Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 197, kokku 305 EsimeneEsimene ... 97147187195196197198199207247297 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 921 kuni 3 940, kokku 6099
  1. #3921
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Matši algus. Vastane korra on limpinud ja siis võttis turnis poti maha. Mingeid muid tähelepanekuid pole.

    Mida teeksite?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 60 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t487)
    SB (t513)

    Hero's M: 16.23

    Preflop: Hero is BB with Q, 7
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 10, 6, Q (2 players)
    Hero bets t28, SB raises to t80

  2. #3922

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Sina checkisid ja vastane bettis turni või sina lead ja vastane floatids ja bettis sinu checki peale?
    Kui sa mitmes kord leadid, siis saaks ta mu käest natuke vähem respecti praegu, kui sa passiivselt mängisid, siis rohkem. See kirjutatud bet võib sul kah natuke induceda.
    Samas on tema limpingranges Q2-Q6 ilusasti sees. Olen näinud ka Tx siin, seljuhul tuli küll clickitback raise.
    Kuna me võrdleme ikka flatti või reraiset, siis ma kalduks flati poole kuna tõmbeid vähe ja ma arvan, et turni kaardist ja betsizest saab lisainfot.

    Edit: tegelt ei tea kah, flattides näitame talle tõenäoliselt kahte kaarti, ma arvan, et Q2 flatiks, selle lükkaks sisse.
    Viimati muudetud alaska poolt : 13.01.12 at 11:38

  3. #3923
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sina checkisid ja vastane bettis turni või sina lead ja vastane floatids ja bettis sinu checki peale?
    Kui sa mitmes kord leadid, siis saaks ta mu käest natuke vähem respecti praegu, kui sa passiivselt mängisid, siis rohkem. See kirjutatud bet võib sul kah natuke induceda.
    Samas on tema limpingranges Q2-Q6 ilusasti sees. Olen näinud ka Tx siin, seljuhul tuli küll clickitback raise.
    Kuna me võrdleme ikka flatti või reraiset, siis ma kalduks flati poole kuna tõmbeid vähe ja ma arvan, et turni kaardist ja betsizest saab lisainfot.

    Edit: tegelt ei tea kah, flattides näitame talle tõenäoliselt kahte kaarti, ma arvan, et Q2 flatiks, selle lükkaks sisse.
    Eelmine kord ma bettisin flopil ta callis ja ma c/f turn.

  4. #3924

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    siis vist väike raise otsa tundub parim.

  5. #3925

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Krt, kogun siin poste järjest. Tegelt meeldiks sellisel juhul isegi rohkem flop ette checkida, checkraisega peaks rohkem valuet olema ja kõige passiivsem ta pole.

  6. #3926
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Matši algus. Vastane korra on limpinud ja siis võttis turnis poti maha. Mingeid muid tähelepanekuid pole.

    Mida teeksite?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 60 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t487)
    SB (t513)

    Hero's M: 16.23

    Preflop: Hero is BB with Q, 7
    SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) 10, 6, Q (2 players)
    Hero bets t28, SB raises to t80
    Raise pre, nüüd calli. flopis check-raise beti asemel.

  7. #3927
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui lighilt üldse PF isoleerite ja millise sizinguga?

    Paistab, et ma liiga tihti checkin järgi, aga samas ei tea mis rangega võiks tõsta ka.

  8. #3928
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kui lighilt üldse PF isoleerite ja millise sizinguga?

    Paistab, et ma liiga tihti checkin järgi, aga samas ei tea mis rangega võiks tõsta ka.
    Ma väga lightilt, sest vastased foldivad liiga palju pres ja postflopis ning tunnen, et postflopis väga kindlalt. Teinekord isegi 95o tüüpi kätega ison aga see on pigem erand. Q7 on mul standard iso v.a. kui tean, et vastane trapib.

  9. #3929
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    check-back preflop. Q7o liiga halb käsi OOP mängimiseks pluss pole mõtet vastast julgustada mitte limpima liiga palju tõstes, sest see on meile väga kasulik, et ta limbib palju.

  10. #3930
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Minu jaoks on Q7 piisavalt hea ja mina just tahaks, et ta lõpetaks limpimise. Limpimise lõpetamise adjusting enamustel on openfold.

  11. #3931
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ja ei viitsi ilma faktideta vaielda. Panen kõik oma käed, millega olen isonud siia screenshotiga. Enamus on rohelises ja peaks väga hästi tõestama, et isoleerimine on räigelt +EV isegi lightilt.

    Praegu elupohm ja ei viitsi mõelda aga tõenäoliselt nad ei peagi olema rohelises. Kui sa kaotad vähem kui BB on iso juba +EV.


    Klikkige pildil, et näha suuremalt:

    iso2.jpg
    iso.jpg

  12. #3932

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Pane filtrisse juurde ka 10/20 blindlevel.

  13. #3933
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Pane filtrisse juurde ka 10/20 blindlevel.
    Ega muudel levelitel/stäkkidega ei saagi isoda. Ca. 12-13BB on see piir kuhu maani saab nii rallitada. Tegin filtri ka ära: 1254 juhtu ja 0.37 big beti per hand.

  14. #3934

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma vaatasin jah, et 22 vaevalt isosid, pigem ikka shovesid. Aga peaks siis võrdlema seda isomise kasumlikust järgi checkimisega.

  15. #3935
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Huvitav oleks võrdluseks näha palju on andu_andu winrate sama rangega järgi checkides

    sry ei lugenud eelneavt posti

    double post tuli
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 13.01.12 at 17:53

  16. #3936

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tegelt see HEMi ja PT järgi statistika tegemine on kaheotsaga asi. Iga selle limbi taga on kah ju otsus olenevalt vastasest, readidest, sisseostu suurusest. Kui nüüd keegi loeb seda ja hakkab alati Q2o isoma, siis on see kindlasti väga -EV.

    Ja päris kindlasti ei sisalda ranka list peale 10/20 filtreerimist enam nii laia ranget, nagu praegune list.

  17. #3937
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tegelt see HEMi ja PT järgi statistika tegemine on kaheotsaga asi. Iga selle limbi taga on kah ju otsus olenevalt vastasest, readidest, sisseostu suurusest. Kui nüüd keegi loeb seda ja hakkab alati Q2o isoma, siis on see kindlasti väga -EV.
    Sa ka kasutad HEM ja PT3 ainult graafikute jaoks? Analüüsid on alati mõttetud ja statistika on meh. Kahetsen, et ma üldse siin teemas sõna võtsin ja screenshotid postitasin.

  18. #3938
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja ei viitsi ilma faktideta vaielda. Panen kõik oma käed, millega olen isonud siia screenshotiga. Enamus on rohelises ja peaks väga hästi tõestama, et isoleerimine on räigelt +EV isegi lightilt.

    Praegu elupohm ja ei viitsi mõelda aga tõenäoliselt nad ei peagi olema rohelises. Kui sa kaotad vähem kui BB on iso juba +EV.


    Klikkige pildil, et näha suuremalt:

    iso2.jpg
    iso.jpg
    Seal on sul koos halvemate kätega sees ka head/väga head käed, mis grupi keskmist kõvasti üles viib. Kas sul on seal ikka ainult tõsted ja all-inne pole? Kiire pilgu peale viskamisel imo olid nõrgemad käed seal enamasti miinuses ikka ( sample ka väga väike hough ).

  19. #3939

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei kasuta ainult graafikute jaoks, aga ma jään alati hätta selle statistikaga. Vaatasin Mersi PT analüüsi videosid ja need järeldused olid kohati arusaamatud. Pokertrakeri tulemused on ju saadud ühe kindla inimese vastu mängides, aga järeldused ja muutused oma mängus teeme kõikide mängijate vastu.
    Näiteks näitab mul statistika, et Q2 on kõvas miinuses 12-14bb, kui ma 2x/foldin. Mis ma selle teadmisega peale hakkan? Ei ava enam? Aga võibolla ma tõstan liialt agrode shovejate vastu? Seda programm ju ei ütle ja võin valesti leaki parandada, kui hakkan seda limpima või foldima.

  20. #3940
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Seal on sul koos halvemate kätega sees ka head/väga head käed, mis grupi keskmist kõvasti üles viib. Kas sul on seal ikka ainult tõsted ja all-inne pole? Kiire pilgu peale viskamisel imo olid nõrgemad käed seal enamasti miinuses ikka ( sample ka väga väike hough ).
    Seda suht võimatu filtreerida (ainus asi standard shove käed excludeda), stäkkide jms. filtreerimine muutuks kosmose tehnoloogiaks + sample jääb isegi väga-väga-väga paljude turniiride puhul ikkagi väikseks. Pigem oli see screenshot illustreerimaks, et kui raisega raha potti panen on enamus käed plussis.

    Muidugi fishide vastu light-iso on money-burn aga kui sa võtad enda kui mõtleva mängija perspektiivist siis su range on tegelt suht fikseeritud: broadway tüüpi käed (ala QT) ja suuremad SC-d ning tihti sa limbid, et limp-callida 3x raise ja postflop üpriski fit&fold + lisaks fixeeritud rangega on suht easy käsi check-foldida (ala J9X flopi cbettimine isotud potis on ka moneyburn).

    Võid ka enda statistikat ju filtreerida, et kui sa limbid siis kui tihti limp-foldid ja kui tihti foldid cbetile. See oleks siis pigem selline "guide", sest olenevalt vastastest on igal ühel oma strateegia.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES