Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 221, kokku 305 EsimeneEsimene ... 121171211219220221222223231271 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 401 kuni 4 420, kokku 6099
  1. #4401
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Mõne tuhande mängu peale on life-time ROI hetkel 8.4%. Paar % olen üle EV jooksnud, aga peaks vist siiski veits biitima microlimiiti.
    heater

    viska oma lifetime graph siia

    pokerstarsi screenname on tolmuahv?
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 25.07.12 at 17:06

  2. #4402

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Pole väga teemat jälginud hiljuti. Kas Fast Track foorumi mingid osad on läinud HUSNG.com'i alla juba? Selles mõttes, et kas on ligipääsetav tava või premium kontoga või on see foorum ikka eraldatud? Kunagi nagu oli juttu, et läheb tavakasutajale ligipääsetavaks mingi osa. Leidsin selle teema üles 2+2'st, seal viimane post veebruarist :(

    Edit: kui on ligipääsetav, siis mis hinna eest?
    $150 6 nädala eest.

    ( Click to show/hide )

  3. #4403
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    heater
    No shit, Sherlock? Ma ise arvasin, et räme downer on.

    Üldiselt oli jutuks, kas min3bet on 'väga halb idee' või mitte. Kui sa tahad mind ebakompetentseks tunnistada, siis võin seda ise ka teha: Mu lifetime $30 mängude ROI on negatiivne, sample veits üle 1k mängu. Aga räägiks parem min3betist edasi.

  4. #4404

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Min3bettides me laseme vastase potti kogu rangega. Kui me teeme seda nõrga käega, siis olemegi postflop nõrga käega oop ja see ei saa olla kasumlik. Kasumlikuks muutuvad marginaalsed olukorrad heade notede olemasolul või oskuslikul gameflow lugemisel, mis madala leveli hyperite puhul ei toimi, kuna vastased üldjuhul tundmatud ja mittemõtlevad.
    Kui võtta nüüd konkreetsed käed 56 67 78 ja tõesti saab pooled korrad panga maha, siis on min3bet ju geniaalne, minu kogemused ütlevad, et panga saab maha preflop 5%, seda siis minu vastu min3bettides.

  5. #4405
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    No shit, Sherlock? Ma ise arvasin, et räme downer on.
    Üldiselt oli jutuks, kas min3bet on 'väga halb idee' või mitte. Kui sa tahad mind ebakompetentseks tunnistada, siis võin seda ise ka teha: Mu lifetime $30 mängude ROI on negatiivne, sample veits üle 1k mängu. Aga räägiks parem min3betist edasi.
    jah oli min 3b teemaks - true. Sinu vastus sellele, et min 3b on kahjumlik, vastasid sa, et sul roi 8.4%, et nagu´veits biidid mängu´ ehk tead, millest räägid.

    Teiseks, kust need numbrid pärinevad: `Poole korrad saab kohe panga maha ja üleäänuid mängib 80% vastastest fit-or-fold. `?

    lifetime graph palun.
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 26.07.12 at 11:32

  6. #4406

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    jah oli min 3b teemaks - true. Sinu vastus sellele, et min 3b on kahjumlik, vastasid sa, et sul roi 8.4%, et nagu´veits biidid mängu´ ehk tead, millest räägid.

    Teiseks, kust need numbrid pärinevad: `Poole korrad saab kohe panga maha ja üleäänuid mängib 80% vastastest fit-or-fold. `?

    lifetime graph palun.
    mida see lifetime graph sulle annab?
    saad min3b ja numbrite küsimusele vastuse?

  7. #4407
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kui palju suvekuudel roi% halvemaks on läinud? ise märkan suht korralikku langust, vähemalt 1,5% vb on asi kaardijooksus v minu mängus ka, aga kergemaid vastaseid vähem kui varem, loodan, et sügis toob gämblerid sisse.....

  8. #4408
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    arvan, et su samplesize ei ole piisav et teha selliseid järeldusi. Üldse õpihimulisel mängijal peaks ROI% tõusma mitte langema olenemata aasta-ajast

  9. #4409
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    mida see lifetime graph sulle annab?
    saad min3b ja numbrite küsimusele vastuse?
    tahan 8.4% roid näha, sest see on kas jama või on tolmuahv skaiwalkurrripoeg

  10. #4410
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    arvan, et su samplesize ei ole piisav et teha selliseid järeldusi. Üldse õpihimulisel mängijal peaks ROI% tõusma mitte langema olenemata aasta-ajast
    samplesize kohapealt olen nõus, et 6K mängu ei pruugi näidata midagi, sellepärast soovingi teada, kas keegi veel sama on märganud või pean hakkama leak-e oma mängust otsima ja neid lappima.

    Minu arust on loogiline, et suvel tase kõrgem ja roi% tõstmine ei ole kerge, samamoodi peaks mõjutama ka roi-d erinevatel kellaaegadel ja nädalapäevadel mängimine, ehk siis nädalavahetustel ja teatud ajavahemikul päevas võib olla suur mõju kasumlikkusele.

  11. #4411
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Mängisin sarnase olukorra väikese 3 beti vastu, vastane tundmatu ja esimesed käed.
    Üritasin eelmisest arutluskäigust õppust võtta ja mängida seda Alaska moodi (arvatavasti)
    kuidas tundub? Kas oleks võinud siin pre shoveda tundmatu vastu?? floppi bettida juba?
    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1835816
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t500.00 25 BBs
    BB: t500.00 25 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9 A
    Hero raises to t40, BB raises to t80, Hero calls t40

    Flop: (t160) A 2 Q (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t160) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t70.00, BB calls t70

    River: (t300) T (2 players)
    BB checks, Hero bets t110.00, BB calls t110

  12. #4412
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    tahan 8.4% roid näha, sest see on kas jama või on tolmuahv skaiwalkurrripoeg
    Ma täpselt ei saa nüüd aru. Avaldasin arvamust min3beti kohta, mille peale keegi ütles, et see on vale arvamus ja küsis, mis limiiti ja mis ROI-ga ma mängin. Vastasin. Ja nüüd on siin järgmine endast väga heal arvamusel olev tegelane, kes väidab, et ma olen kas kellegi poeg või valetan. Wtf mates? Kas ma olen teil eriti madis või midagi?

    Cashmer, put your money where your mouth is? €1000 kellegi tuntud isiku escrow'le ja ma postitan, mida isand käseb. Kui ROI on 8.4% või üle, siis jääb raha mulle. Tulemusest eemaldan esimesed mõnisada mängitud HT-d, kui üritasin ilma mõtlemata 4-tableda ja tulemus oli pehmelt üteldes fiasko. Edasi olen 1-tablenud ROI-ga, mida sina ei usu. Tulemust võib kontrollida seesama isik, kes raha escrow'sse võtab.

  13. #4413
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Mängisin sarnase olukorra väikese 3 beti vastu, vastane tundmatu ja esimesed käed.
    Üritasin eelmisest arutluskäigust õppust võtta ja mängida seda Alaska moodi (arvatavasti)
    kuidas tundub? Kas oleks võinud siin pre shoveda tundmatu vastu?? floppi bettida juba?
    Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1835816
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): t500.00 25 BBs
    BB: t500.00 25 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9 A
    Hero raises to t40, BB raises to t80, Hero calls t40

    Flop: (t160) A 2 Q (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t160) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets t70.00, BB calls t70

    River: (t300) T (2 players)
    BB checks, Hero bets t110.00, BB calls t110
    Ma oleks täpselt samamoodi mänginud käe, v.a. et riveri suuremalt bettinud, ca 130-140. A sa ei esinda, KK ja KQ maksavad kinni.

    Mingi hetk hakkasin A7-AT käsi 3betile flattima, sest see annab võimaluse pääseda AJ-AK vastu stackimisest ja kui villain madalal boardil checkib nii turni kui riveri, siis riveril varastada pott (kuigi võime bluffida parema käega vahel). Hea oleks teada, kuidas andu, ranka või keegi selliseid olukordi tundmatu vastu mängib.

  14. #4414
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    tahan 8.4% roid näha, sest see on kas jama või on tolmuahv skaiwalkurrripoeg
    ( Click to show/hide )

  15. #4415

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Cashmer, put your money where your mouth is? €1000 kellegi tuntud isiku escrow'le ja ma postitan, mida isand käseb. Kui ROI on 8.4% või üle, siis jääb raha mulle. Tulemusest eemaldan esimesed mõnisada mängitud HT-d, kui üritasin ilma mõtlemata 4-tableda ja tulemus oli pehmelt üteldes fiasko. Edasi olen 1-tablenud ROI-ga, mida sina ei usu. Tulemust võib kontrollida seesama isik, kes raha escrow'sse võtab.
    in b4 Cashmer keeldumas

  16. #4416

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    mängige parem surmaduell Cashmeriga, mis kestab kuni üks on kaotanud 1000 euri. alustate $15-stest ja iga paarisaja mängu järel liigute limiit kõrgemale.

  17. #4417

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Cashmer, put your money where your mouth is? €1000 kellegi tuntud isiku escrow'le ja ma postitan, mida isand käseb. Kui ROI on 8.4% või üle, siis jääb raha mulle. Tulemusest eemaldan esimesed mõnisada mängitud HT-d, kui üritasin ilma mõtlemata 4-tableda ja tulemus oli pehmelt üteldes fiasko. Edasi olen 1-tablenud ROI-ga, mida sina ei usu. Tulemust võib kontrollida seesama isik, kes raha escrow'sse võtab.
    WTF tolmuahv? Tuled siia mölisema kui geniallne vend sa oled, millise käigu sa välja oled mõelnud: "the min 3bet". Ha haa. Oma teooriate tõestuseks tood hiiglasliku ROI. Hiljem selgub et $30-stes oled miinuses ja päris 8,4% see lifetime ROI ka ei ole. Aga solvumine on suur kui keegi graafikut julgeb küsida.

    €1000 võid kohe Cashmeri arvele kanda! Mingitest täpsustustest ei saa juttugi olla ("eemaldan esimesed mõnisada mängu"), lifetime graph on konkreetne termin.

  18. #4418
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Ei mõista ka miks isegi kõige sümpaatsemate kasutajate kallal käib julm hate ja graafikute nõudmine paljudes teemades.

    Endal $7 hetkel 12.6% roi, obv et hiiter, sellepärast ei pea hatema veel:P



    haterz

    ( Click to show/hide )

  19. #4419
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tolmuahv, ära keeruta tolmu üles.

    Kui ma võtan su postid kronoloogilises järjekorras ette, siis saab sealt üsna erinevaid versioone roi-st, lifetimegraphist:

    Mõne tuhande mängu peale on life-time ROI hetkel 8.4%. Paar % olen üle EV jooksnud
    Mu lifetime $30 mängude ROI on negatiivne, sample veits üle 1k mängu.
    Kui ROI on 8.4% või üle, siis jääb raha mulle. Tulemusest eemaldan esimesed mõnisada mängitud HT-d, kui üritasin ilma mõtlemata 4-tableda ja tulemus oli pehmelt üteldes fiasko.

    arvuta natukene ja vaata, kuidas need numbrid klapivad omavahel. 600-800 mängu võib sul roi 8.4 olla, kuna sul heater, mida ka ise tunnistasid. Lifetime mõnetuhande mängu peale 8.4% roid ei tule siist jutust enam lõpuks kuidagi välja.

    seega, asi ei ole hatemises või kadeduses või mania grandiosas.

  20. #4420

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    w/e HU4rolls anyone?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES