Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 130, kokku 305 EsimeneEsimene ... 3080120128129130131132140180230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 581 kuni 2 600, kokku 6099
  1. #2581
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Aga mitu lauda tavalised regid mängivad siis ?

  2. #2582
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    1-4

  3. #2583
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Poker Stars $2.00+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1082019
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t1320 66 BBs
    BB: t1680 84 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 4 8
    Hero raises to t50, BB calls t30

    Flop: (t100) 8 6 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets t50, BB raises to t100, Hero calls t50

    Turn: (t300) 6 (2 players)
    BB bets t100, Hero calls t100

    River: (t500) K (2 players)
    BB bets t200, Hero calls t200


    Tean, et mängisin käe sitasti. Seepärast tahakski teada kuidas oleks õige seda mängida ?
    Algusfaas, vastane floatis esimese käe 9-highga showdownini ilma mingi tõmbeta, rohkem millegi märkimisväärsega hakkama pole saanud.
    Tegu 2.10$ 4mehe reg speed HUSNG-ga.

  4. #2584
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Normilt mängitud ju imo.

  5. #2585
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No tegelt, 8-ga ta paneks rohkem turnis, 6 on vähetõenäoline ja sellega paneks ka ilmselt rohkem, suuremaid pocketeid oleks pre 3bettinud, draw-si ka väga ei ole. Seega miks talle 2 (või siis 1) tasuta kaarti anda ? Kas turni raise ~350 peale oleks mõeldav olnud ? Shovele muidugi oleks foldinud siis.

  6. #2586
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    štandard liin minu arvates. Kui sai K siis jama jah aga mõtle sellele, et sa foldid blufid turni raisega välja. Tihti on tal siin ikkagi 9To sarnane käsi millel showdown väärtus väga väike.

  7. #2587
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma oleksin turnis ja riveris otsa pannud omakorda.

  8. #2588
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mis teema sellega on, et näiteks vaatan teiste mängijate videosid ja tihti tehakse nii, et näiteks saavad turnis in position kokku masti, ehk käes 2 masti kaart 98 ja maas mingid kolm muud masti kaarti .. ja sis vastane betib turni..ja tema ei raise turnis, põhjendusega, et pot controllib, et kui riverisse tuleb 4. masti kaart, siis võib jama olla, sest vastasel võib kõrgem masti kaart olla, aga kas just ei peaks bettima seal olukorras, et vastane oma masti ässaga näiteks maksaks kinni riveri?

  9. #2589
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Loodetakse riveril nupud sisse saada, kui sul on TAG imago siis sa üldjuhul ei bluffraise turnis ja su value range läheb suhteliselt kitsaks, lisaks hoiab blufid sees kui on barreldav vastane. Siin peaks kõige olulisem olema ikkagi betsize kui paneb suurelt siis ma just calliks ja kui tulebki 4-jas masti kaart siis riveril ck/r peale üldiselt ei minda sellisel laual parima käega. Kui väikselt paneb siis raiseks, et kasvatada potti ja lihtsustada riveri mängimist.

  10. #2590
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kuna olen täielik algaja, siis tahaks natuke abi saada strateegia kohta.
    Kui olen umbes 5:1 ees (husng chipsize), siis kuidas peaksin mängima. Kas seal on ruumi nt 98s/K2s tüüpi kätega preflop avada BTN-ilt või tasub ainult limpida (vastase shove peale peab ju foldima).
    Milliseid käsi sellises eduseisus üldse mängida ja kuidas ?

    Veel on mulle tundunud, et paljud lammutavad esimese paari käega kõvasti ja siis võtavad vaiksemaks. Kas see on ka mingi strateegia, et algusfaasis üliagro olla, sest kui vastane sust midagi ei tea, siis ta on algul üldjuhul tight ?

    Kuidas adjustida üliagrode vastu ?
    Kuidas adjustida ülitight limperite vastu ?

  11. #2591
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas SAGE tabelit kasutad? Kui ei siis tee see endale kindlasti selgeks, lõpumäng muutub palju lihtsamaks. Lõpumängu limp on minu arvates täielik jama-parem shoveda või foldida.
    Esimeste kätega lammutavad üldiselt dongid, või regularid, kellel on tugev käsi ja kes sind dongiks peavad.
    Üliagrode vastu ootad normaalse käe ja lased tal ennast tühjaks barreldada.
    Ülitight limperite vastu mängid LAG mängu-varastad nii palju kui saad, karistad limpe jne.

  12. #2592
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Kuna olen täielik algaja, siis tahaks natuke abi saada strateegia kohta.
    Kui olen umbes 5:1 ees (husng chipsize), siis kuidas peaksin mängima. Kas seal on ruumi nt 98s/K2s tüüpi kätega preflop avada BTN-ilt või tasub ainult limpida (vastase shove peale peab ju foldima).
    Milliseid käsi sellises eduseisus üldse mängida ja kuidas ?

    Veel on mulle tundunud, et paljud lammutavad esimese paari käega kõvasti ja siis võtavad vaiksemaks. Kas see on ka mingi strateegia, et algusfaasis üliagro olla, sest kui vastane sust midagi ei tea, siis ta on algul üldjuhul tight ?

    Kuidas adjustida üliagrode vastu ?
    Kuidas adjustida ülitight limperite vastu ?
    1) sinu ja vastase chippide suhe pole absoluutselt oluline, oluline on effective stacks, ehk mitu bb on väiksema stackiga mängijal. mäng käib ainult tema stacki peale, seega sa võid samahästi vaadata seda olukorda et teil mõlemad on sama palju stacki, vastavalt siis kui suur on effective stack.
    2) aga buttonilt avamise range on vastavalt vastasele. üldjuhul alla 10bb effective stackide juures ei tasu eriti marginaalse käega minraiseda, vaid kohe shoveda. näiteks A3s K9o jne
    3) lammutamise kohta võib tõesti alguses hea kaardijooks olla või eelmisest mängust on tilt peal. see viimane on üsna tavaline. aga tavaliselt sinu foldimine suurtele bettidele rahustab ta tihti maha. kui sa näed mängijat, kes niimoodi alguses lammutab mingi 5 kätt ja sis võtab vaiksemaks, viitab, et mängija pole eriti hea mängija
    isegi kui see on strateegia, siis kindlasti pole see hea, sest vastas võib sul olla samasugune callingcentre, kelle vastu võid vabalt paari esimese käega enamus oma stacki magama panna, ära sina seda kasutama hakka :) . lihtsalt võta alguses kohe tightimaks ja looda hea käsi saada, sa ei saa eriti midagi muud teha.
    4) üliagrode vastu. ründab su limpe? limbi häid käsi sisse. 3betib tihti, pole midagi eriti teha, proovi limpida ja vaata mis ta siis teeb, kui ta tõstab su limbi 2-3x bb , siis kui sa nagunii tahtsid selle käega tõsta, siis ta tegi seda ise sinu eest..proovi vahel 4beti, mis ta siis teeb
    5) ülitight limperite vastu, hakka dry potte stabima ja mängi ise agressiivselt. kui ta limp/foldib sulle, siis kasuta seda ära, kui ta seda ei tee, siis pole hullu, iga käsi, mis sa OOP näed 'tasuta', on eelis sulle

  13. #2593
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Okei, suured tänud vastuste eest.
    Aga kuidas betsize-sid adjustida erinevate vastaste vastu ?
    Loose limparite vastu kes flopil on "fit or fold" tasuks siis ilmselt preflop rohkem tõsta, sest flopil ta foldib niikuinii
    Aga ülinittide vastu piisab ilmselt preflop minraisest, sest ta ei mängi niikuinii halba kätt ?

    Ja mis võiks olla standard cbetsize ? Ise olen endale pannud nupu 50% potist ja kasutan seda suht tihti.

    E: Uurisin seda SAGE tabelit. Kas te tõesti hakkate iga käe puhul neid numbreid arvutama ja siis näpuga tabelist järge ajama ? Mina seda kindlasti ei suudaks. Ma panen selliseid asju umbes tunde järgi, isegi oddse ei viitsi arvutada vaid umbes määran silma järgi ära tavaliselt :D Selline tegevus lihtsalt tapaks lõbu pokkerit mängida.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 19.12.10 at 14:54

  14. #2594
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Okei, suured tänud vastuste eest.
    Aga kuidas betsize-sid adjustida erinevate vastaste vastu ?
    Loose limparite vastu kes flopil on "fit or fold" tasuks siis ilmselt preflop rohkem tõsta, sest flopil ta foldib niikuinii
    Aga ülinittide vastu piisab ilmselt preflop minraisest, sest ta ei mängi niikuinii halba kätt ?

    Ja mis võiks olla standard cbetsize ? Ise olen endale pannud nupu 50% potist ja kasutan seda suht tihti.
    loose limparid on üldjuhul nõrgad mängijad ja preflop size võid vastavalt käe tugevusele adjustida, väga nõrku käsi ei tasu suurelt tõsta, sest ta nagunii callib ja callib . tugevatest kätest võta korralikult valuet ja märgadel laudadel, kus arvad, et ta drawb, siis tõsta veel suuremalt, sest ta maksab kõik kinni oma drawga.

    tighti vastu jah, minraise piisab. õigus.

    cbeti vastavalt lauale ja vastasele, sest toppairiga märjal laual, peaks ikka vähemalt 75% panema potist
    samas tighti vastu kuival laual piisab 50-60% panusest. aga varieeruva cbeti sizega võib tähelepanelik vastane kiirelt su range ära määrata. vastukaaluks sellele võid sa jällegi seda abuseda.

    aga alguses vist lihtsam jah fixed betsizing ja soovitaks siis natuke üle poole poti.

  15. #2595
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    E: Uurisin seda SAGE tabelit. Kas te tõesti hakkate iga käe puhul neid numbreid arvutama ja siis näpuga tabelist järge ajama ? Mina seda kindlasti ei suudaks. Ma panen selliseid asju umbes tunde järgi, isegi oddse ei viitsi arvutada vaid umbes määran silma järgi ära tavaliselt :D Selline tegevus lihtsalt tapaks lõbu pokkerit mängida.
    See tabel kulub sulle umbes nädalaga pähe, kui selle järgi mängid.

  16. #2596
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema


  17. #2597
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ära nashi järgi küll mängi, see on ikka way too loose

  18. #2598

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ilge pull, eile avastasin õhtul miskit 6 taala oma Full Tilti accounti pealt. Rakena oli tulnud, mängisin miski aeg end bustoks. Mõtlesin a pohh lükkan ühe HU sng. Tegin ära, võitsin. Tegin paar korda veel, kõik tõmbasin kotti :) hetkel 6 taalastel roi miski 75 vist. Vaadake sharkscope mu graafikut: SimbaM. Enne tagusin neid väikseid HU sngsid, kuidagi ei tulnud välja. Aga suurtel nagu mõte jookseb paremini, saab vastastest paremini aru jne. Ei tea, olen suht rahul, otsustasin, et HU sng on siiski minu teema ja peaks uurima asja rohkem veitsa :) ( a ja avastasin, et umbes KÕIK, kes mängivad full tiltis 6-st turpsi on ROI-ga miinustes, umbes 1 vastane oli napilt plussis ja see mängis ka päris oinasti.) PEACE!

  19. #2599
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
    Ilge pull, eile avastasin õhtul miskit 6 taala oma Full Tilti accounti pealt. Rakena oli tulnud, mängisin miski aeg end bustoks. Mõtlesin a pohh lükkan ühe HU sng. Tegin ära, võitsin. Tegin paar korda veel, kõik tõmbasin kotti :) hetkel 6 taalastel roi miski 75 vist. Vaadake sharkscope mu graafikut: SimbaM. Enne tagusin neid väikseid HU sngsid, kuidagi ei tulnud välja. Aga suurtel nagu mõte jookseb paremini, saab vastastest paremini aru jne. Ei tea, olen suht rahul, otsustasin, et HU sng on siiski minu teema ja peaks uurima asja rohkem veitsa :) ( a ja avastasin, et umbes KÕIK, kes mängivad full tiltis 6-st turpsi on ROI-ga miinustes, umbes 1 vastane oli napilt plussis ja see mängis ka päris oinasti.) PEACE!
    Sampel on olematu ju :) Vaatame mis juttu näiteks 1 kuu pärast räägid. 12,5 BIga võid ka 1 päevaga bustolandi sõita :D

  20. #2600

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mhmh, ma tean :) Eks vaatab jah. Aga mul küsimus ka, et kui kõrgel peaks asetsema too normaalne luckiga võidetud turnade võidusumma suure sample juures?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES