Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 134, kokku 305 EsimeneEsimene ... 3484124132133134135136144184234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 661 kuni 2 680, kokku 6099
  1. #2661
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    3bet poleks standard, aga ülejäänud käsi küll.

  2. #2662

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Standard see küll ei ole ja mina kui Tight Agressive nii ei mängi. :-)

    Aga võtme nüüd vähegi mõtleva mängija 3beti flatting range mängu alguses. See oleks 77-99, ATs, AJ, KQ. Tõenäoliselt TT+, AQ+ shipiks, võibolla flatiks veel KJ. Kui hitid A, võid olla domineeritud, Hitid 9, on ülekaardid maas, mastitõmmet hitid harva. Niiet halb käsi 3bettimiseks ja suure poti mängimiseks.
    Kuna 6$ vastased flativad J2s+, siis tundub ok.

  3. #2663
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Selles suhtes mõtlengi, et kui micros siin hoog maha võtta mõnel tänaval kaotame valuet või paneme raske calli ette ennast kui ck ja vastane shoveb, no endal ikka kergem bet/bet/bet imo.

  4. #2664
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ega tavaliselt nii lightilt ei 3betigi, kuigi samas mängu algul imo võiks. See oli mu esimene mäng 6.25 limiidis ja oli vaja kohe agressiivsust näidata :) Aga tahtsin tegelt teada postflop mängu kohta rohkem.

  5. #2665
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ja miks mängu alguses võiks rohkem 3bettida? Kui sa seda imago jaoks teed(mis sel limiidil on täiesti kasutu) siis mina tahaks, et vastane foldiks, seega betiks 180. Aga kui A9s on tundmatu vastu value 3bet, siis tasuks sul oma ranged üle vaadata.
    Postflopis panidki end raskesse olukorda selle 3betiga. Täiesti vaakumis olles ei tahaks sellisel boardil bustoks küll minna, peale flopi flatti võtaksin hoo turnil maha.
    Viimati muudetud atsetoon poolt : 30.12.10 at 23:56

  6. #2666
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    livb112: ill cut ya eyelids off and feed u nothing but sleeping pills

  7. #2667

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mismoodi mängiksite, kui teie stäkk on langenud 1000 chipile ja vastasel siis 2000 chipi. Blindid 25/50 või edasi 50/100. Vastane minraiseb BTNilt iga käsi. Samuti callib BB olles mu 3bb raise suhteliselt lightilt ja stabib floppi enamus ajast. Milline oleks siin õigemäng ja ranged?

  8. #2668
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 312

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    23-33 level ongi kõige parem strateegia seesama, mida kasutab see golforejht ja enamus selle taseme rege, kes ülespoole ei liigu sellise mänguga never, aga sellel tasemel ajavad stabiilse papi kokku. Olen ise kah märganud, et nende videotes mängitud strateegiatega on raske biitida 33$ mänge. Näiteks kui videotes coach cbetib ja saab calli Q78ss flopil, siis mainib ära turnis, et vastane oleks Q või mastidraw checkraisenud. Sellel limiidil ei checkraiseta üldsegi neid kaarte. Eriti seesama primordial imestab pidevalt vastase käe üle, mis minuarust on täitsa standard sellel limiidil.

    Selle golforejhti kohta veel niipalju, et need multitabling regid mängivad sinu stattide järgi ja oskavad adapteerida, kui ta limib, siis järelikult on su 3bet suur.
    Väga hea post. Selle peale ma ise ei mõelnudki, et nad nii "lollilt" võivad adjustida. Regularide vastu tõesti 3betin rohkem, sest nad foldivad rohkem 3bettidele, saan agroma image ja saan ka teada nende stiili (tõenäosus, et tulevikus nendega koos mängin on suur).

    Aga adjusting, mis ta teeb on ju maailma halvim. Kui ma 3betin palju siis tegelikkuses on see leak või õigemini koht, mida saab ise abuseda. Võtad tightimaks, callid rohkem 3bette, floadid postflop rohkem. Aga kuna ta hakkab limpima siis insta mu 3bet lendab ka alla (ei ole mõtet lightilt 3bettida venda, kes mängib buttnilt 70% käsi ja avab kõigest 30%). See on ju ilmselge, et nende range muutub tugevaks ning ma enam ei mõtlegi KT tüüpi, bluffidega 3bettida ja parem võtan head implied oddsid.

    Õigem adjust oleks võtta oma stealing range tigtimaks. See ei reeda koheselt oma adjustingut ja ma loll jooksen oma light-rangega nende vastu puruks. Teine võimalus oleks minraiseda aga see on ka suht läbinähtav AGA kuna levelid tõusevad siis isegi siis kaob selle "nähtavus kiirelt" ära.

    Aga ühte asja ma ei oska öelda ja küsiks nõu. Kumb oleks "teoreetiliselt" parem. Kas alguses 3bettida rohkem ja luua agro image. Nii saab ka teada kui tihti vastane 3betile foldib (kui nit on) siis mingi aeg 3bet-bluffid ära lõpetada (blaindid liiga suured ja cmmiten liiga suure osa stäkist) ning siis lõpus kus resteal bluff on ka jube suht hea hakata uuesti bluffima. Tundub mulle üpriski solid strateegia, sest
    a) nagu ütlesin saab infot vastase fold to 3bet range kohta
    b) kui vastane nats infot korjab siis võib meid 2-3 level ise lighjtimalt ära stäkida, omet me oleme siis tightimad
    c) kui blaindid suured siis suht enam igasugu 3bet jms readi ei loe. Keegi anyway AX ei foldi ja me päris any2 ei shove aga kui jälgib mängu võib meid callida ikkagi lightimalt.

    Või siis hoopis olla alguses tight ja oodata lõpuni ning kui lõpus blaindid suured saame oma tight 3betting range ära kasutada. Aga minu kogemus on, et mängijad low level teevad ikka rohkem halbu calle kui "häid" folde. S.t. et isegi kui ta näeb ,et sa 3bettid ime vähe siis suurt kätt ikkagi keegi ei foldi ja räägib end callima aga kui oled juba agro siis räägitakse end veel lightimalt callima.

  9. #2669

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No põhiliselt tuleks proovida niipidi mängida, et sina alustad vaikselt ja proovid vastase stiilist aru saada ja hakata seda abusema. Vastavalt tema käitumistele kogud reade ja paned oma 3beti ja barreldamisranged paika. Saab ka muidugi vastupidi, proovida vastasest kohe algul üle sõita ja eeldada, et ta ei oska adjustida.

    Kuna aga tegemist on turboga ja vastastega, kellega tihti uuesti ei kohtu, siis ma valiks ikka esimese variandi. Kuna mäng on nii lühike, siis image loomiseks saab aeg tavaliselt otsa ja üks ebaõnnestunud 3bet+cbet maksab juba suure osa stackist.
    Halvad mängijad räägivad ennast jah callima, ja head foldima. HUSNG-s carddead olla on päris jama, blindid tõusevad ja keegi ei foldi.
    Regularidega mängimisest niipalju, et ega sellel levelil istub sulle vastu ikka 90% fish, ja regularidega machid lähevad kiiresti väga agressiivseteks kätte ja ega nad palju ei taha siis remachida. Et mina keskenduks ikka fishi biitimisele, need pidavat suht sarnased olema 33$ ja 330$ levelil.

  10. #2670
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 312

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    See oli teoreetiline küssa. Loomulikult fishi biitimine on teine tera aga thanks anyway sain ideid. Pealekauba ei mõtlegi kaua ühel limiidil olla.

  11. #2671
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui vastane 3betib palju, hakkan mina limpima, et floppe näha - suht obv mu meelest.

  12. #2672
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    livb112: ill cut ya eyelids off and feed u nothing but sleeping pills
    konto vist jälle hacked

  13. #2673
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    kui vastane 3betib palju, hakkan mina limpima, et floppe näha - suht obv mu meelest.
    +1

  14. #2674
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui mina avan SB-lt raisega ja vastane callib BB-lt ja betib flopil, siis kas see on donkbet või c-bet ? Kas tasub donkbetti eraldihudis näidata ?

  15. #2675
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    siis on donkbet, ja tasub küll näidata, mul on see popupis.

  16. #2676

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Donkbet on väga hea note, aga arvestama peab sellega, et kui vastane põeb FPS (fancy play syndrome) siis peas arvestama, et kui esimene kord oli donkbet õhk, siis järgmine kord nuts.

  17. #2677
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Pole väga hu spets ,aga viimasel ajal olen märkanud et paljudele meeldib "pot bet bluff riveril" kui drawd pole ära tulnud.
    Viimati muudetud armand0 poolt : 03.01.11 at 16:36

  18. #2678

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kus saidil? FTP tõenäoliselt? Muidu standard jah, Starsis pannakse 2/3.

  19. #2679
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kus saidil? FTP tõenäoliselt? Muidu standard jah, Starsis pannakse 2/3.
    FTPs jah.

  20. #2680
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    Pole väga hu spets ,aga viimasel ajal olen märkanud et paljudele meeldib "pot bet bluff riveril" kui drawd pole ära tulnud.
    Selle all mõtled sa seda scenariot, kui näiteks sa avad BTNilt, vastane callib, cbetid flopi, vastane callib, checkite turni ja siis betib vastane poti või teeb overbeti? FTP's on jah vähemalt madalates limiitides, kus mina mängin ikka ülimalt levinud move.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 23 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 23 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES