Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 145, kokku 305 EsimeneEsimene ... 4595135143144145146147155195245 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 881 kuni 2 900, kokku 6099
  1. #2881
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma arvan, et ma foldiks ära, kuid eriti ret. vend tundub :D

  2. #2882
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    finally :P


  3. #2883

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    3. käsi, midagi juhtunud pole. Vastane fishbowl.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 230 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1575)
    BB (t1425)

    Hero's M: 35.00

    Preflop: Hero is SB with 6, 7
    Hero bets t60, BB raises to t90, Hero calls t30

    Flop: (t180) 7, K, K (2 players)
    BB bets t1335 (All-In), Hero ??
    Calliks K2+, 88+. Samas on isegi 88 meh, kui ei ole remachiv fish, kuna saame raha kindlati paremini sisse.

    GG lederboard rank!!!!

  4. #2884
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    finally :P

    Selle eest mingeid lisa hüvesid ka saad?

  5. #2885
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    suurema peenise :) .

  6. #2886
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Selle eest mingeid lisa hüvesid ka saad?
    Fulltildil on oma leaderboardid, kust on võimalik kuu lõppedes kuni 20x oma favourite buy-in tagasi saada. Sharkscopes näitab lihtsalt profitit. LIsahüvesid ei saa, aga mõnus ikkagi.

  7. #2887

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Teine käsi. Mida teha?

    Tournament #370090580, €2.00+€0.14 EUR Hold'em No Limit - Match Round I, Level I (10/20) - 2011/03/01 11:06:34 EET [2011/03/01 4:06:34 ET]
    Table '370090580 1' 2-max Seat #2 is the button
    Seat 1: Vastane (1520 in chips)
    Seat 2: Hero (1480 in chips)
    Hero: posts small blind 10
    Vastane: posts big blind 20
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Hero [6d 6h]
    Hero: raises 40 to 60
    Vastane: calls 40
    *** FLOP *** [Ad 3s 6c]
    Vastane: checks
    Hero: bets 60
    Vastane: raises 60 to 120
    Hero: calls 60
    *** TURN *** [Ad 3s 6c] [4d]
    Vastane: bets 120
    Hero: calls 120
    *** RIVER *** [Ad 3s 6c 4d] [7h]
    Vastane: bets 1220 and is all-in
    Viimati muudetud mylolo poolt : 01.03.11 at 10:52

  8. #2888
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas mylolo Vaata postitust
    Teine käsi. Mida teha?
    Raise turn, As played call insta.

  9. #2889
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas mylolo Vaata postitust
    Teine käsi. Mida teha?

    Tournament #370090580, €2.00+€0.14 EUR Hold'em No Limit - Match Round I, Level I (10/20) - 2011/03/01 11:06:34 EET [2011/03/01 4:06:34 ET]
    Table '370090580 1' 2-max Seat #2 is the button
    Seat 1: Vastane (1520 in chips)
    Seat 2: Hero (1480 in chips)
    Hero: posts small blind 10
    Vastane: posts big blind 20
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Hero [6d 6h]
    Hero: raises 40 to 60
    Vastane: calls 40
    *** FLOP *** [Ad 3s 6c]
    Vastane: checks
    Hero: bets 60
    Vastane: raises 60 to 120
    Hero: calls 60
    *** TURN *** [Ad 3s 6c] [4d]
    Vastane: bets 120
    Hero: calls 120
    *** RIVER *** [Ad 3s 6c 4d] [7h]
    Vastane: bets 1220 and is all-in

    Kuidas postitada käsi?

    Muidu oleks flopil pannud 80 ja turnil kindlasti üle tõstnud.

  10. #2890

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mina 3betiks flopi. Ta on kas FOS või Ax, mida ta ei foldi. River on lihtne fold.

  11. #2891
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    suht sick mäng oli just:
    5 käsi kaotasin AT vs AK preflop, jäi alles 2bb
    võitsin siis järgmisest 20 käest 18, sain stacki normaalseks tagasi.
    siis sain vastase 15 bb peale, mille ta foldis 8 bb peale (36 käsi)
    siis kaotasin AK vs A2, järgnevad 25 kätt oli ta pidevalt 6-10bb vahel, kuni sai duubli
    siis sai veel ühe ja lõpuks mäng lõppes 81 käega.

    turbo oli, suht sick

  12. #2892
    Räme Fish
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    15

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ka mul oli täna crazy mäng. Mängisin Pokerstarsis 4-mehe Turbo Heads-Up turnat.
    Esimeses matchis langesin ühel hetkel naeruväärsele 1bb tasemele (stack 20, vastasel 2980). Siis tuli sajandi comeback...
    võitsin mitu mitu all-inni järjest, sain stacki normaalseks tagasi, läksin ette, võitsin. Pääsesin edasi ja võitsin järgmise matchi ainult 6 käega. 1 koht ja 24$!

  13. #2893

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tegin MiniFTOPS hu eventi, aga kui juba esimeses ringis sellised set-up'id tulevad, pole midagi teha:

    http://www.pokerhandreplays.com/multihands.php/id/37698

  14. #2894
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Tegin MiniFTOPS hu eventi, aga kui juba esimeses ringis sellised set-up'id tulevad, pole midagi teha:

    http://www.pokerhandreplays.com/multihands.php/id/37698
    Ega sa enda mänguga ka k6ige säravamini ei hiilanud.

  15. #2895

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    Ega sa enda mänguga ka k6ige säravamini ei hiilanud.
    Asoh, väga hea, et ilmutasid huvi mängu hindama hakata, see oligi siia postitamisel üheks eesmärgiks, aga ära ole siis nii tagasihoidlik, lase tulla, mida teisiti teinuks seda tüüpi vastase vastu.

    Ehk ka avaldad, mis tasemel hu sng-sid ise biidid?

  16. #2896
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas erplander Vaata postitust
    Asoh, väga hea, et ilmutasid huvi mängu hindama hakata, see oligi siia postitamisel üheks eesmärgiks, aga ära ole siis nii tagasihoidlik, lase tulla, mida teisiti teinuks seda tüüpi vastase vastu.

    Ehk ka avaldad, mis tasemel hu sng-sid ise biidid?
    Ega ma mingi hu -sng spets polegi, aeg ajalt mängin starsis 6.25 sisseostuga ja seal ikka ullikesi leidub...lihtslat hakkas silma sinu mängus liigne passiivsus ja tihti andsid liiga kergelt alla, Jäid silma m6ningad olukorrad ,kus ise oleks barreldanud jne.

  17. #2897

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Selge. Minu mängustiiliks on träppiv small-ball mäng, mis varieerub mõnevõrra sõltuvalt vastasest. Selles MiniFTOPS mängus oli tegu double stackiga, seda enam läksin välja träppimisele ja ei hakanud ise liigselt bärreldama, sest olin kindel, et suudan oodata ära soodsa hetke, et ta vahele võtta. Ja seda ka suutsin, üksnes 2-auter päästis teda. Tavalistes turbo hu sng-des bärreldan ise ka kohati enam.

  18. #2898

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas oleks inimesi kes viitsivad mu mängule silma peale visata ja anda omi kommentaare?
    Mängin Starsis madalaimal limiidil reg-speed HUSNGsid. Uploadiksin nädalas üks kuni mitu videot, kuid need poleks pikad, üks mäng korraga. Ehk siis mäng kus tuli kõige rohkem küsimusi ette. Usun, et selline viis aitaks kiiremini areneda, kuna on kogu mäng lives näha, mitte ainul 1-2 postitatud kätt a'la "vastane on aggrodonk, sample 8 kätt".
    Kas selline algatus oleks mõistlik?

    Tegin ühe video prooviks. Midagi huvitavat ei juhtunud (paar foldi oli, mida tavaliselt vb ei teeks) ja minu seletused on nii loogiliselt kui terminites vahel natuke metsa poole. Kellelgi kommentaare?
    ( Click to show/hide )


    Link videole kui stream ei tööta.
    http://www.dailymotion.com/video/xhs...sng_videogames
    Viimati muudetud haiglane poolt : 23.03.11 at 20:49

  19. #2899
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Video ei ole hetkel kätte saadav, aga kui sa videosid postitada tahad ning õppida tahad, siis kindlasti tee seda. Olen kindel, et sa saad siis vastukaja. Ise võin ka aidata.

  20. #2900

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ATs kuna sa ei tea midagi vastasest, siis oleks hea see käsi maha checkida ja saada kohe teada, millega limbib. Turni bet oleks ok, kui oleks info, et ta betib flopi, kui pihta saab. Antud juhul on sul enamasti parim käsi, aga eelistaks ikkagi maha checkimist ja info saamist. Riveri bet-ei näe mingit põhjust.

    AJo sama tead juba, et vastane on veits station ja oskab natuke boardi lugeda, 3bet oleks ok, kuigi ta Ax limpis pre, niiet ta raising range on mingil määral tõenäoliselt tugevam ja su AJ ei domineeri eriti midagi. Kui saad nii väikese 4beti, siis on see 100% call, sul on väga head oddsid ja ta ei foldi oma KK vist isegi A high boardil.

    KK võid vabalt rohkem tõsta, kuna sa pole talle näidanud, mis su standardtõste on ja seega ei anna infot käe kohta ära.

    38o täiesti ajuvaba checkraise, milleks? Limbitud pott, leadi välja, kui on tight vastane, antud venna vastu ma checkfoldiks. 20 chippi on sees, 1370 järel, milleks osaleda siin käes?

    56s 6T6ss2s board, kuidas sa saad arvata, et ta bluffib masti? Ma calliks turni, ei tahaks jällegi sama olukorda, nagu meil oli AJ, kui saime raise otsa.

    Sul on mängust mõtlemine natuke tagurpidi, enamuse ajast sa soovid HUSNG mängides, et vastane calliks. Panna ennast olukorda, kus sinu beti või raise peale vastane kõik viletsamad käed minema viskab ja tugevamatega jätkab, ei too sulle mingit raha sisse.

    Q7s
    Ma keskenduks ikka rohkeb boardi lugemisele, mitte proovida oma otsuseid teha selle põhjal, kas vastase bet on tugev või nõrk. Huvitaks, kas tal on siin 8 või ei ole, pole mingit infot cbeti kohta, viimati callis sarnases olukorras A high kaks tänavat, niiet turni lead ei ole paha.

    Q5 lead riveris oleks ülihalb, sul on showdown väärtust, checki maha. Kui betib, siis puhtalt info pärast calliks.

    Saime teada, et bottom paari ei beti limbitud potis, samuti võis tal seega olla ka 8 mõned käed tagasi.

    J6o on fold pre, väga saast käsi. Samuti ei meeldi talle väga postflop foldida, niiet cbetiga kah me raha ei teeni selle käega.

    K9s 4x avangu vastu OOP ma foldiks.

    Peale allin kaotust järgmine käsi ma ei tõstaks KTo OOP, tundub väga tildine raise ja hea mängija võib suht laia rangega suruda.

    KK liiga kaua ootasid pre, väga kahtlane. Limpida võid siis, kui ta on su limpe juba tõstnud, seda ta teinud ei ole.

    K8o jällegi läks ta allin ja järgmine käsi limpis, ma ei tõstaks ta limpi. K8o ma ei tõstaks tegelikult limpi üheski olukorras selle mehe vastu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES