Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 305 EsimeneEsimene ... 891011122060110 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 6099
  1. #181

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas mahe
    Nojah,veits üritasin,välja tuli see mul niimoodi

    :D

  2. #182

    Re: HU korner

    on call või ei ?



    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1570)
    BB (t1430)

    Hero's M: 52.33

    Preflop: Hero is SB with A, Q
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 2, J, 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t120) 2 (2 players)
    BB bets t80, Hero calls t80

    River: (t280) K (2 players)
    BB bets t220

    Total pot: t720

  3. #183
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    on call või ei ?



    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1570)
    BB (t1430)

    Hero's M: 52.33

    Preflop: Hero is SB with A, Q
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 2, J, 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t120) 2 (2 players)
    BB bets t80, Hero calls t80

    River: (t280) K (2 players)
    BB bets t220

    Total pot: t720
    cBeti flopis ja sul on lihtsam seda kätt mängida ; as played fold river , kuna ühtegi drawd pole, mis kohale ei jõudnud ja võimalik, et villain tahtis sind juba flopis check-raiseda .


  4. #184

    Re: HU korner

    Sellepärast ma ei cbettinudki, et sellel boardil oleks hea checkraiseda. Kui ta turnis bettis, siis mida ta esindas? 2x, ristitõmme? Minu vastased donkavad poti ristitõmbega tunduvalt tihedamini kui checkraisevad. Riveri bet on tal siis kohalejõudnud masti valuebet? Põhimõtteliselt on ta range siis polariseeritud flushi ja blufi vahel ja kui ma usun, et antud vastane ei mängi oma drawsid agressiivselt, siis on see call?


  5. #185
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Sellepärast ma ei cbettinudki, et sellel boardil oleks hea checkraiseda. Kui ta turnis bettis, siis mida ta esindas? 2x, ristitõmme? Minu vastased donkavad poti ristitõmbega tunduvalt tihedamini kui checkraisevad. Riveri bet on tal siis kohalejõudnud masti valuebet? Põhimõtteliselt on ta range siis polariseeritud flushi ja blufi vahel ja kui ma usun, et antud vastane ei mängi oma drawsid agressiivselt, siis on see call?

    Kahtlen, et selles limiidis dongid mõtlevad board texturi peale nii palju, et millised boardid on head c/r bluffiks / semibluffiks . imo lihtsalt vaata, millised flopid on head cBettimiseks ( dry flops ) ja lähtu sellest - mitte sellest, et need on samuti head boardid C/R bluffimiseks. Arvan, et ta ranges on 2-d / flushid / J-d ja K-d ning air ka muidugi. Asi on selles, et vastase poolt vaadates on väga raske bluffida, kuna sa turnis callisid ja river eriti oluliselt midagi ei muutnud - v.a flush võimalus - mis muudab bluffi veel ebatõenäolisemaks.

  6. #186

    Re: HU korner

    Mängin ise samas limiidis ning sarnaselt andule oleksin c-beti teinud. Kui sul pole vastase kohta kindlat infi, et ta võiks bluff-raiseda sellise flopi peal, siis mina foldiks, kui ta raiseb. Sellises olukorras kaotad ainult 80, aga callides turni ja riveri lootes oma high cardi peale võid kaotada 300 oma näite põhjal. Turnis oleks võinud ise proovida raise. On üsna vähetõenäoline, et su vastane callib preflop raise 2x-ga. Aga riveri foldiks kindlasti ise ära.

    Lihtsalt huvi pärast küsin, mis vastasel oli?

  7. #187

    Re: HU korner

    Arvad et ma callisin? ;D Tegelt callisin jah, kuna vastane oli tüüpiline "nõrkust näen siis betin kohe", olin eelnevalt cbette pannud ja kui seekord ei cbettinud, siis eeldasin, et ta nüüd kohe proovib maha võtta potti. Panin ta blufi peale turnis, kuna see teine 2 oleks teda võinud mõtlema panna, vähemalt beti suuruse osas või mitte nii insta bettima. Kahtlustasin muidugi kahte kah, aga riveri insta 2/3 bet hajutas selle kahtluse ja flushdrawd see mees nii ei mängiks. Callisin ja näitas 89o.

  8. #188
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Arvad et ma callisin? ;D Tegelt callisin jah, kuna vastane oli tüüpiline "nõrkust näen siis betin kohe", olin eelnevalt cbette pannud ja kui seekord ei cbettinud, siis eeldasin, et ta nüüd kohe proovib maha võtta potti. Panin ta blufi peale turnis, kuna see teine 2 oleks teda võinud mõtlema panna, vähemalt beti suuruse osas või mitte nii insta bettima. Kahtlustasin muidugi kahte kah, aga riveri insta 2/3 bet hajutas selle kahtluse ja flushdrawd see mees nii ei mängiks. Callisin ja näitas 89o.
    oleksid võinud readid kirjutada alguses kohe. Aga see bluff polnud üldsegi hea bluff riveril, kuna ei saa ühtegi foldi imo aga peale su reade ja arvestades, et vastas on $6 donk ja gameflow-d arvestades call polegi nii paha. Mõtlesin võibolla üle veits, aga no tõesti kuidas saab siin bluffida lol ??

  9. #189

    Re: HU korner

    Ma mängin muidu tunduvalt lihtsamalt, tüüpiline ABC pokker, ja see toodab siiamaani hästi, aga kuna eile oli mul hull downswing, siis vahtisin xCSWx videot ja veel mõnede tippude ja hakkasin vastaseid rahulikult käte peale panema ja vastavalt sellele tegutsema varajastes levelites. Ei mänginud alati võidu peale, vaid pigem olin nõus mõned herocallid õppimise eesmärgil tegema

    näiteks nagu see käsi: vastane oli kõik mu donkbetid üle tõstnud, üldse tegi suht ajuvaba mängu.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1640)
    Hero (BB) (t1360)

    Hero's M: 45.33

    Preflop: Hero is BB with 3, 2
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 7, 10, 3 (2 players)
    Hero bets t30, SB raises to t60, Hero calls t30

    mul oli paar ja teadsin, et kui mingid 2 paari või kolmiku saan, siis võin ta stackida. Käe lugemist tahtsin kah õppida, see ei ole mu standard mäng. kui ta raises nagu oodatud, siis proovisin hiljem teda üle mängida ja callisin, kuna temal käes tõenäoliselt any two.

    Turn: (t160) 5 (2 players)
    Hero checks, SB bets t80, Hero calls t80

    kui ta oli blufi peal, siis see hea kaart jätkamiseks, samas võib minugi flushi peale panna. Kui tal on mingisugune TP sarnane käsi, siis ma ei usu, et ta oleks bettinud. River on jällegi huvitav kaart, kui tal oli flush, siis näen tõenäoliselt odavalt riverit, kuna siin betiks suurelt ainult suur flush. Kui ta aga on blufi peal, siis peaks iga ruutu järgi checkima(madal ruut), aga kui tal midagi ei ole, siis võib ta veel ühe bulleti panna. Jällegi polariseeritud minuarust, bluff või nuts. Ma usun, et selleks hetkeks võib välistada kõik pocketid (madalad) ja keskmised ja top paarid.

    River: (t320) Q (2 players)
    Hero checks, SB bets t240, Hero calls t240

    ühesõnaga otsustasin callida, ja minuarust oli see sellel hetkel suht easy call. See mis ta ümber pööras, oli mulle muidugi täielik üllatus, aga noh, sellel levelil tegelikult suhteliselt standard. Veelkord ütlen, et see ei ole mul mingi standardmäng, vaid selline odav koolitus...
    Total pot: t800

    Results below:
    SB had 9, Q (one pair, Queens).
    Hero mucked 3, 2 (one pair, threes).
    Outcome: SB won t800


  10. #190
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    turnis ei saa sa juba sellepärast callida, et su käel pole ta range vastu mingit equityt põhimõtteliselt - eriti kuna ta limpis.

  11. #191

    Re: HU korner

    nagu näiteks see. Mingi overbet turnis, mis tal seal on? Ruutu kunn? Ma olin jumalasta kindel, et tal siin ruutut ei ole, proovib mind foldima saada. Tuleb välja, et mul ei olnud jälle õigus ja nende tainaste käte peale panek on võimatu. See on niivõrd ajuvaba, no milliselt sitemalt käelt ta loodab seal riveris calli saada, peale minusuguse ülemõtleva dongi? Ei noh, bac to
    ABC. Eks ma 1000$ hakkan uuesti mõtlema.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1470)
    Hero (SB) (t1530)

    Hero's M: 51.00

    Preflop: Hero is SB with A, K
    Hero bets t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 8, 9, A (2 players)
    BB bets t20, Hero raises to t120, BB calls t100

    Turn: (t360) 2 (2 players)
    BB bets t380, Hero calls t380

    River: (t1120) K (2 players)
    BB bets t910 (All-In), Hero calls t910

    Total pot: t2940

    Results below:
    Hero had A, K (two pair, Aces and Kings).
    BB had J, 6 (flush, Ace high).
    Outcome: BB won t2940


  12. #192
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    sellepärast ongi haige jah, et ükski normaalne inimene ei läheks siin allinni :D

  13. #193

    Re: HU korner

    Päris paljud vastased selles limiidis minu arust betivad poti või enam (väga) tugeva käega. Mõne mängija puhul saab eriti kergelt vahet teha, kas tal käsi või mitte. Näiteks, kui saab pihta, betib alati poti või natukene alla poti ja kui ei hiti, siis üritab poole potise betiga välja bluffida. Positsioonis on eriti lihtne nende vastu mängida - tavaliselt kui second barrelit ei tule, saab poti väga kergelt endale. Kui aga tuleb turnis uus bet, siis kindel fold, kui sinu enda käsi ei parane tunduvalt.

    Isiklikult arvan, et su riveri call on ikkagi väga riskantne. Saaksid palju paremaid kohti, kus raha võita. Aga see on ka ainult minu arvamus.

    Üks tähelepanek veel seal AK käes. Flop iseenesest supper ei ole meile. Ise olen tähele pannud ja mööda pükse korduvalt saanud samasuguses olukorras. Kui tehakse minbet, siis sinu raise callitakse igal juhul ära. Sellistes olukordades olen tihti näinud mingit drawd. Peaksid alati tähelepanelik selles osas olema. Enamus vastased selles limiidis on dongid ja callitakse OOP-st LIIGA paljude kätega (põhimõtteliselt any two-ga).

    PS alaska, siin ei pea eriline tuumateadlane olema, et aru saada, kas callisid või mitte. Vaata oma postitatud käe viimast rida:

    Total pot: t720


  14. #194

    Re: HU korner

    jah, olen kõigega nõus, vastased on julmalt leake täis, need potbetid ja donkamised. Suuremate limiitide vallutamise mõttes ma proovisin rohkem sellist mängu, kuigi see eiriti vajalik ei ole kuni 100$-ni. Raha tuleb cbetist ja õigeaegsetest foldidest, mitte herocallidest ja bluffidest. Kui raha moneybookersisse kohale jõuab, siis jätkan 22 taalastega, eks siis näha ole, mis mu tegelik tase on.

  15. #195
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    jah, olen kõigega nõus, vastased on julmalt leake täis, need potbetid ja donkamised. Suuremate limiitide vallutamise mõttes ma proovisin rohkem sellist mängu, kuigi see eiriti vajalik ei ole kuni 100$-ni. Raha tuleb cbetist ja õigeaegsetest foldidest, mitte herocallidest ja bluffidest. Kui raha moneybookersisse kohale jõuab, siis jätkan 22 taalastega, eks siis näha ole, mis mu tegelik tase on.
    Mis su username on? :)

  16. #196

    Re: HU korner

    kaitsa111

  17. #197

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    kaitsa111
    täitsa kena graafik ju. Küll varsti uutesse tipudesse jõuad

    Küsimus laiale ringile. Mis bankroll reeglite järgi mängite?

  18. #198
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    täitsa kena graafik ju. Küll varsti uutesse tipudesse jõuad

    Küsimus laiale ringile. Mis bankroll reeglite järgi mängite?
    oleneb ka sellest palju kui suurelt ownid aga mina hetkel kasutan u 50 bi bankrolli reeglit alates $115 .

  19. #199

    Re: HU korner

    Praegu panen 60bi-ga 11 taalaseid, kuna algus sellel limiidil ei olnud mulle kerge ja tiltasin vähe maha. Nüüd sain mängu käima, 5 võitu järjest. Ausaltöeldes 6$ oli kõige suurem kõikumine umbes 8bi vist. Üle 20 küll vaja ei ole microdes vast.

  20. #200
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    pakun, et üle 30 pole vaja microdes. 20 ikka veits liiga vähe mu arust, kuna inimene alles õpib ka mängu - mul läks limiitides tõusmisega ROI ülesse ja swingid hoopis väikemaks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES