Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 151, kokku 305 EsimeneEsimene ... 51101141149150151152153161201251 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 001 kuni 3 020, kokku 6099
  1. #3001
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Pole starsis 30daalaseid mänginud eriti, kuid 15 daalastes kinovennad tõstavad 4x vms päris tihti oma tugevamate kätega.
    Võibolla husng veel vähe mänginud, kui madalaid paare mulle suure tõste puhul eriti setminida ei meeldi, kuna hitivad jube harva imo ja kõrgemate flopide korral polegi muud teha kui foldida.

  2. #3002
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust


    Olympic Online maikuu. Kesmine mängu kestvus 10,2 min. Järgmisest kuust hakkan stake+coaching deali otsima, ei saa ise mikrost välja.
    Persssseeeee! Kirjutasin pikka kommi aga kustutasin kogemata ära!

    Seda ma olen kogu aeg rääkinud, et eurovõrgud on fucking rigged võrgud. Viimaste aja sündmustele tuginedes hakkan järjest enam uskuma, et online pokker on üks shady-dirty business ja absoluutselt kõik on võimalik. Kes ei ole ai-põukeris mänginud siis võtke näiteks starsi kümme fishi, kleepige see kokku ja täpselt selline ongi ipokkeri fish - monster kümnekordne fish! Sellist üllatusmängu näed, et silmad hakkavad vett jooksma aga millegipärast nad jooksevad alati kui kuldkalad.

    Panen ühe laheda graafiku ka - eestlase cranii IPoker graafik:
    ( Click to show/hide )


    EDIT: rigged sitt võrk.

  3. #3003
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Sick värk - huvitav mis sellest cranii'st edasi on saanud, kui niimoodi bustorisse end lasi?

  4. #3004
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Sick värk - huvitav mis sellest cranii'st edasi on saanud, kui niimoodi bustorisse end lasi?
    Pole ju bustor vaid pigem break-even + sitaks rakebacki. Küsimust tekitab see, et mida ***** kas HUSNG-des ongi sellised swingid? Kunagi arvasin, et MG on rigged aga nüüd juba veendunud, et IPoker samuti, sest miski 48/17 vennad kaotavad kõigest -1PT/BB üle suurte samplede. MG puhul oli mul ainult spekulatsioonid, IPoker'i puhul PTR kinnitab, lol.

    Siis veel selline teema: http://forumserver.twoplustwo.com/56...ipoker-766070/

    Piisab ainult esimese posti screenshote vaadata, et öelda, et asi kahtlane. IPoker ainult irvitab selle peale aga miskil põhjusel pärast selle teema avamist kadusid need mängijad ära.

  5. #3005
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Eeldades, et mingi osa on cashouditud ka, siis on ju pmtl bustolandis omadega, kui varasemast career peak'ist on vaid kopikad järel.
    Aga jep, eriti ei kisu küll sellisesse võrku mängima..
    Viimati muudetud fyte poolt : 03.06.11 at 19:52

  6. #3006

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pole ju bustor vaid pigem break-even + sitaks rakebacki. Küsimust tekitab see, et mida ***** kas HUSNG-des ongi sellised swingid? Kunagi arvasin, et MG on rigged aga nüüd juba veendunud, et IPoker samuti, sest miski 48/17 vennad kaotavad kõigest -1PT/BB üle suurte samplede. MG puhul oli mul ainult spekulatsioonid, IPoker'i puhul PTR kinnitab, lol.

    Siis veel selline teema: http://forumserver.twoplustwo.com/56...ipoker-766070/

    Piisab ainult esimese posti screenshote vaadata, et öelda, et asi kahtlane. IPoker ainult irvitab selle peale aga miskil põhjusel pärast selle teema avamist kadusid need mängijad ära.
    Ei tea, kas OO'l oleks selle teeema kohta midagi öelda, samas võrgus ikkagi. Nad võiksid vähemalt püüda uurida seda teemat, sest see on iseenesest väga õudne ja korralik antireklaam neile.

    Cranii on see aasta Starsis ka mänginud, turnadega seal üle 10k plussis see aasta, kuigi täna laseb 3 ja 4 taalaseid MTT SNG'sid. Varem lasi ainult Medium ja High turnasid ja ei istunud vist ka sajastes HU'des enam.

    Edit: Cranii kohta veel, et ei usu, et ~100 BI svonks väga reaalne oleks, arvatavasti seal midagi muud ka taga.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 03.06.11 at 20:08

  7. #3007

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma siiski usun, et seal on HU biiditav, aga mängida tuleb mingit erilist moodi. Näiteks üks HUSNG 30$ regular, kes on 30K$ plussis, mängib mingit täiesti haiget stiili. Ma olen ta vastu teinud 20+ mängu ja ta on hullem kui pokerstarsi 6$ fish. Mängib pea 100% käsi OOP, checkraiseb isegi bottom paari, betid täpselt nii suured, kui käe tugevus ja ROI on 8% sellise stiiliga.
    Teine on nüüdseks 100$ regular, kellega ma alguses pika reg wari maha pidasin, sellest ma ei räägigi. 30 mängu ja kutt donkbetib pool potti keskmise paariga ja terve poti top paariga OOP. Ja nii 30 mängu järjest. Ei mingit polariseeritud ranget. Ei ühtegi donkbet bluffi. Ei saa pihta, on checkfold. Easy money? minule küll, aga ülejäänute vastu järelikult toimib selline mäng.

  8. #3008
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    alaska, kui palju on optimaalne mangida buttonilt kasi? 70%, 80%, 90% - lausa 99%?
    ja too level 20$-30$, kas seal on sul buttonilt alati sama suurususega raise - minraise 2x?

  9. #3009
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    alaska, kui palju on optimaalne mangida buttonilt kasi? 70%, 80%, 90% - lausa 99%?
    ja too level 20$-30$, kas seal on sul buttonilt alati sama suurususega raise - minraise 2x?
    50BB mängu ei tea aga alla 60% on ikka väga nit ja isegi 70% on minu jaoks nittish. 70% on 'rare' scenariod kui vastane on räigelt 3bet happy.

  10. #3010

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Oleneb vastasest, enamasti tuleb vastane hoida omas elemendis, kus ta foldib liiga palju või callib liiga palju, ka kõige hullem kala saab aru, kui me avame 100% ja oskab adaptida kas siis callides või 3bettides. Kindlasti on stationite vastu 45o avamine raha põletamine ja tighti vastu sama käe foldimine kahjumlik. Endal keskmine mingi 70% ma arvan.
    Aga kui vastased on sellised, nagu siin eelnevates lugudes, siis nende vastu mina ei oska midagi soovitada. Ma ei tea, mis nende peas toimub, kui nad foldivad 6 blindi järjest ja siis callivad 75o. Lucky hand vist.

  11. #3011

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei viitsi kätt üles otsida. Igatahes, kõige passiivsem tüüp üldse, TP OOP ck-ck-ck, mast OOP ck-ck-ck. Umbes 10. button ta tõstab esimest korda, ma AKo 3bet, ta min4bet. Sellise tüübi vastu oleks vist ainuke koht, kus turbo SNG's AK pre foldida? Sest talt saaks raha palju lihtsamini kätte + me oleme parimal juhul flip ta vastu.

    Edit: eff stackid 40bb ja ma olin investeerinud 6bb.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 03.06.11 at 21:48

  12. #3012

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    panen veel paar oma konkurendi graafikut, aga sellised on suht standard graafikud või siis totaalne liumägi.

    Oskab see mees mängida või mitte?


    Mis sellel juhtus?

  13. #3013

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Sick värk - huvitav mis sellest cranii'st edasi on saanud, kui niimoodi bustorisse end lasi?
    cranii on husngdega BE, aga ipokeri allgames on tal +47k.
    stars allgames +15k.
    starsi cashgames -17k.


    swongid swongid swongid
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 04.06.11 at 01:10

  14. #3014
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    25k HU finals

    bballer ftw
    http://ru.justin.tv/peng0#/w/1290505248

    edit: lä'bi, bballer kaotas :(
    Viimati muudetud andu_andu poolt : 04.06.11 at 09:29

  15. #3015
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Fold pre, as played, call flop?

  16. #3016

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    miks peaks, kui vastane läheb allin Khigh?

  17. #3017
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    miks peaks, kui vastane läheb allin Khigh?
    et ei tekiks olukorda, kus sa pead ta K high allinni callima 3rd pair no kickeriga

  18. #3018
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ma ei saa sellest preflop actionist muhvigi aru, kuidas bb on t60 ja toimub raise ning flopis on pot 180 ehk 3bb-d.

  19. #3019
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    alaska kuidas OOs husng üldine tase on? miks FTPs ei mängi? mis nimega oled seal? mis limiiti ja kiirust mängid?

    SS trackib ?, vaatasin Ipokeri alla seal, ei olnud olympic onlinet.. aga mingeid graafe panid sa küll siia
    Viimati muudetud Char poolt : 05.06.11 at 14:05

  20. #3020

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    loe mu hala http://alaska222.blogspot.com/, seal kõik kirjas. Praegusest alates ainult Pokerstars ja olenevalt usaldusväärsusest ka full tilt, ei ühtegi eurosaiti enam.
    SS trakib Ipokerit küll, ei vali tuba eraldi vaid üldise Ipoker jätad, sealt tulevad OO tulemused ette. Minu kasutaja seal on näha eespoololevas videos.

    Krisi kätt kommenteerides ma ei mõelnud muidugi tõsiselt seda.:-)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES