Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 174, kokku 305 EsimeneEsimene ... 74124164172173174175176184224274 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 461 kuni 3 480, kokku 6099
  1. #3461

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Chubukov- vajalik sellejaoks, et algaja jumalaeest ei foldiks Q5s 10bb deep, kuna "ma leian parema koha". Sobib u. 10-15bb deebina vastase vastu, kes ei lase limpida, flatib palju, shoveb üle 2x. Ühesõnaga kohene profit isegi siis, kui vastane meie kaarte näeb.
    Nash- lollikindel variant 6bb ja alla deebina, kuna niikuinii siis shoved oma AA, mida veits deepina võib limpida ja mis ei tundu üliobv.

    tegelik mäng- kui shoved 12bb nashi järgi T5s ja samas limbid AA, siis nashi järgi on see viga, aga tegelikus elus tuleb mängu vastase callingrange, mis on enamasti liiga tight, isegi kui ta teab, et sa suurt osa top rangest ei shoveks. Tegelikult on isegi vastaseid, kelle vastu matemaatiliselt on korrektne shoveda seal any two. Samamoodi vastupidi on vastaseid, kelle callingrange on ülilai, nende vastu ei ole nashi alumine ots ei ole shovemiseks hea (muidugi on seda suured paarid, Ax ja Kx).
    Kõige lihtsam on ikka readide järgi alla 20bb. Kui laseb limpida ja flopis foldib, siis see on igatahes kõige kasumlikum, kui hakata shovefold mängu tegema. Mõni ei flati minraiset kunagi, shoveb üle või foldib üle 50% kordadest. Sellise vastu võib minraisefoldida isegi 10bb deep. Pole mõtet kogu stacki raisata, kui töö teeb ära ka 2bb. Teine jälle flatib 8bb deep väga tihti meie minraise, sellise vastu kõik Ax ja Xx preflop shoveda, kuna floppi me näha ei taha.

    Madalamates limiitides on väga palju vastaseid, keda range peale panna ei saa ja keda me kohtame ainult korra, niiet nende vastu oleks tõesti hea mingi tabel, ma ütleks chubukov üle ja nash alla 8bb, aga ei jätaks tegemata suurema +EV-ga mänge vastavalt kogunenud readidele.

  2. #3462
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ( Click to show/hide )


    Suur tänu. Täpselt sellist asja mõtlesingi. Läheb käiku

  3. #3463

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mitme bb pealt käiku läheb?

  4. #3464
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Sõltuvalt vastasest ehk mingi ~10bb pealt.

  5. #3465
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mida näitab HEM-s "show luck adjusted winnings", mida saame sellest välja lugeda?

  6. #3466
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
    Mida näitab HEM-s "show luck adjusted winnings", mida saame sellest välja lugeda?
    EV ehk palju on oodatud kasum vs reaalne kasum. Hea vaadata ja lohutada ennast kui tead, et teed A mängu aga saad tappa igast otsast.



    OMG mis hiiter, tsiteerin 2+2 posti.

    Tsitaat Algselt postitas Hundrye Vaata postitust
    sorry for brag post but pretty happy with this one :)



    80bi on 1ks in 2 days
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 22.09.11 at 07:09

  7. #3467

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Hundrye = R - Quaresma ?

  8. #3468
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Standard TAG, 7 kätt olime mänginud, midagi erilist ei olnud juhtunud, standardolukorras olin stacki natuke ära andnud kui õigesti mäletan.
    Mida teeb Hero ja miks ?



    Poker Stars $6.85+$0.15 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1455619
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t660 33 BBs
    Hero (BB): t340 17 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 9 Q
    BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) T 9 6 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero calls t40

    Turn: (t160) 3 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t80, Hero ?!?!

  9. #3469
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mina siin check callin lõpuni :S

  10. #3470

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kui sa c/c seda floppi siis su range on enamasti capped to 9x ja siis tõmbed, mida TAG villain tahab barreldades foldima panna ja kindlasti ta ranges on veel nõrgemaid üheksaid, näiteks - 97,98... mida ta barreldada võib, nö käe kaitseks.niiet call ja revaluate river oleks mu standard siin.
    ootan arutelu kardpleierilt ja andult :)
    Viimati muudetud kip poolt : 23.09.11 at 09:15

  11. #3471

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ma ei mängi starsi sup turbosi niiet võin eksida

  12. #3472

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    lõpuni check callimisega on see probleem, et kui me turni callime on pot 320 ning meile jääb 180 ning kuna laud drawine siis meil jääb drawdelt value saamata. ja tekib olukord kus maksame kinni ainult siis kui vastane pihta saab... Et siis peaks callima ja foldima riveril kui perse ütleb et oleme beat? Mulle see ei meeldi tundmatu vastasega... olgugi et turn ei ole barreldamiskaart vastasele ja tal tõenäoliselt on puhast bluffi vähe ,siis ma paneksin viimased 260 nööpi turnil sisse. Meil siiski second pair hea kikkeriga.. Hetkel küll ei tule parema lahenduse peale...

  13. #3473
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
    ma paneksin viimased 260 nööpi turnil sisse. Meil siiski second pair hea kikkeriga.. Hetkel küll ei tule parema lahenduse peale...
    Nii ma tegin ja mõtlesin umbes samamoodi, aga ikkagi kuidagi tildine/spewine tundus see shove.
    Mis fold turnist arvate ?

  14. #3474

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei tahaks foldida, sest vastane võib siin valuebettida ka halvemaid käsi... meil veits liiga nuts foldimiseks. imo :) hyperturbodes ei saa panna random tundmatut nii tugeva range peale, et foldima peaks... pealegi ei tohi unustada et me ei pea enamuskordi võitma et see oleks +ev shove. hüperites tekib palju olukordi kus mõlemal on +ev gambleda tänu surnud rahale pangas ning väiksed stackid taga... ning peeruvahele saab see kes foldib :)

  15. #3475
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Valiks shove ja calli vahel ja tundmatu vastu eelistaks kindlasti calli. Foldi ei leia 2nd pair+decent kickeriga drawy boardil mitte kuidagi. Kui blank river ja tundub väga value beti moodi olevat, siis kaaluks foldi võrdsete stackide korral. Praeguse stackiga ei kannata enam foldida.

  16. #3476

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ok, pre call on kaheldav, aga mida teha flopil? Fold on nõrk, call on raha põletamine, raise, ei tahaks nii marginaalses kohas raha ka rohkem sisse panna... Kolmas käsi, vastane platinumstar ehk päris uus ei tohiks olla.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 100 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t530)
    Hero (BB) (t470)

    Hero's M: 15.67

    Preflop: Hero is BB with 6, 7
    SB bets t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) 5, 8, K (2 players)
    Hero checks, SB bets t80, Hero?

  17. #3477

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    hahaa, väike win tänases päevas: üks SNE ütles mulle peale seda, kui taas tema lauda istusin, et ärme rohkem üksteisega istu. Fuck yeah!

    /in before pwning SNE's (mul chat bannitud anyway)

  18. #3478
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kõik viimased postitused seoses piraatluse levitamisega kustutatud. Kasutage privaatsemaid foorumeid/kanaleid.

  19. #3479
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kõik viimased postitused seoses piraatluse levitamisega kustutatud. Kasutage privaatsemaid foorumeid/kanaleid.
    Ei saa küll pihta, kuidas see piraatlus oli, aga nvm.

    Kõik kes on huvitatud husng.com premium membershipist, PM me.

  20. #3480
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ei saa küll pihta, kuidas see piraatlus oli, aga nvm.

    Kõik kes on huvitatud husng.com premium membershipist, PM me.
    Reeglina on videosaitidel reegel: Üks konto, üks kasutaja. HUSNG.com TOS-sist kahjuks seda ei leidnud. Saatsin neile kirja ja uurin järgi. Kui lubatud (mida kahtlen) siis taastan eelmised postid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 26 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 26 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES