Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 212, kokku 305 EsimeneEsimene ... 112162202210211212213214222262 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 221 kuni 4 240, kokku 6099
  1. #4221

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Avaldage arvamusi olukordade kohta, kus võrlemisi kuival flopil vastane donkab ning ise hoiad normaalset lehte ja turnil hitid midagi. Konkreetne käsi:
    Turniiri viies käsi. Eelmine minu BTN avasin 2x, vastane callis flopi cbeti ning donkas turnil 1/2 potsize. Vastane on kõiki oma BTN avanud 3x.


    Hero (BTN/SB): t410 20.50 BBs
    BB: t590 29.50 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with A J
    Hero raises to t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 9 2 K (2 players)
    BB bets t60, Hero calls t60

    Turn: (t200) J (2 players)
    BB bets t80, Hero calls t80

    River: (t360) A (2 players)
    BB checks, Hero bets t130, BB raises to t280, Hero calls t100 all in
    Viimati muudetud Freshmeat poolt : 15.05.12 at 11:24 Põhjus: võtsin tulemuse maha

  2. #4222
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Arvestades su reade (3x avang pidevalt, teine donkbet 5 käe jooksul) oleks ilmselt kaldunud flopist foldima ja kätt ootama. Sellised tegelased võivad 3-barrel bluffe vabalt lasta ja oleks abiks kui meil on midagi käes peale A-high. Kui flopi callinud oleks, siis calliks ka turni. Riveril betiks vähem, ca 60-80, sest villainil on üsna polariseeritud range: 9x või nuts, millega tahab check-raiseda. Kui sellel boardil c-shove saame, siis oleme vist pigem beat. Aga donki vastu on raske foldida ka. Samas riverit vbettimata jätta ei tohi.

    Edit: Ja ära pane tulemust, on kergem kommenteerida ja arutelu tekitada.

  3. #4223
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    9X ja nuts kohta ei saaks öelda polariseeritud range ja nuts HT-des on suhteline mõiste. Minu arvates meil on riveril suht nuts ja vastasel ei ole mitte midagi või on käsi, millega ta tahab check-callida. Ma läheks suurema beti peale selles käes, mis oleks all-in bet.

    edit: väikse betiga olen ka nõus, sest see induceb airilt kui ka nõrgematel valuekätelt check-raise.

  4. #4224

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Eelkõige sooviks kõneainet flopi ja turni teemadel, kuna need tunduvad minu poolt nii kehvasti mängitud, aga kuidas parem oleks?

  5. #4225
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Esimene mäng. Vastane bronze star.

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t15.00/t30.00 Blinds - 2 players - View hand 1763843
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t695.00 23.17 BBs
    BB: t305.00 10.17 BBs

    Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with 7 6
    Hero raises to t60, BB calls t30

    Flop: (t120) 5 8 J (2 players)
    BB bets t245.00, Hero ??

  6. #4226
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Instinkt ütleb mulle snap-fold. Stovemise käsi, minu kogemusel selline bet on neil väga tugev. Kui stove järgi 8 paari vastu +EV call siis call, kui ei siis fold ja minu instinkti järgi fold (mathi ei ole selle taga teinud)

  7. #4227

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    krt ei teagi:)
    ma vist calliks maha.
    Aga pre raise/fold on siin tavaline? noh oleneb muidugi, kui palju 3betib ja bb-lt mängib

  8. #4228

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Esimene mäng mingi 4-5 käsi. Eelmised käed raises sb pealt. Venelane :)
    Et kuidas mängiksite turni ja riverit.
    Tema liin tundub suht konkreetne ja tugev.

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1763847
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t500.00 25 BBs
    Hero (BB): t500.00 25 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with T Q
    BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) A 5 T (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t40.00, Hero calls t40

    Turn: (t160) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t100.00, Hero calls t100

    River: (t360) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t320.00, Hero..

  9. #4229

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Meh duno, mulle readless herocalle teha ei meeldi. Kuigi kõigile eestlastele mu vastu meeldib :( Toughts on palju see mõjutab et ta russ on?

  10. #4230
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    hakkasin uuesti micros hypereid laskma. kui keegi viitsib vahel arutada + üksteist reilida, võib skype lisada - kasutajanimi sama mis siin

  11. #4231

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas HEM1-s saab lisada showdowni joont turniiridele?
    Mäletan, et Svenzal vist oli shodowni/nonsd joon, aga ta kasutab vist PT-d ?

  12. #4232
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    imo ei saa

  13. #4233

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas redskruf Vaata postitust
    Esimene mäng mingi 4-5 käsi. Eelmised käed raises sb pealt. Venelane :)
    Et kuidas mängiksite turni ja riverit.
    Tema liin tundub suht konkreetne ja tugev.

    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1763847
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t500.00 25 BBs
    Hero (BB): t500.00 25 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with T Q
    BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

    Flop: (t80) A 5 T (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t40.00, Hero calls t40

    Turn: (t160) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t100.00, Hero calls t100

    River: (t360) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets t320.00, Hero..
    Meie käsi on liiga face up, et river callida, herocalliks oleks rohkem reade vaja.

  14. #4234
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Instinkt ütleb mulle snap-fold. Stovemise käsi, minu kogemusel selline bet on neil väga tugev. Kui stove järgi 8 paari vastu +EV call siis call, kui ei siis fold ja minu instinkti järgi fold (mathi ei ole selle taga teinud)
    See on huvitav view. Mul endal tõmbas korraks kinni, siis mõtlesin, et iga TP/2nd pair läheks ilmselt c-shove peale ja donkshove üritab mind vägisi käe pealt maha saada enne cbetti. Seega panin vastase airi/5x peale ja lugesin enda live outideks any 4,9,7,6 ehk kokku 14 tk. Callisin, näitas Q9. Aga selliste olukordade sample on endal väga väike ja kui vastase rangesse panna ka 8x, siis meil vist ei ole piisavalt equityt.

  15. #4235
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Kas HEM1-s saab lisada showdowni joont turniiridele?
    Mäletan, et Svenzal vist oli shodowni/nonsd joon, aga ta kasutab vist PT-d ?
    PT3 on olemas.

  16. #4236
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 450

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    See on huvitav view. Mul endal tõmbas korraks kinni, siis mõtlesin, et iga TP/2nd pair läheks ilmselt c-shove peale ja donkshove üritab mind vägisi käe pealt maha saada enne cbetti. Seega panin vastase airi/5x peale ja lugesin enda live outideks any 4,9,7,6 ehk kokku 14 tk. Callisin, näitas Q9. Aga selliste olukordade sample on endal väga väike ja kui vastase rangesse panna ka 8x, siis meil vist ei ole piisavalt equityt.
    Pot oddside järgi 40% equityt vaja, su käel Q9cc vastu 41%, JX vastu 34%, 9T vastu 33%, 8X vastu 33%, 5X vastu flip, ülekaartide vastu 48%. Ma ei usu, et tal on seal nii tihti gutshotid + ülekaartid. Ikka tihedamini paar, sama hand või domineeritud draw. Call on siis kui tal on kõike käsi ühepalju.

  17. #4237
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pot oddside järgi 40% equityt vaja, su käel Q9cc vastu 41%, JX vastu 34%, 9T vastu 33%, 8X vastu 33%, 5X vastu flip, ülekaartide vastu 48%. Ma ei usu, et tal on seal nii tihti gutshotid + ülekaartid. Ikka tihedamini paar, sama hand või domineeritud draw. Call on siis kui tal on kõike käsi ühepalju.
    Ty! See selgitas päris hästi. Kui nii vaadata, siis on fold pigem parem otsus. Kui donkshove sain, siis mõtlesingi, et nüüd oleks vaja 10 minutit otsuseks, parem uurin järgmiseks korraks järgi.

  18. #4238

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Nii sai ka mõni aeg tagasi alustatud hyperitega nagu viimasel ajal populaarne on. Oluliseks infoks vb veel see, et eelnevalt liikus husng graafik üsnagi diagonaalselt alla...
    Formaat meeldib - üks peamisi põhjuseid on see, et niti panna ei saa

    Alustasin chadders0 videotest, mis minu arvates annavad alustuseks väga hea pildi. Kuigi alguses võib tunduda et nn tabeli järgi mängides võib üsna lihtsalt beatida, siis olen üsna kindel et niimoodi tegelikult kaugele ei jõua. Olen mänginud küll ainult micro limiite, kus vastased mängijad üsna kohutavalt, aga siiski tuleb üsna palju adjustida. Samas selline tabelivärk tundub alustuseks väga hea, sest mõeldes varasemate katsetuste peale tundub väga oluline basic ranged paika saada.

    Hetkel mängitud ca 400 turniiri. Sample on väike aga panen siia ikka graafiku koos ev-ga teistele vaatamiseks:

    ( Click to show/hide )


    umbes pooleks 1.5$ ja 3.5$.
    1.5 tundub kõrge rake tõttu oluliselt raskem biitida. Kui mõistsin et neid pmst mängida mõtet ei ole, liikusin ca 30buyin-iga 3.5 mängima aga sain kogeda kehva jooksu ja aimu selle formaadi valudest. Hetkel seis selline, et pean raha starsi juurde panema, et vähe kindlam mängida oleks ja ohtu päris busti minna poleks, aga olin sellega variandiga arvestanud. Esialgu on plaanis õppida mängu korralikult beatima ja vähemalt üritan rahalisele osale erilist tähelepanu mitte pöörata.

    See post on mõnes mõttes ka tutvustamiseks, et milline on minu tase praegusel hetkel. Plaanis on edaspidi üritada siin jõudumööda diskussiooni sekkuda.

  19. #4239
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tundub, et sa EVga hetkel veel väga tülis ei ole :) Kuid HT HUSNGdel võib täiesti nii olla, et järgmise 400 turna jooksul jooksed 40 BI alla EV. Samas võid ka üle joosta. Oluline on siis see, et tilt ei tuleks ja oleks motti edasi lasta, sest taolised swingid on täiesti standartsed hyper-turbodes.
    Muidu, gl! :)

  20. #4240
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ei saa aru, mul ei ava seda spoilerit ja ma ei näe graafikut.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES