Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 181, kokku 305 EsimeneEsimene ... 81131171179180181182183191231281 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 601 kuni 3 620, kokku 6099
  1. #3601
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema


  2. #3602
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Normaalne. Ma lasin korra kalkulaatoril, kui tüüp oleks igakord AA vs any2 pannud sisse (ca. 20% equityga), siis oleks sellise fuckupi tõenäosus 0.08%. Kui eeldada mõistlikku mängijat, kel on umbes 50% võidu tõenäosus, siis 54 lossi järjest juhtub ühel korral 9000 triljonist. See on tõenäoliselt ikkagi setup, et rekordit teha.

  3. #3603
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    eitea jah, kas setup/hemi bug vms.

  4. #3604
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja igaks juhuks enne kui andu_andu siia ära tuleb panema panen oma esimesed ja viimased tõestused ka (thin veiled brag):

    seitsmesed:

    Eesmärk: mängisin HU cashi vahele 7-seid ja kui jään 1000 tükki plussi liigun üles 60-nestesse. tabeliteks olid ainult NASH ja CHUBUKOV. KORDAGI ei 3bet bluffinud ja mõned üksikud korrad 3bettisin vähem kui non all-in (KK+). Buttoni pealt shovesin kõike, mis chubukovi puhul +EV või close to +EV ning minraisesin sodi + käsi, mis mängivad hästid (broadways, A9+ jne). OOP shovesin üle limbi any ace, any pair. Alguses ka suuremad broadwayd ja suured ässad aga lõpuks 3x, lisasin lõpus broadway äärsed käed (ala J9, 89 jne). CBET-isin sitaks, sest CBET success on väga suur (45%+). Seepärast cbet range olgu rohkem bluff/protecition (air/semibluff/väikesed nõrgad käed) ning kõik suuremad käed, mis on WA/WB checkisin järgi just tänu suurele cbet success prosele.

    Enamus matchid läksid nii, et sain cbetiga 2-3 potti maha ja vastasel stäkk 300 ning blindid 15/30 või mul cbetid failisid ning stäkk mul 300, blindid 15/30. Edasi tulistasin NASH-i järgi. Mängijaid olid kas liiga tight (foldisid liialt) või liiga loose (NASH shoving range crushes neid) ja sain stäki väga kiirelt tagasi üles.

    Päeva hint: kui vastane limbib BB siis shvoe any ace, any pair, any broadway. Uskumatu, mis kätega callitakse, isegi T4s tüüpi kätega (reeglina suited või KX, QX, vahle harva slowplayd monster - happens, selle kompesneerib nende FE)

    Graafik:
    ( Click to show/hide )


    60-nesed:

    Pikka story ei ole. Mäng erineb kui öö ja päev ning selline strateegia ei tööta. Tuleb sisse tuua limp (seda ei teinud 7-stes kordagi), minraise, väiksem 3bet jne. Läheb aega ja harjumist, et regularidega madistada ja teha selgeks, et sa ka oskad natuke. Siis jätavad rahule. Ühes lauas 1-tabledes ja table selectides 3000 mängu kuus teha on üpriski keeruline. Kui lasta suvalt siis vägagi lihtne nagu igas limiidis. Regularide tase on PF mängus hea, postfop suckivad sajaga. Cashgame kogemus annab sitaks palju juurde.

    ( Click to show/hide )


    Sajased:

    Liikusin just sajastesse aga volüümi on väga raske näidata. Hommikutundidel ükskord unustasin end lauda ja läksin suitsule. Tagasi tulles alles laud avanes. Regularid samad, mis kuukümnestes - postflop skill olematu ja jube leveldamise teema. Mängin nädal-kaks seal ja siis mõtlen, etk as cashi kõrvale jään sajaseid või kuukümneseid mängima. Volüüm on probleemiks :( Graafikut mõttetu postitada kuna pole 200 mängugi.
    hakkasid suitsetama jälle ?

  5. #3605

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1275)
    Hero (SB) (t1725)

    Hero's M: 38.33

    Preflop: Hero is SB with 7, K
    Hero bets t60, BB calls t45

    Flop: (t150) 7, 6, K (2 players)
    BB checks, Hero bets t120, BB calls t120

    Turn: (t390) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets t300, BB raises t1080 (All-In), Hero calls t780

    River: (t2550) Q (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t2550

    Turniiri alguskäte kohta paistis väga kinnine, postflop me väga ei jõudnud.

  6. #3606
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ma cbetiks vähem ja turnis ka. muidu call turnis jep

  7. #3607
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ma cbetiks vähem ja turnis ka. muidu call turnis jep
    jep, see on ikkagi HUSNG ja raske on paarile pihta saada.

  8. #3608

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Aga mis põhjusel väiksemad betid?

    Edit// To Timz: Aga see ei saa ju kõigi vastaste puhul kehtida? Preflop kinniste mängijate vastu ma ise panustangi just rohkem. Sest kui nad vähe näevad flope siis hit korral nad foldivad vähem, nagu antud käes näha, vastase vpip turka lõpuks oli 40%, antud käes tal on flopis underpair ning suure panuse peale ta jätkab. Muidugi need kes igat kätt kaasa mängivad samuti hit korral alla ei anna.
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 21.10.11 at 13:27

  9. #3609
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Aga mis põhjusel väiksemad betid?
    Et range lai hoida ja anda vastasele ruumi spazzimiseks, mitte bettida, et ta nõrgad käed foldiks ja jätkaks ainult top drawd ja KX+

  10. #3610
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    oot. preflop kinniste vastu panusta vähem - sest nad foldivad nkn palju ja callivad tugema rangega, ehk miks sa panustad rohkem?

    timz - meil 2 paari ju

  11. #3611

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mõtlesin, et rohkem panustan postflop, kuna oma preflop tight mängu tõttu nad flop tabades tahavad igaljuhul jätkata sest näevad nii vähe flope. Pre panustan ma muidugi justnimelt väiksemalt.

  12. #3612

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ära harjuta endale selliseid mõtlemisi külge. Kui on pre tight oop, sellest ei saa järeldada tema postflop liigutusi. Sa ütled, et ta nad on väga tight pre ja siis järsku muutuvad looseks post, kui midagi hitivad?

    Panustamise kohta ma ei ütleks midagi, oleks saanud turnis calli ja riveri leadshove, oleks turni mäng perfektne paistnud.

  13. #3613
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Ranka kirjutab nuts jutu valmis ja pead mingi eriti obv väikest viga tulema üle küsima. Ja ei ole ainult ühekordne. Pidevalt mingi nõmedus nõmeduse otsa Sinu poolt.

    Edit- Liiga isiklik VisaHinge vastu!
    Omfg. wtf. Ma küsisin ju, et kas ma sain midagi äkki ise valesti aru? Oleks võinud jah vb lisada, et Ranka text on nuts aga tahtsin lihtsalt kindel olla, et ma ta jutust ikka ilusti aru saaks.

  14. #3614
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Flopis kui meil historyt ei ole, siis mulle isegi meeldib see suurus(lihtsalt, et kohe suurt panka hakata ehitama), aga kui oleme c-bettind varem TP või drawga näiteks 1/2 või 2/3
    psb, siis sellise suurusega muutub vastase range väga kitsaks, sest see annab talle automaatselt infot välistada meie käest õhk ja foldida juba flopil 6x või mis iganes paar, mida micros juhtub muidugi väga harva.

    Turnis ei paneks palju vähem. Betiksin 270 millest ta shoveb üle samamoodi oma tugevate käte või semibluffidega aga võib leida ka veel ühe tänava calli 7x,6x,55,88

  15. #3615

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma olen seal oma praeguse ca 200 turka peale kohanud vist 2 või 3 kasumit näitavat solid mängijat. Vaevalt ma sealse mängijaskonna vastu hakkan suurt rõhku pöörama oma betsizede moodustamisel sellele, et vastased note võivad teha või et kohe flop midagi foldida.

    EDIT// Järgmised 2 kätt on järjestikused käed, ei meeldinud mulle kumbki


    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1460)
    Hero (SB) (t1540)

    Hero's M: 51.33

    Preflop: Hero is SB with 7, A
    Hero bets t40, BB calls t30

    Flop: (t100) J, 6, 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets t60, BB calls t60

    Turn: (t220) 4 (2 players)
    BB bets t100, Hero calls t100

    River: (t420) A (2 players)
    BB bets t320, Hero calls t320

    Total pot: t1060

    Results:
    Hero had 7, A (one pair, Aces).
    BB had 5, 5 (three of a kind, fives).
    Outcome: BB won t1060


    Ning järgmine käsi.....


    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1990)
    Hero (BB) (t1010)

    Hero's M: 33.67

    Preflop: Hero is BB with 10, 7
    SB bets t50, Hero calls t40

    Flop: (t120) Q, 7, A (2 players)
    Hero checks, SB bets t70, Hero calls t70

    Turn: (t260) 10 (2 players)
    Hero bets t175, SB calls t175

    River: (t610) 4 (2 players)
    Hero bets t350, SB raises t800, Hero folds

    Total pot: t1310
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 21.10.11 at 19:26

  16. #3616
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    jep, see on ikkagi HUSNG ja raske on paarile pihta saada.
    Pihta saad igas NLHE mängus samatihti aga su loogika ei klapi. Mida shortim stäkk seda tugevam on mistahes paar (kasvõi bottom) ja commitetakse sellega end rohkem kui deep mängus. Mulle hero betisizng meeldib, rainbow flopi ma checkiks järgi.

  17. #3617

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No-Limit Hold'em Tournament, 25/50 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1360)
    Hero (BB) (t1640)

    Hero's M: 21.87

    Preflop: Hero is BB with 7, 7
    SB bets t225, Hero raises t1590 (All-In), SB calls t1110 (All-In)

    Flop: (t2720) 9, A, 6 (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t2720) 9 (2 players, 2 all-in)

    River: (t2720) A (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2720

    Results:
    SB had 8, 8 (two pair, Aces and nines).
    Hero had 7, 7 (two pair, Aces and nines).
    Outcome: SB won t2720


    Mida sellises käes teha? Vastane limpis palju, kui avas siis väga suurelt. Ja käed kus saad suure 3beti, mida neis kohtades teha, kui hoiad pocket pair -99. Jutt turbo turkadest.

  18. #3618

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tavaliselt on nii suur raise käsi, mis ei taha floppi näha, 55-99, Axs tüüpi käed. Kõige üllatavam on see, et päris tihti saab ka folde, kui üle shoveda, seega fold equtyt on. AT+, 66+ on easy shove üle, väiksed paarid võib kah olenevalt vastasest, aga A2-A6 on kindel fold, kuna peaaegu alati domineeritud. A7-A9 shoveks vahest, aga seljuhul ei tohi päris nit olla vastane.

  19. #3619
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tavaliselt on nii suur raise käsi, mis ei taha floppi näha, 55-99, Axs tüüpi käed. Kõige üllatavam on see, et päris tihti saab ka folde, kui üle shoveda, seega fold equtyt on. AT+, 66+ on easy shove üle, väiksed paarid võib kah olenevalt vastasest, aga A2-A6 on kindel fold, kuna peaaegu alati domineeritud. A7-A9 shoveks vahest, aga seljuhul ei tohi päris nit olla vastane.
    Hmm, suited Ax mängib suht soliidselt ju IP. Ja 88-99 floppavad ka päris normaalselt, arvestades seda, et HU ju ikkagist.

  20. #3620

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Alla 30bb deep, vastane tõstab üle 4 korra bb?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES