Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 170, kokku 305 EsimeneEsimene ... 70120160168169170171172180220270 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 381 kuni 3 400, kokku 6099
  1. #3381
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mõlemal actionil on omad plussid ja miinused. A6 callib siin turnis kindlasti, sest kui juba flopis callida siis see turn ei muuda midagi peale flushi(väike osa rangest heads-upis ). Suht close otsus igatahes vist

  2. #3382

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Bet 1/2 pot turnil imo. Ta callib kõigi paaridega, sest arvab et sa flopil lihtsalt c-betisid kogu oma avamisrangega ja turnil korjasid üles suvaka mastitõmbe. Ta callib kõikide ristidega, sest ta arvab et kui ta juba flopi floatis arvates et sa oled nõrk, siis tobe oleks flushdraw nüüd maha visata ja isegi kui sul on Q, saab ta nüüd ristiga võita ning kui tegemist on stationiga siis ilmselgelt callib ta ka open enderiga, sest ta tahab ritsi saada. Loomulikult callib ta ka paari ja tõmbe komboga. 1/2 pot bettides hoiad sa poti suuruse kontrolli all ning saad enamasti callida ka tõste kasumlikult. Kui ta peaks tõepoolest check raisema, siis ta kõige tõenäolisem range on (QX; mast; suur risti) Vastase järgi peaksid otsustama kas blank riveri puhul veel 1 bet callida. Kui station siis ilmselt mitte.

  3. #3383

    Re: HUSNG üldine arutlusteema


  4. #3384
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    jaah, hea post

  5. #3385
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tegin ka hüper-turbosid. Homne HU-turka võiks olla samas formaadis ja võiks olla miski esimese viie võiduni. Suht mõnusalt kiired matchid oleksid.

  6. #3386

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Käisin oksendamas peale seda handi. Flop on standard, turnis mõtlesin et milline on range millega ta uuesti betib ja jõudsin järeldusele et showdown valueta õhk vahest, nuts, setid ja tõmbed nagu J8, QJ, ärtud, millest ilmselgelt viimane katekooria on kõige tõenäolisem. Seega mõtlesin et pohhui semiblufin oma gutshot+ A high-ga, blank riveri puhul foldin väikse betiga kõik missed drawd välja. Selline liin minu poolt on räigelt tugev ja mul on nuts ranges. Riveril mõtlesin et väike võimalus on et ta proovib ühe nendest eelmainitud drawdest blufiks keerata + tahtsin hullult näha mis tal on. Siit handist õppida on see, et turna algfaasis unknowni vastu EI TASU TRIKITADA.

    Poker Stars, $28.78 Buy-in (10/20 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 2 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite. View Hand #10505922

    Hero (BB): 1,348 (67.4 bb)
    SB: 1,652 (82.6 bb)

    Preflop: Hero is BB with 8 A
    SB raises to 40, Hero calls 20

    Flop: (80) 4 9 T (2 players)
    Hero checks, SB bets 60, Hero calls 60

    Turn: (200) 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets 120, Hero raises to 280, SB calls 160

    River: (760) 6 (2 players)
    Hero bets 360, SB raises to 720, Hero calls 360

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud FinalCollision poolt : 06.09.11 at 19:25

  7. #3387

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Lihtsalt huvipärast sooviks teada, mis on siinsete HU gurude default 3b range 35-50bb deep.

  8. #3388
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    oleneb obv mis on vastase btn open %

  9. #3389

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas FinalCollision Vaata postitust

    Poker Stars, $28.78 Buy-in (10/20 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 2 Players

    Hero (BB): 1,348 (67.4 bb)
    SB: 1,652 (82.6 bb)

    Preflop: Hero is BB with 8 A
    SB raises to 40, Hero calls 20

    Flop: (80) 4 9 T (2 players)
    Hero checks, SB bets 60, Hero calls 60

    Turn: (200) 6 (2 players)
    Hero checks, SB bets 120, Hero raises to 280, SB calls 160

    River: (760) 6 (2 players)
    Hero bets 360, SB raises to 720, Hero calls 360

    ( Click to show/hide )
    Halb flop tegelikult floatimiseks tundmatu vastu, esiteks hitib meie callingranget ja seega tema cbet tihti for value. Teiseks on mastitõmme maas, paljud vastased autobarreldavad turni, kui mastitõmbega flopil calli saavad. Turni move effektiivsus oleneb otseselt, kas vastane on üldse võimeline midagi foldima, aga selleks on reade vaja ja enamasti suurt riveri bulletit.

    Ärtudega minu kogemuse järgi ei panda siin teist barrelit, kardetakse raiset?

  10. #3390

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    oleneb obv mis on vastase btn open %
    Ei ma mõtlen nagu tundmatu vastu esimesed käed. Sellest saan muidugi aru, et kui 100% opener siis laiem range kui 60% openeri vastu.

    Aga noh okei, võin küsimuse nii ka esitada.
    35-50bb deep 3b range juhul kui
    Vastane avab 100% -
    Vastane avab 80% -
    Vastane avab 60% -
    ???

    Ja kuna sulle pakkuvad kindlasti rohkem huvi hyperid, siis
    25bb deep 3b range juhul kui
    Vastane avab 100% -
    Vastane avab 80% -
    Vastane avab 60% -
    ???

    Ps. küsimused ei ole suunatud ainult andule ;D .
    Viimati muudetud Vanapagan poolt : 06.09.11 at 23:23

  11. #3391

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Standardina võiks alustada AQ+, KQ, 99+, aga mulle tundub, et KQ mängib paremini flattides. Esimesed 3betid võiks olla üldse mingi saast käsi, kui palju avab. Kui jätkab tihedalt avamist, siis paneks laiemalt for value- A9+ KJ+, 77+.

  12. #3392
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Selline küsimus hyper-turbode kohta. Matshi algus kus miski 20-25BB, vastane on donk ja limbib buttoni. Mis kätega isote ja kui suurelt.

    Olen tähelepannud, et enamus vastaseid limp-foldib nii räigelt ja osad ALATI limp-foldivad. Seetõttu olen matshi alguses AX, broadways, 22+ shovenud (suurtemate paaridega pannud 3.5X aga siiski nad räigelt foldivad, harva shovevad/callivad) ning nõrgemate kätega ala J7-J9, Q7-Q9, 89 jne. pannud ka 3.5x ning foldinud shovele.

    On see ok strateegia? Vaja on sellepärast, et hunnik turkadollareid kontol ja vaja lahti mängida.

  13. #3393
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Standardina võiks alustada AQ+, KQ, 99+, aga mulle tundub, et KQ mängib paremini flattides. Esimesed 3betid võiks olla üldse mingi saast käsi, kui palju avab. Kui jätkab tihedalt avamist, siis paneks laiemalt for value- A9+ KJ+, 77+.
    Miks sellist paska mikrodes üldse vaja? (no ehk on, ma ei biidi ju neid). Üldse ei viitsi neid 3bet bluffida ning matshi alguses turbodes olen pigem flattinud rohkem ning 3bettinud kitsalt TT+, AJ. 99/AT piiripealne. Cashis samamoodi mängin, sest postflop manööverdamis ruumi ei ole ning AJ+/TT mängib juba enda eest, sest paljudes missed floppides saad bet-callida, check-callida või check-shoveda.

  14. #3394
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Standardina võiks alustada AQ+, KQ, 99+, aga mulle tundub, et KQ mängib paremini flattides. Esimesed 3betid võiks olla üldse mingi saast käsi, kui palju avab. Kui jätkab tihedalt avamist, siis paneks laiemalt for value- A9+ KJ+, 77+.
    ma lisaks AJ ja KJ ka siia suht kindlalt.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks sellist paska mikrodes üldse vaja? (no ehk on, ma ei biidi ju neid). Üldse ei viitsi neid 3bet bluffida ning matshi alguses turbodes olen pigem flattinud rohkem ning 3bettinud kitsalt TT+, AJ. 99/AT piiripealne. Cashis samamoodi mängin, sest postflop manööverdamis ruumi ei ole ning AJ+/TT mängib juba enda eest, sest paljudes missed floppides saad bet-callida, check-callida või check-shoveda.
    No kui vastane avab 4/4 buttonit ja sul satuvad olema mingid rääbised käes ning foldid, 5. kord 3bet any2, sest ta annab sulle respecti sest sa oled eelnevalt foldinud ja NITi image juba loonud pmst.. Miks sa ei peaks 3bettima ? DUCY ??

    Suht tüütu, kui ootad oma QQ+ et esimene 3bet teha ja siis paned 4x 3beti ja vastane snapfoldib - kusjuures eelmises situatsioonis ( 5. bb ja enne 4 x foldinud ) oleks vist optimaalne seljuhul isegi callida QQ+ fwiw..

    Cashist ma ei tea väga palju, kuid mul on selline mulje jäänud ranka, et sa oled epic nit lihtsalt ja arvatavasti su profit tulebki enamus sellest, et vastased lähevad su nittimise peale tilti !

  15. #3395
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Selline küsimus hyper-turbode kohta. Matshi algus kus miski 20-25BB, vastane on donk ja limbib buttoni. Mis kätega isote ja kui suurelt.

    Olen tähelepannud, et enamus vastaseid limp-foldib nii räigelt ja osad ALATI limp-foldivad. Seetõttu olen matshi alguses AX, broadways, 22+ shovenud (suurtemate paaridega pannud 3.5X aga siiski nad räigelt foldivad, harva shovevad/callivad) ning nõrgemate kätega ala J7-J9, Q7-Q9, 89 jne. pannud ka 3.5x ning foldinud shovele.

    On see ok strateegia? Vaja on sellepärast, et hunnik turkadollareid kontol ja vaja lahti mängida.
    22-77/88 on shove optimaalne, sest need käed ei mängi postflopis kõige paremini. Ax võib ka teoorias shoveda, kuid see ei ole veel laiemat kasutust leidnud ja isegi tihti checkin järgi. Broadwaydel on suurem väärtus, kui saame calli, sest tõenäosus, et domineerime neid on suur ja see annab meile väga hea EV käes. Eriti head käed on 9J,TJ, Q9, QJ, QJ nendega tõstan ma 3x ja loodan alati calli saada, sest need on nagu 2 in 1 käed - kui flopis on A või K, saame seda väga hästi reppida kuigi meil seda pole. Kui tuleb floppi 9,T,J,Q ja me saime pihta siis on jällegi meie range underrepped, sest vastasel on lihtne meid Ax, Kx peale panna ja middle pairiga maksma hakata + selliste floppide puhul suur tõenäosus, et mõlemad hittisime aga vastasel nüüd kicker problem . 3,5x tõstaks pigem AK,AQga sest need käed ei mängi niivõrd hästi postflop eeltoodud põhjustel.

  16. #3396
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    ma lisaks AJ ja KJ ka siia suht kindlalt.



    No kui vastane avab 4/4 buttonit ja sul satuvad olema mingid rääbised käes ning foldid, 5. kord 3bet any2, sest ta annab sulle respecti sest sa oled eelnevalt foldinud ja NITi image juba loonud pmst.. Miks sa ei peaks 3bettima ? DUCY ??

    Suht tüütu, kui ootad oma QQ+ et esimene 3bet teha ja siis paned 4x 3beti ja vastane snapfoldib - kusjuures eelmises situatsioonis ( 5. bb ja enne 4 x foldinud ) oleks vist optimaalne seljuhul isegi callida QQ+ fwiw..

    Cashist ma ei tea väga palju, kuid mul on selline mulje jäänud ranka, et sa oled epic nit lihtsalt ja arvatavasti su profit tulebki enamus sellest, et vastased lähevad su nittimise peale tilti !
    Dunno. Enamus ei pane selliseid asju tähelegi. Teiseks blindide tõustes suureneb mul anyway 3betting range, kus enam postflo pei suuda kasumlikult käsi mängida aga preflop palvetan suurema FE peale. Kui ta jälgib mängu siis FE suureneb (kasumlik mulle, isegi nutsiga pot maha saada ilma SD-ta ei ole enam halb).

    EDIT: ja cashis osade vastu on mu 3betting protsent 5-6%. Need on vastased, kelle strateegia on: raise + pot + pot + pot ja kui kuskil tänaval saavad check-raise ning omavad paari siis ei foldi või tahavad hirmsalt rebluffida (reeglina ka 4betivad või callivad 3beti ning postflop raisevad/float raisevad üle)

    Siis ma ei näe mõtet ühegi käega kui nutsiga ajada potti suureks ajada preflopis ning kasutada ära seda, et võtan väikese 3BB raise ning hittimise korral saan stäki. Kui saan oma nutsi siis imelikul kombel see väljamaksmata ei jää.

    Seda siis staatilises 100BB mängus. HUSNG-des ju blindid muutuvad ja seoses sellega ka strateegia.

  17. #3397
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    22-77/88 on shove optimaalne, sest need käed ei mängi postflopis kõige paremini. Ax võib ka teoorias shoveda, kuid see ei ole veel laiemat kasutust leidnud ja isegi tihti checkin järgi. Broadwaydel on suurem väärtus, kui saame calli, sest tõenäosus, et domineerime neid on suur ja see annab meile väga hea EV käes. Eriti head käed on 9J,TJ, Q9, QJ, QJ nendega tõstan ma 3x ja loodan alati calli saada, sest need on nagu 2 in 1 käed - kui flopis on A või K, saame seda väga hästi reppida kuigi meil seda pole. Kui tuleb floppi 9,T,J,Q ja me saime pihta siis on jällegi meie range underrepped, sest vastasel on lihtne meid Ax, Kx peale panna ja middle pairiga maksma hakata + selliste floppide puhul suur tõenäosus, et mõlemad hittisime aga vastasel nüüd kicker problem . 3,5x tõstaks pigem AK,AQga sest need käed ei mängi niivõrd hästi postflop eeltoodud põhjustel.
    Thanks. Mulle see shove ka eriti ei meeldinud. Paaridega (22-66) oli see snap shove eeltoodud põhjustel.

  18. #3398
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Dunno. Enamus ei pane selliseid asju tähelegi. Teiseks blindide tõustes suureneb mul anyway 3betting range, kus enam postflo pei suuda kasumlikult käsi mängida aga preflop palvetan suurema FE peale. Kui ta jälgib mängu siis FE suureneb (kasumlik mulle, isegi nutsiga pot maha saada ilma SD-ta ei ole enam halb).

    EDIT: ja cashis osade vastu on mu 3betting protsent 5-6%. Need on vastased, kelle strateegia on: raise + pot + pot + pot ja kui kuskil tänaval saavad check-raise ning omavad paari siis ei foldi või tahavad hirmsalt rebluffida (reeglina ka 4betivad või callivad 3beti ning postflop raisevad/float raisevad üle)

    Siis ma ei näe mõtet ühegi käega kui nutsiga ajada potti suureks ajada preflopis ning kasutada ära seda, et võtan väikese 3BB raise ning hittimise korral saan stäki. Kui saan oma nutsi siis imelikul kombel see väljamaksmata ei jää.

    Seda siis staatilises 100BB mängus. HUSNG-des ju blindid muutuvad ja seoses sellega ka strateegia.
    Junglemani vastu oli näha kui hästi su strateegia toimib lol.
    Sa teed ennast vastale nii lihtsasti mängitavaks ning sa ei saa eeldada et iga su vastane on alla 45 IQ-ga ega saa mitte midagi aru, mis toimub.

  19. #3399

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    See saastaga 3bettimine alguses toimib liigagi hästi, et ma hakkan vist QQ+ flattima seal.

  20. #3400
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Junglemani vastu oli näha kui hästi su strateegia toimib lol.
    Sa teed ennast vastale nii lihtsasti mängitavaks ning sa ei saa eeldada et iga su vastane on alla 45 IQ-ga ega saa mitte midagi aru, mis toimub.
    võrdled mängu, kui ma olin kuu aega HU-d mänginud ning vastu tuli jungleman, kus totaalselt üle mõtlesin. oleksin just vastupidi mänginud (mängisin total spew-d) oleks asi lõpenud teisiti, kindlasit mitte mu eelisega aga mitte nii suure kaotusega. kõik spotid olid välditavad.

    kirjutasin alguses teistusugse posti, et oled esimene vend, kes mu igno listi läheb aga ei hakanud nii lapsik olema. mul jumamala pohhui, kus kohas sa nii ütleksid aga kui on tõsine strateegia arutelu ning nii mõttetul ära panema siis tekitab küll tunde ,et sinu käest nõu ei küsiks ega samas ei aitaks ka.

    ise räägid siin balanseerimisest aga samas paned samamoodi AK-ga suurelt ja muu käega vaikselt. tõesti siis enamus husng mängijaid, kellel on 150 IQ ei saa sellest aru? Point ongi selles, et enamus husng mängijaid on 45 IQ-ga ja nende vastu igasugune mõttetu balan seerimine on poitnless. regularide vastu on hoopis teine asi ning regularide puhul ei saagi reeglina nii üks ühest vastust anda.

    gg ja edu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES