Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 187, kokku 305 EsimeneEsimene ... 87137177185186187188189197237287 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 721 kuni 3 740, kokku 6099
  1. #3721
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vähe kahtlusi sellistes kohtades. Erilisi reade pole. Sellisne pigem donk vastane. Paar korda limpinud ja BB pealt üsna tihedalt callinud ja cbettide peale ilusti foldinud vend.

    Kas flop/turn teeksite miskit teisiti ja mida teha sellisel riveril?

    Poker Stars $14.69+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1523275
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t380 19 BBs
    Hero (BTN/SB): t620 31 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with Q 7
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 8 2 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets t32, BB calls t32

    Turn: (t144) 3 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: (t144) Q (2 players)
    BB bets t80, Hero raises to t160, BB raises to t308 all in, Hero calls t148

  2. #3722

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    calliks riveri. Raisemises küll mingit valuet ei näe.

  3. #3723
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Seda floppi alati ei c-betiks kui just üle 50% ei foldi. Turn on ilmselt stnd kuna madalal boardil rahvas ei foldi. Riveris ma ei tõstaks, sest kicker mängib.

  4. #3724
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Vähe kahtlusi sellistes kohtades. Erilisi reade pole. Sellisne pigem donk vastane. Paar korda limpinud ja BB pealt üsna tihedalt callinud ja cbettide peale ilusti foldinud vend.

    Kas flop/turn teeksite miskit teisiti ja mida teha sellisel riveril?

    Poker Stars $14.69+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1523275
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: t380 19 BBs
    Hero (BTN/SB): t620 31 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with Q 7
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 8 2 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets t32, BB calls t32

    Turn: (t144) 3 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: (t144) Q (2 players)
    BB bets t80, Hero raises to t160, BB raises to t308 all in, Hero calls t148
    WP. Riveril call on crying and foldida ei saa nii short stackidega. Alaska kommentaar on result oriented IMO.

  5. #3725
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Seda floppi alati ei c-betiks kui just üle 50% ei foldi. Turn on ilmselt stnd kuna madalal boardil rahvas ei foldi. Riveris ma ei tõstaks, sest kicker mängib.
    Kui kicker ei mängiks siis tõstad? :P Just vastupidi ju - kicker mängib ja siis mõtekam tõsta. Ma ei valuebeti siin Q-d vaid suvalist paari, mida vastane mõtlematult bluffiks pöörab. Jama ongi kui shove saame aga seda juhtub väga harva, eriti sellisel boardil.

  6. #3726

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tegelt mulle meeldib river shoveda.

  7. #3727
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Seda floppi alati ei c-betiks kui just üle 50% ei foldi. Turn on ilmselt stnd kuna madalal boardil rahvas ei foldi. Riveris ma ei tõstaks, sest kicker mängib.
    Miks 50%? Breakeven foldimis% ju kõvasti madalamal.

  8. #3728
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tegelt mulle meeldib river shoveda.
    Ma ei tea kas on level. Vapsiku asemel oleks ma kätt natuke mudinud ja Q7 asemel pannud AQ ning näidanud ainult vastase checki ja küsinud, et mis on meie mäng AQ-ga ja samas Q7-QK. Saab palju objektiivsema vastuse.

    Just reedel oli mul käsi (ma ei kandideeri õigele mängule) lives, kui mul oli 77. 100-200 blindid, ante 25. Avasin 77-ga 500, folditit BB-ni, kes callis 3200 stäkiga. Flop oli KT4, tal oli nüüd 2700 järgi ja pot üle ühe kilo. Checkisin järgi, turn 5 ja bet-callisin (või shovesin, ei olegi vahet) ta all-ini ning tal 45. Siis kõik: omg, sa oleks pidanud ju flopi bettima, näed mis juhtus. Totaalselt result oriented mõtlemine, vastane hittis oma 10% equitit - so what. Oleks ta näidanud seal oma commited blufi või suvalist väiksemat paari oleksid kõik öelnud: nice hand.

    Tagasi vapsiku käe juurde minnes on ta minraise niiiiiiiiiiii sexy, kui üldse olla saab. Väga paljud mängijad on nii curious ja callivad maha lightilt aga ei shove bluffiga. Natuke paremate stäkkide puhul saaks isegi minraise foldida! Teiselt poolt natuke paremad mängijad, kes teavad, et ka vapsik ei bluffi võivad siin foldida täpselt samattüüpi käe Q7-QT - mina suudaksin seda teha.

    Tean, et nüüd keegi raputab peab, et nii ei ole ilus mängida jne. aga ma mängin hoopis teistmoodi kui enamus populatsioonist ja ma ei nõustu väga paljude mängudega, mida tehakse ja just seda standard mängu tasandil, et ala kui minraised ja commited end siis pead ka callima. Ei pea mitte midagi tegema, vaid peab tegema seda, millel on kõige suurema EV-ga otsus ==> aga see on üks väga suur küsimus.

    Näiteks: kui flopis on betil suurem EV kui checkil siis ei pruugi see olla kogu käe suhtes kõige suurema EV-ga! Heaks näiteks on vastased, kes check-callivad flopi tihti aga turnil check-foldivad, samas kui järgi checkida betivad nii turni kui ka riveri. Seepärast ma ei nõustugi isegi mersi videodes paljude mängudega, kus PEAB cbettima. Näiteks boardi A93cc, checkin seal üpriski tihti järgi any ace, sest ma ei näe 3 streeti valuet nõrgematelt kätelt. Kui tal on käsi, mis stackiks ära flopis või saaks 3 streeti siis me saame need stäkid ikkagi riveriks sisse. Vastutasuks saame lisaraha bluffidelt ja semibluffidelt või paaridelt, mille ta spikeb turnil ja kuna me underrepime kätt saame nii vähem respekti. Kui sikutab oma 92-ega kaks paari turni - so what, happens. next hand please.

    EDIT: sellistel non-optimal teemadel ma võin vaidlema jäädagi. muruntauga tihti arutame strateegiat ja mitte just käepõhist vaid teoteeritilst mängule lähenemist. ma arvan, et me mõlemad muruga nõustume, et tänapäeval liiga paljud jäljendavad teisi samal ajal jätavad hooletusse enda plussid ja miinused ning strateegia peakski põhinema sinu enda loomulikel annetel. näiteks sa tunned, et OOP ebamugavalt ilma initsiatiiviga pankades aga samas 3betted pottides initsiatiiviga tunned end hästi ning enne ühtegi videot vaatamiast 3bettisid matchi alguses igasuguse sodiga ja tõesti tundsid eelist ning pärast kellegi mängu vaatamist ütled omale: "see ei ole +EV 3bet, kuna TEMA ütles nii ja ta ÜTLES, et peab selle callima". See on IMO kõige suurem viga.

    Parimaks näiteks on 2011 aasta pokkeris non SD joon. Codecci ütles kunagi: non SD peab olema plussis, kuna kõikidel võitjatel on. Võin postitada siia hunniku 12-14PT/BB cashgame võitjate graafikuid, kus nende non SD langeb rohkem kui FR mängijatel.

  9. #3729
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kui kicker ei mängiks siis tõstad? :P Just vastupidi ju - kicker mängib ja siis mõtekam tõsta. Ma ei valuebeti siin Q-d vaid suvalist paari, mida vastane mõtlematult bluffiks pöörab. Jama ongi kui shove saame aga seda juhtub väga harva, eriti sellisel boardil.

    Mõtlesin seda, et vastase range riveril on kas "balls of steel bluff" või meist etem value käsi, seega ei näe raisel mõtet kuna ükski halvem käsi ei calli ja parem ei foldi! Jah ranka sina suudad aga enamus vastaseid pigem ei suuda.
    Kui stackid oleks deepimad siis ma mõtleks raise foldi peale. Veel, kui on teada, et foldib c-bettidele, siis miks ta peaks riveril fancylt bluffima?

  10. #3730

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    kirjutasin pika jutu, aga kustutasin ära, kuna ei mängi hypereid, siis panen tõenäoliselt mööda.

  11. #3731
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mõtlesin seda, et vastase range riveril on kas "balls of steel bluff" või meist etem value käsi, seega ei näe raisel mõtet kuna ükski halvem käsi ei calli ja parem ei foldi! Jah ranka sina suudad aga enamus vastaseid pigem ei suuda.
    Kui stackid oleks deepimad siis ma mõtleks raise foldi peale. Veel, kui on teada, et foldib c-bettidele, siis miks ta peaks riveril fancylt bluffima?
    Ma ei ütle, et call on halb aga mulle meeldib raise rohkem ning nii kitsast range ma vastasele ei anna. Mulle meeldi raise just seepärast, et niipaljud mängivad betivad mõtlemata riverit mistahes paariga ja siis callivad minraise sellega ära. Kui otsa pannakse siis on väga kurb ja ma kardan, et meie call ei pruugi enam +EV olla. Sama olukord aga nüüd pööratuna - me teame, et ei ole hea aga ei suuda foldida ja loodame, et äkki spazzib.

    Statid antud käes on ebaoluliselt aga kui tal on kõrge fold to CBET siis see peaks tähendama, et tal on vähem QX tüüpi käsi (3betiks suuremaid pres, foldiks missed Q-sid tihedamini flopis). Küll aga ta valuebetib 8X riveril väga tihedalt ja arvan, et sellega callib enamus ajast, eriti kui tegu on halvemat sorti mängijaga.

  12. #3732
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ty! Ise arvasin ka, et vastane võib seal mõtlematult päris paljude paaridega riveris bettida ning isegi kui ta aru saab, et ma minraisen pmst ainult for value, siis uudishimust callib suht kiiresti maha.

    Vastane tundmatu. 2 käsi. Esimene käsi foldis cbetile.

    Kas mängiksite mõne tänava teisiti?

    Poker Stars $14.69+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1523726
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t540 27 BBs
    BTN/SB: t460 23 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q Q
    BTN/SB calls t10, Hero raises to t60, BTN/SB calls t40

    Flop: (t120) A T T (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t120, Hero calls t120

    Turn: (t360) J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t100, Hero calls t100

    River: (t560) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t20, Hero calls t20

  13. #3733
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Pres panen 70-80, sest osalt annad talle halvemad oddsid, teiseks hoiad ikka sees väga palju domineeritud käsi.

    Tahaks öelda, et vastase line on nii value peale. Flopi ma ka checkin, sest ei näe 3 streeti valuet ja samas ei näe mõtet oma kätt kaista, kuna me oleme tüüpilise way-ahead/way behind olukorras AAT flopis tho ma betiks, sest TX-ilt saab 3 streeti kätte.

    Flopi ma check-callin, turnil ma olen suures segaduses ja ma arvan, et otsuse pead vastu võtma just sellel tänaval. Kas check-shoved või check-foldid, ma lähen check-shove liinile. Tho ma ei tea kui hea see on.

  14. #3734
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    C-betiks 60 ja oleks korras selle käega. Järgmine kord floppame paremini.

  15. #3735

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Starsi 6% ROI regularid oma parimat mängu tegemas.

    Poker Stars $28.78+$1.22 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 2 players -

    BB: t665 13.30 BBs
    Hero (BTN/SB): t2335 46.70 BBs

    Pre Flop: (t75) Hero is BTN/SB with J A
    Hero raises to t100, BB calls t50

    Flop: (t200) 2 Q K (2 players)
    BB checks, Hero bets t125, BB raises to t565 all in, Hero calls t440

    Turn: (t1330) 4 (2 players - 1 is all in)

    River: (t1330) 9 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: t1330
    BB shows 4 4 (three of a kind, Fours)
    Hero shows J A (high card Ace)
    BB wins t1330

  16. #3736
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Suht veider vend oli. Alguses paistis isegi asjalik, aga hiljem jamas minraisedega pidevalt. Mõtlesin, et teen talle rõõmu:


    Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1526505
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t730 24.33 BBs
    BB: t270 9 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with K A
    Hero raises to t60, BB raises to t90, Hero raises to t120, BB calls t30

    Flop: (t240) Q T 5 (2 players)
    BB bets t30, Hero raises to t60, BB calls t30

    Turn: (t360) 8 (2 players)
    BB bets t30, Hero raises to t60, BB calls t30

    River: (t480) 5 (2 players)
    BB bets t30 all in, Hero calls t30

    Final Pot: t540
    Hero shows K A (a pair of Fives - Ace kicker)
    BB shows J 6 (a pair of Fives)
    Hero wins t540

  17. #3737
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Suht veider vend oli. Alguses paistis isegi asjalik, aga hiljem jamas minraisedega pidevalt. Mõtlesin, et teen talle rõõmu:


    Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1526505
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t730 24.33 BBs
    BB: t270 9 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with K A
    Hero raises to t60, BB raises to t90, Hero raises to t120, BB calls t30

    Flop: (t240) Q T 5 (2 players)
    BB bets t30, Hero raises to t60, BB calls t30

    Turn: (t360) 8 (2 players)
    BB bets t30, Hero raises to t60, BB calls t30

    River: (t480) 5 (2 players)
    BB bets t30 all in, Hero calls t30

    Final Pot: t540
    Hero shows K A (a pair of Fives - Ace kicker)
    BB shows J 6 (a pair of Fives)
    Hero wins t540
    Selle käe koht on su päevikus IMO

  18. #3738
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Miks? Siia võib vabalt entertainmenti panna ju.

  19. #3739
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Miks? Siia võib vabalt entertainmenti panna ju.
    My bad.

  20. #3740

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t945)
    Hero (SB) (t2055)

    Hero's M: 45.67

    Preflop: Hero is SB with A, 4
    Hero bets t60, BB raises t90, Hero calls t45

    Flop: (t240) 10, Q, A (2 players)
    BB bets t105, Hero raises t375, BB calls t270

    Turn: (t990) J (2 players)
    BB bets t450 (All-In), Hero calls t450

    River: (t1890) 10 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t1890

    Peaksin selle fold nupu üles leidma? Muidu see, et ta flopis nüüd mu raise callis pole suurem asi näitaja, kui kõige rohkem, et tal just A ei ole. Muidu mängijast midagi ei tea, muud kui et kaotab väga palju.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES