Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 149, kokku 305 EsimeneEsimene ... 4999139147148149150151159199249 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 961 kuni 2 980, kokku 6099
  1. #2961
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mis värk sellega on, et ST-des minraisetakse suht tihti (enamasti regid vist) lõpumängus (alla 12bb stackid).
    Turbodes küll ei täheldanud. Tundub nagu abusetakse mind. Pmst ma ei saa ju midagi teha, kui ikka tabeli järgi edasi mängida ja käsitleda seda kui shovet. 5$ limiit.

  2. #2962

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui sa üle poolte kordade BB foldid minraise peale, siis on kasulik neil minraise/foldida anytwo.

  3. #2963
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma kahtlen, et nad seda just sellepärast teevad, neil pole mu kohta sampletki. Aga 12bb stackidega ilmselt foldin küll üle poolte kordade, tabeli järgi tuleb nii välja ju vist.

  4. #2964
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ma kahtlen, et nad seda just sellepärast teevad, neil pole mu kohta sampletki. Aga 12bb stackidega ilmselt foldin küll üle poolte kordade, tabeli järgi tuleb nii välja ju vist.
    mis sa arvad, miks nad minraisevad siis buttonilt ?

  5. #2965
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Sest ma shoven üle ikka sama rangega (aga samas kellelgi pole mu kohta suuremat samplet, nii et ma ei tea kuidas nad seda eeldada saavad. Äkki 5$ limiidis tehaksegi by default nii, sest enamus foldib liiga palju <12bb ?), millega ma shovet calliks ja minraisedes kaotavad nad vähem ning kokkuvõttes võib see kasumlik olla or nad on dongid ja ei tea kuidas lõpumäng käib või hakkavad lõpumängu alles 7bb pealt tegema.

  6. #2966
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Sest ma shoven üle ikka sama rangega (aga samas kellelgi pole mu kohta suuremat samplet, nii et ma ei tea kuidas nad seda eeldada saavad. Äkki 5$ limiidis tehaksegi by default nii, sest enamus foldib liiga palju <12bb ?), millega ma shovet calliks ja minraisedes kaotavad nad vähem ning kokkuvõttes võib see kasumlik olla or nad on dongid ja ei tea kuidas lõpumäng käib või hakkavad lõpumängu alles 7bb pealt tegema.
    Kui sa shoved üle sama rangega, millega callid shove, siis on ju äärmiselt kasulik sinu vastu raiseda any2 ja callida vaid kätega, mis su ranget beadivad, või mis saavad vajalikud oddsid. Täiesti ok mr foldida isegi kuni 11bb stackiga, kui vastased ei 3betshove piisavalt ja foldivad/callivad liiga palju.

    vihje sulle: su 3betshoving range peaks olema laiem kui su call shove range, kui sa eeldad, et mingingi % nad mr/foldivad.

  7. #2967

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mõned päevad tagasi mängisin regiga, kel oli mr/f range kuni ~6bb'ni. Päris lol oli kui tast K2o üle shovesin ja ta endale 4bb alles jättis. Tavalise turboga siis tegu.

  8. #2968
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Hakka min3bettima

    ( Click to show/hide )

  9. #2969
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Kris Vaata postitust
    Palju HUSNG'de jaoks buyine vaja? enne kui üles / alla liigud?
    kõik oleneb - kui hea oled, mis buy-inni mängid, mis speede jne..

  10. #2970

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Loobu enne kui hilja. Tommy Angelo lööks kah klaveri kuvarisse, kui ta OO-s peaks mängima.

  11. #2971
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Loobu enne kui hilja. Tommy Angelo lööks kah klaveri kuvarisse, kui ta OO-s peaks mängima.
    Tommy Angelo is so 2009 lol , Jared Tendler FTW !!!

  12. #2972

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Kris Vaata postitust
    Hmm, mida mängida, speed või normal? millal mida eelistatakse?

    atm 66 buyini proovin $6'seid lasta.. vaatab kuidas biidib
    kui tildiga natukene probleeme, siis parem ära proovi.
    Ma FR mängides olin suht vana rahu ise...tegin siin kuu aega HUSNG-sid (6$ enamasti) ja suutsin päris korralikult vahepeal tilti minna :D
    Vahepeal toksida on tore, aga igapäevaselt mingi 30mängu teha...no thnx :D

  13. #2973
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ou andres, kas pärast Black Fridayd on h-stakes HUSNG-de traffic alla ka läinud?

  14. #2974
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ou andres, kas pärast Black Fridayd on h-stakes HUSNG-de traffic alla ka läinud?
    vastupidi kusjuures. Nendes mängudes, mida mina mängin $200 - $500 on traffic siatks parem ja päris high stakesis samamoodi - paljud regularid, kes võisid enne unistada $1k buy-in mängudest ( who would have got snapsat by other regs before ( kuidas seda eesti keeles öelda ?? :D )) istuvad rahulikult nendel limiitidel...

    Paljud USA regsid on juba kolinud/kolivad kanadasse ( livb, primo, nemo, filthyvermin ) , mõned lähevad isegi mehhikosse ( hokiegreg, PHMERC ). Kuid üleüldine muutus on, et USA regulare kõvasti vähem ja action selle võrra parem.

  15. #2975
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    vastupidi kusjuures. Nendes mängudes, mida mina mängin $200 - $500 on traffic siatks parem ja päris high stakesis samamoodi - paljud regularid, kes võisid enne unistada $1k buy-in mängudest ( who would have got snapsat by other regs before ( kuidas seda eesti keeles öelda ?? :D )) istuvad rahulikult nendel limiitidel...

    Paljud USA regsid on juba kolinud/kolivad kanadasse ( livb, primo, nemo, filthyvermin ) , mõned lähevad isegi mehhikosse ( hokiegreg, PHMERC ). Kuid üleüldine muutus on, et USA regulare kõvasti vähem ja action selle võrra parem.
    Aa jah, üleval pool regulare oli sitaks rohkem kui fishe :)

    EDIT: ja meelita need primod jms. eestisse, valeta kokku, et meil palmid ja soojad ilmad

    EDIT2: ning tuleks mainida, et eestis on meil oma hotcocacola ka!

  16. #2976
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kas STdes peaks vaatama sharkscopest enne vastase üle või mängima tundmatu vastase vastu ja ise määrama, kui hästi suudan tema vastu mängida

    sellesmõttes, et vahepeal lähed eelarvamusega mängima, et ta fish ja pärast kutt mängib nii üle ja sealt tuleb tilt ka veel. ning vica verca.

  17. #2977
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    see küsimus ilmselt siin olnud, aga mis videosi soovitaksite micro turbo husng mängijale husng.com'ist? tänud ette

  18. #2978

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui ma viimati vaatasin, siis ainult cog dissonance videod olidki.
    Veel on vist vanast ajast mingi rypac endgame video ja merseannary video. Kui sa mõtled Standard userile available videosid.

  19. #2979
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    see küsimus ilmselt siin olnud, aga mis videosi soovitaksite micro turbo husng mängijale husng.com'ist? tänud ette
    micromeestele soovitaks fydor_8 videosid. Seletab väga hästi basic asju.

  20. #2980

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    oops, ma vaatasin superturbo. fydor_8 on mul PSPse downloaditud, vahest vaatan kui kusagil maal olen.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES