Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 112, kokku 305 EsimeneEsimene ... 1262102110111112113114122162212 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 221 kuni 2 240, kokku 6099
  1. #2221
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    öelge kuidas on võimalik, et iga tõmme, kasvõi ühe kaardiga tuleb neil ära ja endal nagu kuuvarjutus? Kas keegi on seda kogenud?
    jep, koguaeg

  2. #2222

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma tegin prooviks 2$ husng ja tõesti pole bluffida mõtet. Ma ei mõtle semibluffi, ma mõtlen olukorda, kus ma tahan vastase saada foldima kolmandat paari. See selleks.

    Aga ma vaatasin mõned räime handhistoryd üle, eks tegemist on tõesti halva jooksuga, ei saa salata, aga paljugi on ära teha. Üldse võtab minuarvates kuni 11$ limmitides mängu kokku see Räime postitatud käsi;

    "järgm suur pott. riveril uskusin, et olen taga, aga kuna ma kaotan 99% suurte paaridega, siis ma pidin seda nägme lol"
    ( Click to show/hide )


    Betitakse täpselt niipalju, nagu käes on. See on muidugi hea, aga seljuhul kui vastane seda teeb. Endale tuleb põhireeglid selgeks teha ja üks tähtsamaid nendest on see, et kui betid, siis enamasti tahad saada halvema käe callima või parema käe foldima. Niisama raha väikeste summade kaupa sisse panna potti, lootes et vastane meid bluffi peale paneb, omades ise ülinitti imaget, ei toimi.

    Natuke teisel teemal. Mul sattus ükspäev 23$ mängus vastane, kes minraises preflop 100% kätest, cbettis 1/2 potti 100%, vahest ladus ka teisi barreleid. Callis OOP maha TPNK 3 tänavat. Loomulikult ülilihtne mängida tema vastu, hakkasin 3bettima ja flopis checkraisema. Mille peale ta koguaeg foldis. Mängis ka mitmel laual korraga. Siis küsisin chatis "are you bot?", mille peale ta suutis ühe korra preflop foldida. Lõpuks ta kaotas ja declines, siis vaatasin sharkscopest järgi, tegemist oli 20$ mängudes 7000$ võitnud mängijaga, roi 10%! Järelikult selline taktika toimib.

  3. #2223

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    See, kuidas kaart jookseb on nagu tähtedes kirjas. Ma tean väga hästi, millal see algas ja see toimub olenemata toast, kus mängin, FTPs sama, olenemata mängust, mida mängin. Turnades sama. Kui ma poleks näinud, mismoodi kaart normaalselt(neutraalsemalt) jookseb, siis ma arvaks, et nii peabk olema. Huvitav on see, et kui ma alustasin pokkeriga, vaevalt teadsin, milline kombinatsioon on tugevam, mis nõrgem, siis ma võitsin 180 mehe turnasid ridamisi. HU-ga oli sama. Me kõik oleme kuulnud algajaõnnest. See pole kuidagi teaduslikult seletatav, aga see on ja toimib. Ma arvan, et igaüks on sellele tõestust saanud.
    Pokkerimängijatel on ka terved aastad, kus nad on nö tsoonis või vastupidi.
    Ilmselt oleks halva jooksuga mõistlik mängida ikkagi nitti,võimalikult vähe käsi ja paremaid käsi.

  4. #2224
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    See, kuidas kaart jookseb on nagu tähtedes kirjas. Ma tean väga hästi, millal see algas ja see toimub olenemata toast, kus mängin, FTPs sama, olenemata mängust, mida mängin. Turnades sama. Kui ma poleks näinud, mismoodi kaart normaalselt(neutraalsemalt) jookseb, siis ma arvaks, et nii peabk olema. Huvitav on see, et kui ma alustasin pokkeriga, vaevalt teadsin, milline kombinatsioon on tugevam, mis nõrgem, siis ma võitsin 180 mehe turnasid ridamisi. HU-ga oli sama. Me kõik oleme kuulnud algajaõnnest. See pole kuidagi teaduslikult seletatav, aga see on ja toimib. Ma arvan, et igaüks on sellele tõestust saanud.
    Pokkerimängijatel on ka terved aastad, kus nad on nö tsoonis või vastupidi.
    Ilmselt oleks halva jooksuga mõistlik mängida ikkagi nitti,võimalikult vähe käsi ja paremaid käsi.
    Halba jooksu ei eksisteeri olevikus ja mingeid adjustmente teha puhtalt selle pealt on lihtsalt fail.

    soovitusi :
    *vaata üle kohad, kus oleks saanud bluffbarreldada, aga seda ei teinud ( head kaartid vs halvad barrelkaartid )
    *kus oleks saanud rohkem valuet
    *Kus valuetownisid ise-ennast
    *3betshove on hea liigutus ja tihtipeale algajad üllatuvad, kui lightilt seda teha saab +ev-ga. Vaata välja mõni koht, kus vastane MR ja sa foldisid/callisid - äkki 3betshove oleks parem olnud ?

    ( mul on vahepeal selline tunne, et räim lihtsalt leveldab kõigiga ja irnub pihku kodus ise )

  5. #2225

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas räim Vaata postitust
    See, kuidas kaart jookseb on nagu tähtedes kirjas. Ma tean väga hästi, millal see algas ja see toimub olenemata toast, kus mängin, FTPs sama, olenemata mängust, mida mängin. Turnades sama. Kui ma poleks näinud, mismoodi kaart normaalselt(neutraalsemalt) jookseb, siis ma arvaks, et nii peabk olema. Huvitav on see, et kui ma alustasin pokkeriga, vaevalt teadsin, milline kombinatsioon on tugevam, mis nõrgem, siis ma võitsin 180 mehe turnasid ridamisi. HU-ga oli sama. Me kõik oleme kuulnud algajaõnnest. See pole kuidagi teaduslikult seletatav, aga see on ja toimib. Ma arvan, et igaüks on sellele tõestust saanud.
    Pokkerimängijatel on ka terved aastad, kus nad on nö tsoonis või vastupidi.
    Ilmselt oleks halva jooksuga mõistlik mängida ikkagi nitti,võimalikult vähe käsi ja paremaid käsi.

  6. #2226

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Halba jooksu ei eksisteeri olevikus ja mingeid adjustmente teha puhtalt selle pealt on lihtsalt fail.

    soovitusi :
    *vaata üle kohad, kus oleks saanud bluffbarreldada, aga seda ei teinud ( head kaartid vs halvad barrelkaartid )
    *kus oleks saanud rohkem valuet
    *Kus valuetownisid ise-ennast
    *3betshove on hea liigutus ja tihtipeale algajad üllatuvad, kui lightilt seda teha saab +ev-ga. Vaata välja mõni koht, kus vastane MR ja sa foldisid/callisid - äkki 3betshove oleks parem olnud ?

    ( mul on vahepeal selline tunne, et räim lihtsalt leveldab kõigiga ja irnub pihku kodus ise )

    Ei levelda ma midagi. Ma ei tea, mida see sõna tähendabki.
    Praegu pean natuke pausi pokkerist, sest eile sai küll mõõt nii täis.
    Aga siiralt tänud headele soovitustele ja nõuannetele, kogun nad kokku ja süvenen millalgi.
    Kahjuks on liiga palju mölisejaid foorumis, aga ma täiesti mõistan, et suur osal seltskonnast on alles pubekad.
    Edu kõigile seniks!

  7. #2227

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Keegi oskab midagi Starsi eurolaudade kohta öelda? Actionit samapalju? Päevasel ajal rohkem-vähem? 23$ ootasin mängu praegu 3 minutit dollarilauas, seda asja pole varem juhtunud.

  8. #2228

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Keegi PLO HUSNG ka spetsialiseerunud on?

  9. #2229
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    uuh nii hea on olla, hetkel karjääri tipphetk, ehk viimasel mängul mingi maniakki vastu mängisin, õnneks pidasid kõik käed vastu ja tuli koju võit :D

  10. #2230

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui te olete suutnud ajada vastase nii tilti et ta acceptib kogu aeg ja shoveb iga k2si.. siis mis rangega oleks k6ige optimaalsem/kasulikum callida. arvesse v6tta tuleb seda et mida pikemalt me foldime ja tema shovesid ei calli seda v2hem ta steamib ja v6ib 2ra minna. ise m6tlesin any A any K any broadway any pp? oletaks et on average tiltib ta ca. 15 m2ngu ja peale seda liivib. kui callime ainult AJ+ 99+ KQ siis leavib ta ntx peale 5-10 m2ngu
    Viimati muudetud Oliver poolt : 09.10.10 at 13:10

  11. #2231
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Oliver Vaata postitust
    kui te olete suutnud ajada vastase nii tilti et ta acceptib kogu aeg ja shoveb iga k2si.. siis mis rangega oleks k6ige optimaalsem/kasulikum callida. arvesse v6tta tuleb seda et mida pikemalt me foldime ja tema shovesid ei calli seda v2hem ta steamib ja v6ib 2ra minna. ise m6tlesin any A any K any broadway any pp? oletaks et on average tiltib ta ca. 15 m2ngu ja peale seda liivib. kui callime ainult AJ+ 99+ KQ siis leavib ta ntx peale 5-10 m2ngu
    44+ ; Ax+ ; K4+ ; Q9+ ; JT+

  12. #2232

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    44+ ; Ax+ ; K4+ ; Q9+ ; JT+
    kust muidu selline range? Peast või mingid kangemad kalkulatsioonid?

  13. #2233
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui on teada et HU-s on raske isegi paari hittida siis mina hittisin sellise asja:)

    Õnneks oli olemas riveriks info, et overbetib kui näin nõrk. Ja kuna ma ei näe As/Ks foldimas pärast sellist betti siis shovesin, obv kinni ei makstud.


    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 974489
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t1580.00 79 BBs
    Hero (BB): t1420.00 71 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 9 7
    BTN/SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 5 Q J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: (t40) 6 (2 players)
    Hero bets t30.00, BTN/SB calls t30

    River: (t100) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t280.00, Hero raises to t1370, BTN/SB folds

    Final Pot: t660
    Hero wins t660.00

  14. #2234
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    kust muidu selline range? Peast või mingid kangemad kalkulatsioonid?
    vaatasin pokerstovest equityt random (any2) range vastu.

  15. #2235
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kui on teada et HU-s on raske isegi paari hittida siis mina hittisin sellise asja:)

    Õnneks oli olemas riveriks info, et overbetib kui näin nõrk. Ja kuna ma ei näe As/Ks foldimas pärast sellist betti siis shovesin, obv kinni ei makstud.


    Full Tilt Poker No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 974489
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t1580.00 79 BBs
    Hero (BB): t1420.00 71 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 9 7
    BTN/SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 5 Q J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: (t40) 6 (2 players)
    Hero bets t30.00, BTN/SB calls t30

    River: (t100) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t280.00, Hero raises to t1370, BTN/SB folds

    Final Pot: t660
    Hero wins t660.00
    lol@ river action

  16. #2236
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mõtlesin ise ka selle käe veel läbi ja tunnistan, et mu river play pole kõige hullem aga oleks saanud paremini. Lead ei ole hea, sest bluffidelt ei saa me siis midagi aga ck/r suurus oleks pidanud olema väiksem sest shove callib ainult As ja ilmselt ka Ks. As läheb ta üle reraiaisi AI alati, aga Ts shovet ei calli, seega oleks pidanud lausa minraisema, et saada call võimalikult laialt rangelt ja induceda vastast shovema.

  17. #2237
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mõtlesin ise ka selle käe veel läbi ja tunnistan, et mu river play pole kõige hullem aga oleks saanud paremini. Lead ei ole hea, sest bluffidelt ei saa me siis midagi aga ck/r suurus oleks pidanud olema väiksem sest shove callib ainult As ja ilmselt ka Ks. As läheb ta üle reraiaisi AI alati, aga Ts shovet ei calli, seega oleks pidanud lausa minraisema, et saada call võimalikult laialt rangelt ja induceda vastast shovema.
    heh, mõtlesingi just vastase river play-d, check/shove on hea

  18. #2238
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui kaua kestab keskmiselt starsi turbo HUSNG ja FTP oma?

    Endal nii: FTP 374 mängu avg duration 9 min. Ja regular speed on 124 mängu ja 14 min avg

    Starsis ei mängi aga tundub mulle + EV struktuur ja tasuks sinna uuest aastast minna. Sest FTP turbodes jääb nagu aega väheks ning reg speed on jälle liiga aeglane ("kord on kärss kärnas....") Liiga palju sõltub push/fold mängust kus käib meeletu flippamine.

    Kas kellegil on märgatav ROI vahe Starsi ja FTP turbodes?

  19. #2239
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kui kaua kestab keskmiselt starsi turbo HUSNG ja FTP oma?

    Endal nii: FTP 374 mängu avg duration 9 min. Ja regular speed on 124 mängu ja 14 min avg

    Starsis ei mängi aga tundub mulle + EV struktuur ja tasuks sinna uuest aastast minna. Sest FTP turbodes jääb nagu aega väheks ning reg speed on jälle liiga aeglane ("kord on kärss kärnas....") Liiga palju sõltub push/fold mängust kus käib meeletu flippamine.

    Kas kellegil on märgatav ROI vahe Starsi ja FTP turbodes?
    alustasin HU mängimist starsi turbodega. hiljem liikusin FTP-sse, kus turbosid suutsin mängida vaevu BE
    starsi turbo = FTP reg speed minu meelest

  20. #2240
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Nii suheliselt on jah. Starsi turbo level on 5 minutit, aga FTP regulari oma 6 minutit. Erilist vahet tunda pole.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES