Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 186, kokku 305 EsimeneEsimene ... 86136176184185186187188196236286 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 701 kuni 3 720, kokku 6099
  1. #3701
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma isegi A8o-d ei foldi, A7 on minu jaoks selline piir aga olen üpriski tight.
    Mersil oli 3b-shove calling range A7s+/A8o+. Oled nõus, et tavaline 3bet (mitte shove) on tugevam ?

  2. #3702
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Mersil oli 3b-shove calling range A7s+/A8o+. Oled nõus, et tavaline 3bet (mitte shove) on tugevam ?
    40 to 120 ei ole, 40 to 90 vms. olen kui vastas donk aga siiski olen näinud julmasid mänge.

  3. #3703
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    40 to 90 on nõrgem kui 40 to 120.

  4. #3704
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    40 to 90 on nõrgem kui 40 to 120.
    dunno, ma ei oska nii öelda ja olen mõlema suuruse puhul näinud seda, mida ma näha tahan või näha ei oska. ala suur kätt, foldi või imelikku junkiga calli.

    edit: võib-olla olen natuke result-oriented,et väiksema puhul oled rohkem kindel, et on suur käsi ja seetõttu suured käed jäävad rohkem meelde.

  5. #3705

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    3bet to 120 on pigem tugevus, sest 3bet blufiks liiga suur ja sama töö teeks ära ka väiksem 3bet. ja flopil palju odavam cbet panna .kui vastane ei foldi 3betile siis me lihtsalt ei blufi, mitte ei suurenda sizet imo. ntks 100 asemel 105, aga 120 liiga suur imo... head mängijad eniveis ei 3beti nii suurelt. pole näinud vähemalt.

    siin üks hämmastav mängija, kes isegi ei martingale ning ma ei saa aru kuidas ta saab plussis/be olla...: 4.3k husng games Avg.stake 89$ roi 0% profit $2.6k

    ( Click to show/hide )

  6. #3706
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )

  7. #3707
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    BB flat TTga on küll huvitav, sul on SB PFR 100% ja Fold to 3bet 98% või see on standard liigutus seal levelitel?

  8. #3708
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vastane oli suure tõenäosusega lihtsalt fish, callimise EV on kindlasti oluliselt madalam, ükskõik milline see dünaamika ka olnud ei oleks.

  9. #3709

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Games are dead.

    ( Click to show/hide )

  10. #3710
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Esimeses mängus: Villane esimese BTNi avas 4bb, teise limp/callis 43s ma shovesin 33-ga. (Kas vs esimene limp selliste väikeste paaridega ja A-ragidegea on shovemine fine või standard raise ja cbet on parem või tasuks üldse chekkida?)

    Teises mängus midagi erilist veel toimunud pole. Kas siin oleks ikkagi raise parem või arvestades seda, et vend l/c 43, siis võiks siin ka shoveda. Kui suurelt ja mis rangega siin üldse võiks limpi karistada?

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1517659
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t550.00 27.50 BBs
    BTN/SB: t450.00 22.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 9 9
    BTN/SB calls t10

  11. #3711
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    33 standard shove
    99 ma ka shoven iga vastase vastu.

    Aga muu kohta mis küsisid oleneb vastasest päris palju. Las keegi teine vastab.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 14.11.11 at 21:22

  12. #3712

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mis oleks parim strateegia hyperites algblindidel kui tundmatu vastane on agro (3betib palju, limpida ei lase) ja endale annab vaid täielikku kräppi?

  13. #3713
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas romario Vaata postitust
    Mis oleks parim strateegia hyperites algblindidel kui tundmatu vastane on agro (3betib palju, limpida ei lase) ja endale annab vaid täielikku kräppi?
    Ma ikka püüan mingi raise vahele toppida.
    Sellest oli mingis HUSNG.com free videos juttu

  14. #3714

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Paar küsimust.
    1. Pole sharkscope kasutanud enne. Mis sellest kasu on, kui enamusel opt-in tegemata ning graafikut ei näe.
    2. Mille järgi määrate vastase average range, kas kasutate pokerstove range või Sklanskly-Chubakov range või miskit muud?

  15. #3715
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    Paar küsimust.
    1. Pole sharkscope kasutanud enne. Mis sellest kasu on, kui enamusel opt-in tegemata ning graafikut ei näe.
    Kui oled ära ostnud selle membershipi, siis ei näita seda optini teemat ja näed peaaegu kõigi graphe.

  16. #3716

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    2. Mida sa silmas pead? Lõpumängus on lihtne, jälgid kui palju tõstab pre, palju limbib ja kuidas mängib suuri paare ja kui tihti 3betshoveb. Mängu alguses vaatad, mis kätega ja kuidas showdownile jõuab ja sealt adaptid.

  17. #3717

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    2. Mida sa silmas pead? Lõpumängus on lihtne, jälgid kui palju tõstab pre, palju limbib ja kuidas mängib suuri paare ja kui tihti 3betshoveb. Mängu alguses vaatad, mis kätega ja kuidas showdownile jõuab ja sealt adaptid.
    Ahh, ei teagi miks küsisin. Vastus on nagunii SC, sest HUs pp ja high cardide (Ax, Kx ...) väärtus tõuseb. Muidu on sul õigus ja peab jälgima üldist mängu flowd ja selle põhjal otsuseid tegema. Lihtsalt callides 3bet shovesid pean arvestama, et range on pigem sarnasem SC rangeile kui PS rangele.

  18. #3718
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Esimeses mängus: Villane esimese BTNi avas 4bb, teise limp/callis 43s ma shovesin 33-ga. (Kas vs esimene limp selliste väikeste paaridega ja A-ragidegea on shovemine fine või standard raise ja cbet on parem või tasuks üldse chekkida?)

    Teises mängus midagi erilist veel toimunud pole. Kas siin oleks ikkagi raise parem või arvestades seda, et vend l/c 43, siis võiks siin ka shoveda. Kui suurelt ja mis rangega siin üldse võiks limpi karistada?

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1517659
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t550.00 27.50 BBs
    BTN/SB: t450.00 22.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 9 9
    BTN/SB calls t10
    raise t60.

    EDIT: kui callis limp-shove siis obv shove praegu.

  19. #3719

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Enne seda mänginud ühe käe, kus ta callis mu avangu, flop oli paired, ta c-c ja turni A korral c-f. Sharkscopes oli üle 50 turniiri ja even. Mis teen ajan tuimalt sisse?

    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1390)
    Hero (BB) (t1610)

    Hero's M: 53.67

    Preflop: Hero is BB with 2, A
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 10, 2, A (2 players)
    Hero bets t30, SB calls t30

    Turn: (t100) 3 (2 players)
    Hero bets t90, SB raises t180, Hero calls t90

    River: (t460) 5 (2 players)
    Hero checks, SB checks

    Total pot: t460

  20. #3720
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    miks turnis callid? ma paneks otsa.
    as played betiks väikselt, ca 120-220

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES