Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 150, kokku 305 EsimeneEsimene ... 50100140148149150151152160200250 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 981 kuni 3 000, kokku 6099
  1. #2981
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    oops, ma vaatasin superturbo. fydor_8 on mul PSPse downloaditud, vahest vaatan kui kusagil maal olen.
    kuidas sul läheb üldse alaska ? Kus, mida, palju mängid these days ?

  2. #2982

    Re: HUSNG üldine arutlusteema



    Olympic Online maikuu. Kesmine mängu kestvus 10,2 min. Järgmisest kuust hakkan stake+coaching deali otsima, ei saa ise mikrost välja.

  3. #2983
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    micromeestele soovitaks fydor_8 videosid. Seletab väga hästi basic asju.
    ty

  4. #2984

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vastane korralik reg, Sharkscopes ability 81. Varem polnud eriti teguderohket kätt olnud. 1-2 korda olin cbetile alla andnud, IP olin J99x7 boardil Ax'ga ainult cbettinud ja alla andnud, vastane oli lõpuni checkinud TT (lol) (kuigi hiljem 3bettis küll). Kas river vbet ja kui palju või bluffcach, sest vastase ranges pole väga palju käsi, mis saaksid kahte barrelit callida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 30 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1605)
    BB (t1395)

    Hero's M: 26.75

    Preflop: Hero is SB with 10, J
    Hero bets t80, BB calls t40

    Flop: (t160) Q, 10, 7 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t160) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets t80, BB calls t80

    River: (t320) 4 (2 players)
    BB checks, Hero ?
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 02.06.11 at 17:11

  5. #2985
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    miks ei cbettinud ?
    Ma cbetiks esiteks ja kui checkiks flopi läbi siis eeldaks, et enamus Qx ja isegi Tx leadiks turni, mis teeb riveril vbetimise lihtsamaks, kuna 4 on suht blank ( ainult flush completes + FD leadib turnis ka ma eeldan, kui just pole showdown valuega ) ja ta võib maksta
    kehvemate kätega. Saad siin reppida paljusid missed drawsid küll.

  6. #2986

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ja bet kusagil 260? Et nagu mängid fold equityle?

  7. #2987
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    ja bet kusagil 260? Et nagu mängid fold equityle?
    pigem väike bet, sest vastase range on väga weak ja arvan, et suure beti peale foldib ta rohkem kui väiksele, ning meie käsi ise samuti on suhteliselt nõrk.

  8. #2988

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Hea reg loominguliseks ei või muutuda väikese beti peale, eriti oma imagega (TT)? Raise peale foldime ju igal juhul?

  9. #2989

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    HH'd uurides vaaatasin, nagu oleksin olnud IP, lol. Cbet oleks jah hulga parem olnud, riveril panin 240 ja villu foldis, oleks pidanud ~1/2 panema.

  10. #2990
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Hea reg loominguliseks ei või muutuda väikese beti peale, eriti oma imagega (TT)? Raise peale foldime ju igal juhul?
    vaevalt et $30 reg mõtleb oma image peale sellises situatsioonis ja pmst ei karda jep. Raise peale foldime arvatavasti jep.

  11. #2991
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    HH'd uurides vaaatasin, nagu oleksin olnud IP, lol. Cbet oleks jah hulga parem olnud, riveril panin 240 ja villu foldis, oleks pidanud ~1/2 panema.
    sa oledki IP. Ma oleks veel vähem pannud, midagi mis saaks calli 9 ja 7 käest maybe.

  12. #2992

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Topelt fail minu poolt. Tegelt vaatasin, et OOP. ärge pange tähele. IP Oleks suht standard jah, midagi väiksemat bettida.

    Edit: minu tänase nii lolli jutu peale on väga hea, et Starsi SNG'd maas on :D

  13. #2993

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Nii, olympicu igapäevane olukord:
    blindid 50/100
    vastasel 1400 chippi

    Mul AK, raisen 2x to 200
    tema mõtleb pikalt ja tõstab 400

    Küsimus selline, mida ma teen valesti eelneva mängu jooksul, et ma võin 100% kindlusega väita, et tal ei ole minust seal nõrgemat kätt? Ma muidugi shovesin ja tal oli TT, mulle K floppi ja talle T riverisse. See selleks. Aga ma olen nüüd mänginud 1000 mängu peaaegu breakeven ja kusagil on mingi megaleak sees. Ma ei näe kunagi mingeid bluffe! Mul on päevast päeva olukorrad, nagu eelnev, kus ma ei saa foldida, aga kus ma ei eksi vastase käes. 2+2 öeldi, et ma jooksen vastaste top range vastu lihtsalt, aga nende range ongi ainult top seal?

  14. #2994
    Joomas õlut Atsetooniga Kasutaja atsetoon avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 105

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mul oli eelmine kuu täpselt samasugune tunne...Mingi 300-400 mängu lasin BE, EV joon jooksis winningsitest 20 BI üleval pool. Coolereid hunnikutes ja muu standard sitt. Aga kõigil eeslitel on oma Mihklipäev ja nagu ka keegi HUSNG.com videos ütles, et need micro mängud võivad väga frustreerivad olla, kui sitasti jooksed. Mängi edasi ja küll võitma hakkad.

    Aa ja küsimus ka, kas te väldite flippe?

  15. #2995

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Alaska, vbla 3betid liiga vähe? Kui ei ole korralikku 3bet dünaamikat välja kujunenud esimestel levelitel, siis ka hiljem vastased panevad tihti ainul enda top range'ga 3bette. Tasub callingrange'i alumise otsa/veelgi nõrgematega ka vahest 3bettida nende vastu, kellele softiga ka fold button kaasa on antud, siis on ka neilt nõrgemaga 3bette oodata, kusjuures 3bet potte mängitakse üldiselt küllaltki kehvasti.

    Atsetoon, ise regide vastu lähen tihti flipile välja ka esimestel levelitel pre, pole väga mõtet aega raisata nendega müdistamisele. Fishidega pigem kusagil alates 25bb efektiivsega.

  16. #2996

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    3betiks heameelega, kui nad avaks üle 10% oma kätest buttonilt.

  17. #2997
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    3betiks heameelega, kui nad avaks üle 10% oma kätest buttonilt.
    Et siis open limbivad pea kogu aeg? Siis tõsta limpi top 25% starting kätega nii 3x- 4x.

  18. #2998

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    offtopic: miks üldse iPokerisse kolisid husngsid mängima?

  19. #2999

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Boonust tahstsin hoorata ja softid mängud pidid olema.

    Koguaeg tekivad mingid haiged olukorrad, passiivne fish vastas, foldib oma buttonit nagu segane, 8bb deep, mul KQ, tema shoveb, no mida ma teen? Tainas ei tea nashist midagi, AT vastas. Ta ranges EI OLE sitemaid käsi. Ma ei suuda kohaneda vastastega, kes ütlevad ära. mis neil käes on. Ma ei oska seda enam kirjeldada kah, ma olen tuhandeid HUSNG-sid mänginud ja alati hakkama saanud, aga kui mängida sadu mänge järjest ja vastaste ranged on täiesti haigelt nutsi poole kaldu koguaeg, siis kammib ära küll.
    Vastane limpshoveb, 50bb deep, minu vastu on seda tehtud u 15 korda, kõik korrad 22+. Mitteühtegi Ax, mingid random kaardid, never. Foldime AQ? AK? Muidugi ei foldi. Kaua callime? 200 mängu? 600?

  20. #3000

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tegin videosse ühe mängu. No mida teha sellise vastasega? 95% sellistega ma mängin. Mis ta on, tight, loose, agro nit? Mul on juhe nii koos. Täpselt selline tunne, et see sait on ainult rake genereerimiseks, anname kordamööda ühele mängijale käe, ajame boardid koledaks ja kogume raket, kui mängijad on tiltis.

    http://www.upload.ee/files/1389577/tilt.wmv.html

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES