Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 305 EsimeneEsimene ... 513141516172565115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 6099
  1. #281
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: HU korner

    Tekkis küsimus, mida tähendab lühend- POB. Mingi vana karjus 3x don't Pob.

  2. #282

    Re: HU korner

    Mis te arvate raise suurusest? See on alles 5.-6. käsi ning mingisuguseid reade tekkinud pole veel. Palun põhjendusi ka.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1545)
    SB (t1455)


    Preflop: Hero is BB with 9, 9
    SB bets t120, Hero raises to t400

  3. #283

    Re: HU korner

    see on väga tihti väike pocket, kui ta nii palju tõstab (kui see ei ole ta standardraise), üldjuhul on ta nõus ka allin minema kohe, võid ka ise pushida kohe. Raise suurus on hea, kui shoveb, siis on instacall. Kui ta nüüd callib, siis ma kõrget floppi ei cbetiks, madalaga prooviks muidugi stackid sisse saada.

  4. #284

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    see on väga tihti väike pocket, kui ta nii palju tõstab (kui see ei ole ta standardraise), üldjuhul on ta nõus ka allin minema kohe, võid ka ise pushida kohe. Raise suurus on hea, kui shoveb, siis on instacall. Kui ta nüüd callib, siis ma kõrget floppi ei cbetiks, madalaga prooviks muidugi stackid sisse saada.
    Kuna ühe 2+2 tegelasega vahetasime käsi sealse "projekti" raames, siis ta soovitas tõsta 300-le. Kuidas teie praktikas on üldjuhul kujunenud, kas 300-ne raise on samasuguse tulemusega nagu 400-ne? Ma ise eelistan OOP-s teha min. 3-kordseid raise. Samas ei ole ju mõtet poti suureks ajada, kui tulemus on sama (a la foldib jama ja callib või reraiseb any PP ja kõrgete kaartidega).

  5. #285

    Re: HU korner

    Vabandust topelt posti pärast, aga ei taha seda kätt siduda eelmise postiga.

    Meie vastane mängib fit or fold stiilis. Teisisõnu callib siis, kui saab pihta ning foldib suurema osa käsi flopil kui ei hiti. Korra slowplays ässasid ka, aga siis tegi iga kord minbeti. Limpis väga palju ja foldis üsna kergelt, kui tema limpe tõsteti.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1835)
    SB (t1165)


    Preflop: Hero is BB with 7, K
    SB calls t25, Hero checks

    Olen üsna kindel, et andu teeks siin vist isegi raise, aga kuna vastase post flop mäng oli kenasti läbinähtav, siis ei pidanud vajalikuks stiilimist selle käega.

    Flop: (t100) 7, 7, Q (2 players)
    Hero checks, SB bets t50, Hero calls t50

    Tüüpiline flop, kus teha bet. Siin otsustasin mitte bettida, sest vastane foldis iga kord sarnastel flopidel. Teie küsimust ennetades. Muutsin mängustiili 180 kraadi, sest ma ei usu vastase mõtlemisvõimesse, kes reedab kergelt oma käsi.

    Turn: (t200) A (2 players)
    Hero checks, SB bets t100, Hero calls t100

    Turni kaart pole meie jaoks just parim ning siit algabki hetk, kus vajaksin teie abi. Kuidas saada käest maksimaalne kogus žetoone kätte?

    River: (t400) 2 (2 players)
    Hero bets t300, 1 fold

    Milline neist kolmest võimalusest esindab nõrgimat kätt:

    1) Nii nagu mina mängisin
    2) Check/callin turni ja check/raisen riveri
    3) Betin turni (lootes saada calli) ja betin riveri

    kui oskate nimetada mõne parema mooduse neist kolmest, siis oleks hea, kui oma mõtteid jagate siin.

  6. #286
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: HU korner

    no kui vastane on nii väga fit and fold, siis vast kõige parem veel river ka checkida ja loota et ta panustab. a ma pole väga HU spetsialist. 8)

  7. #287
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas SpreeXXL
    Vabandust topelt posti pärast, aga ei taha seda kätt siduda eelmise postiga.

    Meie vastane mängib fit or fold stiilis. Teisisõnu callib siis, kui saab pihta ning foldib suurema osa käsi flopil kui ei hiti. Korra slowplays ässasid ka, aga siis tegi iga kord minbeti. Limpis väga palju ja foldis üsna kergelt, kui tema limpe tõsteti.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1835)
    SB (t1165)


    Preflop: Hero is BB with 7, K
    SB calls t25, Hero checks

    Olen üsna kindel, et andu teeks siin vist isegi raise, aga kuna vastase post flop mäng oli kenasti läbinähtav, siis ei pidanud vajalikuks stiilimist selle käega.

    Flop: (t100) 7, 7, Q (2 players)
    Hero checks, SB bets t50, Hero calls t50

    Tüüpiline flop, kus teha bet. Siin otsustasin mitte bettida, sest vastane foldis iga kord sarnastel flopidel. Teie küsimust ennetades. Muutsin mängustiili 180 kraadi, sest ma ei usu vastase mõtlemisvõimesse, kes reedab kergelt oma käsi.

    Turn: (t200) A (2 players)
    Hero checks, SB bets t100, Hero calls t100

    Turni kaart pole meie jaoks just parim ning siit algabki hetk, kus vajaksin teie abi. Kuidas saada käest maksimaalne kogus žetoone kätte?

    River: (t400) 2 (2 players)
    Hero bets t300, 1 fold

    Milline neist kolmest võimalusest esindab nõrgimat kätt:

    1) Nii nagu mina mängisin
    2) Check/callin turni ja check/raisen riveri
    3) Betin turni (lootes saada calli) ja betin riveri

    kui oskate nimetada mõne parema mooduse neist kolmest, siis oleks hea, kui oma mõtteid jagate siin.
    K7-ga preflop raisemine ei ole stealimine vaid põhimõtteliselt value-raise.

    Turni A on meile, kas hea kaart või halb kaart: s.t ma cehck-raiseks turni, sest juhuks kui see oli meile hea kaart, saame siis rohkem sisse ja kui see polnud hea kaart, siis me nagunii ei saa siit enam midagi suure tõenäosusega . As played: Riveri bet oli hea mu meelest, sest kui ta callib, siis ta callib nagunii ja sel juhul juba teha suurem panus.

  8. #288
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Hakkasin kah jälle HU donkima, ma ei tea biite tuleb ikka rämedalt, paar huvitavat kätt kah minu jaoks juba olnud, pärast lisan.

  9. #289
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Hakkasin kah jälle HU donkima, ma ei tea biite tuleb ikka rämedalt, paar huvitavat kätt kah minu jaoks juba olnud, pärast lisan.
    Hakka juba varakult harjuma.

  10. #290

    Re: HU korner

    Mina kolisin eile 11$ peale enesekindlust koguma, nii ebanormaalseid biite pole ammu saanud. Nägin vastastel 2 korda nelikut, mastirida ja mõned majad. Mul oli selajal TP, mis tavaliselt on nuts. :)


    Mul selline küsimus kah. Kui vastane tõstab 90% kätest 3x ja seda kuni 50/100 limiidini, milline oleks kõige parem taktika selle vastu? lasin 3bette, algul foldis, siis hakkas allin lükkama, mul kaarti polnud.

  11. #291

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mina kolisin eile 11$ peale enesekindlust koguma, nii ebanormaalseid biite pole ammu saanud. Nägin vastastel 2 korda nelikut, mastirida ja mõned majad. Mul oli selajal TP, mis tavaliselt on nuts. :)


    Mul selline küsimus kah. Kui vastane tõstab 90% kätest 3x ja seda kuni 50/100 limiidini, milline oleks kõige parem taktika selle vastu? lasin 3bette, algul foldis, siis hakkas allin lükkama, mul kaarti polnud.
    kui ta nii palju käsi tõstab, siis ise hakkaks tõenäoliselt rohkem buttonilt limp/callima või limp/shovema heade kätega.

  12. #292
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Mina kolisin eile 11$ peale enesekindlust koguma, nii ebanormaalseid biite pole ammu saanud. Nägin vastastel 2 korda nelikut, mastirida ja mõned majad. Mul oli selajal TP, mis tavaliselt on nuts. :)


    Mul selline küsimus kah. Kui vastane tõstab 90% kätest 3x ja seda kuni 50/100 limiidini, milline oleks kõige parem taktika selle vastu? lasin 3bette, algul foldis, siis hakkas allin lükkama, mul kaarti polnud.
    hakka 3bet shovema lightilt kui eff stacks on 35 bb-d või alla .

  13. #293

    Re: HU korner

    Mul ka plaan hakata HU sit'n'gosi tõsisemalt mängima, aga ainult loengute ajal :D, siis midagigi kasu vähemalt seal istumisest. Praegu 11$ olen 2 tükki mängind ja mõlemad võitnud, ma loodan, et edu jätkub ;D

  14. #294
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Nii, kelle jaoks standard kelle jaoks mitte. Vastane kekmiselt tight nenel levelitel raise any A ja K6+
    pm read oli olemas, et kui juba üle 5seki mõtleb siis on fold, agressiivne äktion käis insta, (antud käes siis mõtles üle viie sekundi ja pushis) et kas call on siin õige või vale? M on küll väike mõlemal, aga just huvitabki, et kuna ta järgmise käe blindil foldib tõenäoliselt, siis kas siin ojn õige call?

    Cassava Poker $5 + $0.30 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 2 players - View hand 265690
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t1800 M = 6
    BTN/SB: t1200 M = 4

    Pre Flop: (t300) Hero is BB with 2 Q
    BTN/SB raises to t1200, Hero calls t1000

    Flop: (t2400) K 5 A (2 players)

    Turn: (t2400) T (2 players)

    River: (t2400) K (2 players)

  15. #295
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Küllaltki close koht, aga kui ütled, et ta oli keskmiselt tight ja any2 ei pushinud, siis leiab ka foldi ülesse. Pigem oleneb hetke otsus eelnevatest kätest, kui villain oleks suurtel blindidel, effective stack bb's väiksem kui 7 väga agressiivne ja shoveb buttonilt any2 iga hand, siis saad callida.

  16. #296

    Re: HU korner

    Kui ta ATC v close sellele ei ole siis peaks see ju suht fold olema? Andu, PokerDevil?

  17. #297
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    . Vastane kekmiselt tight nenel levelitel raise any A ja K6+
    see puhta nit juu.

    Aga call ei ole siin vale ! Kas see on suurima EV-ga, oleneb sellest kui palju ta foldib BB-l pushi peale, pead sa ise mängu käigus teada saama eelneva mängu põhjal.

    edit: 5 sec readi puhul pigem kaldun calli poole ise



  18. #298
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Cassava Poker $5 + $0.30 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 2 players - View hand 265690
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t1800 M = 6
    BTN/SB: t1200 M = 4

    Pre Flop: (t300) Hero is BB with 2 Q
    BTN/SB raises to t1200, Hero calls t1000

    Flop: (t2400) K 5 A (2 players)

    Turn: (t2400) T (2 players)

    River: (t2400) K (2 players)

    Final Pot: t2400
    Hero shows 2 Q
    BTN/SB shows 8 J
    Hero wins t2400


    Tulemus, mis polegi oluline, aga time tell pidas paika, terve mäng oli insta agro ikkagi.

  19. #299

    Re: HU korner

    Kui readid on paigas, siis tasub neid järgida alati. Nagu seegi käsi. Max value tuli.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 23 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1540)
    BB (t1460)

    Hero's M: 20.53

    Preflop: Hero is SB with 8, 8
    Hero calls t25, BB checks

    Flop: (t100) 2, A, 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets t65, BB raises to t200, Hero calls t135

    Turn: (t500) 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets t300, BB calls t300

    River: (t1100) 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets t300, BB calls t300

    Total pot: t1700

    Results:
    Hero had 8, 8 (two pair, eights and twos).
    BB mucked J, 5 (two pair, fives and twos).
    Outcome: Hero won t1700

  20. #300
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas timz0333
    Cassava Poker $5 + $0.30 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 2 players - View hand 265690
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (BB): t1800 M = 6
    BTN/SB: t1200 M = 4

    Pre Flop: (t300) Hero is BB with 2 Q
    BTN/SB raises to t1200, Hero calls t1000

    Flop: (t2400) K 5 A (2 players)

    Turn: (t2400) T (2 players)

    River: (t2400) K (2 players)

    Final Pot: t2400
    Hero shows 2 Q
    BTN/SB shows 8 J
    Hero wins t2400


    Tulemus, mis polegi oluline, aga time tell pidas paika, terve mäng oli insta agro ikkagi.
    Eino mis telle siin ikka nii väga olla saab, 6BB effective stacks lol, 34o vastu oleksid 60-40 ees olnud. Arvad, et ta oleks K2o teistmoodi mänginud kui 34o? Ise foldiks ja pushiks järgmine käsi ise parem.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES