Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 162, kokku 305 EsimeneEsimene ... 62112152160161162163164172212262 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 221 kuni 3 240, kokku 6099
  1. #3221

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Preflop callid, sest sul on hea käsi, üle 3x võid ka shoveda, kui calli saad, oled harva domineeritud.
    Flop hitib sinu ranget väga hästi vastase arvates, kui ta sellele muidugi mõtleb. Turnis betid, kuna ta tundub weak, võibolla on Tx, 8x, mida ta ei cbettinud, aga nende vastu on sul oute ja üks barrel järgi ja vaevalt et ta siin midagi checkraisema hakkab, mis ta flopis järgi checkkis, võibolla J9 kui slowplayeri tüüpi. Turn ilus kaart barreldamiseks, pealegi saime pihta, vastase ranges on küll mingeid missed drawsid, aga kuna nendel enamusel on showdown väärtust, siis checkcalli peale minna on jama. Leadime uuesti välja 260, vastane ei usu meid ja callib T9, vastane saab pihta K7 ja shoveb, meil easy fold.

  2. #3222
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Preflop callid, sest sul on hea käsi, üle 3x võid ka shoveda, kui calli saad, oled harva domineeritud.
    Flop hitib sinu ranget väga hästi vastase arvates, kui ta sellele muidugi mõtleb. Turnis betid, kuna ta tundub weak, võibolla on Tx, 8x, mida ta ei cbettinud, aga nende vastu on sul oute ja üks barrel järgi ja vaevalt et ta siin midagi checkraisema hakkab, mis ta flopis järgi checkkis, võibolla J9 kui slowplayeri tüüpi. River ilus kaart barreldamiseks, pealegi saime pihta, vastase ranges on küll mingeid missed drawsid, aga kuna nendel enamusel on showdown väärtust, siis checkcalli peale minna on jama. Leadime uuesti välja 260, vastane ei usu meid ja callib T9, vastane saab pihta K7 ja shoveb, meil easy fold.
    Aitäh korraliku vastuse eest. Riveril barreldamisega olen nõus, liiga tihti checkitakse järgi ja jääb vastaselt mõni coin võtmata.
    Kas tõesti 3x/4x raise vastu võib/oleks mõistlik shoveda selliste stackide juures K9s ?
    ( Click to show/hide )


    Sama vastase vastu järgmine mäng. Kuna mu mängustiil üsna station-ish siis sellised olukorrad tulevad ette.

    ( Click to show/hide )

  3. #3223

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Teine käsi on standard.
    Esimene, no tegelt ma väga ei näe sellist overbet bluffi tundmatu poolt, aga nagu näha, teeb ta seda bluffiga ja selliste vastu teed enamus otsuseid readide pealt. Sama ka selle preflop shovega, mõnew vastu standard, mõne vastu raha põletamine.

    Proovi oma mäng nii käima saada, et sul koguneks kiiresti reade vastase kohta ja temal sinu kohta ei. Näiteks avad kõik käed ja cbetid 100%. Siis saad aru, palju callib, palju 3betib, palju flatib cbeti. Proovid sealt edasi showdowni näha ja saad teada, millega ta kuidas mängib. Siis adaptid vastavalt, kui palju floadib, siis paned mitu barrelit, kui palju 3betib, tõstad vähem või limbid jne. Teise nimega ABC pokker:-)

  4. #3224
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    PokerStars No-Limit Hold'em, 200 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t450)
    Hero (BB) (t550)

    Hero's M: 18.33

    Preflop: Hero is BB with Q, 9
    SB bets t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) K, 2, 4 (2 players)
    Hero checks, SB bets t20, Hero calls t20

    Turn: (t120) 10 (2 players)
    Hero checks, SB bets t85, Hero calls t85

    River: (t290) 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets t305 (All-In), Hero calls t305

    Total pot: t900

    Results:
    SB had 9, 8 (high card, King).
    Hero had Q, 9 (high card, King).
    Outcome: Hero won t900

  5. #3225

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Bjoerni skill!:-) Teeb sama Isilduri vastu koguaeg.

  6. #3226

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma olen ikka veel hädas sellega, kuidas oma teadmised ja oskused võiduks vormida. Pidevalt lipsavad sisse spewi playd ja missed valuekohad. Tegin testi: Iga mängu vahel korralik paus, mõistus uuesti selgeks ja vana mängu emotsioonid peast minema. Iga mängu järel panen lühiülevaate eelmisest mängust kirja, mõtlen läbi, mis vead tegin. Tulemus oli väga üllatav. Tõeliselt hea oli mängida, tohutult tekkis reade ja ideid, mida nende readidega peale hakata. Igatahes proovin edasi arendada seda teemat, leida veel viise, kuidas keskendumist parandada.

    10 viimast mängu siin:
    ( Click to show/hide )

  7. #3227

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Edaspidi foldin.


    Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1401502
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t2105 70.17 BBs
    Hero (BB): t895 29.83 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with K K
    BTN/SB calls t15, Hero raises to t90, BTN/SB raises to t150, Hero raises to t330, BTN/SB raises to t510, Hero says "AA?", Hero says "nice hand", Hero raises to t895 all in, BTN/SB calls t385

    Flop: (t1790) J 7 2 (2 players - 1 is all in)

    Turn: (t1790) 4 (2 players - 1 is all in)

    River: (t1790) 9 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t1790
    BTN/SB shows A A (a pair of Aces)
    Hero shows K K (a pair of Kings)
    BTN/SB wins t1790

  8. #3228

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Elavdame seda nurgakest veel. cr happy vastane oli. Ma olin täiesti vaimustuses vastase mängust. Pole sellist asja ammu näinud. Oma riveri betiga olen veel rohkem rahul.
    ( Click to show/hide )



    Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1401526
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t1520 76 BBs
    Hero (BTN/SB): t1480 74 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with J 7
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) K J 6 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t80) 5 (2 players)
    BB bets t60, Hero calls t60

    River: (t200) K (2 players)
    BB checks, Hero bets t180, BB raises to t580, Hero says "sick", Hero calls t400

    Final Pot: t1360
    BB shows 9 T (a pair of Kings)
    Hero shows J 7 (two pair, Kings and Jacks)
    Hero wins t1360

  9. #3229

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ega keegi ei tea kas PLO HU sngisid on raske biitida 65/100, ehks sajast mängust 65 võidaks ?
    100 BI oleks vast normaalne et alustada, vähemalt kannataks downswingid ja variance ära ?
    1.5 - 7 USD buy in.
    Viimati muudetud Flush Hunter poolt : 08.08.11 at 18:23

  10. #3230
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui rake on 10%, siis see teeb su ROIks ca 18%. Tundub keeruline.

  11. #3231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Rake pole 10%.
    Alustaks 1.5 USD turbo ja non turbodega(reik 0.10 ja 0.12).
    Ehk kui biidiks 65\100 siis teeks see 29.4 USD\100 non turbode ja 32 USD\100 turbode puhul.
    Järgmise limiidi jaoks oleks vaja aind 200 USD grindida, ehk mingi 700 mängu umbes. Vaba aega leidub, nii et 700 mängu poleks väga probleem.

  12. #3232
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui rake on väiksem, on ROI veel suurem.

  13. #3233
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Elavdame seda nurgakest veel. cr happy vastane oli. Ma olin täiesti vaimustuses vastase mängust. Pole sellist asja ammu näinud. Oma riveri betiga olen veel rohkem rahul.
    ( Click to show/hide )


    Chatis ikka võitsid?

  14. #3234

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Chatis ma olen suht donk, selline Negreanu tüüpi, kes vastase käe ära arvab, callib ja ütleb:"So sick I knew it!"

  15. #3235
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    c/r or donk? villase kohta infot pole
    1st hand:
    PokerStars No-Limit Hold'em, 1.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1500)
    Hero (BB) (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is BB with 10, 2
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 10, 8, 4 (2 players)

    Total pot: t40

  16. #3236
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Bet pot OTF, bet any turn 3/4psb-psb olenevalt kaartist ning sõltuvalt sellest kas riveriks overeid tulnud/hero käsi improvenud on, siis vbet ka seal.

  17. #3237
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mõtlesin et proovin HUSNG-sid pelada ja alustan hetkel kõige madamalt.

    Üks käsi,mida teha? lükkan sisse või fold?
    ( Click to show/hide )

  18. #3238
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    sisse

  19. #3239
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    sisse
    Sisse on muidugi hea ja ei ole vaieldavki aga kas sa siin vahest callid ka? Ma cashis sitaks callin kui nad ilmeselget commited aga olen täheldanud, et kui shoven siis saan näiteks miski 10% ajast folde. Välja imemise/actioni tapmise pärast ei pea anyway kartma, sest stäkid läheksid anyway sisse aga nii olen tihti selle 10% folde turnil bluffidega kinni püüdnud.

    See ei ole variant?

  20. #3240

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    shove tundub siin kindlasti nõrgem.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES