Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 205, kokku 305 EsimeneEsimene ... 105155195203204205206207215255 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 081 kuni 4 100, kokku 6099
  1. #4081

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Enda puhul pole probleemi mängida 50 mängu järjest sama vastase vastu kui ta rematchib ja tunnen, et on edge. Päris palju on nii juhtunud ja ma tõenäoliselt suudaks lasta 5-6 tundi niimoodi. Probleemid hakkavad pihta, kui tekib paus, näiteks ootan lobby vabanemist, siis tihti tunnen, et ei ole üldse hea keskendumine ja teen pausi, mis venib alati liiga suureks. Näiteks täna oli mega peavalu hommikul, kuigi plaan oli hullult grindida, siiamaani sitt olla. Kui hea enesetunne, siis tulevad mängud nagu iseenesest. Aitab mõtlemine, et iga turnaga teenin näiteks 1$, siis 100 tükki päevas tehes on täitsa ok teenistus.

  2. #4082
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Küsisin mõni aeg tagasi sellise küsimuse: päris hulgim on olnud selliseid vastaseid, kes kaotades umbes pool stacki 10/20 blind levelil, hakkavad openshovema ja/või 3b shovema iga käsi. Kui lightilt ma selliste villaste all-innitamisi callima võin hakata?

    aga keegi ei vastanud :(

    kas selline range oleks ok: A2+, A2s+, K8+, K6s+, Q10+, Q8s+, J9s+, kõik pocketid või on see liiga tight?

  3. #4083
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ise praegu ilma suuremate teadmisteta ütleks küll, et turbodes kui vastane tõesti shoveb iga käsi 25bb deep sügava stackiga, calliksin pigem tightima rangega eelmainitust. Enda arust madalate sisseostudega husngs ei ole vaja võtta igast marginaalselt kasumlikust võimalusest kinni. Pigem kannatan suts ja lükkan nupud sisse kui eelis on tunduvalt suurem.

    Ülikiiretel turniiridel teine lugu ilmselt.

  4. #4084
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    HT-sid mängin, 25BB algstack

  5. #4085

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ütleme nii, et kui kaotab poti ja shoveb järgmine käsi, ei tähenda see veel midagi, calliks ikkagi suht tight rangega, 20bb A7+ KJ+, kõik pocketid. Kui järgmine üle meie sb ja oma button jälle shoveb, siis juba usuks, et on tiltis ja laseks range madalamaks, kolmanda shove puhul veel rohkem. Tegelikult jälgiks ka timingtelle ja samuti on meil midagi teha ka oma buttonitelt, näiteks sellised käed paneks kohe allin, millega ei tahaks induceda, A2, K8s näiteks ja üldse chubukovi tabeli järgi. See võib ta maha rahustada.
    Mõnesmõttes võiks ju snapfoldida kõik käed, millega shove callida ei taha ja lasta tal tildata, aga kui ei tunne ennast nii kindlalt maha callides ja kaotades võid ise samamoodi käituma hakata, siis võid proovida teda maha rahustada, näiteks sb peal oodata natuke ja siis limpida/tõsta, päris tihti arvatakse, et nüüd on trap ja postflop läheb fitfold.

  6. #4086
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    lightilt callimine/ shovemine mind küll tiltama ei aja ja keda ajab, selle jaoks on ht päris raske formaat.

    tänud vastamast

  7. #4087

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No kui viies kord järjest shoveb, meil 77, valmistume mingi Q2o vastu mutte vältima ja vastasel KK. Pole meeldiv hetk:-)

  8. #4088
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas ma olen õigesti aru saanud, et kui punane joon jätkab tõusmist siis mänguga on hoolimata madalast ROIst (ROI EV adjusted = 2.9) enamvähem kõik korras? Ning kui 50BI järgmise limiidi jaoks olemas siis uude limiiti sukelduda (PS HT HUSNG)?
    Viimati muudetud rrrr poolt : 12.03.12 at 07:30

  9. #4089

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kindlasti saad sa selle punase joone kätte ja 50bi juures shot võtta on ok, kui alla oskad tulla, kui ei õnnestu.

  10. #4090
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Selge. Alla ma olen juba 3x tulnud. Põhiküsimus polegi mitte see, et kas punane joon kätte saada v mitte vaid see, et kui pikema perioodi vältel punane joon üles läheb kuid roheline alla kimab, siis midagi drastilist ma mängus muutma ei peaks.

  11. #4091
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    punane joon ongi sinu mäng. ja see on ju ilus.

  12. #4092

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    On Game No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - On Game Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1500)
    Hero (BB) (t1500)

    Hero's M: 50.00

    Preflop: Hero is BB with A, 6
    SB calls t10, Hero bets t50, SB calls t50

    Flop: (t140) A, 6, 5 (2 players)
    Hero bets t70, SB calls t70

    Turn: (t280) 3 (2 players)
    Hero bets t140, SB calls t140

    River: (t560) J (2 players)
    Hero bets t280, SB raises t1220 (All-In), Hero calls t940 (All-In)

    Total pot: t3000

    Results:
    SB had A, J (two pair, Aces and Jacks).
    Hero had A, 6 (two pair, Aces and sixes).
    Outcome: SB won t3000

    Regular turbod, et on täiesti arvestatav mängida see käsi nii? Tundmatu vastane, antud turniiri esimene käsi. Jäävad sellised koha kripeldama, kui tunne raiub, et pead maha panema ning siis avastad, et oleks õige tegu olnud.
    Viimati muudetud WowAwiAA poolt : 14.03.12 at 00:04

  13. #4093

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    No selge see, et ta ei ürita sind A pealt maha bluffida, peale sinu liini on selge, et sul see käes on. Nüüd mõtle kätele, mida ta võib sinu käest paremaks pidada ja mida sa biidid. J6?
    Tundub et tegu on ülipassiivse vastasega, sellise vastu otsi foldi igasuguse agressiooni puhul, samas antud kodanik võib omada ka AK,AQ, kui ta juba AJ limpcallis pre, ja võib äkki neid niimoodi mängida?
    Aga ise ma ei isoleeriks väikese ässaga preflop, täpselt sellisesse olukorda me satumegi, saame hunniku folde A hittides ja calli saades vahime oma kickerit ja vannume. Kaks paari floppame 1 kord 45-st.

  14. #4094

    Re: HUSNG üldine arutlusteema


  15. #4095

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas keegi viitsiks natuke seletada NASHi tabelit lahti ?
    http://www.holdemresources.net/hr/sngs/hune.html

    Mitte kohe ei saa aru sellest.

  16. #4096

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Need numbrid on väiksema stacki big blindide arv. Näiteks J6 offsuit on 6,5, ehk kui sul või vastasel on vähem kui 6,5 bb järel, võid allin pushida selle käega.

  17. #4097

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tänud !

  18. #4098

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    No selge see, et ta ei ürita sind A pealt maha bluffida, peale sinu liini on selge, et sul see käes on. Nüüd mõtle kätele, mida ta võib sinu käest paremaks pidada ja mida sa biidid. J6?
    Tundub et tegu on ülipassiivse vastasega, sellise vastu otsi foldi igasuguse agressiooni puhul, samas antud kodanik võib omada ka AK,AQ, kui ta juba AJ limpcallis pre, ja võib äkki neid niimoodi mängida?
    Aga ise ma ei isoleeriks väikese ässaga preflop, täpselt sellisesse olukorda me satumegi, saame hunniku folde A hittides ja calli saades vahime oma kickerit ja vannume. Kaks paari floppame 1 kord 45-st.
    Saidil 90% playeritest lasevad paari tuhande turna peale -20...-30 roi teevad iga hetk erineva teo samas situatsioonis mängivad ühe mängu risti vastupidi oma eelmisele, vajutavad pimesi ja teevad kõike muud veel. Ma mängin antud vastase vastu esimese käe ei oska väga midagi arvata. Lisaks ei leia mingit valemit biitimiseks - 3 ... 4 kuud even, sealt maalt kust cashist nende lainele lülitusin.

  19. #4099

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t15.00/t30.00 Blinds - 2 players - View hand 1686891
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t815.00 27.17 BBs
    BTN/SB: t185.00 6.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with J T
    BTN/SB raises to t60, 1 fold

    See on obv shv eks ?
    Kuul jooksis nii kokku , teist päeva mängin alles.
    NASHi tabelis oli, et call siis kui ühel alla 12.7bb, siis vaatasin, et vend raises, mitte ei shovenud ja siis olin nagu blond . ( On ikka nii, et kui ühel mängijal stack alla 12.7bb, siis JT-ga võib shove callida?

  20. #4100
    Grinder
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    PS
    Postitusi
    854

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t15.00/t30.00 Blinds - 2 players - View hand 1686891
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): t815.00 27.17 BBs
    BTN/SB: t185.00 6.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BB with J T
    BTN/SB raises to t60, 1 fold

    See on obv shv eks ?
    Kuul jooksis nii kokku , teist päeva mängin alles.
    NASHi tabelis oli, et call siis kui ühel alla 12.7bb, siis vaatasin, et vend raises, mitte ei shovenud ja siis olin nagu blond . ( On ikka nii, et kui ühel mängijal stack alla 12.7bb, siis JT-ga võib shove callida?
    ma teen tavaliselt stop and go seal (flat pre ja shove any flop)
    NASHi callimis tabelit soovitan üldse mitte jälgida, ainult pushimis tabelit ja seda ka ainult <9-10 bb effective stack

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES