.
    hmm vbl tõesti. et siis suureb raise flopis, aga foldida ei saa ju ikka seal nende vastaste vastu. mina olin passiivsem mõlemas mängus, nemad donkavad ja betivad kõike, ükskord peab ju vastu hakkama. nii kui näitad väikest nõrkust, nad ei foldi enam. Ma arvan, et nupud oleks läind sisse nagunii.

    Kui tüüp shoveb iga 4 käsi ja blindid suured, siis ei saa ju jätta A7ga callimata, viimses mängus ja tal obv AK

  4. #2144

    Re: HU korner

    wtf? mõlemas käes oled taga ka ju, mis siin viriseda üldse viriseda on?! oma vead..

  5. #2145
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    hmm vbl tõesti. et siis suureb raise flopis, aga foldida ei saa ju ikka seal nende vastaste vastu. mina olin passiivsem mõlemas mängus, nemad donkavad ja betivad kõike, ükskord peab ju vastu hakkama. nii kui näitad väikest nõrkust, nad ei foldi enam. Ma arvan, et nupud oleks läind sisse nagunii.

    Kui tüüp shoveb iga 4 käsi ja blindid suured, siis ei saa ju jätta A7ga callimata, viimses mängus ja tal obv AK
    Oleneb readidest, kas raise või call, aga minraise on retarded ja mõttetu.

  6. #2146

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    wtf? mõlemas käes oled taga ka ju, mis siin viriseda üldse viriseda on?! oma vead..
    kuule palun ole vait ... jesus christ...kui ei ole midag öelda, ära ütle, ma ei virisend, ma õpin, mis kurad lasteaed see on. fkin pokerimängija ei pea olema ju rullnokk ilmtingimata.
    Viimati muudetud räim poolt : 29.09.10 at 01:02

  7. #2147

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Oleneb readidest, kas raise või call, aga minraise on retarded ja mõttetu.
    see pole ju cash ja me ei ole üldse deep, et callida sellise käega, mis on flopis suure tõenäosusega ees ja kardab turni ja riveri ülekaarte või tõmbekaarte
    Ma saan aru, et on mingid standardsed betsizingud, mida ülevalpool kasutatakse, aga kas pole nii, et nende käte puhul poleks odavamalt pääsenud nagunii

    aga olukorras kus vend cbetib igat floppi või donkab peab ju vahel õhuga raise tegema? sel juhul olen leidnud minraise piisavalt tõhusa olevat?

    minraise on ju nendes HU sng des väga tavalin move väga erinevates situatsioonides või ei ole? nende stackid juures on pea iga 3bet enamvähem commited olemine ju
    Viimati muudetud räim poolt : 29.09.10 at 02:35

  8. #2148

    Re: HU korner

    dunno tundub et sa ei m6tle nagu vastase k2e peale vaid ainult enda k2e peale... ntx see K8 board4487r

    turnis sa oled niiiii harva ees... vastase committing raise rangeks paneks 4x 56, 78,910, 8Q+(kahtlane), 77, 88, 99+

    need k2ed mis sa panid ei ole standard vaid m2ngid sitaks yle oma keskmisi k2si ja paned ennast olukorda kus stackid vastase RANGE vastu kus oled sitaks taga
    Viimati muudetud Oliver poolt : 29.09.10 at 01:32

  9. #2149

    Re: HU korner

    kümne mänguline võidu seeria on asendund sama pika kaotusega ja enamik vastaseid mängivad väga agrolt väga palju käsi, ma ei pea ju päris nutsi ootama vist

    viimane käsi standard
    [PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1480)
    BB (t1520)

    Hero's M: 49.33

    Preflop: Hero is SB with J, J
    Hero bets t40, BB raises to t60, Hero raises to t240, BB calls t180

    Flop: (t480) 2, 9, 8 (2 players)
    BB bets t40, Hero raises to t260, BB raises to t1280 (All-In), Hero calls t980 (All-In)

    Turn: (t2960) 3 (2 players, 2 all-in)

    River: (t2960) 10 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2960

    Results:
    Hero had J, J (one pair, Jacks).
    BB had 8, 9 (two pair, nines and eights).
    Outcome: BB won t2960

  10. #2150

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    dunno tundub et sa ei m6tle nagu vastase k2e peale vaid ainult enda k2e peale... ntx see K8 board4487r

    turnis sa oled niiiii harva ees... vastase committing raise rangeks paneks 4x 56, 78,910, 8Q+(kahtlane), 77, 88, 99+

    need k2ed mis sa panid ei ole standard vaid m2ngid sitaks yle oma keskmisi k2si ja paned ennast olukorda kus stackid vastase RANGE vastu kus oled sitaks taga
    Ok tnx, aga kuidas mängiksid neid käsi donkajate vastu
    arvesta, nad mängisid ka väga laia rangega, pold põhjust arvata, et mul keskmine käsi ja neil tugev käsi
    Viimati muudetud räim poolt : 29.09.10 at 02:14

  11. #2151

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    kuule palun ole vait ... jesus christ...kui ei ole midag öelda, ära ütle, ma ei virisend, ma õpin, mis kurad lasteaed see on. fkin pokerimängija ei pea olema ju rullnokk ilmtingimata.
    rahu, sain valesti aru siis, vabanda.

  12. #2152

    Re: HU korner

    Kaks otsustavat kätt järgmisest mängust. Vastan väga agro, lihtsalt alla top paarita ei ole mõtet midagi teha, sest ta betib ja raiseb igas potis
    Ja ma olen kindel, et keegi ei usu, et nii ongi valdavalt ja 8 kuud


    Vend bettis igat poti absoluutselt ja ei tundund, et saaksin 88 maha panna selles kohas.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t3870)
    Hero (SB) (t2130)

    Hero's M: 35.50

    Preflop: Hero is SB with 8, 8
    Hero bets t80, BB calls t40

    Flop: (t160) 10, Q, 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t160) 7 (2 players)
    BB bets t160, Hero calls t160

    River: (t480) 2 (2 players)
    BB bets t310, Hero calls t310

    Total pot: t1100

    Results:
    Hero mucked 8, 8 (one pair, eights).
    BB had 4, Q (one pair, Queens).
    Outcome: BB won t1100





    PokerStars No-Limit Hold'em, 2.09 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t4420)
    Hero (SB) (t1580)

    Hero's M: 26.33

    Preflop: Hero is SB with J, 7
    Hero bets t80, BB calls t40

    Flop: (t160) 7, 4, 2 (2 players)
    BB bets t120, Hero raises to t1500 (All-In), BB calls t1380

    Turn: (t3160) 3 (2 players, 1 all-in)

    River: (t3160) 4 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t3160

    Results:
    Hero had J, 7 (two pair, sevens and fours).
    BB had 4, 6 (three of a kind, fours).
    Outcome: BB won t3160
    Viimati muudetud räim poolt : 29.09.10 at 01:57

  13. #2153
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Move up where they respect your raise.

  14. #2154

    Re: HU korner

    ei hakka terveid sessioone postitama, aga ming 20 mängu kaotand järjest praktiliselt. iga mast tuli ära, runner runnerid kui mul 2 paari flopis, coinflipid neile,timing vale kui teen movi on tal käsi, kui foldisin riveri shovele, näitas bluffi lol...hmm mõne tilt calli tegin ehk riveril, kuskil vbl eksisin ortodokse betsizinguga lol, põhim tulekahjut polek ära hoidnud ja imelik et jumalast agrod vastased kõik ja mängivad nagu iga käsi neil nuts ja ikka lol

  15. #2155

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Move up where they respect your raise.
    +1

    Seriously dude, up here they respect the shit out of your raises.

  16. #2156
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    see pole ju cash ja me ei ole üldse deep, et callida sellise käega, mis on flopis suure tõenäosusega ees ja kardab turni ja riveri ülekaarte või tõmbekaarte
    Ma saan aru, et on mingid standardsed betsizingud, mida ülevalpool kasutatakse, aga kas pole nii, et nende käte puhul poleks odavamalt pääsenud nagunii

    aga olukorras kus vend cbetib igat floppi või donkab peab ju vahel õhuga raise tegema? sel juhul olen leidnud minraise piisavalt tõhusa olevat?

    minraise on ju nendes HU sng des väga tavalin move väga erinevates situatsioonides või ei ole? nende stackid juures on pea iga 3bet enamvähem commited olemine ju
    Mida sa selle minraisega saavutada tahad? Valuebettida või bluffida?

  17. #2157

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mida sa selle minraisega saavutada tahad? Valuebettida või bluffida?
    selles situatsioonis jah oli see tõesti vale, mõtlen, nõuaanded on olnud päris head

    korraliku mänguga ei suutnud võita ming 20 mängu juba, lahmisin ühe mängu niisama ja võitsin uhh saab rahus magama minna lol

  18. #2158

    Re: HU korner

    väga halvasti kõik mängitud, pole kahtlustki. Kaota ära oma sõnavarast "nõrkuse näitamine", see on mingi freerolli teema. Mängi kõigepealt oma kaarte, sellest peaks kuni 11$ piisama, 11-33$ mängi oma kaarte ja boardi, sealt edasi lisaks vastast. Kui sa microdes vastast hakkad mängima, siis võita on raske, pead pidevalt neid bluffi peale panema, kuna nende liinid on täiesti ajuvabad sinu jaoks, aga loogilised nende jaoks.

    PS. Lase starsis saata oma viimase 8 kuu käed, tõmba HEMi ja olen nõus 50$ vahele panema, et su EV joon ei ole nii räiges miinuses, nagu sa räägid. Loomulikult kui me räägime normaalsest samplest, 2000+.
    Viimati muudetud alaska poolt : 29.09.10 at 07:51

  19. #2159

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    väga halvasti kõik mängitud, pole kahtlustki. Kaota ära oma sõnavarast "nõrkuse näitamine", see on mingi freerolli teema. Mängi kõigepealt oma kaarte, sellest peaks kuni 11$ piisama, 11-33$ mängi oma kaarte ja boardi, sealt edasi lisaks vastast. Kui sa microdes vastast hakkad mängima, siis võita on raske, pead pidevalt neid bluffi peale panema, kuna nende liinid on täiesti ajuvabad sinu jaoks, aga loogilised nende jaoks.

    PS. Lase starsis saata oma viimase 8 kuu käed, tõmba HEMi ja olen nõus 50$ vahele panema, et su EV joon ei ole nii räiges miinuses, nagu sa räägid. Loomulikult kui me räägime normaalsest samplest, 2000+.
    Lol, üks räägib, et hakka vastast mängimba, teine, et mängi kaarte, aga igaljuhul ma mängin halvasti lol. Codecci vähemalt tõi välja kohad, kus oleks võinud teisiti tegutseda. Aga isegi sel juhul oleks ma nendes pottides sama plaju, kohati rohkemgi, kaotanud. KÕIK on halvasti mängitud ? Alaska, comon, vaata kas või viimaseid, JJ vs 9T ja top paar vs second pair all in, täiesti stadnardsed mängud, seal ei old mitte midagi teha.
    Ja nõrkuse näitamine on faktor, sest kui sa panustad nt 2 tänavat ja ja kolmandal ei panusta, siis lajatab vastane ilmtingitmat, seda saab väga tihti blufi indutseerimiseks kasutada - väga kasumlik sellel levelil

  20. #2160

    Re: HU korner

    Ok, võibolla ei ole halvasti mängitud, ei tea reade, mis vastaste kohta olid, aga mitte standartselt vähemalt. See minraise on ok move, kui sa seda balanseerid ka õhuga. Kusagil igatahes viga on, äkki on sinu vastu kerge mängida? Äkki mängid liiga kiiresti? Sest kui flopist rahad sisse lähevad TPGK, siis madalas limiidis pead sa vastase rangesse lisama ka kõik slowplaytud ülepaarid, sest 3bettida ei taibata neid.
    Ma mõnes mõttes usun su ülihalba jooksu, sest sa starsi microdes pead sa pidevalt flippama totaalse pasa vastu ja need on hästi meeldejäävad biidid. Ja kui vastane kokku ei kobista, siis oli olukord mingi sinu AA vs vastase JTs, 30bb deep. Need ei jää meelde, kui koju tulevad. Kui tahad, võid saata mõne Handhistory, ise ma niikuinii mängida ei viitsi ja aega on üle, äkki oskan mõne leaki leida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES