Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 305 EsimeneEsimene ... 917181920212969119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 6099
  1. #361
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Aidake fullringi niti. M=5. Q8s on küll standard push?
    kõik oleneb vastasest, kuid push on üldjuhul õige

  2. #362
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Eeldasingi et pahvak m5 on 5bb. Alaska ja pokerdevil mõlemad oleks poti võitnud, sest vastane shoves seal Q7 lol.

  3. #363

    Re: HU korner

    SAGE

    R Jam(SB) Call(BB)
    1 17 (any)
    2 21 17
    3 22 24
    4 23 26
    5 24 28
    6 25 29
    7 26 30


    ise kasutan seda tabelit.

    R on väiksema stacki suhe BB, ehk mitu bb stacki järgi on veel.

    Igal kaardil on väärtus, 2 on 2 ja 6 on 6 jne kuni K on 13. Äss on eriti väärtuslik, see on 15. Kui meil on käes 67, võtame suurema kaardi väärtuse, korrutame kahega ja liidame väiksema kaardi väärtuse. 7x2+6=20. Tabel näitab, et nii halbede kaartidega võib shoveda ainult siis, kui 1bb järel. Aga kui meil on A4, siis meil on 15x2+4=34 ja seda võib 7+ bb puhul vabalt suruda.

    Pocketpair puhul tuleks lisada veel 22, aga any pocket on niikuinii push või call 7-bb juures. Kui kaardid on suited, tuleb veel 2 juurde liita. Callida selle tabeli järgi ei maksa, vastste pushing range on vähemalt microdes liiga tight.

  4. #364
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Ca 5bb oligi järel. Tänud. :)

    Printisin selle SAGE tabeli välja:
    http://www.cardplayer.com/magazine/article/15250

    Selles tabelis on kirjas, mis on kehvem käsi, millega pushida. Üldiselt ma tean, mis on parem käsi ja ei hakkanud seda punktisüsteemi õppima. :)

  5. #365
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    See tuleb võib-olla ajaga aga ise ei kasuta ühtegi tabelit.

    Pushin ja callin pigem sisetunde järgi ja vaadates mängu kulgu. Obv. et mis oleks ka +EV. :)

  6. #366
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Ca 30 mängu on küll üli short term, aga 6$ SNGdes olen ainult ühte normaalset mängijat kohanud. Ega seal 11$stes asi vist jubedam pole? Rolli mul on - move up?

  7. #367

    Re: HU korner

    Minuarust ponud mingit vahet, aga ma mängisin 11$ väga vähe kah.

  8. #368
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Ca 30 mängu on küll üli short term, aga 6$ SNGdes olen ainult ühte normaalset mängijat kohanud. Ega seal 11$stes asi vist jubedam pole? Rolli mul on - move up?
    ma kohtan sama sagedusega normaalseid mängijaid $110`stes

  9. #369

    Re: HU korner

    Mul on pidevalt 10+% ROI-dega mehed vastas 23$-stes ja nad mängivad täiesti kohutavalt. Aga samas on nad leiutanud mingisuguse kummalise stiili, kuidas neid madalama taseme statione abuseda. Näiteks heade kaartidega open on 5-6x. 25/50 blindidega kõikide pocketitega 4-5x. Flopi suur donkbet TP-ga. Minraised ja min3betid ei tasu mainimistki. Point neil tõenäoliselt selles, et kuna vastaseid kohatakse ainult korra, siis keegi niikuinii adjustida ei jõua ja ei oska. Suuremates limiitides söödaks nad elusalt ära, kuna nad ei muuda oma strateegiat, nii nad siis istuvadki oma microdes, 3000+ mängu mängitud.

  10. #370
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    ma kohtan sama sagedusega normaalseid mängijaid $110`stes
    Nii kõrgele ma annetama veel ei tule ;D

  11. #371
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    ma kohtan sama sagedusega normaalseid mängijaid $110`stes
    No sellise suhtega neid ka nüüd ei kohta. :D 1/30'st.

  12. #372
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    No sellise suhtega neid ka nüüd ei kohta. :D 1/30'st.
    ok liialdan, aga palju on küll neid imo

  13. #373
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HU korner

    3 käsi selle vastasega. Kas on siin mõtet callida või tasub foldida, sest vastased on üldiselt kehvad sellel tasemel ning leiab paremaid kohti?

    Vastane esimses käes foldis minu cbeti peale ning teises käes limpis ja võttis poti hiljem maha. Rohkem infi pole.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (SB) (t1540)
    BB (t1460)

    Hero's M: 51.33

    Preflop: Hero is SB with 6, A
    Hero bets t60, BB raises to t1460 (All-In)




    Vastane on sama, kes eelmises käeski. Peale selle eelmise korra rohkem 3bettinud ei ole ning kogu aeg on limpinud ning kui ühe korra tõstsin paar kätt tagasi, siis foldis. Kas siin tasub juba callida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1740)
    SB (t1260)

    Hero's M: 58.00

    Preflop: Hero is BB with J, A
    SB calls t10, Hero bets t80, SB raises to t1260 (All-In), Hero calls t1180


  14. #374
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    3 käsi selle vastasega. Kas on siin mõtet callida või tasub foldida, sest vastased on üldiselt kehvad sellel tasemel ning leiab paremaid kohti?

    Vastane esimses käes foldis minu cbeti peale ning teises käes limpis ja võttis poti hiljem maha. Rohkem infi pole.

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (SB) (t1540)
    BB (t1460)

    Hero's M: 51.33

    Preflop: Hero is SB with 6, A
    Hero bets t60, BB raises to t1460 (All-In)




    Vastane on sama, kes eelmises käeski. Peale selle eelmise korra rohkem 3bettinud ei ole ning kogu aeg on limpinud ning kui ühe korra tõstsin paar kätt tagasi, siis foldis. Kas siin tasub juba callida?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) (t1740)
    SB (t1260)

    Hero's M: 58.00

    Preflop: Hero is BB with J, A
    SB calls t10, Hero bets t80, SB raises to t1260 (All-In), Hero calls t1180


    Esimese käe puhul on fold - HEAL juhul on sul 3 outsi, kas siis ässaga ülekaardi näol tema pocketi vastu, või siis kuue näol tema Ax vastu. Nii vara ei riskiks. Üldjuhul tähendavad sellised käed AJ+ või mingi pocket.

    Teisel käel ma võtaks selle riski ja calliks. Siin ta võib lihtsalt sulle tagasi mängida.

  15. #375
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Esimene käsi insta fold.
    Teine käsi, kui ei ole agro kes AI läheb rohkem kui võiks ja on ainult ühe korra varem 3bet AI läinud, siis foldiks ka selle sest Postflopis leiad kindlamaid kohti kus stack kätte saada.

  16. #376
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU korner

    Tekkis huvitav olukord. On teada, et vastasele meeldib mängida kõiki drawsid agresiivselt. Jätsin cbet tegemata sest olin kindel, et ta betib seda floppi alati. Kui vastane shoveb turni kas oleks call õige või vale? Tegemist 5min levelitega.



    Full Tilt Poker $5 + 0.25 Heads Up No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 279648
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    BTN/SB: t1362 M = 30.27
    Hero (BB): t1638 M = 36.40

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with 7 K
    BTN/SB raises to t60, Hero calls t30

    Flop: (t120) K 7 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t60, Hero raises to t180, BTN/SB calls t120

    Turn: (t480) 3 (2 players)
    Hero bets t300, BTN/SB folds

    Final Pot: t480
    Hero wins t480

  17. #377

    Re: HU korner

    Sa võid ta ette valmistada shoveks, näiteks mõtled pikalt nagu kardaks seda ristit ja siis betid mingi väikese summa. Kui ta on agressiivne, siis ta shoveb ka viletsama käega ja ongi +EV liigutus see ära callida. Foldi ma küll ei näe. Sellel limiidil on siiski tõmmete agressiivne mängimine haruldus, kui standard ja antud juhul oleks see tähendanud flopi shovet, mitte calli tema poolt.

  18. #378
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    1. käsi checkiti maha. Villain läheb 2. käsi esimesena all-in. AQo on mu arust küll call?

  19. #379

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    1. käsi checkiti maha. Villain läheb 2. käsi esimesena all-in. AQo on mu arust küll call?
    Lugesin kusagilt, et ainuke suurem vahe ongi limiitidel nagu 6$, 11$, 23$ see, et openshovesid on järjest vähem. Ise calliks 88+ ja AQ+, ükskord näitas sharkscope vastasele 5 losti järjest ja selle callisin 66, tal oli A3 ja hittis.

  20. #380
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: HU korner

    Tänud. Tellisin omale ebayst Moshmani raamatu ka ära. See kuu olen fullringi ainult 4000 kätt mänginud, sest üldse pole isu. :(

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES