Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 160, kokku 305 EsimeneEsimene ... 60110150158159160161162170210260 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 181 kuni 3 200, kokku 6099
  1. #3181
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Shove...kui beat siis on lihtsalt cooler...foldi küll minu jaoks seal olemas ei ole

  2. #3182
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Foldi jah ei ole siin ilma readdeta aga kui sa temaga 10 mängu teinud siis peaks juba teadma millega ta 4bet shipib preflop. Kui ainult AK,AQ,AJ ja suurte paaridega flatcallib siis siin on küll fold võimalik. Hero 3bet size võiks suurem olla.

  3. #3183
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Ei tea, kas see väga võitev mäng saab olla :D
    milwaukee72 ühes oma videos riveril samamoodi dongile pani min3beti.

  4. #3184
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma olen ta vastu umbes 10 mängu teinud ja ülihalb olukord. Ta teab, mis mul on ja ta ei ole võimeline mingiks tricky playks välja arvatud light 3bet. 3x pre tal tugev, avab tugevalt alla 50% pre.

    Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players -


    BTN/SB: t1510 50.33 BBs
    Hero (BB): t1490 49.67 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with J J
    BTN/SB raises to t90, Hero raises to t240, BTN/SB calls t150

    Flop: (t480) 4 2 8 (2 players)
    Hero bets t240, BTN/SB raises to t690
    Ise paneks flopil 320 aga muidu tihti on vastas kas ntx A8, A4, flushdraw või miks ka mitte total air/overcards. Aga muidu set võib ka vabalt olla. foldi ei näe ma ka.

  5. #3185

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ÜÜÜÜÜÜÜberrrrrrr whhhaaaaalane. Hyperitele üleminek on olnud väga hea otsus, kahe päevaga umbes 150-170 mängu ja nii $1k plussi. Solid.

  6. #3186

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ma breakeven:-(

  7. #3187

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas see on calli koht? Readi pole, ise panin flush draw, top pair,2nd pair või overpair peale.
    ( Click to show/hide )


    Antud käsi õigesti mängitud? (Vastase kohta igasugune info puudub) Kui ta callis ära turni beti, siis juba hakkasin kalduma arvamuse poole, et olen äkki beat. Riveri bet?
    ( Click to show/hide )

  8. #3188

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mis formaat see on? Kui kiiresti need blindid tõusevad, et reade pole? Esimene käsi on fold shove raise/call raise/fold vastavalt vastasele, teine käsi tundub ok, aga vastase calli peale ära küll arva, et oled beat. l

  9. #3189
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Esimeses käes ju peaksid oddside järgi callima. 683 callida, et võita kokku 2166 => 31.5% equityt vaja, et BE olla. Ilmselt enamus osa ajast on sul ka 8 veel out ta one-pair käe vastu, seega sul ca 37% equityt olemas (ainult rea outidega 32%).
    Ise cbetiks floppi miski 3/4 psb, sest nkn oleks committed ja nii oleks fold equity suurem nt 33, A2 vmt käe vastu.

  10. #3190

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mis formaat see on? Kui kiiresti need blindid tõusevad, et reade pole? Esimene käsi on fold shove raise/call raise/fold vastavalt vastasele, teine käsi tundub ok, aga vastase calli peale ära küll arva, et oled beat. l
    Turbo, selles suhtes readi pole, et esimest korda tegi sellise lükke.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Esimeses käes ju peaksid oddside järgi callima. 683 callida, et võita kokku 2166 => 31.5% equityt vaja, et BE olla. Ilmselt enamus osa ajast on sul ka 8 veel out ta one-pair käe vastu, seega sul ca 37% equityt olemas (ainult rea outidega 32%).
    Ise cbetiks floppi miski 3/4 psb, sest nkn oleks committed ja nii oleks fold equity suurem nt 33, A2 vmt käe vastu.
    Selge pilt, ma muidu otsustasin foldida, kuna ei tahtnud flippi võtta, sest vastane oli fish ja mul oli oma arust ta üle igasugune postflop eelis. Aga järgmine kord callin ära. Suur aitäh ka!

  11. #3191

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mul tekkis mõte teha kellegil HH review. On kellegil soovi? Pole endal kahjuks HEMi ja ei saa oma HH-d atm kasutada.

  12. #3192
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas semu Vaata postitust
    Mul tekkis mõte teha kellegil HH review. On kellegil soovi? Pole endal kahjuks HEMi ja ei saa oma HH-d atm kasutada.
    Head mõtted tulevad ikka hommikul kell 5:P

  13. #3193
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tegelt mul hea meel et oled foorumis jälle aktiivseks hakanud...GL

  14. #3194
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas semu Vaata postitust
    Mul tekkis mõte teha kellegil HH review. On kellegil soovi? Pole endal kahjuks HEMi ja ei saa oma HH-d atm kasutada.
    Mai tea. Ma vb ei väärvi HH reviwed tegema kellegile aga naljapärast kui soovi on siis võin teha :)
    Saada PMi :)

  15. #3195
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas semu Vaata postitust
    Mul tekkis mõte teha kellegil HH review. On kellegil soovi? Pole endal kahjuks HEMi ja ei saa oma HH-d atm kasutada.
    soovitan.

  16. #3196

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma küsiks Semu, miks sa ei cbettinud Q8 AT8ss? (2+2 thread)

  17. #3197
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    just vaatasin seda threadi!! :)

  18. #3198
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    PokerStars No-Limit Hold'em, 100 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t575)
    Hero (BB) (t425)

    Hero's M: 14.17

    Preflop: Hero is BB with 8, 5
    SB bets t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) 3, 8, J (2 players)
    Hero checks, SB bets t35, Hero calls t35

    Turn: (t150) A (2 players)
    Hero checks, SB bets t66, Hero calls t66

    River: (t282) 9 (2 players)
    Hero checks, SB bets t434 (All-In), Hero calls t284 (All-In)

    Total pot: t850

    Results:
    SB had K, 10 (high card, Ace).
    Hero had 8, 5 (one pair, eights).
    Outcome: Hero won t850

  19. #3199

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    See oli mingi 5es käsi ja mul oli villaini kohta väga vähe infot. Pmst ta callis 3x raise pf ja c/f dry Kxx boardil. Nüüd kuna board on AT8ss, siis ma olen 100% kindel kui ta on thinking player, siis ta ootab siit cbeti Ax handilt. Kuna mina seda ei tee, siis saan kontrollida, kas ta fireb turni või mitte, kui ma nendel wet Axx boardidel ei cbeti. Kui ta c/f turni, siis pean seda meeles ja proovin mõnel hilisemal ajal(25/50,50/100) teha tema vastu delayed cbeti mingitel sellistel wet Axx,Kxx,Qxx boardidel as a bluff. Kui ta aga bettib turni, siis ma võin callida(oleneb mis turni tuleb ja bet size) ja kui ta riverit ei beti saan ta kätt näha.
    Ühesõnaga ma võtan unstandard line alguses, et saada infot ja seda suurematel blindidel, kus on suuremad summad sees ära kasutada. Olen ka suht kindel, et ma ei saa sellest käest eriti valuet kui cbetin seda boardi. Kui tal on Ax,Tx,draw siis ma olen crushed ja kuna mul on peale cbeti turnis,riveris fold mode, on ka drawi mängimine tal siin +++EV.

    Antud käe kohta võin veel niipalju öelda, et kuna ta c/c turni, siis ma panen ta Tx,8x,Qx, passivselt mängitud SD,FD. Kui ta riveril sellise under pot beti teeb, siis ma ei pannud teda enam SD,FD peale. Tundsin, et mängijad üldiselt vb suuremalt seal kohas. Kuna ta teine range oli Qx,8x,Tx siis arvasin, et saan sellelt rangel calli kui teen small raise. Tal oli Ax.

    Peale minu unstandard liini oli ka villaini liin unstandard. Nüüd ma tegin adjustmendi, et checkin back näiteks dry Kxx boardil Kx ja vaatan kuidas ta turni mängib. Teen seda sellepärast, et ma cbetin väga palju ja korrad kus ma ei cbeti pean teada saama kuidas turni mängida antud villaini vastu. Kui ta insta bettib, siis hakkan flope tagasi checkima kätega ja kindlasti võtan kasutusele liini check flop, raise turn bluffina jne. Läks päris pikaks see, loodan et saate midagi aru ka... :D

  20. #3200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ok, saan vist mõttest aru. Aga ma kardan, et suurematel blindidel ja üleüldse hakatakse just sinu vastu neid Axx,Kxx,Qxx boarde ära kasutama kas flopi checkraisedes või turni leadides.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES