Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 115, kokku 305 EsimeneEsimene ... 1565105113114115116117125165215 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 281 kuni 2 300, kokku 6099
  1. #2281
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ega readiteta turni ck/r või minrais on nuts jh 2 paari+.

  2. #2282

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    3-bet 30% vanal, muud infot ei oska öelda. Call ja vaadata, mis riveril teeb?
    ( Click to show/hide )

    See käsi tuli kohe paar kätt peale esimest. Call?
    ( Click to show/hide )

  3. #2283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mingi eriti turbo? Kaks võimalust, kas sai kaardipakile hästi pihta või jookseb sust üle, kuna sa oled kuidagi liiga läbinähtavalt mänginud.

  4. #2284

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    mingi eriti turbo? Kaks võimalust, kas sai kaardipakile hästi pihta või jookseb sust üle, kuna sa oled kuidagi liiga läbinähtavalt mänginud.
    Tavaline turbo, ainult betfairis on need turbod 3min levelitega.
    No vaatasin ka eelnevaid käsi ja ei saa kuidagi öelda, et oleks läbinähtavalt mänginud. Õigemini, vaevalt, et ta seda kuidagi järeldada sai.

  5. #2285
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    1. Ära tõsta 56o vs aggro 3bettor
    2. Ära tõsta 2.5x, vaid MR 27bb deep

  6. #2286

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Täpselt nii, nagu andu ütles ja muidugi as played pole midagi arutada, kui preflop viga tehtud. Muidu selle ülejooksmisega on nii jah, et näiteks kui sul on väga agressiivne vastane, siis sa leiad koha (tavaliselt peale poti kaotust) kus su range on väga nõrk tema jaoks, sul preflop nuts juhuslikult käes, mängid seda kiiresti, nagu sa tiltaks veits ja ta maksab kinni. Nüüd kui sa mängid samasuguses olukorras 56o, siis satudki sa sellisesse lolli olukorda, kus sa pead niipalju asju arvesse võtma ja see käib tegelikult üle jõu. Esiteks on su range nõrk, agressiivne mängija on harjunud vastumängimisega lõpuks, teiseks läheb board sust mööda, tema cr on +EV, lisaks veel mitu tingimust. Kui sa nüüd ilusasti foldid talle preflop ja sellega muudad oma preflop raising range tugevamaks, on sul lihtsam mängida. Back to basics, ehk
    loose agressive vastase vastu teenime raha, kuna ta panustab liiga palju.
    loose passive callib liiga palju
    tight passive panustab liiga vähe
    tight agressive foldib liiga palju

  7. #2287

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Hei,

    Lihtne küsimus- kuidas mängida passiivse limperi vastu- callib 2nd ja 3rd pairiga maha tihti? Millinne pf range oleks ok. Kas tõmmetega betida ja kui palju. Ilmselt bluff on välistatud. Viimasel ajal olen sellistega hädas- ei oska adjustida. Ja krt ajab tilti :)

  8. #2288
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mina hakkaksin sellise loose-passive vastase puhul ise ka ennast poti sisse limpima. C-betiksin enamasti for value, aga mitte 2/3 poti vaid rohkem ( 3/4 või nii ). Potti prooviksin suureks ajada vaid siis, kui olemas on käsi, millega showdownile saan minna.

  9. #2289

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Panen siia ühe käe ka. Kas shove + või- EV, kõik vead ja head oleks oodatud
    (convertimisega olen hetkel hädas sry)

    Istekoht 1: Binommm (2070 mängumärkides)
    Istekoht 2: StepNoReteep Hero(930 mängumärkides)
    Binommm: postitab väikese pimepanuse 25
    StepNoReteep: postitab suure pimepanuse 50
    *** TASKUKAARDID ***
    Jagatud StepNoReteep [Ad Qd]
    Binommm: maksab 25
    StepNoReteep: tõstab 50 kuni 100
    Binommm: maksab 50
    *** FLOPP *** [8h 3d 7d]
    StepNoReteep: passib
    Binommm: panustab 50
    StepNoReteep: tõstab 50 kuni 100
    Binommm: tõstab 100 kuni 200
    StepNoReteep: tõstab 630 kuni 830 ja on all-in
    Binommm: maksab 630
    *** TURN *** [8h 3d 7d] [Kc]
    *** RIVER *** [8h 3d 7d Kc] [9h]
    *** KAARTIDE AVAMINE ***
    StepNoReteep: näitab [Ad Qd] (kõrge kaart äss)
    Binommm: näitab [4d 8d] (paar, kaheksad)
    Binommm korjas 1860 pangast

  10. #2290
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    coin flip suht, sa olid taga 47-53

  11. #2291

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Üldine küsimus, paljud teist esimestel levelitel minraisevad ja paljud 3x. Ise minraisen enamuse ajast. Sry kui siit selline teema on juba läbi jooksnud.

  12. #2292

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ära minraise seda pre! Tõsta 150 peale.

    Ise samuti limpimine on ok, kõige naljakam on see, et kui siis jagatakse AK, siis tõstad 3x ja saad ikkagi calli. Nad tahavad floppi näha, ise vaata oma käe järgi, kui kallilt sa seda neile näitad.

  13. #2293

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Roland Vaata postitust
    Üldine küsimus, paljud teist esimestel levelitel minraisevad ja paljud 3x. Ise minraisen enamuse ajast. Sry kui siit selline teema on juba läbi jooksnud.
    Mina panen standardina 3x. Põhiline põhjus, miks minraisetakse, on see, et kui 3beti saad, siis on odavam foldida, aga kuna madalates limiitides ei 3betita eriti palju, siis on parem, kui positsioonis rohkem raha sisse saad.
    2x panen siis kui vastane 3betib palju, foldib preflop palju või on multitabler.Multitablerite vastu alati 2x ja avan peaaegu 100%.

  14. #2294

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    OKi selge, ise minraisen sellepärast, et meeldib palju käsi mängida ja postflop mängu väga ei põe. Annan võimaluse kui tahavad OOP palju postflop mängida. 3x siis kui tundub eriti vastik vastane. Üldiselt tundub, et umbes pooled minraisevad ja pooled 3x.

  15. #2295

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Minu standardid on:
    10/20 levelil SB-lt tõste 55, BB-lt 3x ehk 60
    15/30 levelil SB-lt tõste 77, BB-lt 3x ehk 90
    25/50 levelil SB-lt tõste 111, BB-lt 3x ehk 150
    50/100 levelil SB-lt tõste allin, BB-lt allin

    Kunagi juhtus vastane (suht heal tasemel regular), kes kasutas TÄPSELT samu tõste suurusi igal levelil, siis sai kurjaks, et ahvin teda

    Multi-tabledes on lihtne, üks näpp on kogu aeg vastava numbri kohal, ei pea ringi sõeluma, sest ka jätkupanused on alati täpselt sama suurusega, mis preflopis. Üksnes kui käsi turnini areneb, peab vaatama, mis oleks iga kord sobiv panus. Tavaliselt panen ka turnil ja riveril poole-potiseid panuseid.

  16. #2296

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Õige jah see variant läks üldse meelest tegelikult. Samas selliseid tegelasi suht vähe, kes viitsivad trükkida. Lühikest aega proovisin, aga multitabledes tüütas ära. Igaks juhuks ütlen, et trackereid ja ninjasid jms ei kasuta.

  17. #2297

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mina panen standardina 3x. Põhiline põhjus, miks minraisetakse, on see, et kui 3beti saad, siis on odavam foldida, aga kuna madalates limiitides ei 3betita eriti palju, siis on parem, kui positsioonis rohkem raha sisse saad.
    2x panen siis kui vastane 3betib palju, foldib preflop palju või on multitabler.Multitablerite vastu alati 2x ja avan peaaegu 100%.
    Ma min raisesin kuna tahtsin natuke pre poti suuremaks ajada. 3x betile vastas ta tavaliselt 99+ ja AJ+, 3beti ei teind pf kordagi.

  18. #2298

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Üks asi veel, et ma ei multitable peaaegu kunagi ja ei hakka seda ka tõenäoliselt tegema. Mu mäng on üks tohutu metaskeem mu peas esimesest raisest kuni viimase shoveni ja niikui kaks lauda lahti võtan, siis on preflop tabel ja cbet, rohkemaks mõistust ei jagu. respect neil, kes sellega edukalt hakkama saavad.

  19. #2299
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Üks asi veel, et ma ei multitable peaaegu kunagi ja ei hakka seda ka tõenäoliselt tegema. Mu mäng on üks tohutu metaskeem mu peas esimesest raisest kuni viimase shoveni ja niikui kaks lauda lahti võtan, siis on preflop tabel ja cbet, rohkemaks mõistust ei jagu. respect neil, kes sellega edukalt hakkama saavad.
    harjutamise asi, kuid võib aega võtta tuhandeid mänge.

  20. #2300

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    harjutamise asi, kuid võib aega võtta tuhandeid mänge.
    Jep, mulle ka mingil hetkel tundus, et kvaliteedile mõjub kehvasti. Praegu jälle on väga raske 1 laual mängida. Jubedalt ajab tilti kui vastane jokutab iga käiguga.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES