Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 190, kokku 305 EsimeneEsimene ... 90140180188189190191192200240290 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 781 kuni 3 800, kokku 6099
  1. #3781
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    readless ma cbetiks. Riveris tihti annavad vastase timing telle selliste kohtade peal, et mõtlema momendiks enne kui checkivad ja vahest tunneb ülihästi ära, et sai pihta, kuigi bet oleks ikka ja ma betiks ka rohkem kui 60

  2. #3782

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Poker Stars $3.40+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1549642
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t470 23.50 BBs
    Hero (BB): t530 26.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with K J
    BTN/SB raises to t40, Hero raises to t100, BTN/SB calls t60

    Flop: (t200) T 5 A (2 players)
    Kas teie Cbet siin? mängu algus 2. käsi

  3. #3783

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Teeks küll, hea flop cbetiks.

  4. #3784
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Standard 3bet see KJs mängu alguses? Ehk keegi valgustab mind miks see hea on?
    Saad 4beti pead foldima/kui callitakse siis enamus ajast ei hiti...

  5. #3785
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Standard 3bet see KJs mängu alguses? Ehk keegi valgustab mind miks see hea on?
    Saad 4beti pead foldima/kui callitakse siis enamus ajast ei hiti...
    25BB deep KJs 3bet on täiesti fine. Kui 4betib siis oled commited ja pead callima. Kui ta callib siis KJs 25BB deep mängib samamoodi aga isegi veitsa paremini kui AK. Iga flop cbet/stäkid. AK-ga on osad flopid, kus ei ole mõtet stäkkida. Ala 78Thh, või J98cc jne. See hitib liigagi hästi ja check-fold on osade vastu fine. KJ-ga aga kõik need flopi on stäkk off, sest sa ise hittsid ka ülekaardid + gutshoti või paari. AXX flop on natuke kehvem aga oled nii commited ja 3betted pottides shovetakse igapaariga ehk call on kohustus.

    KJ ja KQ tho ma alati ei 3beti, vahest callin. Suitedit 3betin alati.

  6. #3786
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    tänud põhjaliku vastuse eest.

  7. #3787
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    25BB deep KJs 3bet on täiesti fine. Kui 4betib siis oled commited ja pead callima. Kui ta callib siis KJs 25BB deep mängib samamoodi aga isegi veitsa paremini kui AK. Iga flop cbet/stäkid. AK-ga on osad flopid, kus ei ole mõtet stäkkida. Ala 78Thh, või J98cc jne. See hitib liigagi hästi ja check-fold on osade vastu fine. KJ-ga aga kõik need flopi on stäkk off, sest sa ise hittsid ka ülekaardid + gutshoti või paari. AXX flop on natuke kehvem aga oled nii commited ja 3betted pottides shovetakse igapaariga ehk call on kohustus.

    KJ ja KQ tho ma alati ei 3beti, vahest callin. Suitedit 3betin alati.
    AKga soovitaks 3betshoveda kohe, selle value tõttu, mis saame callivatelt Ax-delt ja muult pasalt. V.a. kui image on selline, et väikema 3betiga induceme lighti 4betti. Ma küll KJga kõikides floppides ära ei stacki, osad flopid check/foldin või bet/foldin.

  8. #3788
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Standard 3bet see KJs mängu alguses? Ehk keegi valgustab mind miks see hea on?
    Saad 4beti pead foldima/kui callitakse siis enamus ajast ei hiti...
    Pigem standard. 3bettides lõikad kasu kohesest fold-equityst pluss veel sellest, et vastane callib domineeritud rangega ja postflopis tekkivad olukorrad on sinu kasuks olenemata et oled positsioonist väljas. 4beti vastu on meil equity callimiseks olemas. Flatiks need käed kui on teada, et vastase button open % on väga madal (alla 50% )ehk langeb ära tingimus, et meil on palju fold-equityt + saame liiga tihti vastu 4beti.

  9. #3789
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    AKga soovitaks 3betshoveda kohe, selle value tõttu, mis saame callivatelt Ax-delt ja muult pasalt. V.a. kui image on selline, et väikema 3betiga induceme lighti 4betti. Ma küll KJga kõikides floppides ära ei stacki, osad flopid check/foldin või bet/foldin.
    Mulle hetkel ei meenu floppi, mida KJ-ga foldin. Maybe 678 ja kõik ühest mastist (meil teine mast). AK-ga ma regularide vastu 3betin väikselt, donkide vastu shoven. Seepärast, et enamus regularide 3bet-shove calling range on sama, mis 4betting range ehk value ei lähe kaduma. Küsimus tekib, kas me AK-ga OOP teeme rohkem vigu kui vastane aga ma arvan, et mitte, sest näiteks standard: KT+ nad 3bet-shove ei calli küll aga callivad väikse 3beti ning ilma initsatiivita teevad postflop rohkem vigu + ollakse jube straightforward ehk cbettimisest tuleb ekstra raha.

    Fishide vastu 3bet shoven seepärast, et nad callivad 3bet shovesid väga lightilt ja samas missevad 4bet kohti. Näiteks: AT-ga osad fishid callivad väikse 3beti kui ka 3beti all-ini aga ei 4beti. Sealt kaotan palju valuet kui ei lükka all-ini. Üleüldse väikseid 3bette callivad nad ka kole tihti ning postflop foldida neile ei meeldi + range on ettearvamtu ehk hakkame ise vigu tegema.

    EDIT:
    Siit tahtsingi öelda, et regular natukenegi mõtleb ja callib pigem top-rangega (broadways) siis AK-ga on meil väehkenegi aimdus, kui hästi see vastast hittis. Fishi puhul ei ole.

  10. #3790
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Enamus kätega millega nad callivad su väikse 3beti, kui sul on AK, on see neile õige call ( loe: neile +ev ehk sulle -ev ), sest AK mängib suht face-up postflop.

  11. #3791
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Enamus kätega millega nad callivad su väikse 3beti, kui sul on AK, on see neile õige call ( loe: neile +ev ehk sulle -ev ), sest AK mängib suht face-up postflop.
    Ma arvan, et sa ajad praegu asju natukene segamini või liialdad. Kui 3bet vs calling_range with AK on -EV siis on ka KJ-ga, KQ-ga jne. Pigem sa eksitad ennast/meid sellega, et enamus kaartidega vs AK on callimine +EV (pot + implied oddside põhiselt) aga see eeldab seda, et me teaks, et vastasel on just ja praegu AK ehk maakeeli me mängimine nii preflop kui ka postflop korrektselt.

    Lisaks buttonilt 6-8BB mängus AK-ga minraise peaks olema siis väga suure -EV-ga, sest vastane saab veel paremad oddsid callimiseks ja positsioon sellises olukorras ei maksa eriti midagi või isegi töötab väga agresiivse vastase vastu (seepärast ka slowplay suurte kätega OOP on parem kui 3bet-shove)

  12. #3792
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Segan rõõmsalt vahele, aga kui mina HUSNG noob tahaks HUSNGd õppida kust alustama peaks HUSNG.com hea asi kuhu endale juurdepääs osta?
    Viimati muudetud Jäämees poolt : 08.12.11 at 11:41

  13. #3793
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Segan rõõmsalt vahele, aga kui mina HUSNG noob tahaks HUSNGd õppida kust alustama peaks HUSNG hea asi kuhu endale juurdepääs osta?
    www.husng.com

  14. #3794
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma arvan, et sa ajad praegu asju natukene segamini või liialdad. Kui 3bet vs calling_range with AK on -EV siis on ka KJ-ga, KQ-ga jne. Pigem sa eksitad ennast/meid sellega, et enamus kaartidega vs AK on callimine +EV (pot + implied oddside põhiselt) aga see eeldab seda, et me teaks, et vastasel on just ja praegu AK ehk maakeeli me mängimine nii preflop kui ka postflop korrektselt.

    Lisaks buttonilt 6-8BB mängus AK-ga minraise peaks olema siis väga suure -EV-ga, sest vastane saab veel paremad oddsid callimiseks ja positsioon sellises olukorras ei maksa eriti midagi või isegi töötab väga agresiivse vastase vastu (seepärast ka slowplay suurte kätega OOP on parem kui 3bet-shove)
    Nope. KJ ja KQ mängivad 3bet potis postflop paremini kui AK, sest nad saavad pihta K,Q või J-le, mida nad pigem ei repi ( A high ldo ) ja A kõrgeid floppe on tabamatagi hea mängida, sest vastase callinranges pole ässa kui meie 3betranges võib see olla. Lisaks veel gutshot+overcard olukorrad, mis sa enne mainisid, mida meil on AKga poole raskem saada. Väike vihje : meie tegelikust rangest on tähtsam meie perceived range !

    Kui vastane ei 3betshove piisavalt alla 10bb vaid hoopis flatib siis obv on iga Ax-ga shove parem kui minraise.

  15. #3795
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Yep seda tahtsin originaal postis kirjutada... Ühesõnaga tasub ära sinna saidile juurdepääs osta.. Selge ja thanks.

  16. #3796
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Nope. KJ ja KQ mängivad 3bet potis postflop paremini kui AK, sest nad saavad pihta K,Q või J-le, mida nad pigem ei repi ( A high ldo ) ja A kõrgeid floppe on tabamatagi hea mängida, sest vastase callinranges pole ässa kui meie 3betranges võib see olla. Lisaks veel gutshot+overcard olukorrad, mis sa enne mainisid, mida meil on AKga poole raskem saada. Väike vihje : meie tegelikust rangest on tähtsam meie perceived range !

    Kui vastane ei 3betshove piisavalt alla 10bb vaid hoopis flatib siis obv on iga Ax-ga shove parem kui minraise.
    Kõige enne ma ei väida, et 3bet shove vale on ja ise harrastan seda tihti aga ma ei ole eriti nõus su väidetega, just AX flopi koha pealt. Minu jaoks kõige tähtsam argument on value: AK-ga shovedes on villaini ranges väga palju halvemaid käsi, mis callivad. QK/JK-l seda luksust ei ole. Nad on liiga tugevad flattimise jaoks aga liiga nõrgad shovemise jaoks (tõenäoliselt ka shove on +EV või vähemalt 0EV piirimail) siis seetõttu on nendega parem väikselt 3bettida väikselt ==> hoiad sees domineeritud käed. Samal põhimõttel sa ka AK-ga shoved, sest shovedes hoiad sees ka domineeritud käed, KQ hoiab 3bettides.

    KQ/KJo ma 20-25BB callin suht tihti mängijate vastu, kes ei barrelda aga cbetivad tihti ==> minule on see matchi vältel suurem EV kui 3bettida aga see on mängijate enda stiili vahe. Mõni ei oska OOP ilma initsiatiivita mängida, teine ei oska 3betted pottides.

    EDIT: AK-ga 3bettimine seda päris kindlalt -EV-ks ei tee ja üleüldse arvan, et väikselt 3beti ja shove EV vahe on väga väikene aga kui sulle antakse võimalus match lõpetada kohe või 2 minutipärast, cEV mõlemal juhul sama siis tuleks lõpetada ära koheselt. lisaks shovedes ei saa teha mõnda lolli viga - ala misclick või mõtlematu bet-call.

  17. #3797

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Te räägite ju sama juttu mõlemad?


    Anyway, kõige idiootlikum liigutus donkid poolt on see tavaliselt 2x ja A6 pannakse 3x. Mis loogika nende peas käib?Mõnusalt crackitakse suuremaid Ax ja middle pocketeid täna nende kätega.
    Viimati muudetud alaska poolt : 08.12.11 at 13:24 Põhjus: ranka ninjaedit:-)

  18. #3798

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    AK-ga 3bettides me ei domineeri floppi nähes ühtegi ässa, ainult Kx.

  19. #3799
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    AK-ga 3bettides me ei domineeri floppi nähes ühtegi ässa, ainult Kx.
    Seda küll ja selle peale ei olegi mõelnud

  20. #3800
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kõige enne ma ei väida, et 3bet shove vale on ja ise harrastan seda tihti aga ma ei ole eriti nõus su väidetega, just AX flopi koha pealt. Minu jaoks kõige tähtsam argument on value: AK-ga shovedes on villaini ranges väga palju halvemaid käsi, mis callivad. QK/JK-l seda luksust ei ole. Nad on liiga tugevad flattimise jaoks aga liiga nõrgad shovemise jaoks (tõenäoliselt ka shove on +EV või vähemalt 0EV piirimail) siis seetõttu on nendega parem väikselt 3bettida väikselt ==> hoiad sees domineeritud käed. Samal põhimõttel sa ka AK-ga shoved, sest shovedes hoiad sees ka domineeritud käed, KQ hoiab 3bettides.
    Sa ei saa väita et mitte maxEV mäng pole vale. Minu arusaamist mööda on meil pokkeris valikud erinevate otsuste vahel, millest igalühel on oma EV. Otsus mis ei ole kõige suurema +EV-ga aga on ikkagist +EV on teoorias ikkagist vale.

    KQ/KJo ma 20-25BB callin suht tihti mängijate vastu, kes ei barrelda aga cbetivad tihti ==> minule on see matchi vältel suurem EV kui 3bettida aga see on mängijate enda stiili vahe. Mõni ei oska OOP ilma initsiatiivita mängida, teine ei oska 3betted pottides.
    Value, mis sa saad kohesest foldEquityst ja initsiatiivist + sellest et nad callivad domineeritud rangega 3beti peaks üle kaaluma flattimisest tuleneva value.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES