Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 179, kokku 305 EsimeneEsimene ... 79129169177178179180181189229279 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 561 kuni 3 580, kokku 6099
  1. #3561

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ok, selge.

    ei cbettinud sest vastane callis J3 esimeses käes flopi cbeti ning arvasin, et ta callib flopi any2. arvasin, et tbet ja riveri betile võib foldida rohkem.
    Ei tea, kas see on hea mõtlemine K33 boardil, pigem ikkagi rohkem barreldada, kui vastane callib flopi any two, mitte anda talle tasuta kaarte.

  2. #3562
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    aga mul endal pole ju sd valuet, kui ta callib lightilt, siis betiks for value ju.

    saatsin muidu pm sulle ka

  3. #3563

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ei arvagi, et loose vastase vastu tuleks üritada teda maha barreldada, vaid ma reageerisin mõtteviisile "floadib palju-ärme beti". Kindlasti on rohkem +EV mõtlemine "floadib palju-betime rohkem turne".

    Õige mõtlemine ongi see, mis meile raha sisse toob, kui peale kolme kätt ja ühte floati airiga hakkame oma nonequity käsi flopis järgi checkima, siis see on viga. Ma tean, mul on endal kah see viga, et tihti unustan vaadata suuremat pilti ja hakkan oma mängu väikese readi peale üles ehitama. Aga see on jama. Juba see, et sa postitad käe, kus vastane limpreraiseb ja sul on flopis ainult natuke fold equityt heal juhul, siis viitab see väga standard Fancy play syndromele. See on nagu TURBOFOLD absoluutselt iga vastase vastu igasuguse historyga, kui sa selle flopi cr shoved, siis jah sa võidad vahest, aga seda ei juhtu mingil juhul piisavalt tihti. Kahjuks on võitev pokker dongi vastu väga igav.

  4. #3564
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    antud käes läks flop c/c ja turn on 3. c/f?

  5. #3565

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Flop check check? No ikkagi viitab ta preflop mäng võimele slowplayda, seega A boardil võib ta vabalt TP järgi checkida. Igatepidi läheb väga õhukeseks siin kusagil bettida. Võid ju boardi mängida, aga enamasti ajad ennast ainult tilti ja karjud, miks ta ei foldi oma K9.

  6. #3566
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    check check mõtsin jep

  7. #3567
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kust leian kõige paremat materjali HUSNG õppimiseks. Tänud ette.

  8. #3568
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Kust leian kõige paremat materjali HUSNG õppimiseks. Tänud ette.
    2+2 husng alafoorum + husng.com videod.

  9. #3569

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mis järgmisest käest arvata? Vastast praegu trackida ei saanud, pole litsentsi Sc-s, PTR oli ta vaid PLO teinud ning seal 4k käe peale kasumis. Käsi igatahes järgmine:

    Nagu näha suuremat temaga läbi mänginud polnud, sinnamaani tundus igatahes buttonilt tightim kui bb pealt, korra turnis raisenud, muidu standard mäng, miskit öelda ei oska.

    No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t1430)
    BB (t1570)

    Hero's M: 31.78

    Preflop: Hero is SB with 6, J
    Hero bets t60, BB calls t45

    Flop: (t150) K, 5, A (2 players)
    BB checks, Hero bets t90, BB calls t90

    Turn: (t330) 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t270, BB raises t1405 (All-In), Hero folds

    Total pot: t870

    Results:
    BB didn't show
    Outcome: BB won t870

  10. #3570
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ei ole hea kaart 2nd barreliks, checkiks järgi. kui plaanid b/f, mis on obv plaan, siis beti turn väiksemalt.

  11. #3571
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mis teete selles käes? - http://forumserver.twoplustwo.com/18...early-1113552/

    ma mõtlen ja mõtlen ja ei tea mida teha

  12. #3572

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kogu selle arutluse teeb seal keeruliseks see, et ta 3bettis nii suurelt. Näiteks 30-stes kui oleks olnud 3bet 120-140 peale, oleks easy shove iga paar, kuna rahvas 3betib väga palju matchi alguses. Aga selline suur 3bet on üsna tight range enamasti tundmatu poolt, niiet jah, pokerstovest saame vastuse.

  13. #3573
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mis range sa paned stove?
    ma vist shoveks seal

  14. #3574

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mida teha te turnil kas push või check-fold.
    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1375)
    SB (t1625)

    Hero's M: 18.33

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    SB bets t100, Hero raises to t300, SB calls t200

    Flop: (t600) 2, 6, A (2 players)
    Hero bets t400, SB calls t400

    Turn: (t1400) 8 (2 players)
    Hero ?

  15. #3575

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    sul on alla poole poti järgi, vahet pole, mida sa teed, peaasi et ei foldi. Aga eelnevalt oleks saanud paremini mängida. Miks sa cbetid?

  16. #3576
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ma ei 3betiks nii suurelt, sest sul on selline monster ja sa ei ole huvitatud, et ta foldiks.

  17. #3577

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1450)
    SB (t1550)

    Hero's M: 48.33

    Preflop: Hero is BB with 10, 10
    SB bets t40, Hero raises t130, SB raises t330, Hero raises t1300 (All-In), SB calls t1070

    Flop: (t2900) J, 8, 10 (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t2900) 6 (2 players, 1 all-in)

    River: (t2900) 2 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t2900


    Tundmatu vastane, standard mäng minu poolt Turbodes jah? V oleks paremaid alternatiive?
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 19.10.11 at 19:42

  18. #3578

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma kunagi kirjutasin, kusagil, et olen ühe korra näinud sellist 4betti tehtavat AQ ja 88. Ülejäänud korrad JJ+ ja AK. Seda siis tundmatu poolt ja alla 30$ HUSNG. 30$ ja 60$ regid teevad seda muidugi vahest täiskräpiga olenevalt minu 3beti %. Aga vahet pole, foldi pole kunagi leidnud ja ei leia kah.

  19. #3579

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mõtle nii, et keegi ei foldi oma TT siin, kui sul on KK ja seega ei kaota sa siin eriti midagi.

  20. #3580

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mõtlen, mis ma mõtlen aga reaalsuses keegi ei leia T high isegi kui mul KK on :D Villainil oli JJ muidu. Aga kui teada tuim kaotav kala hakkab infinite minraisedega preflop, on see igaljuhul monster, siis peab otsima seda fold buttonit säärase käega....
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 19.10.11 at 20:30

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES