Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 213, kokku 305 EsimeneEsimene ... 113163203211212213214215223263 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 241 kuni 4 260, kokku 6099
  1. #4241
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    IE?

  2. #4242
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Ma ei saa aru, mul ei ava seda spoilerit ja ma ei näe graafikut.
    Ranka ei kanna foorumi eest hoolt ja paljud asjad ei tööta.

  3. #4243
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    IE?
    Mozilla Firefox

  4. #4244
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Ranka ei kanna foorumi eest hoolt ja paljud asjad ei tööta.
    Aga Vapsik, võib-olla Cheatingul on ka sama nägemisprobleem nagu Sinul ning seepärast ei näe graafikut? Ma ei saa igat kasutajat s.h. ka sind silmaarsti ja prillipoodi viia ju.

    Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Mozilla Firefox
    Dunno siis. Tõenäoliselt viga sinu arvutis või brauseri seadistustes (mõni add-on vms. blokib). Proovi Chromega ja soovitan seda brauserit soojalt, väga kiire ja mõnus.

  5. #4245
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cheating Vaata postitust
    Mozilla Firefox
    Mul ka Mozilla, aga graafikut näen just fine.

  6. #4246
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tundub, et asi minu mozillas, kui vajutan Spoileri peale siis loadib jube kaua, ning kui lõpetab oma loadimise, siis ei toimu ka mitte midagi. Tegin Mozillale restardi ja proovisin "Restart with Add-on Disabled". Ikka ei midagi.. Ok see selleks, ei taha seda teemat rohkem risustada.

  7. #4247

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mingi kaheksas käsi mängus vist, tundus kuigivõrd solid. Mõned korrad oli pre minraisele foldinud. Paardunud boardil floatis mu cbetti OESD-ga ja riveris completes ning minbettis. Rohkem ei tea. Kas on liiga herocall?....Riveri shove tundus suhteliselt ebaloogiline, kuna ta oli pre mitu korda foldinud minraisele, siis vaevalt, et ta 45 flattis ja rea riverdas endale. Rea võimalust vähendab ka see, et paar kätt tagasi ta mängis drawga passiivselt ja kui completes, siis minbettis. Võimalik seega madalam Kx, millega pre flattis. Samas kahtlane, et sellega donkaks kohe nii kuiva floppi ja teise barreli ka laseks, kui mingit ohtu ei varitse, et võimalikult kindlalt ja kiirelt value kätte saama peaks. Seega floatisin, turn oli minu kaart ja callisin juba kindlamalt. River tundus eriti spewy. Need on mu enda kommentaarid, kuidas teile tundub?


    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (SB): 390.00
    BB: 610.00

    Hero posts SB 10.00, BB posts BB 20.00

    Pre Flop: (30.00) Hero has A Q

    Hero raises to 40.00, BB calls 20.00

    Flop: (80.00, 2 players) 3 6 K
    BB bets 40.00, Hero calls 40.00

    Turn: (160.00, 2 players) Q
    BB bets 80.00, Hero calls 80.00

    River: (320.00, 2 players) 7
    BB bets 450.00 and is all-in, Hero ?

    Edit: Ära tulemust kirjuta, siis saad paremat tagasisidet.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 18.05.12 at 23:47

  8. #4248

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Väga hea mõtteprotsess sul. Muidugi oleks lihtsam callida, kui oleks mingid vihjed, et võib niimoodi spewida, aga see riveri mindonk inducemiseks ja hilisem ajuvaba spew on väga tuttav olukord. Tüüpiline tricky fish, kui tähelepanelikult ta vastu mängida, näeb ära kohad, kus ta hakkab järsku väga kummalist lugu jutustama, mis ei sobi üldse kokku ta eelneva mänguga. Well played.


    Aga kui üldisest olukorrast rääkida, siis enamasti ei tasu väga ära armuda oma kaarti, millele turnis või riveris pihta saame, vaid järgida ikka esialgset plaani ja vastase ranget ja teha otsused selle järgi. Kui vastane donkab palju, käe ja õhuga, siis on ok floatida A-high, aga kui tuleb teine bullet, siis middle ja sec paarid saame välistada ja meie käsi tegelikult ei paranenud.

  9. #4249
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Hyperites villane 13betib AA Note kirja, et 13betib nutsi

    Poker Stars No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t610)
    Hero (SB) (t390)

    Hero's M: 8.67

    Preflop: Hero is SB with J, J
    Hero bets t45, BB raises t60, Hero raises t60, BB raises t60, Hero raises t60, BB raises t60, Hero raises t60, BB raises t60, Hero raises t60, BB raises t60, Hero raises t60, BB raises t60, Hero calls t30 (All-In)

    Flop: (t780) 6, Q, 4 (2 players, 1 all-in)

    Turn: (t780) 10 (2 players, 1 all-in)

    River: (t780) 2 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: t780

    Results:[spoil]
    Hero had J, J (one pair, Jacks).
    BB had A, A (one pair, Aces).
    Outcome: BB won t780
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 22.05.12 at 21:20

  10. #4250
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Sellist olukorda esineb piisavalt harva, et sellele mitte liialt tähelepanu pöörata.

    Aga huvitav on selle käe juures riveri ship, mis võiks tähenddada, et ta ei karda, et sul tõmme on, kuna see jõudis kohale (väga vähe tõenäoline seega ka, et tal endal tõmme oli), seega miks flopist kuni riverini panustada? Kui ta on mõtlev mängija, siis ta teab, et sa ei loobu kuival K high boardil päris paljudest kätest, seega saaks ta päris hästi valuet oma Kx käelt. Teisalt teab ta ka, et sa võid 2 tänavat callida flopi 2nd või bottom pairiga, A-highga, aga riveri shippi sa callida ei saa, seega ainus, mille pärast ta peab muretsema õhuga panustades, on Q, mida võisid turnis hittida. Igal juhul on tal kas nuts või õhk. Fishid lähevad ka 2nd või bottom pairiga bustosse. Aga ma eeldan, et solid su postis tähendas solid mängijat mitte solid fishi.


    Villane donk barreldab 3 tänavat on juhtunud 100 000 käest 14 korda. Villasel oli:

    Top pair (ühel korral lisaks ka fd) - 4
    Kaks paari flopil - 1
    Kaks paari turniks - 3
    Auk, riveriks 2nd pair - 1
    Õhk, riveriks 2nd pair - 2
    Õhk - 3

    4. korral oli A, K või Q high kuiv flop
    5. korral oli paardunud flop
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 24.05.12 at 10:42

  11. #4251

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tüüpilist vastast, kes Kx K36 flopil välja donkab, ei huvita value saamine, tema mängust kumab läbi hirm outdrawed saada. Tüüpilised liigutused 2/3 cbet+turni shove(või commiting barrel), call cbet+lead turn, cr shove flop, kõrge 3betshove preflop, 3x open preflop.

  12. #4252
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tüüpilist vastast, kes Kx K36 flopil välja donkab, ei huvita value saamine, tema mängust kumab läbi hirm outdrawed saada. Tüüpilised liigutused 2/3 cbet+turni shove(või commiting barrel), call cbet+lead turn, cr shove flop, kõrge 3betshove preflop, 3x open preflop.
    kui villane sellisel boardil tõmmet kardab ja seepärast donkab on ta tõsiselt paranoiline ning riverit ta ei shipiks, sest tema suurim hirm sai reaalsuseks.

  13. #4253

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma mõtlesin seda, et kui saame siin flopil donkbeti ja on juba mingit historyt, siis top paari kartmiseks võiks olla mõningad minukirjutatud olukorrad toimunud. Kui aga on hoopis vastupidiseid vihjeid, mindonk inducemiseks, slowplay jne, siis range kallutamine top paari peale on ülepingutamine. Meid biidib ainult AA sellise mängija puhul.
    Viimati muudetud alaska poolt : 24.05.12 at 14:32

  14. #4254
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mis on muidu eestlaste suurim ev vahe olnud hyperites? hetkel on -60bi alla ev. viskab vaikselt kolli ette juba

  15. #4255
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    mis on muidu eestlaste suurim ev vahe olnud hyperites? hetkel on -60bi alla ev. viskab vaikselt kolli ette juba
    Usun, et kellegil on rohkem, aga..
    Kasutaja sm112 kirjutas: Ma jooksin esimese 3k mänguga 135 BI alla EV, praeguseks 15k mängu ja 80BI alla EV.

  16. #4256
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    sick raisk. mul -65 bi alla ev 1,5k mängu peale. paistab, et sm tulevikus ootab ees :P

  17. #4257
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mul 1.2k mängu ja -37 bi alla EV. Mind häiris rohkem see, et peale igat mängu ei ole sul mingitki võimalust nii teha, et hetkebankrolli ei näeks. Nüüd juba rohkem harjunud tho.. :D Vist ainuke võimalus oleks näiteks kleepeka/magneti taoline asi panna monitorile sinna kohta sessi ajaks :D

  18. #4258
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    hea idee. märkmepaber vms

  19. #4259

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    750 mängu 42BI alla EV and counting :D

  20. #4260
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    mis on muidu eestlaste suurim ev vahe olnud hyperites? hetkel on -60bi alla ev. viskab vaikselt kolli ette juba
    mul 80-90 alla EV.





    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post383053

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 21 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 21 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES