Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 305 EsimeneEsimene ... 1321222324253373123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 6099
  1. #441
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Joke, obv .

  2. #442
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: HU korner

    kuidas te adjustide mingi lohhi vatsu hu-s, kes on hull callingstation ja iga uus street minidonkbetib, siis callib iga raise ja nii iga street?



    ise tahask sellisele jalaga näkku anda, muud praegu peale ei oska hakata

  3. #443
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    kuidas te adjustide mingi lohhi vatsu hu-s, kes on hull callingstation ja iga uus street minidonkbetib, siis callib iga raise ja nii iga street?



    ise tahask sellisele jalaga näkku anda, muud praegu peale ei oska hakata
    ise tahask sellisele jalaga näkku anda, muud praegu peale ei oska hakata

  4. #444

    Re: HU korner

    Ma annaks sellisele heameelega jalaga näkku. Tegelikult tuleb sellised kuidagi shortiks coolerdada, siis rahunevad maha. Nad ei oska suurte blindidega mängida.

  5. #445
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: HU korner

    selge pilt




    eeee.... ...peaaegu :)

  6. #446
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    kuidas te adjustide mingi lohhi vatsu hu-s, kes on hull callingstation ja iga uus street minidonkbetib, siis callib iga raise ja nii iga street?



    ise tahask sellisele jalaga näkku anda, muud praegu peale ei oska hakata
    Bet/raise for value only & ultra thin?

    Paljud (ma ise ka varem) teevad sellise vea, et üritavad neid bluffida, sest mindonkbeti peale foldida on gay tunne, aga showdown value puudub. Calli tuimalt A-high maha ja foldi 6-high, on küll nadi foldida 30-se beti peale kui pot 200, aga calling stationit ei blufi. Ja vb on hea väikseid potte mängida ehk siis buttonilt limpida/minraiseda

  7. #447
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    HU SNG 6,25$. Teie omadest kogemustest. Need tüübid, kes varajases staadiumis riveril overbet allinni lükkavad. Kui tihti on vastas nuts ja kui tihti bluff? Ning kui kahtlustate bluffi, kas siis callite middle paariga või millegi tugevama, nõrgemaga?

  8. #448
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    HU SNG 6,25$. Teie omadest kogemustest. Need tüübid, kes varajases staadiumis riveril overbet allinni lükkavad. Kui tihti on vastas nuts ja kui tihti bluff? Ning kui kahtlustate bluffi, kas siis callite middle paariga või millegi tugevama, nõrgemaga?
    kui bluffi kahtlsutad siis ikka väga laialt saab bluffcatcheritega callida imo

    Näiteks nii :

    1st hand

    PokerStars No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t1500)
    ChuckNorrisQ (BB) (t1500)

    ChuckNorrisQ's M: 50.00

    Preflop: ChuckNorrisQ is BB with A, 10
    SB bets t55, ChuckNorrisQ raises to t160, SB calls t105

    Flop: (t320) 4, Q, 5 (2 players)
    ChuckNorrisQ checks, SB checks

    Turn: (t320) Q (2 players)
    ChuckNorrisQ checks, SB bets t195, ChuckNorrisQ calls t195

    River: (t710) 9 (2 players)
    ChuckNorrisQ checks, SB bets t1145 (All-In), ChuckNorrisQ calls t1145 (All-In)

    Total pot: t3000

    Results:
    SB had 8, 7 (one pair, Queens).
    ChuckNorrisQ had A, 10 (one pair, Queens).
    Outcome: ChuckNorrisQ won t3000


    või nii:

    PokerStars No-Limit Hold'em, 57.5 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB (t1390)
    ChuckNorrisQ (SB) (t1610)

    ChuckNorrisQ's M: 35.78

    Preflop: ChuckNorrisQ is SB with 10, 6
    ChuckNorrisQ bets t60, BB calls t30

    Flop: (t120) 6, A, J (2 players)
    BB checks, ChuckNorrisQ bets t60, BB raises to t180, ChuckNorrisQ calls t120

    Turn: (t480) 7 (2 players)
    BB bets t360, ChuckNorrisQ calls t360

    River: (t1200) 3 (2 players)
    BB bets t790 (All-In), ChuckNorrisQ calls t790

    Total pot: t2780

    Results:
    ChuckNorrisQ had 10, 6 (one pair, sixes).
    BB had 9, 8 (high card, Ace).
    Outcome: ChuckNorrisQ won t2780


    edit: teine polnud overbetshove riveril nagu mäletasin, aga ei viitsi ära enam kustutada kui convertisin :D

  9. #449
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Teine käsi on küll ikka suht spewy.

  10. #450

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666
    HU SNG 6,25$. Teie omadest kogemustest. Need tüübid, kes varajases staadiumis riveril overbet allinni lükkavad. Kui tihti on vastas nuts ja kui tihti bluff? Ning kui kahtlustate bluffi, kas siis callite middle paariga või millegi tugevama, nõrgemaga?
    osad võitvad regularid 10$-20$ limmitidel kasutavad seda overshovet väga palju ja see on ainult nuts. Kuna seda callitakse niivõrd palju. Ise lükkasin kah 6$ mängus nutsiga pigem allin riveris, kuna seda calliti sama palju, kui vbette. Samas kui sa oled ise on "nõrkusega" selle shove välja meelitanud, siis calli ära. Eriti see liin, kus sa jätad cbettimata ja vastane paneb turnis poti ja riveris shoveb, olenevalt boardist on see tihti herocalli koht. Dongi vastu obv.


    Andu 2 käe kohta ütleks kah, et see on fold preflop, aga oleneb loomulikult eelnevast 3beti dünaamikast. Üks HUSNG.COM coach ütles kah, et 3bettide light callimine oli põhiline viga, mis takistas tal pikka aega 100$+ edasi minna.

  11. #451
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: HU korner

    Raise`i call flopis oli kindlasti +EV minu jaoks , muidu ma poleks seda teinud. Tegu oli võitva regiga, kellega ma olin juba enne mänginud eelnevalt ja erinevalt Privadorist, kes kardab metagame`i nagu tuld ( tsiteerine vsiu-d :D), tunnen , et see ongi kust mu edge hakkab tulema suuremates limiitides !!

  12. #452
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    osad võitvad regularid 10$-20$ limmitidel kasutavad seda overshovet väga palju ja see on ainult nuts. Kuna seda callitakse niivõrd palju. Ise lükkasin kah 6$ mängus nutsiga pigem allin riveris, kuna seda calliti sama palju, kui vbette. Samas kui sa oled ise on "nõrkusega" selle shove välja meelitanud, siis calli ära. Eriti see liin, kus sa jätad cbettimata ja vastane paneb turnis poti ja riveris shoveb, olenevalt boardist on see tihti herocalli koht. Dongi vastu obv.


    Andu 2 käe kohta ütleks kah, et see on fold preflop, aga oleneb loomulikult eelnevast 3beti dünaamikast. Üks HUSNG.COM coach ütles kah, et 3bettide light callimine oli põhiline viga, mis takistas tal pikka aega 100$+ edasi minna.
    Nii, et soovitad riveril vbettimise asemel pigem shoveda. Täitsa võimalik, et 6,25 limiidil on see hea move, kuna tavaliselt on value betid kenasti välja makstud. Peaks järgi proovima

  13. #453

    Re: HU korner

    Räägiks natuke go and go'st. See on siis see, et suurte blindidega, kui shove on veel liiast, reraised täpselt niipalju, et cbeti jagu jääb alles, kui vastane callib ja lükkad peaaegu igasuguse boardiga sisse. Olen seda viimaselajal stationite vastu kasutanud ja hullumoodi hävinud. Kas flopis on ikkagi veel foldimisruumi teatud boardi puhul? Pidevalt saan calle Q9s ja flop 23Q, mina oma 88 või AT shoven...Just sellised J ja Q boardid on halvad, vähemalt 22-33$ SNG-des. Mõtteid?

  14. #454
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Räägiks natuke go and go'st. See on siis see, et suurte blindidega, kui shove on veel liiast, reraised täpselt niipalju, et cbeti jagu jääb alles, kui vastane callib ja lükkad peaaegu igasuguse boardiga sisse. Olen seda viimaselajal stationite vastu kasutanud ja hullumoodi hävinud. Kas flopis on ikkagi veel foldimisruumi teatud boardi puhul? Pidevalt saan calle Q9s ja flop 23Q, mina oma 88 või AT shoven...Just sellised J ja Q boardid on halvad, vähemalt 22-33$ SNG-des. Mõtteid?
    Algaja arvamus:

    Isiklikult arvan, et Su raise ja flopi shove on nii või teisiti õige sellel ette antud flopil ja enamus floppidel. Sa paned vastased kaks korda olukorda, kus tema peab mõtlema ja võimalus eksida. Ülejäänu tundub lucky küsimus olevat, kes hittis, kes mitte. Aga igal juhul parem käik kui open shovega coinflippida. Kui tegemist calling stationitega siis soovitan lihtsalt range tightimaks ajada(88, AT on selles olukorras täiesti piisav minu arust).

  15. #455
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Selline küsimus, et mul selle kuu lõpuks oleks umbes 28 buy inni 11,5$ turbode jaoks FTPs olemas ja tõenäoliselt 200 mängu 6,25$ tasemel tehtud. Kas liiga vara edasi liikuda või nagu ma aru olen saanud, siis neil buy innidel eriti taseme vahet ei ole?

  16. #456
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: HU korner

    Kui biidid ja suudad vajadusel alla liikuda, siis go for it.

  17. #457
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU korner

    Tegin siis ka õppevideo, NL400HU, 2-tablesin regulari vastu. Videot saab näha SIIT.

    Kindlasti kommenteerige julgelt, ükskõik kas arvate, et eksisin mõnes käes, mõtteprotsess on mõne koha pealt fishine või üldse soove/soovitusi järgmise video jaoks :)

    Esimest korda tegin sellist asja, vahepeal läks meelest rääkida ja minutiks hüppas kogemata 3-as bumhundi laud ka ette, aga ehk veidi kasu ikka on või vähemalt niisama huvitav vaadata :P



  18. #458
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: HU korner

    Täitsa mõnus oli vaadata, ainult kuidagi kähku lõppes ära

  19. #459
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: HU korner

    Hea video.

    Ainuke asi, mis silma riivas oli see, kui sa riveril bettisid A3cc'ga 2xbb, kui ta sind 86s'iga callis. Polnud väga mõtet bettida? Su 3 kicker oli olematu, halvemad käed foldivad ja paremad callivad.

  20. #460
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: HU korner

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Tegin siis ka õppevideo, NL400HU, 2-tablesin regulari vastu. Videot saab näha SIIT.

    Kindlasti kommenteerige julgelt, ükskõik kas arvate, et eksisin mõnes käes, mõtteprotsess on mõne koha pealt fishine või üldse soove/soovitusi järgmise video jaoks :)

    Esimest korda tegin sellist asja, vahepeal läks meelest rääkida ja minutiks hüppas kogemata 3-as bumhundi laud ka ette, aga ehk veidi kasu ikka on või vähemalt niisama huvitav vaadata :P


    Väga hea video. Andis ettekujutuse mulle heads up cashist. Küsimus oleks HEMi layouti kohta, et mille järgi oled värvid ja andmed kohaldanud, ning kas need sobiks lisaks cashile ka sngdes kasutada? Sooviks oma HEMi layouti ka sättida vastavate andmete järgi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES