Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 198, kokku 305 EsimeneEsimene ... 98148188196197198199200208248298 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 941 kuni 3 960, kokku 6099
  1. #3941
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ei kasuta ainult graafikute jaoks, aga ma jään alati hätta selle statistikaga. Vaatasin Mersi PT analüüsi videosid ja need järeldused olid kohati arusaamatud. Pokertrakeri tulemused on ju saadud ühe kindla inimese vastu mängides, aga järeldused ja muutused oma mängus teeme kõikide mängijate vastu.
    Näiteks näitab mul statistika, et Q2 on kõvas miinuses 12-14bb, kui ma 2x/foldin. Mis ma selle teadmisega peale hakkan? Ei ava enam? Aga võibolla ma tõstan liialt agrode shovejate vastu? Seda programm ju ei ütle ja võin valesti leaki parandada, kui hakkan seda limpima või foldima.
    Ära vaata ühte kätt vaid käte gruppe. Kui Q2-Q7 on miinuses siis tõenäoliselt (oleneb samplest obv) mängid kuskil nõrki emandaid üle (kuigi raske on QX tüüpi käsi valesti mängida, sest high card value + blocking effekt on liiga suur).

    Kätegruppide vaatamise suur plus on ka see, et ei lähe nii suurt samplet vaja.

  2. #3942

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei tea, mul see isoleerimine ei taha õnnestuda eriti. Flat pre ja stab tundub effektiivsem olevat. just hetk tagasi ja see on ülistandard, mida koledamaks board läheb, seda heromaks rahvas muutub:

    ( Click to show/hide )

  3. #3943
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    AT-ga paneksin pres nõõõõksu rohkem kuna sa domineerid väga palju ta rangest. antud floppi ma ei cbeti, tõin ju ka enne pm. sama näite, et broadway tüüpi flopid (Q9X, J9X, KJX jne) hitivad väga palju (KJX floppi AT-ga cbetin kuna meil ülekaart + gutshot ja alati miski FE).

    t70 tõstel olen tähelepannud ka ühte asja, et flopiks on pot 140 ja 60 chipine cbet töötab sama hästi kui poole potine. Säästad flopis nii 10 chippi kui failid.

    Sinu käe juurde tagasi tulles. pres nagu ütlesin nõks rohkem, flopis ma eelistan check-foldi või check-calli cbetile, as played turni ma check-foldin samadel põhjustel miks ma flopis ei cbeti ja riveril pead kindlalt alla andma. kui sa pärast isoleerimist kätt nii mängid siis kahjuks see ei saagi +EV või eriti suure EV-ga olla.

  4. #3944

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas peale flopi calli on üldse häid kaarte, mis meid ei hiti, aga mida barreldada? Minu jaoks oli sellesmõttes lihtne olukord, et tal 4x, 9x või draw ja arvasin, et paneb maha. Või asjatu lootus?

  5. #3945
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Esiteks ma ei usu, et ATo on väga domineeriv käsi, sest reeglina inimesed ei limbi ässaga ning kui meie range tugevalt domineerib vastase oma, siis ma just ei paneks suuremalt preflop kuna meil on väga head implied oddsid ja milleks me peaksime julgustama teda mitte callima...Suuremalt paneks just siis, kui me ei domineeri tema ranget.

  6. #3946
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    IMO sellisel boardil sõltub kõik vastasest. Headeks kaartideks on J, K ja väga madalad kaartid.

    J ja K puhul saad juurde omale pot-equitit, fold equity tõuseb väikeste paaride vastu aga teisalt aitavad vastase rangele kaasa. Madalad kaartid jällegi ei aita teda aga sel juhul pead riveril relva kuivaks laskma, tegelt vist isegi esimesel juhul ka. Dunno, ma eriti sellist mängu ilma infot ei tee (piisab juba kas sellest kas regular/fish ja enam-vähem skilli-tase või/ja kuidas eelnevalt mänginud)

  7. #3947
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Esiteks ma ei usu, et ATo on väga domineeriv käsi, sest reeglina inimesed ei limbi ässaga ning kui meie range tugevalt domineerib vastase oma, siis ma just ei paneks suuremalt preflop kuna meil on väga head implied oddsid ja milleks me peaksime julgustama teda mitte callima...Suuremalt paneks just siis, kui me ei domineeri tema ranget.
    Siin ma selle jutuga panin väheke võssa jah aga vähem ma ikkagi ei paneks. Üldiselt väiksemad ma hoian raised siis kui ma ei pea kartma vastasele heade oddside andmsie eest (ehk ennast reverse impleid odds olukorda panema): trash ja nut tüüpi käed.

  8. #3948
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    vastane 92/36 16 käe peale. Selge et fish. On mu liigutus õigustatud?
    Poker Stars No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (SB) (t551)
    BB (t449)

    Hero's M: 12.24

    Preflop: Hero is SB with 5, A
    Hero bets t45, BB raises t120, Hero raises t491 (All-In), BB calls t299 (All-In)

    Flop: (t898) A, 3, J (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t898) K (2 players, 2 all-in)

    River: (t898) 6 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t898

  9. #3949

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei sa hästi aru betsizedest, BB30 ja palju sa tõstad ja palju ta 3betib?
    Oleneb palju on 3bettinud, mis sizega ja mida teeb suurte kätega. Kui rahad sisse lähevad, siis oleme alati väga taga.

  10. #3950
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    konverter paneb segast nats. Tõste ikka standard 2bb ehk 60. 16 käe jooksul oli mingi 3-4x shovenud mu avangu peale.

  11. #3951

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Openshove va antud juhul kui ta 3bet shoveb väga laialt siis ma avaks 2x et inducida saame tihti 60/40 ees sisse mingi Q7 tüüpi käe vastu.

  12. #3952

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui nii palju 3betshoveb, siis mängib rolli ka gamflow ja mingid timingtellid äkki. Ise vannuks vist kah, et ei openshovenud ja foldiks. Shove calliks ära.
    Ei tea, kas on õige käitumine, aga kui selline vastane palju 3betshoveb, siis võib seal igast saasta olla, kui nüüd järsku 3betib 2x bluffina, siis peaks ta olema mõtlev mängija, mida jällegi ei tahaks uskuda. Samuti ei ole me bluffist ka väga palju ees.

  13. #3953
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vastane passiivne mingi 15 käe peale. 80/20 stattidega. Ühtegi muuvi nagu teinud ei ole.

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1595608
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t600.00 30 BBs
    Hero (BB): t400.00 20 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with J 6
    BTN/SB calls t10, Hero checks

    Flop: (t40) T Q J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: (t40) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t40.00, Hero calls t40

    River: (t120) J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t100.00, Hero calls t100

  14. #3954

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Rohkem näed seal üheksat, kui K3-e.
    Flop on huvitavam. Leadides saad calli väga paljudelt nõrgematelt, ei lase vastasel "taibata oma equityt" ja pole suurt ohtu, et ta sind nõrgemaga bluffiks. Checkides juhtub tavaliselt see, mis turnis juhtus, sama olukorra oleks põhjustanud K, A, 9, T, ärtu.

  15. #3955
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    1 käsi sa minraised vastane 3bet shoveb, mis rangega callid?

  16. #3956

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    A8+ ;44+

  17. #3957
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    KQs?

  18. #3958
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mina callin

  19. #3959
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    võib-olla siin olnud, aga...
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...4&postcount=86
    mismõttes?

  20. #3960

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma olen kah mõelnud, et kas neid on võimalik mängida nii tahtlikult, et need jooned paneks nii erinevates suundades. Näiteks foldid oma stacki ära ja siis flippad. Aga seljuhul peaks ikka jooned koos jooksma, allasuunas küll aga ikkagi. Ei tea. Küll aga tean, et selles mänguformaadis on täiesti haige variatsioon ja card distribucion võib nii julmalt sinu vastu olla, või ka poolt. Üks foorumi liige, kes neid mängib, näitab kah ligi 100bi kõikumisi 30$ mängudes. Väga sick.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES