Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 139, kokku 305 EsimeneEsimene ... 3989129137138139140141149189239 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 761 kuni 2 780, kokku 6099
  1. #2761
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ei tea. Mul töötab iga brauseriga. Eks ma panen upload.ee'sse ka ülesse siis.
    Mul Internet Explorer otsib mingi 1 minut ja siis lõpetab. Valge leht jääb ette, neti viga ei saa olla.

  2. #2762
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    2. käsi, vastasest ei tea midagi.

    Poker Stars $11.00+$0.50 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1141228
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t1520 76 BBs
    Hero (BTN/SB): t1480 74 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with J J
    Hero raises to t60, BB raises to t340, Hero ???

  3. #2763
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema


  4. #2764
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    2. käsi, vastasest ei tea midagi.

    Poker Stars $11.00+$0.50 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1141228
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t1520 76 BBs
    Hero (BTN/SB): t1480 74 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with J J
    Hero raises to t60, BB raises to t340, Hero ???
    allin obv

  5. #2765
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Selgita, miks see hea on ? Kõik räägivad, et mängu algul ole tight kui vastasest midagi ei tea.

  6. #2766
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Selgita, miks see hea on ? Kõik räägivad, et mängu algul ole tight kui vastasest midagi ei tea.
    sest sul on JJ, mis on 4. parim käsi kõikidest võimalikest kombinatsioonidest ja vastase suur re-raise võib olla ja suure tõenäosusega ongi rangega, mida JJ biidib.

  7. #2767
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Jep, see töötab.

  8. #2768

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vastane ei taha floppi näha, ehk 88-QQ, AJ+. Kui ta seda AA,KK teeb, no edu talle.

    Need siis valuekäed. Lisks terve hunni igasuguseid retarded käsi, alates 22, lõpetades A3 suuted.
    Viimati muudetud alaska poolt : 25.01.11 at 18:36

  9. #2769
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mis teed andu_andu?

  10. #2770

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust

    Vaatasin video ära, ausaltöeldes on mõtetu kommenteerida. Pole võimalik, et sa nii kiiresti mõtled. Järelikult ei mõtle sa üldse, vajutad nuppe vastavalt kaartidele. Tõenäoliselt annab sellel limiidil isegi niimoodi raha teha, aga seljuhul ma võtaks 6 lauda korraga.
    Iga käe juures peaks käima mingisugune mõtteprotsess. Igal tänaval on sul 3 otsust, raise call fold. Otsuste lihtsustamiseks on vajalik vastase image, sinu image, eelnev history, mängu alguses ilma infota üleüldine vastaste keskmine käitumismuster antud olukorras. Kasuta seda. Kaarte jagatakse teile võrdselt, mõlemad floppavad võrdselt majasid. Kust su raha tuleb? Vastane foldib parema käe või callib sitemaga. Simple.
    Aga üleüldised leakid olid donkbet-ei saanud täpselt pihta, kas for value või bluff, callisid shove KTo mingi 70bb deep?, preflop callingrange natuke loose ja limbi tõstmise betsize väike, valuebeti suurused samad olenemata boardist ja vastase rangest.
    Proovi teha mäng ja proovi iga käsi vastane käe peale panna. nii õpid väga kiiresti, kuna saad koguaeg kinnitust oma arvamusele ja kui arvasid valesti, paned järgmisel korral paremini. Mängu lõpuks peaks timebank kasutatud olema.:-)

  11. #2771
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Vaatasin video ära, ausaltöeldes on mõtetu kommenteerida. Pole võimalik, et sa nii kiiresti mõtled. Järelikult ei mõtle sa üldse, vajutad nuppe vastavalt kaartidele. Tõenäoliselt annab sellel limiidil isegi niimoodi raha teha, aga seljuhul ma võtaks 6 lauda korraga.
    Iga käe juures peaks käima mingisugune mõtteprotsess. Igal tänaval on sul 3 otsust, raise call fold. Otsuste lihtsustamiseks on vajalik vastase image, sinu image, eelnev history, mängu alguses ilma infota üleüldine vastaste keskmine käitumismuster antud olukorras. Kasuta seda. Kaarte jagatakse teile võrdselt, mõlemad floppavad võrdselt majasid. Kust su raha tuleb? Vastane foldib parema käe või callib sitemaga. Simple.
    Aga üleüldised leakid olid donkbet-ei saanud täpselt pihta, kas for value või bluff, callisid shove KTo mingi 70bb deep?, preflop callingrange natuke loose ja limbi tõstmise betsize väike, valuebeti suurused samad olenemata boardist ja vastase rangest.
    Proovi teha mäng ja proovi iga käsi vastane käe peale panna. nii õpid väga kiiresti, kuna saad koguaeg kinnitust oma arvamusele ja kui arvasid valesti, paned järgmisel korral paremini. Mängu lõpuks peaks timebank kasutatud olema.:-)
    Donkbet on üldiselt for value, kuna dry/scary boardidel foldidakse vähemalt sellel limiidil minu kogemuse põhjal suhteliselt kergekäeliselt.
    KTo ma üldiselt nii deep ära ei calli, aga arvestades selle villaini stiili, ajas ta nupud suhteliselt kergekäeliselt keskele. Selliste vastaste vastu proovin ma 60/40 või paremas olukorras nupud keskele saada. Kas see on leak?

    Kiire mõtlemise kohta ütleks seda, et kui ma ise mõtet kõva häälega läbi ei räägi, siis toimuvad otsused suhteliselt kiiresti. Tagantjärele mõeldes oleks ka pidanud selle video häälega tegema, et anda täiendavad selgitusi mis ma kusagil midagi tegin.

  12. #2772
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    mis teed andu_andu?
    hitin igapäev mõnel turnal esikoha ja sng-si polegi mänginud :D

    üle-üleeile starsis 1. koht j $3.2k
    eile olympicus 1. koht ja €600
    täna ftp-s 1. koht ja $4k

  13. #2773
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vaatasin ma video ära ja omg. Pole küll sng mängija, aga imo on sul nii mõnigi leak ja mõnda kohta oli lausa jube vaadata :D
    Väga meta/maniac stiilis pokkerit teed kohati. Näiteks barreldad bottom pairiga. Samas saad min 3beti, min raise riveril ja insta fold. Mingi min 3beti tuleb suht 100% callida. Flopil liiga palju leadid välja imo.

    Minu arvamused:

    #1 T4- flopil, limbitud potis on pool poti bet hea, vastane callib. Turn K- sul on kolmas paar e. showdown valuet. Ma kindlasti checkiks turni, sest tahad võimalikult odavalt showdownile saada.

    #2 J6 ma avaks.

    #3 AQ flop ideaalne cbeti koht, aga checkid

    #4 45 kui sellega avad, siis miks J6o ei ava?

    #5 A8 sellega paneks limbile otsa PrF, as played, ei läheks flopis c/r peale, vaid leadiks välja 75% potist ja kui vastane callib, siis checkiks turni. Riveri 3rd barrel ka ei meeldi. Kokkuvõttes, väga haige liin imo.

    #6 65 avad 3x, vastane 3betib 5x peale- sa foldid. Sellised 3betid calliks ma iga kaardiga, millega ma BTNilt avasin.

    #7 TA flopad 2nd pair TK vastane donkab- seal tõsta kindlasti mingi 60-70 peale

    #8 K7 ma betiks flopil 30 ja turnil enam kindlasti ei barreldaks


    Teise vastase vastu KT snapcall küll ei ole. Kuna vastane oli väga agro ja shoves juba mõned korrad, siis ma calliks teda maha seal u. AJ+ 88+ rangega. Kui ta jätkaks shovemist, siis callimis range muutuks ka lightimaks. Siiski 66,5 BB juures KTga ei calliks teda ka hiljem. Vast siis hakkaks callima sellega, kui stackid 35-40 BB. Järgmine käsi, A2o, ka liiga light imo.


    Viimase vastase poistega 2nd barrel oli väga halb imo
    Siis üks käsi oli T6, board 7KA8- vastane on limpinud PrF ja checkinud flopi. See oleks ideaalne koht semibluffida 75% potist imo.
    Siis käsi 72o- omg
    Järgnes 9Jo- floppad augu- kindlasti cbet pool poti.
    Q9o- turnil bet 60.
    73o- riveris checkiks.
    33- see fold imo. Sa kas flippad või oled suur underdog

  14. #2774
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    hitin igapäev mõnel turnal esikoha ja sng-si polegi mänginud :D

    üle-üleeile starsis 1. koht j $3.2k
    eile olympicus 1. koht ja €600
    täna ftp-s 1. koht ja $4k
    suht balla värk.
    edu edaspidideks ka !

  15. #2775
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    *thumbs up*
    Tänud põhjalike selgituste eest :).

  16. #2776
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Mul Internet Explorer otsib mingi 1 minut ja siis lõpetab. Valge leht jääb ette, neti viga ei saa olla.
    Jäin hiljaks aga tulevikus aitab siiski. Kui sa klikid lingil siis ta tahab laadida tervet videot su arvuti buffrisse ning vaadata läbi neti. Kui peaks juhtuma, et su arvuti viimne roostes pann või istud netijuhtme otsas, mis on kaugelt sugulane dial-upiga või mõni muu "häire" siis juhtubki see, mis sul juhtus. Seepärast sellistel linkidel parem klikk lingil ja "Save target As" või "Save As" või mis iganes su browseri valikud on. Sel juhul saad video tõmmata oma arvutisse ilma, et kompuutrit või võrku liialt koormaks.

  17. #2777
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    hitin igapäev mõnel turnal esikoha ja sng-si polegi mänginud :D

    üle-üleeile starsis 1. koht j $3.2k
    eile olympicus 1. koht ja €600
    täna ftp-s 1. koht ja $4k
    Mida luckboxi??? Olympicu tulemus muidugi ei lähe arvrsse, seal luckboxi ei ole vaja :)

  18. #2778
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Jäin hiljaks aga tulevikus aitab siiski. Kui sa klikid lingil siis ta tahab laadida tervet videot su arvuti buffrisse ning vaadata läbi neti. Kui peaks juhtuma, et su arvuti viimne roostes pann või istud netijuhtme otsas, mis on kaugelt sugulane dial-upiga või mõni muu "häire" siis juhtubki see, mis sul juhtus. Seepärast sellistel linkidel parem klikk lingil ja "Save target As" või "Save As" või mis iganes su browseri valikud on. Sel juhul saad video tõmmata oma arvutisse ilma, et kompuutrit või võrku liialt koormaks.
    Ok, tänud! Tegelikult on mul väga hea arvuti imo. Poolteist aastat tagasi ostetud läpa, acer aspire 6930g, ja siis maksis allahinnatult 14k. Aga tõesti, Vista mis sellel peal on vajab tegelikult mingi oskaja inimese näppimist, sest mu arvuti viskab kergesti netti ära kui üle koormata vms. Siis tõmban korra neti juhtme välja ja enamasti tuleb siis tagasi. Tormiste/tuuliste ilmadega kõigub ka kõvasti. Kui see ei aita, siis pean restardi tegema. Tegelikult on mul netiühendus väga hea, aga ka ebastabiilne, mis tuleneb mu arvutist, sest teistel pereliikmetel, teiste arvutitega kunagi netti ära ei viska. Neti ühenduse kiiruse kohta oskan näiteks nii palju õelda, et torrent on tõmmanud max kiirusega 1500 kB/s (1,5MB/s). Tean, et võiks teise Windowsi peale panna, aga ma ei taha mingi 300 Giga filme kustutada.

  19. #2779
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    issand kui raske läpakas..nagu lauaarvuti juba :D

  20. #2780
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    MeelisV, Win7-t installides sai kõik vanad foldrid alles jätta.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES