Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 216, kokku 305 EsimeneEsimene ... 116166206214215216217218226266 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 301 kuni 4 320, kokku 6099
  1. #4301
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Kindlasti pole nii. Uimerdan võimalikult kaua esimestel levelitel ja edge kaob kiiresti.
    loomulikult on
    see, kui sa esimeste levelite ajal livb-st unistad, ei tähenda, et teised sama moodi teeks

  2. #4302

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    loomulikult on
    see, kui sa esimeste levelite ajal livb-st unistad, ei tähenda, et teised sama moodi teeks
    Mida kauem sa ühte matchi mängid seda kiiremini väheneb su edge ja ka ROI. Loogiline ju.

    E: wtf on ROI per hour

  3. #4303

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma olen hädas ühe võtte vastu. Hea regular, blindid 15/30, vastane 3betib to 120-140. Mis range? Suuri pocketeid ei usu, pigem flatib.
    Broadway? Air? AJ+ on ajuvaba.

  4. #4304
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    eeldades, et sul on eelis, siis mida rohkem käsi sa vastase vastu mängid, seda suurem on su teoreetiline tõenäosus matš võita

  5. #4305
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Kindlasti pole nii. Uimerdan võimalikult kaua esimestel levelitel ja edge kaob kiiresti.
    Sellep. ma selle küsimuse esitasingi... Ma tegelt ei tahtnud väita, et kogu keskmine mul sinna 4-5min kanti on, kuid et enamus mängud jõudsid 40 ja 50 levelile ning tänu sellele kaob edge tihti ära.
    Praegu proovisin uusi mänge natuke agressiivsemalt ja loosemalt esimestel levelitel mängida ja asi sujub juba natuke paremini.

  6. #4306
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Mida kauem sa ühte matchi mängid seda kiiremini väheneb su edge ja ka ROI. Loogiline ju.
    kui sa mängid ühe käe ja võidad, jooksed sa rohkem üle EV kui sa mängid 5 kätt/võidad või 15 kätt/võidad

  7. #4307
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    eeldades, et sul on eelis, siis mida rohkem käsi sa vastase vastu mängid, seda suurem on su teoreetiline tõenäosus matš võita
    Sul on õigus aga Sa räägid natukene mööda. Sina räägid sellest, et ühe vastase vastu mängida võimalikult palju käsi aga nemad räägivad sellest, et nad mõtlevad liiga kaua.

    Sinu näite põhjal siis: sa peaksid mängima väga kiirelt ja just esimestel levelitel, sest siis on vastase üle kõige suurem eelis. Ala mängid 10/20 levelil keskmiselt 20 kätt. Supper tulemus. Nemad aga mõtlevad kaua ja suudavad mängida esimesel levelil maksimaalselt 10 kätt. Kuna blaindid tõusevad, väheneb oskuste osakaal ja tõuseb rohkem kaartide osakaal.

    Sitalt ehk seletasin aga whatever.

  8. #4308
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sul on õigus aga Sa räägid natukene mööda. Sina räägid sellest, et ühe vastase vastu mängida võimalikult palju käsi aga nemad räägivad sellest, et nad mõtlevad liiga kaua.
    ma ei rääkinud sellest aga ma mõtlesin teist moodi mööda

    ma sain aru, et me vaidleme selle üle, kas kauem kestvatel mängudel on suurem ROI

    ma väitsin, et jah, sest juba selleks, et kaugemale jõuda, peab rohkem käsi mängima, seega on true ROI kõrgem

    ---

    tegelikkuses on probleem hoopis selles kas pidev tankimine annab parema ROI vs kiire mäng, et mitte blinde liiga suureks lasta ja flipata, mis teoreetiliselt jõuab juba ju -EV territooriumile arvestades juice´i

    ja vastus sellele on ju suhteline


    ---

    aga muidu see, mis sa välja tõid on huvitav kontseptsioon ja kindlasti väärt analüüsi

    ehk kas halbade vastaste vastu tasub insta-actida vs regular play
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 20.06.12 at 00:52

  9. #4309
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tahtsingi ühte asja küsida. Mul on kõige suurem winrate 10/20 levelil aga chippe olen võitnud kõige rohkem 20/40 levelil. Kumb on siis suurem EV-ga?

    Toon lambi numbritega näite:

    10/20 levelil võidad 20 big blindi per 100 hands
    20/40 levelil võidad 12.5 big blindi per 100 hands

    Seega.
    1. 10/20 levelil võidad keskmiselt 400 chippi ehk peaaegu buy-ini
    2. 20/40 levelil võidad keskmiselt 500 chippi ehk buy-ini

    Selge on see, et kui ma saaks valida turniire, mille algstäkk on 12.5bb või 25bb siis peaksin valima esimese aga kas selline winrate määrab kuidagi ka näiteks mängulist EV-d? Et mõtekam ala regularide vastu mängida aeglasemalt või hoopis lisada rohkem laudu, kuna siis mängud aeglasemad ja saan rohkem hilisematel levelite? Või miskit muud?

  10. #4310
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    oleks huvitav võrrelda ligilähedase roi% ga graafikuid, ütleme 10+ mängijat. Lihtsalt sportlikust huvist, et kas on võimalik mängida ntx 2.2 min kestuse juures 4% roi-ga ja sama teha ka 3.3 min keskmise mängude kestuse juures? Kui aluseks võtta ikka suurem sample.

    Ja kui annaks mingeid märkimisväärseid paralleele tõmmata siis saaks enda mängu ka vastavalt kohendada. Hetkel meeldib mõelda ja tankida, kiireid villaseid pidurdada.

  11. #4311
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Selge on see, et kui ma saaks valida turniire, mille algstäkk on 12.5bb või 25bb siis peaksin valima esimese
    See ei ole selge. Sa peaksid valima kasumi/variatsiooni suhte järgi. Kuna sa ei saa valida ise buyini, tuleb seega sul mõlema valiku kohta täpsemad kalkulatsioonid teha.

    mõtekam ala regularide vastu mängida aeglasemalt või hoopis lisada rohkem laudu, kuna siis mängud aeglasemad ja saan rohkem hilisematel levelite? Või miskit muud?
    kui sa juba tunned regulari, siis saad teha note, kas tal end-game tugevam või hoopis deep on tugevam.
    loogiliselt võttes loeb end-game edge kõige rohkem (ldo on blindid kõige suuremad) aga kuna end-game on nii close, et imo mingist hetkest on mõlemal mängijal -ev, siis tuleb lõpust hakata alguse poole liikuma

    ---

    seda kõike on suhteliselt haige numbritesse panna, sest sul pole vist ühegi vastase kohta nii palju statse, et ära lahendada, millist levelit sa tahad pikemalt mängida

    ja kui saaks sellise venna ära lahendatud, siis tal poleks br-i varsti

    ---

    Igatahes hea regular peaks hakkama husng-sid õppima lõpust alguse poole
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 20.06.12 at 01:32

  12. #4312
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Jeebus, mis ühik on kätt/võidad?

  13. #4313
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Jeebus, mis ühik on kätt/võidad?
    Sa mõtlesid seda kohta? Ma lihtsalt kirjutasin "ja" asemel "/"
    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    kui sa mängid ühe käe ja võidad, jooksed sa rohkem üle EV kui sa mängid 5 kätt/võidad või 15 kätt/võidad

  14. #4314

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    1st hand, no reads.vastane kaotav mängija. kui callime flopi, siis mis edasine plaan turnil, eeldan et kõik Xh ja 10 callime, kuidas on blankudega, arvamusi ka selles osas, et readless seda floppi mitte cbettida?

    Poker Stars $58.74+$1.26 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1806332
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: t500 25 BBs
    Hero (BB): t500 25 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q J
    BTN/SB calls t10, Hero raises to t60, BTN/SB calls t40

    Flop: (t120) Q 3 K (2 players)
    Hero bets t60, BTN/SB raises to t120

  15. #4315
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ei cbeti seda floppi kuna ma ei saa 3streeti + blockin drawsid + on redrawd. As played ma flatin ja vaatan, mis turnil juhtuma hakkab. Kõige tähtsamaks on turni kaart ja betsize ning väga tihti pead foldima. Flat võib tunduda seetõttu imelik aga olen tihti näinud nende check-backi turnil sellises olukorras, eriti kui draw completeb - see on meile hea, sest siis on meil redraw.

  16. #4316

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Vastikud kohad, ise tegelikult väldin nedesse sattumist enne esimesi reade ja checkin pre.

  17. #4317
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Vastikud kohad, ise tegelikult väldin nedesse sattumist enne esimesi reade ja checkin pre.
    see on suur viga ma arvan. Kui tahad seda olukorda vältida siis check flop nagu ranka mainis.

  18. #4318
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    sest kohene preflop fold equity + meie väga tugev range vs nende nõrk/domineeritud range kui callivad

  19. #4319

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ma ei tea, mida ma mõtlesin, hem näitab, et olen viimati järgi checkinud eelmise aasta lõpus, kui hyperitega alustasin, see aasta olen kõik raisenud ja vastane foldinud.

    Result oriented I guess.

  20. #4320
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kas siin foorumis on naisi, kes Hyperieid mängivad? Saatke PM, kui huvitatud nt. hand historyte tegemisest või strateegiate arutamisest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES