Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 222, kokku 305 EsimeneEsimene ... 122172212220221222223224232272 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 421 kuni 4 440, kokku 6099
  1. #4421
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Millegi pärast need kõige suuremad jutustajad ja graafikute küsijad isegi ühtegi graafikut kunagi näidanud pole.

  2. #4422

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Millegi pärast need kõige suuremad jutustajad ja graafikute küsijad isegi ühtegi graafikut kunagi näidanud pole.
    Jep, tuleb letti visata ja vaadata kellel kõige jämedam ja pikem on. Cashmer kahjuks osaleda ei saa.

  3. #4423
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Tolmuahv, ära keeruta tolmu üles.

    Kui ma võtan su postid kronoloogilises järjekorras ette, siis saab sealt üsna erinevaid versioone roi-st, lifetimegraphist:

    Mõne tuhande mängu peale on life-time ROI hetkel 8.4%. Paar % olen üle EV jooksnud
    Mu lifetime $30 mängude ROI on negatiivne, sample veits üle 1k mängu.
    Kui ROI on 8.4% või üle, siis jääb raha mulle. Tulemusest eemaldan esimesed mõnisada mängitud HT-d, kui üritasin ilma mõtlemata 4-tableda ja tulemus oli pehmelt üteldes fiasko.

    arvuta natukene ja vaata, kuidas need numbrid klapivad omavahel. 600-800 mängu võib sul roi 8.4 olla, kuna sul heater, mida ka ise tunnistasid. Lifetime mõnetuhande mängu peale 8.4% roid ei tule siist jutust enam lõpuks kuidagi välja.

    seega, asi ei ole hatemises või kadeduses või mania grandiosas.
    Cashmer, kui ma kronoloogiliselt võtan, siis:
    1) Tuli jutuks, et min3bet on eriti debiilne liigutus osade arvates. Ma postitasin, et 'kasutan seda, works fine for me'. Ei pretendeeri kusagilt otsast lõplikule tõele, kui keegi näitab veenvalt vastupidist, siis saan ise ka targemaks.
    2) Selle asemel, et põhjendada, küsis keegi, mis limiidis ma mängin ja mis ROI on. Vastasin.
    3) Ujub välja keegi minu jaoks täiesti tundmatu Cashmer, kes ütleb, et 'räme hiiter'. Ma olen sellega nõus ja pakun veel toetuseks, et üks samm kõrgemal olev negatiivne ROI näitab ka, et mu arvamust ei tasu kullana võtta.
    4) Seesama tegelane ei jäta järgi ja väidab, et ma valetan oma ROI kohta kõigele vaatamata.
    5) Ma pakun talle võimalust teha mõistliku suurusega panus ja mu vale sellega paljastada. Chickens out.

    Ma ei tea, kust see 600-800 mängu argument tekkis. Ma ütlesin selgelt teistsuguse numbri. See 8.4% oli 1-tablemise ROI alates algusest, kui ma oleks selle negatiivselt alanud alguse ka maha võtnud, oleks 9.0% saanud. Aga see oleks cherry-picking.

    Üldiselt on kogu Cashmeri contribution siia diskussiooni olnud see, et ta on mind valetajaks nimetanud, tahtmata samas sellele raha panustada. Sealjuures analüüsib ta hoolega teiste graafikuid ja tulemusi ning nende puudumisel üritab tema arvamusele vastanduvaid arvamusi alavääristada. Ise enda tulemusi teistele ei ütle ega näita.

    Minu mängust veel lisaks: Ma pole ühelgi HUSNG limiidil "regular". Mängin neid aeg-ajalt lihtsalt meelelahutuseks. Pigem pean end teoorias ebakompetentseks. Samas olen imestanud, kui suur osa minu vastastest kasutab väga vähest hulka standardseid liigutusi mängus. Kui nad ebatüüpilist käitumist kohtavad, siis adjustida ei osata. Võin vabalt HUSNG's donk olla, aga vähemalt minu limiidis vastased seda seni karistanud ei ole.

    Rohkem sel teemal sõna võtta ei soovi. Huvilised võivad üksteiselt graafikuid nõuda või üksteist sõimata all day long. Ma tegelen edaspidi millegagi, mis pakub rohkem rahuldust kui siin teemas mõttetul teemal tundmatutega vaidlemine.

  4. #4424
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Jep, tuleb letti visata ja vaadata kellel kõige jämedam ja pikem on. Cashmer kahjuks osaleda ei saa.
    jep, sest mul on midagi sellist:

    ( Click to show/hide )

  5. #4425
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tolmuahv - me oleme kardinaalselt erinevatel seisukohtadel, seega nõus, et pole mõtet edasi vaielda ning aega+energiat kulutada.

  6. #4426
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Tolmuahv - me oleme kardinaalselt erinevatel seisukohtadel, seega nõus, et pole mõtet edasi vaielda ning aega+energiat kulutada.
    sa ei olegi vaielnud vaid räusanud. üritad kellegi teooriat/mõtteid ümber lükata graafikute nõudmisega. well done. kirjelda parem, miks tolmuahvi mõte vale on?

  7. #4427

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    sa ei olegi vaielnud vaid räusanud. üritad kellegi teooriat/mõtteid ümber lükata graafikute nõudmisega. well done. kirjelda parem, miks tolmuahvi mõte vale on?
    Osapooled on rahunenud, vaherahu on sõlmitud. Ei näe ka sinul siia põhjust vanamuti kombel nina toppima tulla.

    Räuskamises pole samuti mõtet kedagi süüdistada, kõige vähem Cashmeri. Kui postid hoolikalt läbi loed, saad aru, et kui keegi siin räuskas siis oli see tolmuahv.

    Samuti ei näe ma kuritegu graafiku küsimises. Kui tolmuahv on piisavalt donk, et oma "ühe päeva" ROI-ga hüppama tulla, miks ta siis oma graafikuga nii kitsi on? Seda enam, et kodustes tingimustes on alati võimalik ebameeldivad osad tsenseerida ja näidata seda, mida vaja.

    ( Click to show/hide )


    Vabandan, kui jutt tuli pisut kuri ja loodan, et teema on ammendunud. Lõpetuseks üks käsi, et teemat kõrvale juhtida.

    Kuidas mängiksid?

    Hero (BB): t460 23 BBs
    BTN/SB: t540 27 BBs

    Pre Flop: (t30) Hero is BB with 3 7
    BTN/SB raises to t40, Hero raises to t85, BTN/SB calls t45

    Flop: (t170) 2 9 Q (2 players)
    Hero bets t50, BTN/SB calls t50

    Turn: (t270) 5 (2 players)
    Hero bets t90, BTN/SB calls t90

    River: (t450) 2 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

  8. #4428

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Vibulane Vaata postitust
    Kuidas mängiksid?
    fold preflop.

  9. #4429
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    3b 90-le, kuigi 80-85 näeb tugevam välja (ei hakka andmebaasis hullama - seega on betsize tugevus minu subjektiivne arvamus).
    Turni betsize meeldib, flopil panustaks natukene suuremalt.
    Riveri kaart on huvitav.Üldse ei tahaks checkida, vaid barreldada. Betsize valik on raske, sest me ei taha, et 9x, 5x calliks, mida nad 1/3 beti puhul teha võivad. Ship?
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 28.07.12 at 15:55

  10. #4430

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Sa ootad liiga palju vastaselt. Pane suurem 3bet, suurem cbet ja turnis anna alla. Ise foldin pre, light 3betiks on tohutu hunnik paremaid käsi.

  11. #4431
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Kõigile HUSng mängijatele:

    http://www.husng.com/content/husngco...eehud-now-sale

    kas keegi on väidetavalt parima HUDi omanik ja oskab kommenteerida?

  12. #4432

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    fold preflop.
    this.

  13. #4433
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sa ootad liiga palju vastaselt. Pane suurem 3bet, suurem cbet ja turnis anna alla. Ise foldin pre, light 3betiks on tohutu hunnik paremaid käsi.
    teades Vibulast, siis ta võtab maksimumi igast käest ning see on tema viis ajada oma preflop range võimalikult suureks.

    tohutu hunniku all pead sa silmas väiskeid emandaid, kuningaid ja poisse?

  14. #4434

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Kõigile HUSng mängijatele:

    http://www.husng.com/content/husngco...eehud-now-sale

    kas keegi on väidetavalt parima HUDi omanik ja oskab kommenteerida?
    Maitseasi.. Ma kasutan awesomehud v2 mis imo on kõige parem.

    E: See coffehud tundub esmasel pilgul way over-statted.
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 28.07.12 at 16:36

  15. #4435

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    teades Vibulast, siis ta võtab maksimumi igast käest ning see on tema viis ajada oma preflop range võimalikult suureks.
    tohutu hunniku all pead sa silmas väiskeid emandaid, kuningaid ja poisse?
    Näiteks need, millega napilt callida ei taha, aga mis võivad hittida top või sec paari või hea tõmbe. J6s, Q4s, T6s.

  16. #4436

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Alaska sa kaitsa111?

  17. #4437
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Näiteks need, millega napilt callida ei taha, aga mis võivad hittida top või sec paari või hea tõmbe. J6s, Q4s, T6s.
    samad kaardid off suit callid?
    Viimati muudetud Cashmer poolt : 28.07.12 at 16:57 Põhjus: retooriline küsimus

  18. #4438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    fold preflop.
    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Sa ootad liiga palju vastaselt. Pane suurem 3bet, suurem cbet ja turnis anna alla. Ise foldin pre, light 3betiks on tohutu hunnik paremaid käsi.
    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    this.
    Tõesti? Kummaliselt nitine seltskond :) ... Nali, palun mitte solvuda.

    Cashmeril on õigus, kui kätt on võimalik callides mängida kasumlikumalt kui foldides siis arvan, pole mõtet seda 3bettida. Olen seisukohal, et 73s foldimine pre (readless) on ev maha viskamine, statistika kinnitab mu seisukohta, samuti kinnitab seda coffeeyay statisika, kui viitsite pisut 2p2's tuhlata.

  19. #4439

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Alaska sa kaitsa111?
    Jah.
    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    samad kaardid off suit callid?
    Muidugi mitte.

  20. #4440
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: HUSNG üldine arutlusteema

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Muidugi mitte.
    see oli retooriline küsimus.

    hetkel väga kiire, aga tahaks rangedest veel rääkida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 28 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 28 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES