Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 171, kokku 305 EsimeneEsimene ... 71121161169170171172173181221271 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 401 kuni 3 420, kokku 6099
  1. #3401
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    v

    kirjutasin alguses teistusugse posti, et oled esimene vend, kes mu igno listi läheb aga ei hakanud nii lapsik olema. mul jumamala pohhui, kus kohas sa nii ütleksid aga kui on tõsine strateegia arutelu ning nii mõttetul ära panema siis tekitab küll tunde ,et sinu käest nõu ei küsiks ega samas ei aitaks ka.


    gg ja edu.
    hahhahaha +111111

  2. #3402
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks sellist paska mikrodes üldse vaja?
    Kui +ev mäng on pask sinu jaoks siis nojah..solid advice

    Üldse ei viitsi neid 3bet bluffida
    miks ? laiskusest ?

    Cashis samamoodi mängin, sest postflop manööverdamis ruumi ei ole
    Orly. Tundub jumala loogiline, et cashis postflop manööverdamisruumi pole...


    Dunno. Enamus ei pane selliseid asju tähelegi.
    orly?

    Teiseks blindide tõustes suureneb mul anyway 3betting range, kus enam postflop ei suuda kasumlikult käsi mängida aga preflop palvetan suurema FE peale.
    mingi uus strateegia HU maastikul ? Palvetamisstrateegia..

    Kui ta jälgib mängu siis FE suureneb
    nüüd järsku jälgib mängu...ära räägi vastuolulist juttu
    (kasumlik mulle, isegi nutsiga pot maha saada ilma SD-ta ei ole enam halb).
    orly? oled kindel selles ?
    EDIT: ja cashis osade vastu on mu 3betting protsent 5-6%. Need on vastased, kelle strateegia on: raise + pot + pot + pot ja kui kuskil tänaval saavad check-raise ning omavad paari siis ei foldi või tahavad hirmsalt rebluffida (reeglina ka 4betivad või callivad 3beti ning postflop raisevad/float raisevad üle)
    näed selliseid palju ? SNG-s näen sellised korra kuus.

    ning kasutada ära seda, et võtan väikese 3BB raise ning hittimise korral saan stäki.
    Miks ei võiks seda kohe ära kasutada ? Eriti SNG-s kus iga blind on kaalul






    ise räägid siin balanseerimisest aga samas paned samamoodi AK-ga suurelt ja muu käega vaikselt. tõesti siis enamus husng mängijaid, kellel on 150 IQ ei saa sellest aru? Point ongi selles, et enamus husng mängijaid on 45 IQ-ga ja nende vastu igasugune mõttetu balan seerimine on poitnless. regularide vastu on hoopis teine asi ning regularide puhul ei saagi reeglina nii üks ühest vastust anda.
    ma pole balanseerimsest rääkinud vaid konkreetsetest +ev spotidest
    gg ja edu.
    gg, aga sorry ma ei saa igonoreerida su bs teooria juttu. Eriti kui tean, et 90% siinsetest inimestest võtab seda tõe pähe lol

    Pane lifetime ban kui tahad

  3. #3403
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Kui +ev mäng on pask sinu jaoks siis nojah..solid advice
    Kui 3bet on +EV ei tähenda see seda, et call ei pruugi olla suurema +EV. Solid advice!

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    miks ? laiskusest ?
    Illustreeriv ütlus rõhutamaks, et mulle meeldib call rohkem.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Orly. Tundub jumala loogiline, et cashis postflop manööverdamisruumi pole...
    Mõtlesin cashis 50BB või väiksemate stäkkidega vastaste vastu. Mängin igapäev short HU laudu.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    orly?
    Tee test. Mine suvalisse HUMängu (eksperimenteerimiseks on tore mikro) ning check-foldi 100% floppe. Isegi stone-cold nutsid. Vastane ei hakka never 100% cbettima.

    Tee test. (ei pea minema mikrosse) Mine mängi suvalise vastase vastu ja beti täpselt käe tugevusele põhinedes. Võid ka regulari vastu mängida. Olenevalt regulari headusest (kui tüüpiline keskmine mängija) võid paarsada kätt rahus olla, vahest tuhandeid või lõpmatuseni. Kui hea mängija (rohkem kui BE) siis kahjuks lõbu ei kesta kaua. Kui donk siis kestab eluaeg. Kuna 90% populatsioonist ongi dongid, mõni protsent head ja ülejäänud sellised "meh" siis töötab ideaalselt. Ei ole 200k käe jooksul kordagi oma range ega betsizingut balanseeritud - minu jaoks töötab. See on ka üks adjustingu oskus - kelle vastu võid/saad ja kelle vastu ei või/ei tohi nii mängida. Enamuste vastu võid.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    mingi uus strateegia HU maastikul ? Palvetamisstrateegia..
    Said ise ka aru, mis mõtlesin. Juhul kui ei saanud siis proovin olla järgmine kord rohkem täpsem/konkreetsem ning kasutada rohkem "ebaproffessionaalseid" väljendeid.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    nüüd järsku jälgib mängu...ära räägi vastuolulist juttu
    Lause alguses on sõna "KUI". KUI ta peaks mängu jälgima. Unustasin lisada sõna "juhul". Minu viga ja loodan, et andestad.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    orly? oled kindel selles ?
    Ei ole. Kui ma oleks kindel siis ma ei olekski oma mõtteid avaldanud ega küsima tulnud. Oli sisimas lootus, et keegi HUSNG-dle spetsialiseerinud mängija tuleks lükkaks mu väited ümber ning põhjendaks või tuleks toetaks. Kahjuks ei saanud mitte kumbagit. Kurb.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    näed selliseid palju ? SNG-s näen sellised korra kuus.
    Kahjuks puudub suur HUSNG kogemus. Cashi puhul oli see ekstreemnäide ja tõesti neid ei kohta eriti. Aga kohanud olen oma limiteeritud HUSNG kogemustega samat laadi mängijaid, mida kohtan cashis. Mängijad, kes keelduvad foldimast 3betile (4betivad harva), postflop samuti keelduvad foldimast. 100BB cashis ei tule commitment punkt nii kirielt ja toimub rohkem lahtist mängu, HUSNG-des ehk 50-60BB mängus tekib see kole kiirelt. Seepärast ka 50BB short cash laudades ei ole huvitatud eriti lightilt 3bettimast. Tean, et see on +EV 3bettida (nad callivad domineeritud kätega) isegi nõrgemate broadwaydega nagu JT, QJ, KJ aga olen avastanud, et kui 50BB callida PF siis saan stäkid sama kergelt sisse kui 100BB pokkeris 3bettida. Boonuseks kaob variatsioon ja tekib rohkem postflop mänguruumi. Aga jällegi ei saanud targemaks, et miks on hea või halb. Ju leian mujalt. Ty.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Miks ei võiks seda kohe ära kasutada ? Eriti SNG-s kus iga blind on kaalul
    Tänan. Loodan, et sain pointist õigesti aru, et kui võtame 50BB cash ja 50BB HUSNG siis cashis 3BB on vähem väärtuslik kui HUSNG-s?

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    ma pole balanseerimsest rääkinud vaid konkreetsetest +ev spotidest
    Jälle minu viga. Unustasin lisada sõna või siis mõiste: "betsizingu ühtsena hoidmine", mida võiks kutsuda ka betsizingu balanseerimiseks. See tähendab, et igas olukorras peaksid (teoorias) panustama täpselt sama summa ehk bluffiga näiteks 5BB, valuepeale 5BB, semibluffiga 5BB. Sinu näites kui sa isoleerid J9-ega 3BB ja AQ-ga 3.5BB peaksid vahepeale ka J9-ega 3.5BB panema, AQ-ga 3BB ning samuti lisama semibluffe ehk 56s avama nii 3BB kui ka 3.5BB. Ehk teisisõnu kui sa konstantselt checkid trashi, raised keskmistega 3BB, PP-ga shoved ning AK-ga panede 3.5BB siis on sind lihtsam readida. Küsimus oligi: kui sa väidad, et HUSNG-des on mängijad väga tähelepanelikud ehk nad adjustivad korrktselt su 3betting suurusele siis miks nad ei adjusti su betsizing suurusele?

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    gg, aga sorry ma ei saa igonoreerida su bs teooria juttu. Eriti kui tean, et 90% siinsetest inimestest võtab seda tõe pähe lol

    Pane lifetime ban kui tahad
    Miks ma peaksin bäni panema? Teiseks miks nad peaksid seda tõe pähe võtma? Olen rõhutanud alati (siin teemas tihti) ja mujalgi, et turniire ei oska, HUSNG-sid ei oska. Teiseks sharkscope graafik näitaba kenalt mu -10% ROI-d HUSNG-de puhul. Ma ei tulnud siia nõu andma vaid oma mõtteid kirja panema, sest sel juhul keegi parem tuleb ja lükkab selle ümber või toetab.

    Mina arvan, et (vähemalt minu jaoks see töötab) kui ma ütlen välja oma ideed põhjendatud kujul siis mistahes paremal mängijal on hoopis lihtsam seda väidet ümber lükata oma põhjendustega. Võrdle seda sellega, kui ma oleksin kirjutanud vastuseks: "ma ei 3beti, callin rohkem".

  4. #3404

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui vastane on viis buttonit järjest minraisenud ja ma panen talle 3beti J2s-ga, siis ma saan sealt 90% folde, mitte ei aja potti preflop suureks. Võibolla 50bb hu cashis flatitakse 3bette nii lightilt, aga mitte husng.

  5. #3405
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui 3bet on +EV ei tähenda see seda, et call ei pruugi olla suurema +EV. Solid advice!
    Miks sa oled selline ignorant ?? Jutt käis konkreetselt kui vastane on olnud buttonil aggressiivne ja me oleme foldinud järjest oma BB-l, et siis on ÕIGE ( !!!! fold= VALE ) panna halva käega ( näide: J2o, 94s ) 3bet, sest meie image on nit ja fold equity väga hea. Alaska tõi selle välja(õigesti tegi ) ja siis sa lendad peale, et sa ei tegele sellise pasaga - wp imo. Mis callist sa räägid ? call > 3bet selliste kätega nagu J2o ja 94s ??




    Illustreeriv ütlus rõhutamaks, et mulle meeldib call rohkem.
    sama teema omfgggggggggggggggg ranka võta kokku ennast

    Mõtlesin cashis 50BB või väiksemate stäkkidega vastaste vastu. Mängin igapäev short HU laudu.
    ikka ei saa aru kuidas ei ole manööverdamisruumi...vastane avab 2BB, me 3betime 6BB peale. Flopis on pot 12BB ja effective stack on 44BB - kas meil on ainult 2 valikut openfold või openshove, et sa räägid, et meil pole ruumi mängida ??

    Edasi ei viitsinud lugeda su posti sorry :(
    Viimati muudetud andu_andu poolt : 07.09.11 at 13:55

  6. #3406
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Minu viga. Ei lugenud originaalhandi vaid alaska esimest vastust. Tõsiselt.

    Vastuse kirjutasin mõtlematusest, sest lugesin seda osa "esimesed 3beti lightimalt". Cashis (hästi loll võrdlus kindlasti) on reg vs reg matshid algused lausa naermaajavad. Kui sa avad, saad esimesed 3 käega 3beti. Kui sa 3betid saad väga tihti 4beti ja kui sa 4betid vastase 3beti saad üpriski tihti lightshove. Ei ole veel sellisest liigutusest aru saanud. Ilma PTR-ita (eeldan ,et kui HUSNG-des sama teema siis ilma SHARKSCOPETA) olekse see +EV, PTR-iga kahjuks mitte. Eeldasin, et HUSNG-des on samasugune dünaamika, et miski esimese käega regular lööb 3beti, et vaakumit ära kasutada. Konkreetset kätt ei vaadanud ja seega tõesti minu viga.

    Seega my bad, vabandan teema solkimise pärast.

    Üks küsimus veel. Sa ütlesid, et kui vastane avab 2BB ning 3betib 6BB peale. See oli lihtne näide või ongi tõsine? Ma ise callin nii väikseid 3bette viisakama stäkigaq üpriski lightilt (on see leak?).

    EDIT: ja mõtlesid tõesti, et tulin siia vaidlema, et vaielda? ma ei tulnud isegi oma seisukohti kaitsma vaid sina lendasid agrot peale. peace,

  7. #3407

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    on reg vs reg matshid algused lausa naermaajavad. Kui sa avad, saad esimesed 3 käega 3beti. Kui sa 3betid saad väga tihti 4beti
    Täpselt sama asi on husng reg vs reg. Täiesti ajuvaba vahest, vahest mõtlen mingi imeliku liini välja, et seda vältida, näiteks foldin kolmanda buttoni või limbin, või avan suuremalt-väiksemalt. Kõige targem siiski seda mitte tähele panna ja käituda vastavalt käe tugevusele.

  8. #3408

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Näiteks tänase ühe regulari noted:

    esimene 3bet kohe 75o
    teine 3bet K9s call shove
    ei slowplaynud 887 w 8x IP
    limp AK 20bb

  9. #3409
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    3x on suht std deep stackiga HUSNG-s ( üle 45bb ). Oleneb vastase 3bet %-st ja postflop mängust, kas on hea callida neid lightilt või mitte. Sa ei taha liiga lightilt callida, samas ei taha ka liiga abusetav olla ja foldida liiga palju...

    Hyperites 3betin 40 to 90 ( nii bluff kui value ) ja rohkem pole vajagi, sest seal stackid nii shortid.

  10. #3410

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    siin HU4ROLLZ õhus ?

  11. #3411
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    üks küsimus:
    vastane standard mängija (mitte mingi eriline fish, ega mingi regular, lihtsalt meh)
    sul stacklead 2-1 (nt said seti vs his TP), matš on alguses. tunnete, et on edge.
    sa avad pocketiga 22-55 vastane 3betshoveb. kas callite või ei?

    my 2 cents: imo on see call, sest üldjuhul me flippame ning $/hr tõuseb kui võidame flipi. kui ei, on ikka veel mängitav stack.

  12. #3412
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    üldjuhul flippame, vahest oleme natuke taga, vashest oleme väga taga. Kuna matchi algus, siis pot-oddsid ei ole meil head seega foldiks, kuna range vastu ei ole me kunagi ees.

    Lisaks ükski otsus ei sünni põhjendusega:
    kui ei, on ikka veel mängitav stack
    .
    That`s just wrong thinking. Tuleb mõelda, kas on +EV või mitte, see palju meil alles jääb kui me kaotame ei oma absoluutselt tähtsust.

  13. #3413
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    okei, tänud

  14. #3414
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    11 tükki järjest kotis, midagi ma vist ikka biidin.

  15. #3415

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mängi veel 2k mängu ja tule kirjuta uuesti :)

  16. #3416
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kip sa mängid ka husng?

  17. #3417
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mis tubades saab mängida ST-sid peale pokerstarsi?

  18. #3418

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    kip sa mängid ka husng?
    mhmh

  19. #3419

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    mis tubades saab mängida ST-sid peale pokerstarsi?
    PSi struktuuriga STsi vist polegi kuskil aga muidu trios ja ipokeris ja merges on küll STsi aga jah, ghay struktuuriga.

  20. #3420

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Siit on kindlasti läbi käinud, aga ehk keegi super turbode spets (andu) jagaks, mis rangega alla 10BB shoveb ning mis rangega shovet callib. Mulle tundub, et ma ise liiga loose.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES