Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 154, kokku 305 EsimeneEsimene ... 54104144152153154155156164204254 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 061 kuni 3 080, kokku 6099
  1. #3061
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    suht, sest meil on raske callida turnis tema leadBeti - kui ta teeb seda drawga, on tal ikka väga palju oute, ning võib ka barreldada riverit, isegi kui me turnis callime teda ( me ie saa enamasti callida sellisel boardil 2x ). Aga kui vastane on flopis mega-agro ja check-raiseb palju ja floatib jne, siis nagu oleks meil selline paras käsi järele checkimiseks, et hiljem saada paremat valuet ja et mitte tekitada suurt poti juba flopil jne, aga sellise vastu on parem sellised madalad käed preflop foldida imo
    Kui talle meeldib floatida siis ma ikkagi betin, sest see on clear valuebet. Kui meeldib foldida on see semi-bluff. Meil on veel paras ports oute improveda + saame floateri vastu käe semi-bluffiks keerata. Ei näe mõtet checkil. Check ainult siis hea kui meil tõesti equityt ei oel aga hetkel meil on ja me peame seda kaitsma.

  2. #3062
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kas need on mingid superdeepid vms? kaua ühega kaua aega läheb?

  3. #3063

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Hm, mul tekkis küsimus, et oled sa iialgi vaadanud ka seda reigi suurust Partys? :)

    Ja kui oled seda teinud, siis mis vägi küll on pannud neid edasi mängima?

    Party $6 hu sng-de reik on 3x ehk 300% (!!!) kõrgem kui standard sellise sisseostuga hu sng-des. Kui mujal on $5...$6 hu sng-de reik $0.25, siis Party's on see $0.75.

    Ehk nagu nad ise väljenduvad:

    Buy-in:
    USD 6 $ (USD 0.75 $ Fee Included)

  4. #3064
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kobe 14.2 % prossu rake..noh 15 prossu rake pmst :D

  5. #3065
    Jube Noob Kasutaja petteri avatar
    Liitus
    Feb 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    162

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    betiks 180 või isegi natuke vähem, et nõrkust näidata.

  6. #3066
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    meh, ma betin 310-340. value,value,value

  7. #3067

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    meh, ma betin 310-340. value,value,value
    Mis siis teeksid, kui missid?

    Ise paneks standard pool nagu peaaegu alati. Tho 150BB vbla peaks rohkem panema standardina tõesti. Miks pre 5,5x 3bet, lol?

    Btw, nii deepide SNG'de mängimine $/h'ile pärssivalt ei mõju?

  8. #3068
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui 1 käsi siis ma panen betin olenevalt boardist. aga size on sama jap

  9. #3069

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 2 players - View hand 1340228
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t2020 40.40 BBs
    BTN/SB: t980 19.60 BBs

    Pre Flop: (t75) Hero is BB with Q T
    BTN/SB raises to t100, Hero calls t50

    Flop: (t200) 6 T 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: (t200) 9 (2 players)
    Hero bets t100, BTN/SB calls t100

    River: (t400) 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t150


    Vastane multitabler, herocaller (aga just jäi vahele kui ma turnis bluffisin ja riveris valuet võtsin), ei cbeti eriti tihti. River betfold?

  10. #3070
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui herocaller siis bet/fold, kui arvad et blufib midagi siis check/call, kui arvad et ei bluffi siin Jx, ühe Ärtuga siis check/fold. Nii vaadades tunduvad kõik võimalused võimalikud.

    Üks asi, mida ma ei ole siiani eriti teinud, aga peaks tegema hakkama on DonkBettimine vastaste vastu, kes eriti ei cBeti. Antud käsi siis võiksi olla hea donkbettimise koht, sest kui ta ei cBeti, siis ta saab nii drawisel boardil pmst tasuta kaarti ja meil on paljusid turni kaarte raske bettida for value või isegi check-callida ( nagu selleski käes). Bettimisel on kindlasti valuet flopis + lisaks arvan, et inimesed on kätega suht passiivsed DonkBettimise vastu, mis on jällegi meile kasulik.

  11. #3071

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Üldiselt sellistes kohtades mõtlen, kas vastasel on rohkem käsi, mis missisid ja blufivad riveri või hittisid ja callivad. Siin oli river blank, nii et kui vastane just palju ei cbeti on vastus tõepoolest piiripealne. Arvatavasti ise enamasti siiski ka bet/fold sellises kohas, just blufi + valuega vahele jäämine ja vastase herocallimine kallutaks samuti beti poole.

  12. #3072

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    thnx, tal oli 78 ja ei saanud callimata jätta, kuna seda ma inducema läksin.

    ******************

    Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1340766
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t1490 74.50 BBs
    Hero (BTN/SB): t1510 75.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9 J
    Hero raises to t60, BB calls t40

    Flop: (t120) 5 7 J (2 players)
    BB checks, Hero bets t80, BB raises to t200, Hero calls t120

    Turn: (t520) T (2 players)
    BB bets t340, Hero calls t340

    River: (t1200) 6 (2 players)
    BB bets t890 all in

    Regular, oli ühe korra donkbettinud floppi, mina fold.
    seejärel 3 korda foldinud cbetile, kusjuures viimane kord mulle väga halval boardil.
    Ma nagu ootasin vastumängimist ja kui ta seda nüüd tegi, ???

  13. #3073
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui on varem foldinud sinu cBettidele, siis võib eeldada, et nüüd käsi ja riveris foldida ma usun. Flopis ei saa foldida, kuna tal võib olla bluff/draw, mis turnis alla annab või siis võib ta ka jätkata turnis bluffi/draw bettimist ( kõvasti vähetõenäolisem juba imo, sest suures osas inimesed ei tulista 2 ja rääkimata 3 barreleid õhuga ). Riveril peame ikka andma talle päris palju respecti, et ta OLEKS seda võimeline tegema kui bluff, seega ma ei usu, et ta siin tihti eeldab, et me foldime sellisel boardil ja lükkab viimase all-in bluffi sisse. As played fold ok

    + kui ta korra donkbettis ja sa foldisid, siis see natuke ka võib vähendada air/drawde( väga vähe neid) osakaalu tema check/raise ranges, kuid see on vaid oletus, sest me ei tea, millega ta donkbettis ja lisaks nüüd hakkasin mõtlema, et ta samas ka c/foldinud 3x, millest võime järeldada, et ta õhuga checkib jällegi, seega see oletus suht poitless antud juhul, kui jällegi, midagi mille peale mõelda, kui range`i hakata määrama.

    Lisaks alaska ei tasu hakata üle ennast leveldama liialt palju, et kui ta seni su cBettidele ilusti foldinud, et nüüd ta peab kuskil hakkama hulluks minema ilma käeta su vastu. EI ! See ei pruugi nii olla, enamsti ikka kui järjest inimesed foldivad cBettidele siis nad on tightid/fit-or-fold mängijad ja kõige suurema tõenäosusega ka jätkavad sama stiiliga mängu lõpuni.

  14. #3074

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mind häirib alati see teatud 20-30$ regularide poolne kella järgi mängimine. Umbes 3 korda foldime cbetile, siis checkraiseme. 3-4 korda foldime pre, siis paneme 3beti. Paardunud flopil anname 1 kord alla, järgmine kord raiseme. Ma olen jumalast hädas sellega, kuna ma saan järjest õigustust oma readidele, et nad nii mängivadki ja tulemus on allati selline, nagu nad ei oleks boardi kordagi vaadanud oma otsust vastu võttes.
    Aga ma saan aru mida sa mõtled ja võtan välja oma mängust sellise leveldamise, kuna hiljem mängisin veel temaga ja mul oli ikka väga raske otsuseid vastu võtta, kuna tema read minu kohta oli station.

  15. #3075
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    tundub mitte kella järgi mängimine, vaid käe järgi, sinu kirjeldatud sageduste puhul. Kui sa loogiliselt mõtled, siis see on meile ju väga hea, kui nad 3 korda foldivad cbetile ja siis raisevad ( fold to cbet 75%) isegi kui me igale c/r-le foldime. Pre sama asi.

  16. #3076

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ei, näiteks kui nende esimene 3bet jõuab showdownile, siis on seal Q7s tüüpi käsi. Kui esimest flopi cr 3bettida, tuleb fold. Peaks nagu olema tugev käsi neil, aga ei ole. Ma ei saa päris hästi aru, kuidas nad mõtlevad.
    30bb deep, regular 3bettis, mina fold. Järgmine button mina uuesti tõstan, tema jälle 3bet, mina shove tema fold. Peaks ju olema tugevam tal see teine 3bet kohe otsa, aga ei ole. Täiesti standard on, et seal on mingi suvaline käsi. Sest kui neil oleks tegelikult kah tugev käsi, siis nad püüaksid seda igal võimalusel varjata. See käib siis nende teatud tüüpi regularide kohta. 17K mänge, average level 31$. Suvaliste mängijate kohta midagi sellist ei kehti.

  17. #3077
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Järgmine button mina uuesti tõstan, tema jälle 3bet, mina shove tema fold. Peaks ju olema tugevam tal see teine 3bet kohe otsa, aga ei ole. Täiesti standard on, et seal on mingi suvaline käsi.
    See on päris paljudest HU videodest läbi käinud mõtlemine just regide vastu, et "ma eelmine käsi just 3bettisin ja kui nüüd uuesti 3betin, paneb ta mind tugevale käele.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 13.06.11 at 21:07

  18. #3078

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1341629
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t1500 75 BBs
    BTN/SB: t1500 75 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q K
    BTN/SB raises to t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 9 2 K (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t60, Hero raises to t140, BTN/SB calls t80

    Turn: (t400) 9 (2 players)
    Hero bets t250, BTN/SB calls t250

    River: (t900) J (2 players)
    Hero bets t1050 all in, BTN/SB calls t1050 all in

    regular, 5000 mängu, 27$ keskmine bi, 3% roi. Olime mõlemad 2x 3bettinud ja foldi saanud, üks flop nähtud-mina foldisin eelmise cbeti peale. Kuidas mu liin on?

  19. #3079

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1341629
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t1500 75 BBs
    BTN/SB: t1500 75 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q K
    BTN/SB raises to t60, Hero calls t40

    Flop: (t120) 9 2 K (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t60, Hero raises to t140, BTN/SB calls t80

    Turn: (t400) 9 (2 players)
    Hero bets t250, BTN/SB calls t250

    River: (t900) J (2 players)
    Hero bets t1050 all in, BTN/SB calls t1050 all in

    regular, 5000 mängu, 27$ keskmine bi, 3% roi. Olime mõlemad 2x 3bettinud ja foldi saanud, üks flop nähtud-mina foldisin eelmise cbeti peale. Kuidas mu liin on?
    3bet preflop. Kuna arvan, et selliste mängijate adjustment preflop 3bettidele on lightilt callimine tihti, seega see suurepärane käsi, et seda teha for value. Sa oled 3x juba 1. levelil 3bettinud- ta annab vähem respecti su rangele, mis annab sulle suht head implied oddsid + kui ta 4bettib, siis tal suht capitud range ja saad easyli foldida halvema käe.

    Flopis ma check-raiseks kohe kindlasti, aga ma teeks seda natuke suuremalt, kuskil nii 150-160. Põhjus selleks on see, et inimesed mu meelest bluffraisevad sellise suurusega wayyyy vähem, kui mingi natuke suurema betsizinguga. Kui keegi check/raisib nii üliväikselt, 1bb üle minraise`i, mis kohe kisendab, et play-back või call-any2, siis neil ei ole tihti, mingit täiesti air käsi, millel puudub equity. Check-raise bluffi suurus on kuskil nii 2,5x-2,75x , mis on selline, et ei taha tervet poti panna ( strong=week, Week=strong), aga samas sellist sinu suurust, või minraisei ka ei taha, sest see tundub nii soodustama calle ja 4bette. Seega arvan, et su vastane ilmselt mõtleb ka kuskil nii ja seega tema range peaks minema tightimaks, kui callib või re-raiseb ( mida me ei taha obv ).

    As played turn.
    Turn on meile väga halb kaart obv, kõige halvem, mis tulla sai põhimõtteliselt. Millelt sa value tahad saada turnis ? Ma ei ütle, et meil ole valuet, aga meil kohe kindlasti ei ole seda 2te tänavat. Meie käsi on suht lock-city, kui me ees oleme, ning foldida seda kätt me enam nagunii ei saa. Seega ma siin checkiks ja betiks hoopis riverit. Ta võib mingi kangekaelse floatiga ( TJ,TQ,QJ, Ax!?, air !?!?! ) oma kätt veel bluffida siin, või siis võib checkides saada sellega paari ja riveril maksta. Turnis ta foldiks need käed prolly. Valuekäed ma juba ütlesin, et calliks nagunii enamasti ühe beti. Ma check-call, check-foldiks( ei usu, et at turn + river betiks Kga - ühe tänava ikka checkiks ( standard on turn järgi checkida obv ) või siis leadiks riveril suurelt, kui ta järgi checkiks.

    As played riveril arvatavasti ka shoveks, kuigi nagu isegi näed, meil ei ole eriti valuet, kuna flopi väikse check-raise callimisega on tal ranges rohkem 9x,2x,pocket paare, random floate(üheltki ei saa valuet), kui Kx-e, sest nendega 3betitakse meelsamini sellist väikset check-raise`i, kui floatitakse mu meelest. Stackid on ka väga halvad, overbetiga valuetownime ise-ennast, bet/foldida on ka väga raske, kuna pot oddsid liiga head, check-call ei tundu ka ahvatlev, kuna ta never ei bluffi siin ( eeldaks 2x airiga floati, mida ma ei usu, et sellised mängijad on võimelised tegema laias laastus ) - pole hea olla ühesõnaga.

    -my 2cents

  20. #3080
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
    3bet preflop. Kuna arvan, et selliste mängijate adjustment preflop 3bettidele on lightilt callimine tihti, seega see suurepärane käsi, et seda teha for value. Sa oled 3x juba 1. levelil 3bettinud- ta annab vähem respecti su rangele, mis annab sulle suht head implied oddsid + kui ta 4bettib, siis tal suht capitud range ja saad easyli foldida halvema käe.

    Flopis ma check-raiseks kohe kindlasti, aga ma teeks seda natuke suuremalt, kuskil nii 150-160. Põhjus selleks on see, et inimesed mu meelest bluffraisevad sellise suurusega wayyyy vähem, kui mingi natuke suurema betsizinguga. Kui keegi check/raisib nii üliväikselt, 1bb üle minraise`i, mis kohe kisendab, et play-back või call-any2, siis neil ei ole tihti, mingit täiesti air käsi, millel puudub equity. Check-raise bluffi suurus on kuskil nii 2,5x-2,75x , mis on selline, et ei taha tervet poti panna ( strong=week, Week=strong), aga samas sellist sinu suurust, või minraisei ka ei taha, sest see tundub nii soodustama calle ja 4bette. Seega arvan, et su vastane ilmselt mõtleb ka kuskil nii ja seega tema range peaks minema tightimaks, kui callib või re-raiseb ( mida me ei taha obv ).

    As played turn.
    Turn on meile väga halb kaart obv, kõige halvem, mis tulla sai põhimõtteliselt. Millelt sa value tahad saada turnis ? Ma ei ütle, et meil ole valuet, aga meil kohe kindlasti ei ole seda 2te tänavat. Meie käsi on suht lock-city, kui me ees oleme, ning foldida seda kätt me enam nagunii ei saa. Seega ma siin checkiks ja betiks hoopis riverit. Ta võib mingi kangekaelse floatiga ( TJ,TQ,QJ, Ax!?, air !?!?! ) oma kätt veel bluffida siin, või siis võib checkides saada sellega paari ja riveril maksta. Turnis ta foldiks need käed prolly. Valuekäed ma juba ütlesin, et calliks nagunii enamasti ühe beti. Ma check-call, check-foldiks( ei usu, et at turn + river betiks Kga - ühe tänava ikka checkiks ( standard on turn järgi checkida obv ) või siis leadiks riveril suurelt, kui ta järgi checkiks.

    As played riveril arvatavasti ka shoveks, kuigi nagu isegi näed, meil ei ole eriti valuet, kuna flopi väikse check-raise callimisega on tal ranges rohkem 9x,2x,pocket paare, random floate(üheltki ei saa valuet), kui Kx-e, sest nendega 3betitakse meelsamini sellist väikset check-raise`i, kui floatitakse mu meelest. Stackid on ka väga halvad, overbetiga valuetownime ise-ennast, bet/foldida on ka väga raske, kuna pot oddsid liiga head, check-call ei tundu ka ahvatlev, kuna ta never ei bluffi siin ( eeldaks 2x airiga floati, mida ma ei usu, et sellised mängijad on võimelised tegema laias laastus ) - pole hea olla ühesõnaga.

    -my 2cents
    good points

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 15 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 15 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES