Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 147, kokku 305 EsimeneEsimene ... 4797137145146147148149157197247 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 921 kuni 2 940, kokku 6099
  1. #2921
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Palun natuke abi. Hakkasin mängima 5$ superturbosid FTP-s. Enne olen mänginud turbosi. Mis on põhilised asjad, mis muutuvad turbod vs superturbod ? Millele peaksin algul keskenduma. Kui palju ranged muutuvad jne. Ega mul turbodes ka see 15-30bb mäng väga solid ei olnud. Ei tunne ennast üldse kindlalt atm, mängud on iseenesest softid obv, reg-e ülivähe.
    Olen husng.comist paari videot vaadanud mis seal standard membershipi all oli ST-de kohta, seal oli vist ainult preflop mängu kohta. Või oskab keegi mõne artikli/video juurde juhatada, kust abi saaks ?

    Ühesõnaga, millele peaksin enim tähelepanu pöörama ja endale selgeks tegema turbodest superturbodesse minnes ?
    1. psuhimis range ( nash on siin abiks ), tuleb jälgida et ei oleks liiga tight ( rohkem kui 1bb erinevus nashiga ei ole hea )
    2. callimis range
    3. 3betshove range (kui vastane avab high % siis tuleb julgelt 3betshoveda )
    4. minraise/calling range ( kui vastane 3betshove palju, siis tuleb julgelt mr/callida anypair,any A, K9 jne )
    Põhiline on ikka olla agro, minraiseda palju ja cbettida palju ja sealt edasi minna.

  2. #2922
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Väga hea, tänud. Ma juba kardan seda variatsiooni :D

  3. #2923
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
    Vast on õige koht... Tegemist siis finaltable hu'ga ja vastase kohta nii palju infot, et tegemist on suhteliselt solid mängijaga, nii et väga naljalt ta nööpe sisse ei ajanud.

    Kas on siin foldi ruumi?

    Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 30000/60000 Blinds 7500 Ante (2 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t871034)
    BB (t2033966)

    Hero's M: 8.30

    Preflop: Hero is SB with 8, A
    Hero bets t120000, BB raises to t2026466 (All-In), Hero ?
    Ma usun, et call poleks halb, et kui hakata ootama veel paremat kohta, siis võidki ootama jääda. Ise calliksin muidu jah aga kui sa arvad, et iga pasaga ta seda ei tee, siis 22+ Ax+ peaks ta range olema siin ma arvan.

  4. #2924

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Kris Vaata postitust
    11d bi

    Teine round turkas, vastas 10k daala miinuses -11 roi fishdonk... Mängitud on 5 kätt umbes.

    Party Poker $11 USD Buy-in No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1314268
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t3040 152 BBs
    BTN/SB: t2960 148 BBs

    Pre Flop: (t0) Hero is BB with 5 6
    BTN/SB calls t0, Hero checks

    Flop: 5 5 J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero raises to t200, BTN/SB raises to t2940 all in

    Kuidas suhtute mängu alguses donkide shovede peale.. kas oodata veelgi paremat kohta rahade sisse saamiseks? fish loodabki 30/70 olukorda alguses flipata.. kas oleks mõtekam oma skilliga lihtsalt lüüa sellist venda?
    Siin callides sa imo löödki oma skilliga teda.

  5. #2925
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Kris Vaata postitust
    11d bi

    Teine round turkas, vastas 10k daala miinuses -11 roi fishdonk... Mängitud on 5 kätt umbes.

    Party Poker $11 USD Buy-in No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1314268
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t3040 152 BBs
    BTN/SB: t2960 148 BBs

    Pre Flop: (t0) Hero is BB with 5 6
    BTN/SB calls t0, Hero checks

    Flop: 5 5 J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero raises to t200, BTN/SB raises to t2940 all in

    Kuidas suhtute mängu alguses donkide shovede peale.. kas oodata veelgi paremat kohta rahade sisse saamiseks? fish loodabki 30/70 olukorda alguses flipata.. kas oleks mõtekam oma skilliga lihtsalt lüüa sellist venda?
    snapaments obv !!! Mis kota sa veel ootad, et sisse rahad saada - nelikut ? mastirida ? :D Siin rahad sisse saada halva mängija vastu on standard, ehk foldimine oleks lolbad isegi.

  6. #2926
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Kris Vaata postitust
    ei tule nii long run kasulikum kui mängid donkide vastu 'safe' selliseid turkasid?
    Snapcall ongi as safe as it gets. Sul on ju nuts käsi, lihtsalt printing money! :D Muidu limbitud potis, kui ma millegile pihta saan, siis ma leadin flopil. Selline suur c/r, kaasa mõtleva vastase vastu, reedab su käe täielikult imo.

  7. #2927

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vaata asja ka $/h seisukohalt, 3 minutiga saada 55-45 olukord on long runnis kasulikum kui 15 minutiga saada 60-40 olukord. Sellises kohas oled sa enamasti rohkem kui 70-30 ees, mis teeb mõtte foldimisest enam kui absurdseks.

  8. #2928

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui sa saad kesmiselt 60:40 olukorras rahad sisse, on su ROI 15% ja seega oled sa laksust maailma parim HUSNG mängija. 55/45 olukord annab sulle 5% ROI, mis on kah väga hea tulemus.

  9. #2929
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Snapcall ongi as safe as it gets. Sul on ju nuts käsi, lihtsalt printing money! :D Muidu limbitud potis, kui ma millegile pihta saan, siis ma leadin flopil. Selline suur c/r, kaasa mõtleva vastase vastu, reedab su käe täielikult imo.
    nii kuival flopil ei meeldi leadimine ja ma tavaliselt leadin just siis kui mul pole midagi. Eriti, kui veel OP märkis, et vastane braindead retard, mitte kaasamõtleja.


    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Vaata asja ka $/h seisukohalt, 3 minutiga saada 55-45 olukord on long runnis kasulikum kui 15 minutiga saada 60-40 olukord. Sellises kohas oled sa enamasti rohkem kui 70-30 ees, mis teeb mõtte foldimisest enam kui absurdseks.
    Kui õigesti aru saan siis see HU turna, mitte sng ja siis ei tule teha best $/hr otsuseid vaid proovida võimalikult suurt winrate`i näidata.

  10. #2930
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    nii kuival flopil ei meeldi leadimine ja ma tavaliselt leadin just siis kui mul pole midagi. Eriti, kui veel OP märkis, et vastane braindead retard, mitte kaasamõtleja.
    Just antud vastase vastu oleks jah vist suur c/r väga hea, aga enamus vastastel hakkab küll `punane tuli` kupli all põlema, kui limbitud potis nii suurt c/r näeb.
    Muidu ma valiks, by default, 3 barrelit sellepärast, et kui tal midagi on, siis ta annab tihti 3 tänavat actionit ja kui ei ole, siis foldib c/r peale anyways. Lihtsalt arvan, et enamus vastaste vastu oleks meie käsi peale c/r face up.

  11. #2931
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Just antud vastase vastu oleks jah vist suur c/r väga hea, aga enamus vastastel hakkab küll `punane tuli` kupli all põlema, kui limbitud potis nii suurt c/r näeb.
    Muidu ma valiks, by default, 3 barrelit sellepärast, et kui tal midagi on, siis ta annab tihti 3 tänavat actionit ja kui ei ole, siis foldib c/r peale anyways. Lihtsalt arvan, et enamus vastaste vastu oleks meie käsi peale c/r face up.
    why ? sa ei check-raise bluffi sellised floppe ?

  12. #2932
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Palju on normaalne kestvus $20 turbodel. Endale tundub, et asi jääb vahepeal venima liiga, äkki olen liiga passiivne, kuigi vastased on ka enamvhem sellised.

  13. #2933
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Palju õnne sünnipäevaks !

    Best HUSNG coach ever lived on this planet


  14. #2934
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Primo?

  15. #2935
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Primo?
    tundub nii

  16. #2936

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Wow, kus sa sellise staariga kokku said?

  17. #2937
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    why ? sa ei check-raise bluffi sellised floppe ?
    Limbitud pote mitte, eriti braindeadide vastu. Ei taha bluffida pote, millesse ei ole vabatahtlikult mitte midagi investeerinud. Ju siis minu leak. Tähtis ei ole mitte võidetud potide arv, vaid profit :)

  18. #2938
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Wow, kus sa sellise staariga kokku said?
    heh olen kolmandat nädalat juba tema juures Texases :P

  19. #2939
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Teil seal mingi laager? Räägid äkki lähemalt mis toimub, kui tohib muidugi?

  20. #2940
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kuu aega "poissmehe" elu nautimas kambakesi üle maailma :D.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES