Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 191, kokku 305 EsimeneEsimene ... 91141181189190191192193201241291 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 801 kuni 3 820, kokku 6099
  1. #3801
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Sa ei saa väita et mitte maxEV mäng pole vale. Minu arusaamist mööda on meil pokkeris valikud erinevate otsuste vahel, millest igalühel on oma EV. Otsus mis ei ole kõige suurema +EV-ga aga on ikkagist +EV on teoorias ikkagist vale.
    Aga kus ma seda väitsin tsiteeritud lõigus (alumisele vastan eraldi)? Arutasime ka MSN. AK väikese 3bet või 3bet-shove otsus on vähemalt minu raamatus borderline otsus, ilma readita. Viitasin ka sellele oma eelmise kommentaari 'EDIT' osas.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Value, mis sa saad kohesest foldEquityst ja initsiatiivist + sellest et nad callivad domineeritud rangega 3beti peaks üle kaaluma flattimisest tuleneva value.
    Eeldan, et eelmise MaxEV-ga vihjasid sellele lõigule. Sama otsus (sama käsi, samad stäkid, sama panuse suurus, sama vastane), mis on ühele MaxEV, ei pruugi olla teisele MaxEV: mängijate oskused ja strateegiad on erinevad. Shallow-stacki kogemused ei ole mul nii suured kui sul, need pidevalt praktika käigus arenevad ja vastavalt oskuste paranemisele muutuvad ka MaxEV otsused.

    Näide: 100BB HU cash, vastane minraiseb: maailma parimad mängijad mängivad OOP 60-70% rangest, samas üpriski head mängijad vaevu 50%. Ideaalne näide, et kui maailma parimad suudavad näidata 70% rangega OOP kasumit ehk MaxEV-d võrreldes foldimisega aga teised ei suuda siis selle taga on oskused.

    Lisaks MaxEV on kogu käepõhine, mitte ühe tänava põhine ja seetõttu limiteeritud readidega on seda üpriski rakse leida ja võiem ainult eeldada ,et see on parem otsus kui too.

  2. #3802
    Jube Noob Kasutaja petteri avatar
    Liitus
    Feb 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    162

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Hand Converter from HandHistoryConverter.com

    SB (t560)
    Hero (BB) (t440)

    Hero's M: 14.67

    Preflop: Hero is BB with 3, 3
    SB bets t80 Hero ?

    Siiamaani min-raises vastane neljast korrast neljal. Nüüd äkki 4x. Kogemus ütleb, et halvad mängijad teevad nii paremate lehtedega, ehk foldi ei pruugi nad siin leida kui hero shoveb. Calli siin obv olemas ei ole, alles jääb kas shove või fold. Tõenöoliselt on siin lihtne vastus, aga mina hetkel, kell 2 öösel, ei suuda otsusatada kumb variant see õige nüüd on.

    Mida ma ise tegin:
    ( Click to show/hide )

  3. #3803
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas keegi oskaks nõu anda BB calling range kohta. Kuna enamus kasumist tuleb nagunii Buttonilt, siis mis võiks selline kuldne kesktee olla. Kas oleks mõistlik mängida ainult 20% kätest? et mängime ainult nö. monster käsi väljaspoool positsioonist, või peaks see ikka olema rohkem varieeruv vastase suhtes. Hetkel avastasin HEMist et tegu on päris suure leakiga.
    Igasugune arutelu oodatud!

  4. #3804
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Kas keegi oskaks nõu anda BB calling range kohta. Kuna enamus kasumist tuleb nagunii Buttonilt, siis mis võiks selline kuldne kesktee olla. Kas oleks mõistlik mängida ainult 20% kätest? et mängime ainult nö. monster käsi väljaspoool positsioonist, või peaks see ikka olema rohkem varieeruv vastase suhtes. Hetkel avastasin HEMist et tegu on päris suure leakiga.
    Igasugune arutelu oodatud!
    Sa blindid nii surnuks. IMO vähemalt 40% käsi peaksid OOP mängima ja seegi on üpriski tight ning vägagi exploitav.

    Ma küll ei tea, mis kiirusega HUSNG-sid mängid aga jäta meelde 2 numbrit: mängija, kes foldib üle 50% BB-d selle vastu open-minraise (tüüpiline short stack mäng) iga kahe kaartiga on +EV ja mängija kes foldib üle 63% on 3x-imine (tüüpiline 'deep' stack mäng) kasumlik iga kahe kaartiga.

  5. #3805

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Peaaegu oleks hyperites 50/100 blindid kätte saanud. Või vähemalt tundus see olevat vastase eesmärk.

    Poker Stars $29.37+$0.63 No Limit Hold'em Tournament - t40/t80 Blinds - 2 players -

    BB: t140 1.75 BBs
    Hero (BTN/SB): t860 10.75 BBs

    Pre Flop: (t120) Hero is BTN/SB with K 7
    Hero raises to t840, 1 fold

  6. #3806

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Aidakse sharkscope noobi. Kui average profit, av.ROI ja total profit näitab "opt-in", siis ma ei saagi seda infi või on see tasulise konto omanikule ikka nähtav?

  7. #3807
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    tasulisega näeb.

  8. #3808

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tänud. Kas keegi hea inimene otsiks selle kasutaja graphi - devoctopus

  9. #3809
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: HUSNG üldine arutlusteema



    : )

  10. #3810

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ty. Kas tasulisel kasutajal on võimalik NL ja Omaha mängud ka eraldi filtreerida?

  11. #3811
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Jah on.

  12. #3812

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    1.Kirjutasin ju igale juurde, et vastavalt 50%,55% või 60%.
    Minraise range protsendina on button open% miinus shovemise käed 13,9%.
    2.)Mr/callimise range 66+,A8o+,A7s+,K8o+,K7s+,QJ ehk vaid top 19,2% käsi.
    50% button openi puhul foldib minraisedes vaid 46,8%. [ 100- ( 19,2/(50-13,9))]
    55% button openi puhul 53,3%
    60% button openi puhul 58,4%
    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Kui sul on 0,1% edge ja sa seda ei kasuta vaid foldid hoopis, siis sa kaotad veel rohkem longrunnis, seega ei mõjuta rake.
    Mul tekkis selline küsimus, et kuna arvutused on väga-väga ligikaudsed, et kas siis ei peaks igaks juhuks natuke edge varuks jätma ning loobuma mõnest väga väikse edgega olukorrast?

  13. #3813
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas siga Vaata postitust
    Mul tekkis selline küsimus, et kuna arvutused on väga-väga ligikaudsed, et kas siis ei peaks igaks juhuks natuke edge varuks jätma ning loobuma mõnest väga väikse edgega olukorrast?
    mis sa mõtled selle all, et arvutused on väga-väga ligikaudsed ?

  14. #3814

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    mis sa mõtled selle all, et arvutused on väga-väga ligikaudsed ?
    Ranged ei ole ju täpsed vaid umbkaudsed (oletatavad), mille põhjal arvutused läbi viidud.

  15. #3815

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mida täpsemini pihta paned, seda rohkem teenid. Kui sa mõtled, et loobud väikese edgega olukorrast ja foldid, siis see võib väga suur leak olla pikas perspektiivis.

  16. #3816
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Andu ju vastas sellele juba: Kui sa ka minimaalse edgega olukorrast loobud, siis see on veel rohkem -EV. Makes sense.

  17. #3817

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Andu ju vastas sellele juba: Kui sa ka minimaalse edgega olukorrast loobud, siis see on veel rohkem -EV. Makes sense.
    Selge see. Nii, et rangede määramise ebatäpsust ei ole vaja edge suurendamisega kompentseerida, praakides välja selle kõige minimaalsema. Vanast ajast mäletan, et 2+2erid soovitasid võtta SNGWizardiga 2,5% edge eksimisruumi/variatsiooni vähendamiseks. Samas tuleb tunnistada, et pigem viga aggressiivsuse poolel kui vastupidi.

  18. #3818

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma vist saan aru, mida sa silmas pead. Täna oli esimene käsi mul J3o, mis on tavaliselt open, aga kuna vastane oli suurelt kaotav hispaanlane, siis loobusin seda mängimast just sellepärast, et liiga marginaalne olukord. Hiljem ta shoves T2 tüüpi käsi jne, mida ma eeldasin juhtuvat ja sealt tuli palju suurem edge. Aga mõtleva vastase vastu on igal valel foldil liiga suur tähtsus.

  19. #3819
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    pre 3bb open oli misclick, nii väikese raise callimine tundus kohustuslik
    mida teha flopis? ma ju repin 3bb head kätt ja A hitib range hästi. b/f half pot? või check?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t560)
    Hero (SB) (t440)

    Hero's M: 14.67

    Preflop: Hero is SB with 6, 8
    Hero bets t60, BB raises to t100, Hero calls t40

    Flop: (t200) J, A, 5 (2 players)
    BB checks

    Total pot: t200

  20. #3820

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Selle reppimisega on üldse halvad lood HUSNG-s. Ma põhimõtteliselt olen selle oma mängust ammu välja jätnud, kui vastase range pole just total rääbis. Nad ei foldi niikuinii.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES