Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 133, kokku 305 EsimeneEsimene ... 3383123131132133134135143183233 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 641 kuni 2 660, kokku 6099
  1. #2641

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui flopil sai paari, minu checkile järgnes bet, või minu betile raise. ja callis vääääääääga lightilt drawde ja overitega.

  2. #2642

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    HUSNG-d on ikka megalebod. Mõned stiilinäited, tänasest sessist, lobbys ootavate regide vastu. kohutav.

    ( Click to show/hide )




    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )

  3. #2643

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    esimene käsi ma c/r air turnis, aga riveris on küll halb call imo.

  4. #2644

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    esimene käsi ma c/r air turnis, aga riveris on küll halb call imo.

  5. #2645
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kust ma leiaksin selle SAGE tabeli millest siin juttu leidsin?
    Vaatasin küll viimased 10lk läbi aga ei silmanud.
    aitäh.

  6. #2646
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: HUSNG üldine arutlusteema


  7. #2647
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Aitäh.

    Kuigi lugesin kaks korda läbi ei saa ma esmapilgul sellest kohe üldse aru.
    Ma ei saanud üleüldiselt aru, et kuidas seda rakendada.
    Sain aru vist ainult sellest, et seda saab kasutada turniiri lõpufaasis? Ala kui mängida HUSNG siis saab rakendada hilises faasis?

    Kui keegi viitsib siis võiks mulle mõne sõnaga eesti keeles seletada. Oleks tänulik.

    Aitäh.

  8. #2648

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ma küll just ärkasin ja olen päris unine, aga kas ma saan õigesti aru et regid callisid sind riveris T high ja J higha ?
    rofl, mõned ootavad regid võivad seal küll sitad olla, aga selline asi.. näen esimest korda.

    edit: näe natuke uni rohkem läind saan rohkem aru ka, eelviimases käes oli boardil flush ja tahtis ilmselt splitti lolololo,

  9. #2649

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Esimene kord, kui sa nendele tundmatu oled, siis muidugi võib tunduda ownimisena, aga teed mitu mängu sama regulari vastu, ta hakkab sind julmalt valuetownima 3betitud pottides ja drawistel boardidel.

    SAGE toimib hästi alla 7bb.

  10. #2650
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 311

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Aitäh.

    Kuigi lugesin kaks korda läbi ei saa ma esmapilgul sellest kohe üldse aru.
    Ma ei saanud üleüldiselt aru, et kuidas seda rakendada.
    Sain aru vist ainult sellest, et seda saab kasutada turniiri lõpufaasis? Ala kui mängida HUSNG siis saab rakendada hilises faasis?

    Kui keegi viitsib siis võiks mulle mõne sõnaga eesti keeles seletada. Oleks tänulik.

    Aitäh.
    Tabel:



    R tulbas olev number on väiksema stäki suurus BIG BLINDIDES PÄRAST blindi postitamist.
    JAM(SB) - kaartide summa (loe alt) millal on buttonilt +EV shove
    CALL(BB) - kaartide smma (loe alt) millal on BB-lt +EV call (shove)

    Igal kaartil on väärtus. suvalien kaks on väärt kaks punkti, suvaline kuus - kuus punkti, suvaline kümme - kümme punkti, suvaline poiss - üksteist punkti jne. V.A. Äss ei ole väärt 14 vaid on 15 punkti!

    Nüüd kui käes kaks kaarti siis võtad käest suurema kaarti ja korrutad selle väärtuse kahega ning lisad juurde väiksema kaarti väärtuse. Kui nad on suited lisad veel juurde kaks punkti. Kui on paar liida 22 (see mõttetu, iga paar 10BB on suht shove).

    Näiteks ul käes 29o, siis võtad üheksa ja korrutad kahega ehk on 18. Lisad jurude väiksema kaarti ehk 2. 18+2=20. Summa on 20. Kui vaatad tabelit siis shoveda eriti ei saa.

    Nüüd käes J5s. (J = 11) Suurema kaardi korrutad kahe (J on suurem) ehk 11 x 2 = 22. Lisad juurde väiksema kaardi (5). 22+5=27. Kuna nad on suited lisad juurde veel 2 ning on summa 29. Vaatad tabelit ja kui stäkk on väiksem kui 6BB-d (sul või vastasel) siis on see buttonilt +EV shove. Teinekord minraise võib olla veel suurema +EV.ga

    Edu.

  11. #2651
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kardpleieri esimese käe call on küll wtf. Kuidas sa saad mõelda, et sa midfagi biidid? VÕi käib 100 limiidil juba vaakumis selline mõtlemine, et kuna ta teab, et 4 flush board on hea bluffimiseks siis ta blufib siin väga palju. OK las blufib, aga sitaks palju NUTSE (sinu käega võrdluses) mängib ka sama moodi. Mis sest, et ma sittagi ei biidi aga see call on readideta kaotav.

  12. #2652
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Suured tänud ranka! Sain nüüd asjast tõesti aru.
    Küsimus veel ka, et paljud teist seda reaalselt kasutavad mängus?
    Muidugi kõik sõltub asjaoludest ja vastasest jne, aga kas üldiselt toimite enamvähem vastavalt sellele tabelile?

  13. #2653

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kardpleier mis su tilt username on ?

  14. #2654
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 311

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Suured tänud ranka! Sain nüüd asjast tõesti aru.
    Küsimus veel ka, et paljud teist seda reaalselt kasutavad mängus?
    Muidugi kõik sõltub asjaoludest ja vastasest jne, aga kas üldiselt toimite enamvähem vastavalt sellele tabelile?
    Iga päev.

  15. #2655
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 311

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mängija 'golforejht72' on küll jube kahtlane kuju. ROI on viisakas aga on mega-mega tight ning ilmselgelt SAGE-st ei tea midagi. BB:100 kutil pärast postitamist 175 järgi ja tuimalt foldib ning nii kaks korda ja laseb 3-4 lauda kogu aeg korraga.

  16. #2656

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma satun temaga pidevalt mängima. Ta valib laudu nii, et istub kohe, kui keegi vastase saab, nii ka mina. Ta on vist kõik mängud ära coolerdanud mu vastu, ühe võitsin, kui ta paardunud flopil 3 barrelit lasi õhuga, see oli ka ainuke kord, kui ta midagi erilisemat tegi.

  17. #2657
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 311

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma satun temaga pidevalt mängima. Ta valib laudu nii, et istub kohe, kui keegi vastase saab, nii ka mina. Ta on vist kõik mängud ära coolerdanud mu vastu, ühe võitsin, kui ta paardunud flopil 3 barrelit lasi õhuga, see oli ka ainuke kord, kui ta midagi erilisemat tegi.
    Vana ju retsilt tight, sitaks limbib. Ülivähe 3betib jne.

    Siis HSNG.com on keegi vend miski "primo" vms. Olen ta videosid vaadanud aga üleüldse ei meeldi ta mäng :S Räägib, et oh low level ($22 HUSNG) mängige straightforward ja ise teeb ikka väga imelikke bluffe. 3bet size suure fishi vastu oli ka mega suckib ala fish avab 60, ta raiseb to 120. Milleks?

  18. #2658

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas pwndre Vaata postitust
    kardpleier mis su tilt username on ?
    yamahaeg012

  19. #2659

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    23-33 level ongi kõige parem strateegia seesama, mida kasutab see golforejht ja enamus selle taseme rege, kes ülespoole ei liigu sellise mänguga never, aga sellel tasemel ajavad stabiilse papi kokku. Olen ise kah märganud, et nende videotes mängitud strateegiatega on raske biitida 33$ mänge. Näiteks kui videotes coach cbetib ja saab calli Q78ss flopil, siis mainib ära turnis, et vastane oleks Q või mastidraw checkraisenud. Sellel limiidil ei checkraiseta üldsegi neid kaarte. Eriti seesama primordial imestab pidevalt vastase käe üle, mis minuarust on täitsa standard sellel limiidil.

    Selle golforejhti kohta veel niipalju, et need multitabling regid mängivad sinu stattide järgi ja oskavad adapteerida, kui ta limib, siis järelikult on su 3bet suur.

  20. #2660
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    2. käsi 4-mehe turbos. Kuidas kommenteerite ?

    Poker Stars $6.00+$0.25 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1099248
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t1490 74.50 BBs
    BTN/SB: t1510 75.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with A 9
    BTN/SB raises to t40, Hero raises to t140, BTN/SB calls t100

    Flop: (t280) 9 2 5 (2 players)
    Hero bets t200, BTN/SB calls t200

    Turn: (t680) 4 (2 players)
    Hero bets t360, BTN/SB calls t360

    River: (t1400) 4 (2 players)
    Hero bets t790 all in

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 22 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 22 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES