Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 116, kokku 305 EsimeneEsimene ... 1666106114115116117118126166216 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 301 kuni 2 320, kokku 6099
  1. #2301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    See on ka ainuke hetk, kui ma teise laua võtan. Kui vastane hullult muneb.

  2. #2302

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    6,25$ 4meest või 5,25$ 2 meest HUSNG?

    Lihtne matemaatika näitab järgmist:
    1) 6,25$ - Kasumi näitamiseks tuleb 10st mängust võita 3, see teeb 9,50$ profitit.
    2) 5,25$- Kasumi näitamiseks tuleb 10st mängust võita 6, see teeb 7,50$ profitit.
    Oleks nagu lihtne otsus valida 6,25$ mängud!? Aga selleks võiduks tuleb tegelikult ju läbi mängida 20 vastast ning neid võita 6 korral mis peab jagunema veel omakorda järjestikusteks võitudeks mitte et võidan 1… 4… 6…8..9 jne mängu. Siit edasi jääb matemaatikast puudu, et kumb siis on ikkagi kasumlikum-kumba lihtsam biitida.
    Kindlasti kuskil on keegi sellele vastuse leidnud.

  3. #2303

    Re: HUSNG üldine arutlusteema


  4. #2304

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Oli just huvitav vastane. Preflop positsioonilt 90 prossa limpis, kui soliidse käega otsa panin, siis arvestatava koguse kätest reraises mind. Korra AQ -ga lõpetasin allinis, näitas KK. Postflop tundus hea mängija, kergelt panka ära ei andnud, callis kõigi tõmmetega, kõigi paaridega, ülekaartidega. Pidin enamus otsuseid tegema turnis ja riveris (tavaliselt ilma käeta).
    Arvestades infot, mis kätega OOP raiseksite limpi?

  5. #2305

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui ei reraisenud, siis flattis või foldis?

  6. #2306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    kui ei reraisenud, siis flattis või foldis?
    Umbes 50-50 ütleks.

  7. #2307

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Raske öelda kindlat handranget, sa pead kohe adjustima vastavalt esimestele olukordadele, kui ta limocallib. Kui esimene kord foldib, siis teed lightimalt edaspidi, kui su käsi jõuab showdownile, siis oleneb, mida sa talle pidid näitama jne. Üldiselt ikka sellised kaardid, mis võivad hittida top paari, A9+, K9+, 88+, väiksed Ax on natuke halvad, saad vähe actionit, kui A hitid, aga kui saad actionit, on raske maha panna.

  8. #2308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Raske öelda kindlat handranget, sa pead kohe adjustima vastavalt esimestele olukordadele, kui ta limocallib. Kui esimene kord foldib, siis teed lightimalt edaspidi, kui su käsi jõuab showdownile, siis oleneb, mida sa talle pidid näitama jne. Üldiselt ikka sellised kaardid, mis võivad hittida top paari, A9+, K9+, 88+, väiksed Ax on natuke halvad, saad vähe actionit, kui A hitid, aga kui saad actionit, on raske maha panna.
    Ahsoo lausa nii tight. Ise proovin kindlasti veel QJ, Q10, J10. Üritasin liigselt tema limpe karistada ja pidin palju ebasoodsaid olukordi mängima. Jama oli selles, et alguses ei jõudnud üldse showdownile ja ei saanud aru, millega ta mängib. Järgmiseks korraks tema vastu note olemas, tegelikult mängis ta igasugust jama, esimest korda näitas vist 10 6o.

  9. #2309
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Meie vastane on decent regular kes kukub sit out-i. Mis rangega te calliksite antud stackidega kui oletame, et ta on obv tiltis. See on esimene käsi millega ta uuesti mängu tuleb.
    Hand converteriga mingi jama siis panen kirja. käsi KTo blindid 10/20 (viimane minut) eff stack 20bb 400 chips.

    Kui minu vastu istub reg kel on 25% ROI 7$av mängib väga hästi obv saab 3 to 1 ette aga mul õnnestub tagasi grindida. 100 kätt saab juba mängitud oleme 15bb deep ja vastane pakub 50-50 diili. Postflop ma mängiks hea meelega edasi, aga siin flipata ja kaotada või võtta sisse pandud raha tagasi on teine variant vast parem?

  10. #2310
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vajaksin abi turbodes hüper-aggro fishide stiili encounterimisega.
    See kujutab endast seda, et PF callitakse igasuguse pasaga ennast potti, pannakse minu tõstele 3-bete väga looselt otsa ja ise tõstetakse PF 5+BB. Minu c-bet callitakse flopis maha ja kui mõne hilisema tänava peaksin checkima, siis tuleb kohe potisuurune ( või veel suureb ) bet. See muudab mul tõmmete mängimise suht raskeks, kui vastane tahab iga käega pool stäkki juba flopis sisse saada.
    Kas peaksin tõmbama range tihtimaks või liberaalselt shovema hakkama?

  11. #2311
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Blufftardi vastu bluffima minna on küll halb plaan. Igas sinu kirjutatud lauses on vähemalt 1 moodus kuidas adjustida.

    Teatud drawsid mängid obv nagu nutsi 1 kõik kes siis vastaseks peaks olema.

  12. #2312

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No aga võtame nüüd olukorra. Sul KJ, raised pre, tema call. Flopp J82. Olenemata sellest, mis ta teeb, üritad sa stackid sisse saada. saadki sisse ja vastasel J7o. Easy game.
    Tegelikult ongi põhiline viga see, et hakatakse nende vastu samasugust agrot mängu tegema, cbettima õhuga ja teisi barreleid laskma, preflop laialt avama jne. Agro vastu mängid tightilt, blindid küll suurenevad, aga nad ei suuda üldjuhul adjustida ja callivad sinu harvaid tõsteid samamoodi, nad ei mõtle, et sa oled neile 4 buttonit foldinud ja nüüd avad 3x, sul peaks hea käsi olema.
    Samuti on nende vastu väga hea vahest cbettimata jätta kui pihta saad flopile, samuti cbet ja turni check, et riveris ta leadiks.
    Minu lemmikvastase tüüp tegelikult.

  13. #2313
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    FTP regularides ma kasutangi sellist stiili, aga turbodes eriti ei jõua tihti oma häid ja mängitavaid käsi ära oodata. Kui need veel ka totaalselt mööda lähevad ja märkamatult 20BB järel on, siis pole ju muud enam teha väga kui sellise vastase vastu flippama hakata.

  14. #2314

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    FTP turbodes tuleta endale meelde, et 55:45 olukord on juba väga hea, kui selle saad ja nad on nõus väga halva käega callima pre, kui neil on suur chiplead. 20bb on iga A nende vastu nuts, pocketid kah muidugi, missest et pidevalt on sinu 44 vs tema Q5o.

    Muidugi võid oma bordilugemisoskust veel parandada, kuna ega sa nende vastu mängides herocallidest ei pääse, sest sinu A või K high on väga tihti parim käsi riveris.
    Viimati muudetud alaska poolt : 24.10.10 at 18:09

  15. #2315

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Võtmata jäänud väärtus?
    Eelnevalt vastasest silma jäänud, et peale läbi checkitud floppi üritas villane turnis overbetiga poti maha võtta omades tõmmet või any pair. Kasutas palju ka scare cardiga betimist.
    Starsi 6,25 turbo 40/20 blindid
    Hero: 1560
    Villane-button: 1440
    Villane callib ma check (8s 2c), flopp 2h2cKh, chek-check, turn A chek-check, river blank ma bet 40 ta call näitab 88.
    Mis teisiti teha? Kuidas oleks pidanud poti ehitama? träppimine ei töötanud.

  16. #2316

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Väga hea oleks omada imaget, et sa saad kolm tänavat raha sisse taguda ja tema callib maha oma 33+, Kx, Ax. Et sellist imaget omada, tuleb pidevalt agresiooni näidata.

    Tegelikult tekib minuarust huvitav olukord järgnevate kätega. Sa oled hullult trappinud just, suht õnnetult läbi kukkunud, kui sa nüüd järgmine limbitud käsi välja leadid, mis ta sinu rangest arvab? Tugev, kuna viimane kord jäi value võtmata, või nõrk, kuna sa mängid oma valuekäsi passiivselt? Kui sa sellele küsimusele vastust tead olenevalt kellega sa mängid, on sul head võimalused väga kõrgele jõuda.

  17. #2317

    Talking Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Väga hea oleks omada imaget, et sa saad kolm tänavat raha sisse taguda ja tema callib maha oma 33+, Kx, Ax. Et sellist imaget omada, tuleb pidevalt agresiooni näidata.

    Tegelikult tekib minuarust huvitav olukord järgnevate kätega. Sa oled hullult trappinud just, suht õnnetult läbi kukkunud, kui sa nüüd järgmine limbitud käsi välja leadid, mis ta sinu rangest arvab? Tugev, kuna viimane kord jäi value võtmata, või nõrk, kuna sa mängid oma valuekäsi passiivselt? Kui sa sellele küsimusele vastust tead olenevalt kellega sa mängid, on sul head võimalused väga kõrgele jõuda.
    Kusjuures see oli jummala sürr et tüüp jättis välja bettimatta see käsi kuna ennem oli ikka mingi85% eelpool kirjeldatud viisil mänginud. korraks tekkis tunne et krt nägi mu kaarte.
    Teine asi see et, ma ei oska vastase ranget määrata ja sellest kasu lõigata. selles ja madalamas limiidis mängitakse ikka igast ettearvamatut jama. Rohkem üritan edget saada panuse mutrist ja metast mis on ennem mängitud. Mängin küll enamasti Starsis kuid Tiltis on head deep turnad kus esialgsetes faasides on ruumi "raisata " mõned nööbid lihtsalt selleks et vastasest aru saada. Eks peangi hakkama lihvima range paika panemist.

  18. #2318

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas AstraalKeha Vaata postitust
    Võtmata jäänud väärtus?
    Eelnevalt vastasest silma jäänud, et peale läbi checkitud floppi üritas villane turnis overbetiga poti maha võtta omades tõmmet või any pair. Kasutas palju ka scare cardiga betimist.
    Starsi 6,25 turbo 40/20 blindid
    Hero: 1560
    Villane-button: 1440
    Villane callib ma check (8s 2c), flopp 2h2cKh, chek-check, turn A chek-check, river blank ma bet 40 ta call näitab 88.
    Mis teisiti teha? Kuidas oleks pidanud poti ehitama? träppimine ei töötanud.
    Muud polegi teha kui bet turn ja bet river. Turni pole enam mõtet checkida, kui tal kätt pole, siis niikuinii ei maksa. Alati ei saa readile loota, jääbki value saamata.

  19. #2319

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Sai just deucescracked kasutaja läbi. Nagu ma aru saan oleks HU mängijal targem HUSNG.com regada? Right?

  20. #2320
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Otsin inimest/inimesi kellega husng.com subscription teha mitme peale. Eelmisel kuul tegime foorumikasutajaga timz0333 kahepeale ja ta võib kinnitada, et kedagi ma üle ei lase ega vms.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES